Şimdi Ara

Beyler Bot Aldım SS'li (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• bot aldım deyince aklıma böyle bi şey geldi şerefsizim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyhunter

bu tarz botların görünümleri benim daha çok hoşuma gidiyor açıkçası. caterpillar botum vardı adidasın goretex botuna terfi ettim bu sene.
    aldığım bot bu:

Beyler Bot Aldım SS'li

eski cat bota göre ilk fark ettim ağırlığı oldu. cat heralde 2 katından daha fazladır ağırlık olarak. aldıktan 10 dakika sonra su dolu birikintiye bastım, 1 damla su geçmedi, ayağımda bir soğuma hissetmedim.

@AurorAbeam'e katılmamak elde değil.

bunlarda bana çocuk ayakkabısı gibi geliyor niye anlamadım

• Dockers dan aldim bende dun forum istanbul dan kasda 1 saat bekleyip 160tl ye harika bir bot almis oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salomon botum var, spor ayakkabıdan daha hafif neredeyse. Kışın ayaklarım gram üşümüyor. 20 dereceye kadar da ince çorapla çok rahat giyiyorum.

Su geçirme mi, o da ne? Bağcıkları 3d bağcık denen bir sistem kullanıyor. Bağcığı sıkıyorsun, sonra geri açıyorsun. Toplam 3 sn de falan oluyor bu olay.
  • bende dün timberland tan aldım siyah bot mavi bağcıklar goretex falan
  • bu nasıl sizce:
     Beyler Bot Aldım SS'li
  • quote:

Orijinalden alıntı: çerkes89

Önerdiğiniz botlar kalitte olarak arkadaşın aldığının yanından geçmez

Millet Harley den başka bot görmemişki ne bilsinler kaliteyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bakvururum!

quote:

bu tarz botların görünümleri benim daha çok hoşuma gidiyor açıkçası. caterpillar botum vardı adidasın goretex botuna terfi ettim bu sene.
    aldığım bot bu:

Beyler Bot Aldım SS'li

eski cat bota göre ilk fark ettim ağırlığı oldu. cat heralde 2 katından daha fazladır ağırlık olarak. aldıktan 10 dakika sonra su dolu birikintiye bastım, 1 damla su geçmedi, ayağımda bir soğuma hissetmedim.

Bende bu tip botlardan almayı düşünüyorum. Bunun tipi çok hoşuma gitti altta bir arkadaş vestel audi örneği vermiş-katılıyormusunuz ona ? Bu botun rahatlığı,sağlamlığı vb. özellikleri nasıl birde nerede bulabilirim ?

herhangi bir adidas mağazasında bulabilirsiniz büyük ihtimalle. gidip denediğinizde hoşunuza gideceğine eminim. vestel-audi örneğine katılmıyorum, sonuçta vestel araba üretmiyor, adidas-cat-harley bunlar "ayağımıza giydiğimiz ürünleri" üretiyor.

• Bu ne lan ben 10 yaşındayken giyerdim böyle ayakkabıları.

Önerilen botlar bile forumun seviyesini belli ediyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bakvururum!

quote:

aldığım bot bu:

Beyler Bot Aldım SS'li

Bende bu tip botlardan almayı düşünüyorum. Bunun tipi çok hoşuma gitti altta bir arkadaş vestel audi örneği vermiş-katılıyormusunuz ona ? Bu botun rahatlığı,sağlamlığı vb. özellikleri nasıl birde nerede bulabilirim ?

herhangi bir adidas mağazasında bulabilirsiniz büyük ihtimalle. gidip denediğinizde hoşunuza gideceğine eminim. vestel-audi örneğine katılmıyorum, sonuçta vestel araba üretmiyor, adidas-cat-harley bunlar "ayağımıza giydiğimiz ürünleri" üretiyor.

O örneği verirken; spor ürünlerinde rahatlıkla tercih edilebilen adidas'ı botta kesinlikle tavsiye etmediğimi belirttim. özellikle outdoor botlar ayrı bir üretim, ayrı bir işçilik. Adidas, nike bu işte oldukça geride.

Biri de demiş ki bot dediğin ağır olur vs; öyle bot dediklerin dize kadar kar yağmış veya bol çamurlu, ağır sartlarda kullanılır. Hatta o şartlarda yine bu değil çizme kullanılır. Ancak şehirde veya çok ağır kış koşulları geçirmeyen yerde yaşıyorsanız o tip "ağır" botları tercih etmeyin, ayak sağlığınızı düşünün azıcık.

Ve lütfen dockers, kinetix, adidas, nike gibi firmaların "BOTLARINA" 100-110 liradan fazla vermeyin. Çünkü 160-200 arasına lafuma, merrell, columbia, vasquez başlıyor. Bütçe 300 ü geçerse salomon, the north face vs. takip eder (unuttuğum markalar olabilir, eklersiniz)

@Theon Greyjoy; yaş 11-12 falan herhalde? 15-16 yaşındaysanız bir zahmet üşenmeyip araştırın da bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

Milletin zevkine neden b.k atiyorsunuz yahu. Biri pahali demis, biri harley alirdim, oteki harley tu kaka demis.

Butce ve zevk meselesi arkadasim bu kadar basit. Bizede hayirli olsun demek duser.

/>
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.