Şimdi Ara

Best Buy Günlük İndirimleri (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
1
Favori
29.177
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın gitsem kişi başı 2-3 adet canon yazıcıdan alabilir miyim? Yoksa kişi başı 1 sınırlaması var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_i_y_a_h

Yarın gitsem kişi başı 2-3 adet canon yazıcıdan alabilir miyim? Yoksa kişi başı 1 sınırlaması var mı?

maalesef kişi başı 1 sınırlaması var geçende king marka kettle ı 4.90 düşürdü 5 alanı da gördüm 10 alanı ama kasadan sadece bir tane geçirttiler :D
    eşinle gidince ayrı ayrı ödeyecekseniz ona müsaade ediyorlar ama aynı karttan yapamayız diyorlar

müşterilerle ilgeniyorlar güleryüzlü herkes öle çok kalabalıkta oolmuyor herhalde haftaiçi diye
    sabah 8 de açılıyor sen 7.30 da önünde olsan rahat alabilirsin
  • Hiç de maalesef değil, çok da güzel uygulama bence, helal olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Yarınki indirimle birlikte 5800 kaça geliyor?

az önce bestbuy dan geldim telefonun satış fiyatı 529 tl ydi
    ama %15 indirimli mi değil mi ona dikkat etmedim
  • ben menemen tarafından gelecem arabayla gelsem alamazsam yazık olur kaç gibi orada olsam bilet alırım acaba
  • 529dan yüzde 15 indirim var

ama 5800 için tabiki sıraya girmek gerekmez.akşam git al

netbook u ben kullanmadım.ama kullananlar memnun..şuandada almak isteyenlere yüzde 15 indirimli zaten.ama 600 üzerinden..510 e geliyor yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uruk33 -- 22 Aralık 2009; 23:06:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

529dan yüzde 15 indirim var

ama 5800 için tabiki sıraya girmek gerekmez.akşam git al

netbook u ben kullanmadım.ama kullananlar memnun..şuandada almak isteyenlere yüzde 15 indirimli zaten.ama 600 üzerinden..510 e geliyor yani

o zaman %15 indirimi ekleyince 450 475 gibi bişi oluoo
    mediamarketten on gün önce 525 e aldım adamlar 14 gün içinde daha ucuzunu bul iki katını verelim diyorlar öle olursa yaşadım :D:D:D
  • ewt onu bende düşündüm ama katologunu göster fln diyorlar git bak diince anlamıyorlar. broşür fln göstermeni istiyorlar
    bu arada saat 10 civarında best buyun önünde 25 kişiye yakın insan vardı.
  • onlar sabaha donmuş olur büyük ihtimal..

5800,450 ye geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk4Ever.

memnunmusunuz o netbook dan ben kaçırdım diye üzüldüm biraz

Ben kullanıyorum. Gayet memnunum. Tuşları çok rahat konumlandırılmış. Ekran kalitesi çok iyi. Diğer özellikler 3 aşağı 5 yukarı aynı zaten netbooklarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chimaerane

quote:

Orijinalden alıntı: onlykul

1600e aldım o dizüstüyü daha ilk taksidini verdim. ya sabır.

Evkurdan aldım deme de sakın...

gol.d bilgisayar 10 taksit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onlykul -- 23 Aralık 2009; 0:04:21 >
  • olan olmuş.ama yarın gene senin aldıgın fiyatlardan satılacak bilgisayar
  • Beyler bende sabay 7 de uyanip 7bucukta bestbuyda olmayi planliyorum. Yazici ve indirimden faydalanip netbook alacagim. Sayet alabilirsem hp icin kupon alirim. Yetisemeyen olursa cok gece kalmamak sarti ile kuponu verirm. 10a kadar oralarda olacagim.

536 7889880
  • Bugün gittim bestbuya öğlen 3 sularıydı. Stoklu ürünler bitti dendi yani katalogda gördüğünüz lcd ve masaüstü fakat yarım saat sonra masaüstünden 25 adet daha indirdiler. Almakla almamak arasında kaldım çünkü ihtiyacım yok. Fiyat çok çok uygundu. Kararımı lcd den yana kullandım. Bütün lcd lerde %15 indirim vardı. Sabah gidip sıraya girenlere kupon dağıtılmış ve ufak çaplı bi izdiham oluşmuş. Ama ordaki bi elemana sordum öğlen 12 gibide aynı maldan indirmişler yine. Demek istediğim gün içinde stok tazeliyebiliyolar bunuda göz önüne alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lostmyth

Bugün gittim bestbuya öğlen 3 sularıydı. Stoklu ürünler bitti dendi yani katalogda gördüğünüz lcd ve masaüstü fakat yarım saat sonra masaüstünden 25 adet daha indirdiler. Almakla almamak arasında kaldım çünkü ihtiyacım yok. Fiyat çok çok uygundu. Kararımı lcd den yana kullandım. Bütün lcd lerde %15 indirim vardı. Sabah gidip sıraya girenlere kupon dağıtılmış ve ufak çaplı bi izdiham oluşmuş. Ama ordaki bi elemana sordum öğlen 12 gibide aynı maldan indirmişler yine. Demek istediğim gün içinde stok tazeliyebiliyolar bunuda göz önüne alın.

yani diyosun ki biraz şansın varsa öğlen falan gitsen bazı indirimli ürünlerden bulma şansın var bu güzel olmuş gerçekten ama sukadar söyliyim masa üstü bilgisayar hakketen cok ucuz du ben gg de bir bilgisayar sattım 400 liraya bu makinenin yanında hiç gerçekten 500 liraya cok cok iyi bir baba evladını bu makineden alıp gayet güzel bir şekilde sevindirirdi

pb tj 65 aldım daha 3 hafta önce 1150 ye aşağı yukarı aynı özellikle hp ile almamış olsam kesinlikle lap top için şansımı denerdim

perşembe günü indirimi de ben koyayım bari arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h!j@cker -- 23 Aralık 2009; 0:58:12 >

• Herhangi bir ürün almadım ancak çalışanların ilgili olması ve güleryüzlü olması bile diğer teknoloji marketlerine göre avantaj.
    Dun gittigimde Dell Netbook 699TL, yarin 599TL olacaktir o zaman, LG X130 599TL idi, 510TL olacaktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Herhangi bir ürün almadım ancak çalışanların ilgili olması ve güleryüzlü olması bile diğer teknoloji marketlerine göre avantaj.
    Dun gittigimde Dell Netbook 699TL, yarin 599TL olacaktir o zaman, LG X130 599TL idi, 510TL olacaktir.

LG X130 indirimle normal fiyatına geliyor desenize.
    Sanırım Türkiye'deki bütün LG X130'ları MM kapatmış. Adamlar yüzlerce sattı herhalde şu 2 hafta içinde.
  • Laptopu alıp almama arasında kaldım. Özellikler süper ama işlemci berbat 2 sene önce çıkmış işlemci koymuşlar (hpnin stoğunda çok varmış heralde) 2 sene önce aldığım toshiba laptopta t7200 varken t6600 ü görünce moralim bozuldu .Bestbuy bize 10 dk , birde şu canon yazıcının kartuş fiyatları ne kadardır ? doldur boşalt yapıp kartuşu bozduktan sonra kartuş fiyatı ne kadar girer ?
  • Toshiba 40LV655 'ün fiyatı gayet iyi gözüküyor. Full HD bekleyenler Regza'yı kaçırmasınlar.
    Diğer günlerde yaptığı kampanyanın ilanlarını nerede görüyoruz. Ek: Buldum. http://www.bestbuy.com.tr/temp_page.aspx?c=15&sc=113&p=205

Bilgisayarımda bir BestBuy klasörü açma vakti geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih.089 -- 23 Aralık 2009; 1:23:15 >
  • ben bugun sordum indirim 1 haftalıkmış sadece ama arada yine biraz atraksiyon yaparlar gibime geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.