Şimdi Ara

Beta Taç Yaprak Çay 500gr 6,31 TL // 1000gr 18,36 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
5
Favori
10.581
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.betateashop.com/Beta-Tac-Yaprak-Turk-Cayi-500-GR,PR-35.html

1000 GR- 18,36 TL
    https://www.betateashop.com/Beta-Tac-Yaprak-Turk-Cayi-1000-GR,PR-31.html

Geçen hafta forumda beğenildiği üzerine birkaç yorum görüp almıştım ancak altınbaşa alıştığımızdan mıdır tadı yok gibi geldi sevmedik ancak toz olarak altınbaştan daha tozsuzdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dead-ly -- 25 Ağustos 2019; 22:56:31 >

• Sms geldi zaten.THH ye de henüz başvurmadım.Şikayetvar dan olumlu sonuç alamazsam sms ve mailleri ekleyerek başvurabilirim.Şunu da belirteyim "Teknik aksaklıktan dolayı fiyatlarda değişiklik meydana gelmiştir" denilen iptal sebepleri çok saçma.Aklıma "Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu ama fark edemedik" sözü geldi.
    herkesin aksi birşey yazarak lince uğrayacağım ama yazayım yine de. firma siparişleri 2-3 gün bekleyip "stok yokmuş pardon" veya "aa yanlış fiyat" diye iptal etse veya iadelerde sorun çıkarsa, veya iptal ettiği halde aynı fiyattan satışa devam etse kötü niyet ithamlarınıza katılırım ama belliki kısa süreli bir hata olmuş ve (yazanlara göre) iadeler yapılmış. firmanın üstüne fazla gidilmiyor mu? elbette memnuniyet anlamında makul bir çek veya indirim kodu verilse herkes için iyi olur ama sistem hatalarından yararlanmak ile hak aramak arasında kalın bir fark olduğunu düşünüyorum. sistemsel hatalar sıcak fırsat değil benim için. farklı düşünceleri de kınamıyorum, herkesin kendi bileceği iş...
    tamam lince başlanabilir:)
  • harika fiyat ama fiyatın bu kadar düşmesi hayra alamet değil, teyit etme şansınız varsa son kullanma tarihini öğrenin, çayda skt süresi 2 sene ve bu çay bildiğim kadarıyla epey bir zamandır marketlerde satılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hata veriyor kargo seçerken :D
  • 500 Gr olanın daha ucuz olmasınin sebebi ne?

• 500 gr lıktan aldım. Siparişiniz onaylandı dedi.
  • 4*500 g yapistirdim. Fiyat efsane. Ggden 10 tl kuponla almayi dusunuyordum iyi oldu

• alan oldumu bu ürünü geldi mi yani
    bir de daha önce kullanan arkadaşlardan yorum alabilirmiyiz ?
  • Select quality seylan çay 250 gr 6.22https://www.betateashop.com/Beta-Selected-Quality-Metal-Ambalaj-250-GR-Seylan-Cayi-Ceylon-Tea,PR-36.html

4 tane 1000 gr 24.88

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kullananlar alanalar yorum yapabilir mi. Ona göre alalım.
  • bitti
  • Sitede fabrika adresi Adana görünüyor bi değişik bu iş ama hayırlısı bakalım. Haber veren arkadaşa teşekkürler sayesinde Seylan çayı aldım

• 500 gr olani alamadim. Odeme ekraninda bitti. Kiloluk ve seylan aldim. Bakalim gonderecekler mi? Bi dengesizlik var fiyatlarda 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beta Taç Yaprak Çay 500gr 6,31 TL // 1000gr 18,36 TL

• Çok sağolun süper bir alışveriş oldu, bu fiyatlara seylan çayı hemde metal kutu asla..

Haftasonu gross lara gittim kampanyalı yüksek tepeler 18tl di, kötü doğadan çay bile 19tl olmuş..

Beta Selected Quality Metal Ambalaj 250 GR (Seylan Çayı - Ceylon Tea) x 5
    Beta Golden Selection 500 GR (Seylan Çayı - Ceylon Tea) x 4
    Beta Taç Yaprak Türk Çayı 1000 GR x 1
    Beta Bergamot Rüyası Demlik Poşet Çay 48*3,2 Gr x 1

102 TL ödedim toplam.
  • Arayıp iptal ederler üreticisi bu site bile bu çayın yarım kilosunu 6 küsür liraya vermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Arayıp iptal ederler üreticisi bu site bile bu çayın yarım kilosunu 6 küsür liraya vermez.
    Çok haklısın ama şansımızı denedik
    Hoca misali ya tutarsa...
  • siteyi nasil turkce yapiyoruz
  • Bende denedim şansımı bakalım ne olacak. Bekleyelim görelim😀

• Kaçırdım

3-4 sene önce bedava çay almıştık bu siteden

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

siteyi nasil turkce yapiyoruz
    Mobilde en altta english yazıyor üzerine tıklayınca Türkçe seçeneği açılıyor
    Haber veren arkadaşa teşekkürler bu arada 4× seylon 2×1000 olandan sipariş verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qtenplus -- 26 Ağustos 2019; 1:3:54 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.