Şimdi Ara

Beyaz 4S verip siyah 4S almak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

dostum arkasında lens hood tak :D ben sgp kılıf aldım ıcınden çıktı o kılıfıda öneririm crystal linear manyak bişey

Eyvallah tavsiyeni dinleyip alcam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence değiştirebilirsin.Çok duydum ben de beyazdaki sorunları.
  • Yani tecrübe ile sabittir siyah forever.:)
  • Bu sorunun nasıl beyaz Iphone 4S ile ilgili olduğunu anlayamadım ? Beyaz kasanın rengi, flaşın değil ya ?

Bir de filmden olduğu söylenmiş. Acaba böyle diyenler 4S için Samsung Galaxy filmi mi kullanıyor ? Ben bugüne kadar 4/4S için olup da, uygun yerleri (kamera, flaş vb) açık olmayan film görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

quote:

dostum arkasında lens hood tak :D ben sgp kılıf aldım ıcınden çıktı o kılıfıda öneririm crystal linear manyak bişey

bak böyle bişey yapıstırıyorsun durum düzeliyor telefonu satmya gerek yok
     Beyaz 4S verip siyah 4S almak?
  • quote:

quote:

quote:

• Kutusundan cıkardıktan sonra jelatini cıkarmanız gerek.jelatini cıkarın sonra yeni jelatin kaplayın öyle kullanın ben sahsen öyle kullanıyorum hiç bir sıkıntım yok.
  • O sizin fotoğraf çekememenizle alakalı, öyle bir sorun yok
  • konu dışı olacak ama bütün 4s sahipleri buradayken sorayım,ahize sorunu okuyorum forumda son günlerde.böyle bir sorun sizde varmı.aslında bu hafta garantili 4s alabilirim,cesaret almaya çalışıyorum.
    ip4 hakkında da sorunlar vardı bir dönem kullandım şikayetim olmadı şükür.
  • olay siyah yada beyaz değil bence aldıgınız jelatinlerin kamera kısmı açık olanları tercih edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webislander

konu dışı olacak ama bütün 4s sahipleri buradayken sorayım,ahize sorunu okuyorum forumda son günlerde.böyle bir sorun sizde varmı.aslında bu hafta garantili 4s alabilirim,cesaret almaya çalışıyorum.
    ip4 hakkında da sorunlar vardı bir dönem kullandım şikayetim olmadı şükür.

Siyah kullanıyorum sorun yok;ama beyazda şikayeti olanları duydum.
  • çakan flaş'la telefonun renginin ne alakası var arkadaşlar ya allah aşkına...

biraz mantıklı düşünelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webislander

bu nasıl iş anlamadım,bu kadar uçuk fiyatlı bir cihazı beyaz renk yaparken nasıl düşünmemişler bunu?
    bu kaçıncı sorun...
    iyice soğudum almaktan vazgeçtim.

hocam aslında bunu düşündüler o yüzden beyaz iphone 4 bile 1 sene geç çıktı.Baktılar talep çok sorunu çözemediler öylece sürüverdiler piyasaya.Bazı arkadaşlar jelatin demiş alakası yok jelatinle.Flash patlarken arka taraf beyaz olduğu için kamera bölümne ışığı yansıtıyor be böylece fotoğraf beyaz çıkmış oluyor.Şöyle birşey daha var bazı iphonelarda flash şiddeti beyaz ve daha güçlü bazılarında sarı ve daha cansız ben siyah kullanıyorum beyaz ve güçlü bir ışığı var ki diğer iphoneda bunun tam tersi benim az ışıkta çektiğim fotoğraflar beyazlama ve flulaşma oluyor.

çekmemekle alakası yok tamamen telefondan kaynaklanan sorunlar bunlar.
  • quote:

quote:

quote:

bu nedir?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bu nedir?

lens hood
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bu nedir?

lens hood

yarın ilk işim bunu almak olacak. media mark, teknosa, bimeks, elektroworld. bunlardan herhangi birinde mevcutmudur acaba?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bu nedir?

lens hood

yarın ilk işim bunu almak olacak. media mark, teknosa, bimeks, elektroworld. bunlardan herhangi birinde mevcutmudur acaba?

ben hepsiburadadan sgp kılıf aldım crystal linear onun ıcınden cıktı
  • Lens Hood ayrı satılan bir ürün değil, arkadaşların bahsettiği gibi SGP ürünlerinin kutu içerisinden çıkan bir aparat. Kullanım amacı beyaz iphone'daki flaşın dağılarak flu görüntüye sebep olmasını önlemek. Lens Hood temin edemezseniz, kamera kısmı siyah kaplı aşağıdaki gibi bir ürün de tercih edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: More-TR

Lens Hood ayrı satılan bir ürün değil, arkadaşların bahsettiği gibi SGP ürünlerinin kutu içerisinden çıkan bir aparat. Kullanım amacı beyaz iphone'daki flaşın dağılarak flu görüntüye sebep olmasını önlemek. Lens Hood temin edemezseniz, kamera kısmı siyah kaplı aşağıdaki gibi bir ürün de tercih edebilirsiniz.

kamera kısmı siyah kaplı bi kılıfım var ama sonuç yine aynı oldu. 4S için olan kılıflardan denedim herhangi bir sorun olmadı
  • Arkadasım sana bir sey onereyim, bende de beyaz 4S var, ben de 1 hafta oncesine kadar yanları ve arka kapagı koruyan markasız bir koruma KILIF kullanıyordum. plastik - mika arası bir seydi. flashlı resim cekerken parlama bende de oluyordu. flashlı cekecegim zaman kılıfı cıkarıyordum.

ancak 1 hafta oncesinde WRAPSOL ultra 4s marka jelatin koruma aldım. ben yine extra kılıf kullanırım diyordum ancak bu jelatin bambaska bişey. sanki telefonumu plastikimsi ve yarım mm olan bir seffaf kılıf ile kapladım. inan kılıf cok güven veriyor. artık arka kapak da kullanmıyorum. gerek gormuyorum cunku kılıf BEN CIHAZI KORUYORUM RAHAT OL!! diyor resmen.. :)) bence bir dene yada denemeden once wrapsol kullanan brinin telefonunu incele. istanbuldayım musait bir zamanda dilersen gosterebilirim de. sorun olmaz. incele diyorum cunku film 50 TL :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.