Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.635
Cevap
90
Favori
166.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hangi site yahu baktım baktım göremedim?
  • Yine enfes bir bölümdü.Doydum çok şükür.
    sonunda dedim aha gus fring geldi hadi hadi diye dua ederken gene o çıktı niye heycan yaptırdınız be birader
  • 2x03

Bu sezon yayınlanan bölümlerden en sıkıcı olanıydı bence. İleride büyük çaplı gerçekleşecek olayları tetikleyecek küçük olayları gördük.
  • Çok iyi bölümdü iyi geldi Son kısımda bende baya heycanlandım ama ...

• Bölüm güzeldi ben sevdim.Gizem katmışlar falan Gus gelecek sandım.

Saul neden böyle yapıyor acaba kıza karşı. Kaybedecek onu.Ne güzel hayat kurdu.

• Gus çıkacak diye acayip heyecan yaptım Aslında iyi oldu hemen Gus'a atlamamaları suç hayatına girişini de görebileceğiz bu şekilde. Jimmy ilk reklamı görünce anladı bunlar kabul etmeyecekler kafasına göre reklamı verdi iyi de yaptı. Chuck çok fena kıskanıyor, Kim'le ayrılma süreci büyük ihtimalle Jimmy'nin bu hareketlerini devam ettirmesi olacak. Acaba kimin ölmesini istiyor eleman.
    Numarayı arayınca bu çıkıyormuş https://soundcloud.com/foxymcfox/davis-and-main-message

2x4

• 2x3

Sondaki adamı o kadar merak etmiştim peh :) Jimmy telefonun başında beklerken, bir an için hiç arama gelmeyecek ve umudunu kaybedip öyle suç işlerine saracak diye bir düşünce geçti aklımdan. Fakat onu başarıyla geçti, devamında Cliff'in verdiği tepkinin etkileri daha büyük olacak sanırım.
  • Böyle harika bir dizinin harika bir bölümünü gece çeviren, çevirmene selam olsun.

Otobüs sahnesinde sondaki sahneye kadar harika bir bölümdü.
    Telefon sahnesinde, telefonlar çalmaya başlayınca, oturduğum yerde ben bile sevindim
    Patrona göstermeden böyle birşey yapması saçma geldi biraz tabi.
    Chuck'ın kıskançlığı deli etmeye başladı artık

Son sahnede ben de herkes gibi Gus bekledim de sanırım şimdilik biraz erken.

• Durağan bir bölümdü, pek beğenmedim ama şikayetçi değilim çünkü Breeaking Bad'de de böyle durağanlıklar çok oldu ama bir anda patladı bu dizide böyle. Mesela sonunda Gusu bekledim ama son anda düşündüm Gus bunu nereden bilecek diye ve o Tuconun adamıdır dedim ve öyle çıktı. Kimi kaldıracaklar bakalım ortadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x3

Yine muhteşem bir bölümdü. Bu evrenin havasını çok seviyorum ya hiç bir dizide yok bu atmosfer. Vince çok iyi yaratıyor sahneleri hepsi ayrı bir sanat eseri.
    Saul reyiz döktürüyor yine yeteneklerini. Ama adamı bezdirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Kötü yolu seçmesini şahsen ben haklı buluyorum. Adamı bir tebrik edin la!
    Reklam sahnesi çok güzeldi. Kamerayı kadının indiği yürüyen merdivene bağlamışlar

En son sahnede Gus reyizi bekledik ama olsun Nacho'yu da severiz reyiz

• 3 gelmiş akşam izleyelim
  • 2×03

Bölüm çok iyiydi. Aslında bakınca pek bir olay olmuyor ama 40 dakika nasıl geçiyor anlamıyorsun. Dizide apayrı atmosfer var izleyeni kendine çekiyor.

Son sahnede bir ben Gus gelicek diye düşünmedim galiba Adam koskoca örgütün başı Mike reyizle karşılaşması,iş yapması bu kadar kolay olmaz diye düşünüyorum. Tuco sayesinde Gus'la irtibat kuracak bence, şuan başka bir yol gözükmüyor.

Mike'ın gelini galiba hayal görüyor. O kısmı anlayamadım. Mike gece boyunca orada bekledi, silah sesi vs. birşey olmadı. O iz öncekinden kalmış ya da kız yapmış olabilir.

Chuck'da iyiden iyide triplere giriyor, fena bir darbe vuracak gibi.

Cliff'in Saul'a gider yapacağını tahmin etmiştim. Bence toplantıda ipini çekeceklerken Chuck araya girip kurtarıcak Saul'u. Adam aç kurt gibi bekliyor ama elindeki kozları biriktirip Saul'u kovdurabilir.

• güzel bölümdü bu sezonu biriktirip seyretmek istiyordum fakat insan bekleyemiyor
  • S02E03

Çok güzeldi yine. Gus gelecek sandım la

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratch -- 2 Mart 2016; 17:07:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Böyle harika bir dizinin harika bir bölümünü gece çeviren, çevirmene selam olsun.

Otobüs sahnesinde sondaki sahneye kadar harika bir bölümdü.
    Telefon sahnesinde, telefonlar çalmaya başlayınca, oturduğum yerde ben bile sevindim
    Patrona göstermeden böyle birşey yapması saçma geldi biraz tabi.
    Chuck'ın kıskançlığı deli etmeye başladı artık

Son sahnede ben de herkes gibi Gus bekledim de sanırım şimdilik biraz erken.

Ben de sevindim telefonlar çalınca

• Abi gerçekten mükemmel bir dizi, aksiyon olmamasına rağmen o kadar akıcı ki.Hiç sıkmıyor ve resmen akıyor dakikalar hiç hissetmiyorsun.Müthiş gerçekten.

2x3

Otobüs sahneleri güzeldi baya, jimmy müvekkil işini iyi hallediyor ama cliff gene bir sorun çıkarttı.Chuck'da sürekli burnunun dikine gidiyor.
  • Yine çok iyi bir bölüm daha izledik.Böyle devam ederse ilerki sezonlarda BB kadar etki yaratır diye düşünüyorum.

Son sahnede Gus'ı göreceğimizi sandım öyle de hissettirmeye çalışmışlar o sahnede.Bakalım Gus'ı ne zaman göreceğiz.
  • Bu dizide aksiyon olmamasına rağmen 45 dakika nasıl geçiyor anlamıyorsun sürekli aşağıdaki çubuğa bakıyorum bitmesin diye ama yine bitirdik bir bölümü daha malesef
  • yavaştan yavaştan saul un doğuşunu izlemek :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.