Şimdi Ara

Beyaz 4S verip siyah 4S almak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi gunler. Kullannakta oldugun beyaz iPhone 4S ten flash patlamasi nedeniyle sogumus bulunmaktayim :) simfree beyaz iPhone verip uste 150 TL farkla yine simfree ve sirir 4S alinir mi?? Tsk

• Olayı detaylı olarak bilmiyorum ama arka tarafa carbon kaplama, trunket vs. tarzında uygulamalar yaparsanız aynı sorun devam eder mi?
    Sonuçta beyaz kapağın verdiği bir sıkıntı ise kapağı renkli bir elemente kaplamak bu işi çözer gibime geliyor.
    150 liradan daha ucuza mal olur ve içiniz rahat olur.
  • Flas patlaması derken me demek istediniz anlayamadim
  • Kaplama bi yana jelatin bile kaplasani flaş gerektiren resimlerde cekince resim bembeyaz cikiyor, sanki uzunlari yakmis bir arabanin farini ceker gibi
  • bu nasıl iş anlamadım,bu kadar uçuk fiyatlı bir cihazı beyaz renk yaparken nasıl düşünmemişler bunu?
    bu kaçıncı sorun...
    iyice soğudum almaktan vazgeçtim.
  • Hocam bende beyaz kullanıyorum bahsettiğin şekilde bir problem yaşamadım .
  • İnternette filan araştırdım senin bahsettiğin problemi göremedim. Diğer kullanıcılarda yok diyor. Sanki sana özel bir şeymiş gibi geldi bana.
  • Beyaz renklerdeki sorun ne simdi anliyamadim?
  • beyaz 4S sahibiyim hatta dün aldım Şimdi denedim jelatinliyken doğal olarak yansıyor fakat çıkarınca hiç bir yansıma olmuyor yani bende bir problem yok
  • İstersen sorunlu olduğunu düşündüğün bir resmi burada paylaş, ona göre sana yardımcı olalım. Böyle bir şey anlaşılmıyor
  • olmadı garantiye ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgado505

beyaz 4S sahibiyim hatta dün aldım Şimdi denedim jelatinliyken doğal olarak yansıyor fakat çıkarınca hiç bir yansıma olmuyor yani bende bir problem yok

Aynen jelatin yada baska bi koruma yoksa sorun yok ama malum beyaz korumaya ihtiyaci var :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jelatin kullanıyorsan normal arkadaşım..
    bendede beyaz 4s var aynı durum var malesef..
    jelatinin o bölgede genişletilmesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PulserWP

olmadı garantiye ver

Yurt disi cihaz 😊 aalinda sorun degil ama sen ver 1.700 TL sonra kapak yada jelatin takama 😡 insan sinir oluyor. Ne dersiniz siyah almaya degermi jelatinsiz takilayim mi?? Simdiden tsk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

İnternette filan araştırdım senin bahsettiğin problemi göremedim. Diğer kullanıcılarda yok diyor. Sanki sana özel bir şeymiş gibi geldi bana.

Nasil bulamadin anlayamadim. Sadece DH de bu tarz konu en az 20 kere acildi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

quote:

Orijinalden alıntı: delgado505

beyaz 4S sahibiyim hatta dün aldım Şimdi denedim jelatinliyken doğal olarak yansıyor fakat çıkarınca hiç bir yansıma olmuyor yani bende bir problem yok

Aynen jelatin yada baska bi koruma yoksa sorun yok ama malum beyaz korumaya ihtiyaci var :(

hocam dert ettiğin soruna bak yahu Bende tırstım benimkide bozuk diye jelatin takılıyken tabiki yansıma olacak şöyle bir çözüm üretebilirsin jelatinin flaşa denk gelen kısmını kesip kullanabilirsin bunun dışında arkadaşlarında belirttiği gibi beyaz karbonfiber kaplama alabilirsin.

• Dostlar sizi dinliyorum ve cihazi degistirmiyorum :) hepinizden Allah razi olsun degerli vakitlerinizi ayirdiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zetnakah -- 18 Ocak 2012; 11:36:47 >
  • dostum arkasında lens hood tak :D ben sgp kılıf aldım ıcınden çıktı o kılıfıda öneririm crystal linear manyak bişey
  • bu 4s lerde flash yansimayi anlamadim
    ben
    flashin ustunde jelatin olmadigi halde mi yansima oluyor
    jelatin flashin kenarlarindan gecip mercegi bos birakmiyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: webislander

bu nasıl iş anlamadım,bu kadar uçuk fiyatlı bir cihazı beyaz renk yaparken nasıl düşünmemişler bunu?
    bu kaçıncı sorun...
    iyice soğudum almaktan vazgeçtim.

sorun o degil kardes ya bende baska sandim
    jelatin flashin ustune geldigi icin yansima oluyormus ee normal ki bu
    bende ne sandim arkadas.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.