Şimdi Ara

Beyaz Eşya Merkezi adlı internet sitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
1
Favori
6.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu siteden elektronik eşya alan arkadaş varmı?Lcd almayı düşünüyorum Samsung (Anadolu Sigorta)garantili,,

• türkiyenin enbüyük spotcusu sağlam firmadır
  • ya spotcu deyince kafam karıştı,,,anadolu elektronik garantili olduğu sallamamı??
  • Ben de bu siteden anadolu elektronik garantili tv aldım. 2. gün tv eve geldi. Sorunsuz bir alışveriş oldu , piyasa fiyatının altında tv aldım . Anıl beyle irtibat kurun.
  • teşekkür ederim yardımcı oldunuz
  • ben istoçtan şubesinden bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi aldım adam 490a aldığı makineyi 20 tl karla 510a satıyor gayet uygun aynı makine pazarlıksız başka yerde 599 du. çamaşır makinesi 790 a aldım başka yerde 890 civarıydı. peynir ekmek gibi beyaz eşya satıyorlar maşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender123

Ben de bu siteden anadolu elektronik garantili tv aldım. 2. gün tv eve geldi. Sorunsuz bir alışveriş oldu , piyasa fiyatının altında tv aldım . Anıl beyle irtibat kurun.

Sayın ender123; Yaklaşık 10 gündür LCD tv seçimi için internette gezinmekteyim ve bunun son 4 günüde donanım haberde geçmektedir.Ürün fiyatı,distribitör garantisi,satan mağazanın güvenilirliği gibi kriterleri ince eleyip sık dokuduktan sonra bu ilgili mağazadan istediğim LCD tvyi almaya karar verdim.Son olarak aradaki fiyat farkından dolayı 2 ürün arasında sıkışmış durumdayım,bu ürünler samsung olup LE-32C630 VE LE-32C650 dir.Salı günü siparişimi kesin olarak geçeceğim sizden ricam deneyimlerinize dayanarak bu 2 ürün arasında seçim yapmama yardımcı olmanızdır.Bu 2 ürün arasında takıldığım tek noktada fiyatının yanısıra ekran parlaklığıdır,yani akşam ışıklar açıkken veya gündüz kalın perdeleri kapatmadan hangi modeli sıkıntı çekmeden izlerim.
  • Sayın janjarre ,

32c630 ekran tipi mat olduğundan dolayı sizim durumunuzda tercih sebebi olmacaktır. Yine de hatırlatmak isterim ki C650 daha üstündür. Üstünlükten kastım internet tv gibi ıvır zıvır özellikler değildir

C550 de tercih edebilirsiniz ama hala resmi ithalat tarafından tüm ebatlarda ve yoğun halde getirilmedi. Ucuz ürün arama sitelerinde bir teknoloji firmasında hala satışta görünüyor ama bu mağaza aynı ürünü yüzde 10 civarı pahalıya satmasıyla biliniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender123

Sayın janjarre ,

32c630 ekran tipi mat olduğundan dolayı sizim durumunuzda tercih sebebi olmacaktır. Yine de hatırlatmak isterim ki C650 daha üstündür. Üstünlükten kastım internet tv gibi ıvır zıvır özellikler değildir

C550 de tercih edebilirsiniz ama hala resmi ithalat tarafından tüm ebatlarda ve yoğun halde getirilmedi. Ucuz ürün arama sitelerinde bir teknoloji firmasında hala satışta görünüyor ama bu mağaza aynı ürünü yüzde 10 civarı pahalıya satmasıyla biliniyor.

Sayın ender123; Verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim birazdan samsungTr yi arayıp bu ürünün Türkiye'deki resmi ithalatçılarını ve garanti servis konularını net bir şekilde öğreneceğim.
  • Fiyatlar çok uçuk bluray baktım vatan-teknosa bile daha hesaplı,ses sitemleri ise uçuyor demek hafif kalır,26 inc vestel lcd harici hesaplı tv göremedim,normal piyasada mağazalardan alınabilir fiyatlar !
  • quote:

Orijinalden alıntı: andy1

Fiyatlar çok uçuk bluray baktım vatan-teknosa bile daha hesaplı,ses sitemleri ise uçuyor demek hafif kalır,26 inc vestel lcd harici hesaplı tv göremedim,normal piyasada mağazalardan alınabilir fiyatlar !

Evet iş taksite gelince fiyat uçtu resmen.Dün sipariş vermek için bayağı uğraştım ama kartın 1920 tl lik limiti yetersiz kaldı.Tek çekimde 1609 Tl olan ürün 12 taksite gelince 1829 Tl ye fırladı artı 30 küsur Tl kargo ücreti ile 1860 Tl oldu. Buna rağmen yapacak bir şey yok deyip siparişi geçtim fakat işlem tamamlandığında yetersiz bakiye uyarısı ile karşılaştım bu sefer bankayı arayıp durumu izah ettim sağolsun ilgili banka temsilcisi yaptığım işlemi araştırıp bana şöyle bir bilgi verdi kartınızın bakiyesi bu işlem için yeterlidir fakat firmanın ödemeyi tahsil şekli ile ilgili bilgiyi göremiyoruz bunu ilgili firmadan öğrenmenizde fayda var dedi.Bu noktadan sonra zaten işlemden vazgeçtim çünkü 1920 Tl lik bakiyenin bile yetersiz kaldığı bu işlemin sonucunu kestiremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: janjarre

quote:

Fiyatlar çok uçuk bluray baktım vatan-teknosa bile daha hesaplı,ses sitemleri ise uçuyor demek hafif kalır,26 inc vestel lcd harici hesaplı tv göremedim,normal piyasada mağazalardan alınabilir fiyatlar !

Evet iş taksite gelince fiyat uçtu resmen.Dün sipariş vermek için bayağı uğraştım ama kartın 1920 tl lik limiti yetersiz kaldı.Tek çekimde 1609 Tl olan ürün 12 taksite gelince 1829 Tl ye fırladı artı 30 küsur Tl kargo ücreti ile 1860 Tl oldu. Buna rağmen yapacak bir şey yok deyip siparişi geçtim fakat işlem tamamlandığında yetersiz bakiye uyarısı ile karşılaştım bu sefer bankayı arayıp durumu izah ettim sağolsun ilgili banka temsilcisi yaptığım işlemi araştırıp bana şöyle bir bilgi verdi kartınızın bakiyesi bu işlem için yeterlidir fakat firmanın ödemeyi tahsil şekli ile ilgili bilgiyi göremiyoruz bunu ilgili firmadan öğrenmenizde fayda var dedi.Bu noktadan sonra zaten işlemden vazgeçtim çünkü 1920 Tl lik bakiyenin bile yetersiz kaldığı bu işlemin sonucunu kestiremedim

Hocam iyiki almamışsınız,bir şeyi merak ettim 1609 lira 12 taksitle nasıl 1920 oluyor (bu para bile yetersiz demişsiniz),yaklaşık 400 lira yakın faizmi eklediler ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: janjarre

quote:

Hocam iyiki almamışsınız,bir şeyi merak ettim 1609 lira 12 taksitle nasıl 1920 oluyor (bu para bile yetersiz demişsiniz),yaklaşık 400 lira yakın faizmi eklediler ?

andy1 arkadaşım sanırım öyle oldu Tek çekim 1609 Tl, axsese 12 taksit 1829Tl artı kargo 30 küsur Tl 1860 Tl,fark 251Tl oldu buna rağmen 1920 Tl nin yetmediği aradaki 60 TL LİK gözükmeyen farkı anlayamadım?
  • Hayırlısı olmuş,o paraya her hangi bir mağazadan Vatan-Teknosa-Darty vade farksız taksitle alabilmek mümkün,bu firmaları tavsiye edenleri merak ediyorum hiç araştırmadanmı tavsiye ediyorlar.

Arkadaşlar,kredi kartı kullanmayı bilmeyen o kadar çok insanımız varki,insanları yanlış yönlendirip gereksiz borçlara sokabilirsiniz,biraz dikkatli olmakta fayda var !
  • merhaba bu siteden tost makinası aldım stoklarında olduğunu söyleyip hemen kargo yapabileceklerini söylediler siparişi altıktan sonra ilgilenmiyorlar artık içinizde bir kurt gibi dolanıyor acaba gelecekmi alışveriş yapılabiecek yer olmadığını anladım siz bilirsiniz.
  • Konuyu hortlattığım için özür dilerim

acaba bu site güvenilir mi?
    alışveriş yapanınız oldu mu?
  • bu site güvenilir, ben alışveriş yaptım. 6 parça beyaz eşya aldım herhangi bir sorunla karşılaşmadım. zaten kapıda ödeme seçeneği ile almıştım.

şimdi de internet magazasından online ödeme ile kucuk ev aleti aldım. siparişim hazırlanma aşamasında.bakalım bir sorun olacak mı.

bu arada eskiden bu magaza taksit olaylarında kısıtlı idi.(yani az taksit yapıyor, ya da vade farkı koyuyordu)
    fakat en son gördüğüm kadarıyla bankalarla daha iyi anlaşmalar yapmışlar. artık cok küçük farklar ile kredi kartlarına 12 taksit yapabiliyorlar.
  • Arkadaşlar ,

Bu firma adı üstünde beyaz eşya toptancısı. Bu sebeple fiyat avantajı peşin alışverişte ortaya çıkıyor. Sonuçta herkesin evinde veya işyerinde internet var. Ucuz ürün arama sitelerinden arama yapıp sattığı ürünler diğer firmalarla karşılaştırılabilir. Kredi kartınıza yapılan taksitler ve toplam fiyat size uymuyorsa o zaman Janjarre arkadaşımız gibi vazgeçebilirsiniz.

Acelesi olmayan, bekleme süresi geniş olan arkadaşlarımız , teknoloji marketlerininin kampmaya dönemlerinde peşin fiyatına taksitle veya 3-6 ay sonra ödeme, ilave 3-6 taksit gibi avantajlı seçeneklerle de tv alabilirler. Forumun sıcak fırsatlar bölümünde bu tip ilanlar açılmaktadır , takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Sıcak Fırsatlar :http://forum.donanimhaber.com/forumid_193/tt.htm

Bu başlıkta gulluk68 arkadaşımızın sorduğu soru , beyazeşyamerkezinden samsung tv alan var mı, tv o zamanki resmi ithalatçısı olan anadolu elektronik güvencesinde mi ve site güvenli midir şeklindedir. Bu sitede satılan her ürünün hesaplı olup olmadığı hakkında değildir. Yine bu sitede satılan tv olsun diğer ürünler olsun herşeyin her tip ödeme koşulu altında uygun olup olmaması hakkında da değildir.

Konuyu önce okumayıp, sonra anlamayıp , başkalarını itham etmenin , bir tek kendini akıllı ve uyanık sanmanın ne anlamı var? Kaldi ki her samsung tv tavsiyesi-alışverişi başlığında , kendisi samsung tv almayacağı halde , belki birkaç kişinin fikrini değiştiririm diye aynı akıl bulandırma numaralarını çevirmenin ne gereği var.

Ben tv araştırması içine girdiğim 2010 yılı başlarında samsung bayisinde 32" tv 1600 lira iken Teknosa, Carrefour, Bimeksde de yine ağız birliği yapmış gibi 1600-1700 lira civarıydı. HB gibi internet sitelerinde ise 1450 lira civarıydı. Paralel ithalatçılarda bile 1100 liraydı. Ben bu siteden 1290 liraya aldım. Sonuçta ben oturduğum yerden ,hiç araştırmadan, ezebere yazmıyorum. Birilerini karalamak veya aklamak gibi derdim de yok. Tv aldığım dönemde en ucuz buradaydı o yüzden buradan aldım , başka yerde olsa orayı tercih ederdim. Sizler de aynı şekilde peşin yada taksitle her durumla cebinize en uygun neresi varsa oradan alın.

Oturduğu yerden ezbere nasıl fiyat yazıldığını ve kafa karıştırıp nasıl başka markalara yönlendirme yapıldığını merak edenler aşağıdaki başlıklara bakılabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_38319205/mpage_1/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_44860514/mpage_1/tm.htm
  • merhabalar siteden bende 6 parça beyaz eşya aldım fiyatlarıda çok iyiydi... toplamda 1000 tl gibi indirim oldu. hatta orda alışveriş yaparken bizim mahalledeki spot toptancı bile ordan aldı :) :) ürünleri daha yeni montajını yaptırdım. ürünleri kesinlikle orjinal garantili. sahibi GÜLTEKİN beydir. elamanları ile sorun yaşarsanız gültekin beyi isteyin yardımcı olur kendisi... şöyle örnek vereyim

http://www.akakce.com/fritoz/en-ucuz-tefal-actifry-fritoz-fiyati,019976.html

bu ürünü orda 250 tl alabilirsiniz fiyatı duyunca şok olmuştum para kolay kazanılmıyor.

• konuyu hortlatıyorum sizce buradan ürün almalı mıyım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merzer -- 2 Temmuz 2013; 14:20:29 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.