Şimdi Ara

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition Türkçe Yama (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
20
Favori
91.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maalesef, Switch için portlamayı düşünmüyoruz.

17 Kasım 2021 Güncellemesi: 3 oyunda da pek çok yerdeki yanlış yazılmış/eksik olan yerler düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 17 Kasım 2021; 1:20:19 >
  • CriminaL277_ kullanıcısına yanıt

Linki de güncellediniz mi acaba? Teşekkürler.

• DemirKipi kullanıcısına yanıt

Tabii ki de güncelledim. Rica ederim.

• 17 Kasım 2021 Güncellemesi: uyguladım

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition Türkçe Yama

devamına bakmadım. girişten otele kadar olan kısımdan bunları buldum.

• os1994 kullanıcısına yanıt

Geri bildiriminiz için teşekkürler, biraz daha birikince linki güncelleyeceğim.

Eğer mümkünse yamayı güncellerken tarih ve saat şeklinde yazabilir misiniz ?

• Bişey soracam diyelim şuan yamadaki dosyaları aktardık oynuyorum , 2 gün sonra yeni güncel yama geldiğinde dosyaları yenisiyle değiştiğince aktif oluyor mu yoksa hata mı verir ?

• @hsngrcn238 Aynı gün içinde güncelleme yaparsam saat şeklinde yazarım. Onun haricinde gün, ay ve yıl şeklinde paylaşıyorum zaten bu sayfadaki en üstte yazılmış yorumdan görebilirsiniz.

@Mert021 Herhangi bir sorun çıkmadan aktif oluyor, 4 kişi sürekli yapıyoruz bu işlemi ve biz hiçbir sorunla karşılaşmadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 25 Kasım 2021; 1:17:16 >

E o zaman ben boşuna tam sürümü bekliyormuşum :) hemen indirip dosyaları atayım direk. Ne zaman güncelleseniz zaten yazıyorsunuz ben de direk dosyanın üstüne yapıştır yaparım.

Çok teşekkürler bu arada emekleriniz için

• Oyunun sonundaki malum telefon konuşmasındaki bir metin çevrilmemiş ve oyunun sonundaki görevde bir kısım ingilizce kalmış haberiniz olsun..

• Ellerinize sağlık çok güzel bir yama olmuş, bazı yerlerde sorun var ama bu önemli değil, onlar elbette çözülür. Yamada bir sorun daha var, GTA 3 Türkçe Yamasında nedense Yağmurlu havalarda sis kaybolup duruyor, oyundan olabilir diye düşündüm ama Türkçe Yama olmayan sürümde böyle bir şey yaşamadım. Bildirmek istedim bu sorunu çünkü gerçekten oyun içinde biraz rahatsızlık veriyor bu sorun ama diğer oyunlarda yaşamadım bu sorunu. Tekrardan ellerinize sağlık, inşaAllah bu sorun düzelir. :)

Düzenleme: Tamamdır sorunu çözdüm. Çözüm ise basit: Paks klasörün içinde "~mods" adında yeni bir klasör oluşturuyoruz ve yamayı oraya atıyoruz, böylelikle bir sorun yaşamadım ama ne olur olma yine yapımcılar çıktı dosyalarını kontrol etmesinde yarar var. Benim gibi böyle sorun yaşayan olursa bu adımları takip etsin. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IthinkImbright -- 18 Kasım 2021; 3:11:36 >

• Ellerinize Sağlık.

• Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition Türkçe Yama

Bu çeviri doğrumu? kilidi açıldı olan?

• @CaptanFox Düzeltildi. Eğer hâlâ gözükmüyorsa daha köklü bir sorundur, bakarız. Teşekkürler.

@IthinkImbright Beğenmenize sevindik, hatayı da bildirdiğiniz için teşekkür ederim.

@yucsufS1 Maalesef aynı metin oyun için başarımları açmaya da kullanıldığından bunu değiştirirsek bu sefer de öbürü kötü gözükecek, şu anlık için diyeyim en azından bir çözüm gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 25 Kasım 2021; 1:17:57 >
  • yucsufS1 Y kullanıcısına yanıt

Kilidi açık olabilir.

• Estf, biz teşekkür ederiz. Maalesef yine aynı hataya benzer bir şey yaşadım, sanırsam tam olarak çözüm olmadı bu adım. Yeni sürümü merakla bekleyeceğim. :)

• Kusura bakmayın eksik yazdım. Üste belirtiğim sis sorununu tekrar yaşadım, bu günde Vice City'de yaşadım sanırsam kullandığım yöntemde tam olarak çözüme vesile olamadı maalesef. Sanırsam versiyon uyuşmazlığı da olabilir, tam olarak bende anladım. Pak. çıktısı alırken başka dosyaları da alıyor olabilir, yada txt düzenlemesinde değiştirilmemesi gereken bir değerde değiştirilmiş olabilir.

• IthinkImbright kullanıcısına yanıt

Bahsettiğiniz hatanın yamayla alakalı olma ihtimali 0. Oyunu dx12 argümanıyla açıyorsanız ondan kaynaklı olabilir. Diğer türlü oyunun dosyalarınızı doğrulamanızı öneririm.

• Öyle olabileceğini düşündüm ama maalesef yamayı kaldırdıktan sonra bu hatayı maalesef almıyorum. Eğer dediğiniz olsaydı yama olsun veya olmasın aynı hatayı almam gerekirdi değil mi? Gtaforums sitelerinde gezdiğim ve öğrendiğim kadarıyla Türkçe Yamanın düzenlemesi yapılırken birinci bölümü değil de ikinci bölümü değiştirmek gerektiğini okumuştum ve büyük ihtimal olabilir yada olmayabilir belki de ilk bölümde değiştirilmemesi gereken bir şey değiştirilmiş olabilir yada çıktı alınan program ile ilgili bir sorun olabilir ama dediğim gibi maalesef bilmiyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.