Şimdi Ara

(Beta Çıktı) SW Knights of the Old Republic 2 The Sith Lords Türkçe Yama Çalışması Başladı! (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
706
Cevap
37
Favori
117.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yamayı ve restored content mod kurduğum halde oyunu açtığımda tüm menü deki yazılar simsiyah gözüküyor çözümü varmı acaba ??

• evrimdısı17 E kullanıcısına yanıt

Kendim bu hatayla karşılaşmadım ama Animus Projesi'ne yazın, oradaki arkadaşlar yardımcı olacaktır.

• Bu güzel yama için çok teşekkür ederim ilk fırsatta deneyimleyeceğim

• Yamayı biraz oynadım sizin hatanız olduğunu düşünmüyorum ama hikayeye girmekte ve neler olduğunu anlamakta zorlandım bazı yazıları 2-3 defa okuyup üstüne düşünmem gerekti.

• nozalz231 kullanıcısına yanıt

Evet, oyunun anlatım üslubu biraz buna sebep oluyor maalesef.

• Oyundan çok atıyor acaba bunun bi çözümü varmı (steam sürümü)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık aldım hemen ve başladım ancak oyundan atma ve Türkçe karakter sorunu var. Ekran çözünürlüğü 1080p alınca sorun çözüldü ancak oyundan atma devam ediyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam oyundan sürekli atıyor çözüm var mı oyundan mı yamadan mı anlamadım

• Emeğiniz için teşekkürler ilk oyunu yamanız ile 20'ye yakın mod yüklü hatasız oynayıp bitirdim ama bu biraz sıkıntılı.

2k-4k çözünürlükte türkçe karakter sorunu var ve belirli bir süre oynayınca atmada yaşanmakta. Daha buna mod vs. yüklesem kim bilir neler yaşanacak zamanla bu sıkıntılar umarım çözülür.

• 1080p üstü çözünürlük için fontlar yolda. İlk fontları yaparken kimsenin 1080p üstünde Kotor oynayacağını düşünememiştim:)

Atma sorunu yaşayan arkadaşlar, TSLRCM (Restored Content) modunu kullanıyor musunuz? Kullanmıyorsanız onu kurup yamayı tekrar kurup dener misiniz? Yayınlamadan önce Restored Content yüklü testerlarda denedik bu kadar çok atma şikayeti gelmiyordu. Uyumluluk modunu açıp XP seçmeyi de deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 26 Ocak 2022; 13:27:52 >
  • @HK-47

Hocam merhabalar. İlk önce böyle zor bir çeviriye öncülük yapıp sonuçlandırdığınız için teşekkür ederim. Ben BETA çıktığı gün kayıt oldum ve yamayı aldım. Fakat sürekli oyundan atma sorunu yaşıyorum elim f4 de oynuyorum:). Birde TSLRCM eklentisinde Korribanda Lonna Vash a ait kayıt dahil olmak üzere yeni gelen M4-78P gezegeni ve buna bağlı herşey ingilizce. Bu bölümün çevirisi mi yapılmadı yoksa bura ile ilgili bir hata mı var. Bilgilendirebilirseniz sevinirim. Tekrar böyle bir çalışma yaptığınız için teşekkür ediyorum.

• Çökme sorunu yaşayanlar oyunu windows xp service pack 2 de açmayı denerlerse çökme sorunu büyük ölçüde azalıyor haberiniz olsun.

• yeksu Y kullanıcısına yanıt

M4-78'deki hiçbir şey oyunun dil dosyalarında geçmiyor. Muhtemelen modu yapanlar kesilmiş ses dosyalarını dinleyerek altyazıları moda eklemiş. O yüzden yama M4-78 moduyla uyumlu değil.

• çeviri için ellerinize sağlık kotor 1 yamanızla oynamıştım kse çalışıyordu fakat kotor 2 de yamanızı kurduktan sonra kse çalışmıyor bununla ilgili bir şey yapıcakmısınız?

• tyronspırex kullanıcısına yanıt

KSE ile nasıl bir sorun yaşıyorsunuz?

Bu arada uyumluluk modunda XP seçince atmaların düzeldiğini söyleyen birkaç kişi daha oldu. Atma sorunu yaşayanlar deneyip buradan da yazabilir mi?

• HK-47 kullanıcısına yanıt

5 saat en ufak çökme yaşamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HK-47 kullanıcısına yanıt

XP Service Pack 2 ile denediğimde 1080p'de çözünürlük bozuldu, siyah karartılar oluştu (bunun nedeni benim 1080p Ultrawide modları kullanıyor olmam olabilir). Windows 7 ile denediğimde atma ve çözünürlük sorunu yaşamadım 1 saat civarı oynadığımda. Oynadıkça bilgilendireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ksenofanex -- 27 Ocak 2022; 11:53:18 >
  • türkçe yamayı kurduktan sonra kse yi açıyorum sith lords tikine bastığımda donuyor yanıt vermiyor sanırım save dosyasıda türkçe olduğundan gösteremiyor kitleniyor.

• tyronspırex kullanıcısına yanıt

İnternette gördüğüm kadarıyla KSE sadece İngilizce ile çalışıyor. Aslında yama ile alakalı bir durum değil, atıyorum resmi Almanca ya da Fransızca desteğiyle oynasanız da KSE çalışmayacak. Durum buysa yapabileceğim pek bir şey yok.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.