Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.635
Cevap
90
Favori
166.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de 5. sezonu bugün itibariyle bitirdim. Genel olarak oldukça beğendiğim bir sezondu. IMDB'de de puanları gayet yüksek. İzlediğim güncel olan diziler arasında en sevdiğim dizi.
    Yalnız 6. sezonun final sezonu olması düşündürdü. Daha bir kaç sezon daha gider gibiydi dizi. Nasıl bağlayacaklarını merak ediyorum.
  • It’s all good man
    Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Breaking Bad'i 2. kez izleyeyim dedim. ilk izlediğimde tanımadığımız bir karakter di jimmy (Goodman). Bu sahneyi ilk izlediğimde Supernatural'den tanıdığım Garth dikkatimi çekmişti. Bankta görünen reklam da varmış. Goodman dizide görünmeden reklamı görünmüş. Farkedenler olmuştur şimdiye kadar. Vay be! 2. sezon 8. bölüm başlangıç sahnesi...

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdalTanyeri -- 1 Temmuz 2020; 23:22:42 >

• Jimmy’den (Saul Goodman) gerçekten nefret etmeye başladım, Chuck her şeyde haklı diyordum ve öyleymiş de.

• WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt
    Breaking Bad bence de daha iyi ama o kadar basit bir dizi Better Call Saul’da.

• 5. sezonu şimdi bitirdim. Kim’in de Jimmy gibi bir karaktere neden baktığı belli oldu. İkisi de çok kötü insanlar.

Kendisine tüm olanakları sağlayan HHM’in ortaklarından Howard’a, Jimmy’den bile kötü düşündü. İkisi de kötü insanlar ve tehlikeliler. Chuck her zaman haklıydı Jimmy hakkında ancak Kim, Jimmy’den de kötü olabilecek bir potansiyele sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 1 Ağustos 2020; 15:32:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bitirdim beşinci sezonu. Jimmy'nin Saul'a tamamen dönmesini bu sezon işleyecek diye seviniyorken
    ortaya Kim canavarı çıktı.

6.sezonu final olacak diye biliyorum, nasıl Breaking Bad'e bağlayacaklar bakalım. Çünkü arada uzun bir zaman dilimi olacak. Bu gibi ayrıntıların dışında sezonu sevdim. Özellikle Lalo Salamanca karakteri tam Breaking Bad kafasına uygun orijinal bir karakter.
  • Sanırım şu anda 2004 senesindeler ve 4 sene daha var Breaking Bad'e. Fakat illaki banker bilo finali çekmeyecekler herhalde. İlk dizideki haline kadar sürdürmek zorunda değiller! Bu dizi; Jimmy'nin hayatından bir kesit bence ve ne anlatılmak isteniyorsa, gayet iyi anlatıldı. Güzel bir prequel oldu lâkin herkesin aksine, ben son sezonu aşırı aksiyon içerdiği için diğer sezonlar kadar beğenmedim. Chuck ile, HNM ile, huzur evi ile ilgili kısımlar ve emekleme dönemleri, Mike ile tanışmaları falan benim için çok daha iyiydi. Dizi iyiden iyiye vites yükselterek, Breaking Bad'e selam çakıp, bitirecek, malûm şahsı harcayarak. Dipnot: Chuck gerçekten müthiş bir detay.

• 5. Sezon Netflix'e gelmeyecek mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

5. Sezon Netflix'e gelmeyecek mi?
    Geç geliyor hocam. Tahminimce senenin sonunu bulur gelmesi. Ben dayanamayıp korsan sitelerden izledim.
  • Yok mu bi haber alan

Yok mu gören

• Sadece Ölüler Görür kullanıcısına yanıt

Haber aldınız mı ?Yok mu bir şeyler duyan okuyan ?

• Gözlerim yolda, beklerim hala, sen gelmez oldunBetter Call Saul (2015 - 2022) | Bitti 

Şaka bir yana daha çok var yav, zaten uzun aralar veren bir dizi; en erken 2021 ortası gelir diye düşünüyorum.

• 2021 diyor ama geçen sezonki gibi Şubat gibi çıkarsa güzel. Yoksa diğer Kasım - Aralık da 2021 Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti 

Oyuncuların çoğu da yaşlı, bakalım nasıl olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

2021 diyor ama geçen sezonki gibi Şubat gibi çıkarsa güzel. Yoksa diğer Kasım - Aralık da 2021  

Oyuncuların çoğu da yaşlı, bakalım nasıl olacak?

Mike ölcek diye korkuyorum her an adam çökmüş iyice Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti 

• Better Call Saul’un final sezonu çekimleri 2021’in başında başlayacak.

ya 2021 sonunda ya da 2022 nin ilk aylarında izleriz. dizi harika seviyoruz eyvallah ama bu kadar da ara verilmez ki ya.

• jesse ve walter gözükecek, tüyler diken olacak

ölmesin kimse

• Ulan en son Sıfır Bir 3. sezonu böyle bekledim. Baştan BCS, Breaking Bad yapayım hiç değilse bu ayı geçirtir.

• Dizinin blu-ray versiyonu için altyazı bulabilen var mıdır?

Özellikle Better.Call.Saul.S05E01.1080p.BluRay.x264-ITSALLGOODMAN sürümü için :)

• Son sezon şaka maka Breaking Bad'i aşmış. Son 5 bölüm özellikle nefessiz izledim. Ne yapmış bunlar yahu inanılmaz.

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.