Şimdi Ara

Better Call Saul (2015 - 2022) | Bitti (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.635
Cevap
90
Favori
166.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: speedman

6.sezon 2021 de mi yayınlanacak ?
    2021'de çıksa iyidir. Dizilerin çekimleri tamamen durdurulmuş durumda. Zaten yeni bittiğini düşünürsek İnşallah westworld gibi 1 yıldan uzun ara vermez.
  • mcake± kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen sene bb'yi bitirmiştim, bu sene bu diziye başladım, henüz ilk sezonu bitirdim ama bb'den daha güzel geldi bana, karaktere daha çok ısındım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Geçen sene bb'yi bitirmiştim, bu sene bu diziye başladım, henüz ilk sezonu bitirdim ama bb'den daha güzel geldi bana, karaktere daha çok ısındım.
    Boyle dusunen kisi sayisi az degil.
    Ozellikle ilerleyen sezonlarda bu dizi ustune koya koya ilerliyor.
  • speedman kullanıcısına yanıt
    2022 in son ceyregi

• josrdr kullanıcısına yanıt

• Dodge kullanıcısına yanıt
    Dediğinize katılmakla birlikte ilk iki sezon ile son iki sezon arasında kalite farkı çok yüksek. Karekter gelişimi ve dizinin akışı son iki üç yılda çıkan diziler arasında en iyisi diyebilirim.

BB yi hatırlamıyorum ya final sezonunda ya da bir önceki sezonda bırakmıştım. Bazi insanlarada jimmy abimizin konusu ilgi çekici gelmiyor özelikle gençler 18 yaş altı için ilgi çekici karekter ya da ilgilerini çeken bir konu yok uyuşturcu yapmak vs...

Son olarak diziyi bazı sitelerde kara komedi olarak öneriliyor. Bu bana aşırı saçma geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son dönemin en iyisi dizisi kesinlikle kalite akıyor

• josrdr kullanıcısına yanıt
    Nooooo :(((

• Çok saçma, yok 2050'de yayınlayın.

• uzun zamandır bi ara izlerim derken yoklukta 2 haftada 5 sezonu bitirdim gayet zevk aldım sıkılmadan izledim
    YALNIZ
    yorumlara bakmaz olaydım breaking bad le kıyaslayan mı daha iyi diyen mi tarihin en iyisi diyen mi dersin

diziyi severek izlediğimi tekrar yazayım ama bu yorumları yapanlar ya breaking bad i izlememiş ya da ne izlediklerini unutmuş olmalılar

better call saul tamamen rahat batma teması üzerine kurulan basit bir dizi
    elimizde 2 tane avukat var ve bunlara durmadan rahat batıyor.
    hazır işleri bozuyor istifa ediyor müvekkille kapışıyor gidip suçlularla çalışıyor kesmiyor cartele kapak atıyor tekrar istifa vs spoilerlık detay yazmakla uğraşamayacağım olanlar ortada

bunlar hariçi kıyaslanan dizide dünya kadar epic bölüm sahne replik mevcutken saul da zorlasanız 2 tane belki sayarsınız bana göre yok

birde sezon finalleri dümdüz, herhangi bir sezonun herhangi bir bölümüyle bir finali bilmeyene izlet hangisi final tahmin edemez

yorumlarda chuck ın hakkı yenmiş,jimmy nin içindeki pisliği çocukluğundan beri defalarca görüp umutsuz vakayla karşı karşıya olduğunu bildiği için hak ettiği şekilde davranmış üstad

dizi mike reis yüzü suyu hürmetine dönüyor o olmasa 3.sezon fişi çekilirmiş

kıyaslama yapan arkadaşlar zaten piyasa durgun oturun baştan izleyin breaking bad i yada en azından sahnelerden yapılan filmini açın hatırlayın

sadece i am the danger sahnesi > better call saul 5 sezonu

• İşte bu yüzden bugüne kadar devam ederken izlediğim tek dizi Game of thrones'du. 2 sene sonra yeni sezon demek bütün sahneleri olayları unutmak demek. Çok saçma bu tip aralar. En fazla 6 ay ara verip çekimler başlamalı en geç de 1 sene içinde yeni sezon gelmeli.

Ha vince gilligan bir dizi daha yapsa devam ederken izler miyim tabikide izlerim. Özellikle bu adamın çöl belgeseli yapması lazım. Belgeseli geç çölden canlı yayın yapsa oturur bugün izlerim yemin ederim.

• WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt
    Sen 2 diziyi de epik sahneler için izlediysen boşuna izlemişsin kardeş. Çünkü aksiyon macera savaş dizileri değil, psikolojik dram dizileridir. Bence tavsiyene kendin uyup Breaking bad'i tekrar izlemelisin görüyorum ki diziden hiçbir şey anlamamışsın.

Sezon finallerinde de aksiyon entrika falan görmek istiyorsan aşkı memnu yaprak dökümü çukur izleyebilirsin.

Asıl mevzuya da gelirsek better call saul > breaking bad

• quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Sen 2 diziyi de epik sahneler için izlediysen boşuna izlemişsin kardeş. Çünkü aksiyon macera savaş dizileri değil, psikolojik dram dizileridir. Bence tavsiyene kendin uyup Breaking bad'i tekrar izlemelisin görüyorum ki diziden hiçbir şey anlamamışsın.

Sezon finallerinde de aksiyon entrika falan görmek istiyorsan aşkı memnu yaprak dökümü çukur izleyebilirsin.

Asıl mevzuya da gelirsek better call saul > breaking bad
    aksiyon mu koca diziden örnek verdiğim dramın kitabının yazıldığı sadece bir replik aynen aksiyon delisiyim

• Arthur morgan dan kaçarken winter is coming e tutulduk beyler

• Sevmediğiniz diziyi niye izliyorsunuz ki
  • ay em dı dencır len.
  • Sizce önce better call saul'u izleyip ardından breaking badi izlemek mantıklı mı?
    Önce breaking bad'i izlemek mi yoksa bcs'u izlemek mi daha çok zevk verir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luca Brasi

Sizce önce better call saul'u izleyip ardından breaking badi izlemek mantıklı mı?
    Önce breaking bad'i izlemek mi yoksa bcs'u izlemek mi daha çok zevk verir?
    Önce BB sonra BCS. Breaking Bad zaten güzel, onu izledikten sonra Better Call Saul izlemek hem Breaking Bad'in zevkini hem de Better Call Saul'un zevkini katlayacaktır.
  • Ne kadar büyük olaylar barındırmasa da (Breaking Bad'e ithafen) oldukça sürükleyici ve kendini izlettiriyor. 3 günde 3 sezon bitirmiştim. Karantina sağ olsun..
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.