Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.635
Cevap
90
Favori
166.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm bölümler netflix gibi yayınlansa keşke. 3 bölüm oldu sezon bitince 10 bölümü sırayla izleyecem. Bunu yapan tek manyak ben miyim acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• huzurevi davası fena sıktı 4. bolunde cliff'in tepkisinden dolayı Saul ipleri kopartır aksiyon başlar

• Dizinin reytingleri ne durumda bilen var mı ? Sonra iptal falan edilmesin Carnivale gibi

• Bu mesaja eklenen görseller:

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

Tüm bölümler netflix gibi yayınlansa keşke. 3 bölüm oldu sezon bitince 10 bölümü sırayla izleyecem. Bunu yapan tek manyak ben miyim acaba.

Oturdum bir solukta hepsini izledim (sezon 1 + sezon 2 den de 3 bölüm). Çok beğendim. Acaba Breaking Bad'e mi başlasam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoper01

quote:

Tüm bölümler netflix gibi yayınlansa keşke. 3 bölüm oldu sezon bitince 10 bölümü sırayla izleyecem. Bunu yapan tek manyak ben miyim acaba.

Oturdum bir solukta hepsini izledim (sezon 1 + sezon 2 den de 3 bölüm). Çok beğendim. Acaba Breaking Bad'e mi başlasam?

Bu diziyi sevdiyseniz (henüz hiç bir şey olmadı neredeyse), Breaking Bad'i kesinlikle izleyin. Hafta hafta bölüm bekleme derdiniz olmaz, bir solukta biter :)
  • tum 3 bolume yorum yapayim.

Saul iyi yere kapak atti ama adamda criminal mind var rahat duramiyo davalarida kolay yoldan halledip tum firmayi riske atiyo, ancak o reklama skinti cikarmalari sacmaydi o kadar ise yaradi fln. Mike mecburen kotu yola dusuyo torunu torbasi fln para lazim bide o kadar yetenegi bosa mi gitsin. Kim de pislik yapmasin mesela o kadar yakinlasiyoken niye sevgili olmak istemiyo sirf orospuluk iste.
  • BB'yi izleyeli çok oldu hocam, hatta unutmuşumdur bile. Bu dizinin de izleyici kitlesinin kemik kısmı ordan geliyodur bence. Hatta bu dizi final yapınca BB ye tekrar başlamak gibi uzun vadede bi fikir de var aklımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoper01

quote:

Breaking Bad'i öneririm kesinlikle. ilk sezon pek bir aksiyon yok ama gitgide fena halde artıyor.
  • Korsan kullanıcısına yanıt
    Galiba sadece sensin, daha Gus bile yok

• Walter, Gus beklemek için daha çok erken değil mi? Saul daha yeni yeni basamakları çıkıyor. Herhangi bir tarih verildi mi bilmiyorum ama sanki 2000'lerin başında geçiyor gibi olaylar. BB'deki olaylar da bundan 8-10 yıl sonra olmuyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Walter, Gus beklemek için daha çok erken değil mi? Saul daha yeni yeni basamakları çıkıyor. Herhangi bir tarih verildi mi bilmiyorum ama sanki 2000'lerin başında geçiyor gibi olaylar. BB'deki olaylar da bundan 8-10 yıl sonra olmuyor mu?

7 yıl öncesiymiş hocam.

• Durgun bir bölümdü yavaş yavaş ısınıyor.
  • gene avs çıkmış sadece nedir bu çektiğimiz :/
  • limitsizamca sağolsun hdtv si düşer birazdan. :)
  • 2.sezon ilk bölümü izledim yeni , abi dizi çok iyiya
  • Altyazı her zaman gece 12 gibi çıkıyor. Bildiğiniz türkçe altyazılı izleme sitesi varmı?
  • Altyazı yine gece 11'de çıkacakmıș.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezon 3.bölüm çok sıkıcı bir bölümdü bence , neredeyse kapatacaktım ileriki haftalarda düzelir umarım
  • gene eşekherifi bekleyemedim ingilizce izledim kusura bakma eşekherif :(

müthişti ya bu nacho ile tuco arasında ilerde neler olacak bakalım chuckta iyice kafayı bozdu

bb spoiler ve bcs tahmin

sonuçta bbde nacho olmayıp tuco olduğuna göre büyük ihtimalle tuco tarafından öldürelecek nacho

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.