Şimdi Ara

Besin takviyesi (supplement) günlüğüm (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
1
Favori
13.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 145e storesonik te görmüştüm şimdi fiyatı artmış,
    ev protein dolu da bir prostar eksik işte 145 e de bulmak zordur şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

antrenman harici kullandığım dymatize elite gourmet bitti, açılmamış bir kutu daha var ancak değişiklik olsun diye stoktaki optimum nutrition platinum hydro builder kutusunu açtım, chocolate shake aromalı, devasa bir ölçeği var (52gr) , 300ml su ile karıştırıp içtim, köpürme yok, karışım ve tat çok iyi, bir ölçek daha fazla sıvı ile de karıştırılabilir çünkü 300ml ve altında yoğun bir karışım oluyor.

Besin takviyesi (supplement) günlüğüm

optimum wheylerin hepsi cok güzel karışmakta gercekten
    bsn ve dynatimize kullanıyorum topaklanma sorunu var.

• Hocam eas % 100 protein nasıldır. Twinlap mı tavsiye edersiniz eas mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahdiyenspen kullanıcısına yanıt
    ikisi de besin değerleri ve fiyat olarak birbirlerine yakın ürünler, geriye karışım ve tat konusu kalıyor, yerli yabancı kullanıcı yorumlarını okumak lazım, ikisinden de birer kutu var bende ama daha denemedim,
    ayrıca ikisi de whey izolat ve konsantre karışımından oluşuyor ve konsantreden dolayı içeriklerinde laktoz bulunabilir, loktoz senin için sorun değilse herhangi birini alabilirsin.
  • quote:

ikisi de besin değerleri ve fiyat olarak birbirlerine yakın ürünler, geriye karışım ve tat konusu kalıyor, yerli yabancı kullanıcı yorumlarını okumak lazım, ikisinden de birer kutu var bende ama daha denemedim,
    ayrıca ikisi de whey izolat ve konsantre karışımından oluşuyor ve konsantreden dolayı içeriklerinde laktoz bulunabilir, loktoz senin için sorun değilse herhangi birini alabilirsin.

Valla hocam eas aldm yanında musclepharm creatin aldım stock da da gaspari bcaa 6000 var böyle bi combine yaptım bakalım . Şöyle kullanmayı düşünüyorum ant öncesi 3 bcaa hap 1 kasık creatin ant sonrası protein yarm saat snra bi 3 bcaa hap daha sence böyle kullansam nasıl olur.

• Allahdiyenspen kullanıcısına yanıt
    güzel olur, hatta antrenman sonrası da kreatin alabilirsin, karbonhidrat ile birlikte
  • optimum gold whey bitti ve çok merak ettiğim amix monster beef e başladım, genelde tadının kötü olduğundan bahsediliyordu, ancak o kadar kötü bir tadı yok, karışım iyi, köpük yok, 33gr bir ölçekte 29.7gr protein
  • amix beef i salona hibe ettim:) tadı baymaya başlamıştı, belki de bu aralar çok shasta olduğumdan tadı kötü gelmeye başlamıştı,
    eas wheye başladım, yeni ambalaj,küçük bir ölçeği var bir servis 2 ölçek-39gr, 26gr protein, 7 gr karbo içeriyor, tadı ve karışımı güzel (çikolata),
    fiyatı uygun, konsantre whey olmasından kaynaklı sanırım ancak dediğim gibi tadı ve karışımı gayet iyi.

preworkout olarak ta grenade 50 calibre ye başladım.

öncelikle cırt cırtlı paketleme hiç iyi olmamış, çünkü bir kısmı kendiliğinden açılmış şekildeydi ve de toz resmen taşlaşmış haldeydi, elimle ufalayıp boş mp assault kutusuna aktardım, tadı fena değil, garipliklerden biri de iyice karıştırdıktan sonra kuskus kadar olmasa da ondan daha küçük parçacıkların shakerın her tarafına dağılmış olması :)
    c4teki gibi kaşıntı hali bunda da oluyor, performansa etkisi için bir şey söylemeyeceğim çünkü yarı hasta bir şekildeyim bu aralar

Besin takviyesi (supplement) günlüğüm Besin takviyesi (supplement) günlüğüm Besin takviyesi (supplement) günlüğüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 8 Şubat 2014; 12:42:05 >

• quote:

amix beef i salona hibe ettim:) tadı baymaya başlamıştı, belki de bu aralar çok shasta olduğumdan tadı kötü gelmeye başlamıştı,
    eas wheye başladım, yeni ambalaj,küçük bir ölçeği var bir servis 2 ölçek-39gr, 26gr protein, 7 gr karbo içeriyor, tadı ve karışımı güzel (çikolata),
    fiyatı uygun, konsantre whey olmasından kaynaklı sanırım ancak dediğim gibi tadı ve karışımı gayet iyi.

preworkout olarak ta grenade 50 calibre ye başladım.

öncelikle cırt cırtlı paketleme hiç iyi olmamış, çünkü bir kısmı kendiliğinden açılmış şekildeydi ve de toz resmen taşlaşmış haldeydi, elimle ufalayıp boş mp assault kutusuna aktardım, tadı fena değil, garipliklerden biri de iyice karıştırdıktan sonra kuskus kadar olmasa da ondan daha küçük parçacıkların shakerın her tarafına dağılmış olması :)
    c4teki gibi kaşıntı hali bunda da oluyor, performansa etkisi için bir şey söylemeyeceğim çünkü yarı hasta bir şekildeyim bu aralar

Besin takviyesi (supplement) günlüğüm Besin takviyesi (supplement) günlüğüm Besin takviyesi (supplement) günlüğüm

yag yakıcıdan nasıl sonuc aldın hocam?

• muscletech i soruyorsun sanıyorum, sıkı bir diyetle iyi sonuçlar alırsın,
    martta grenade detonator e başlıyorum,
    termojenikler yerine cla kullanabilirsin, kilo kontrolünde yardımcı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 8 Şubat 2014; 18:51:20 >
  • grenade 50 calibreyi de yaklaşık 1 haftalık kullanımdan sonra salona hibe ettim
    bsn noexplode 2.0 a başladım, karışım ve tat konusunda sorun yok

bu arada aralık başı gibi amix carboject kullanmayı da bırakmıştım, benim gibi bir endo için fazla geldi, yılbaşında ise tartıda 102kgyi görünce definisyona başladım
    şu an 96kgyim, ocakta musclepharm cla, şubatta grenade detonator kullanmaya başladım, nisan sonu gibi 90kg altı olmak hedefim, bir daha da bulk yerine nadiren cheat meal yaparak max 93kg civarında kalmayı düşünüyorum,
    ayrıca bitenlerin yerine kullandığım balık yağı secret formula, multivitamin ise olimp

• optimum hydro builderdan sonra gaspari myofusion elite çilekliye başladım,
    kutuyu neredeyse yarıladım, o kadar çikolatalı proteinden sonra gerçekten iyi geldi çilek aroması....
    diğer myofusion serilerine göre elite daha iyi, tat, karışım on numara, yulaf ile de iyi gidiyor
  • quote:

optimum hydro builderdan sonra gaspari myofusion elite çilekliye başladım,
    kutuyu neredeyse yarıladım, o kadar çikolatalı proteinden sonra gerçekten iyi geldi çilek aroması....
    diğer myofusion serilerine göre elite daha iyi, tat, karışım on numara, yulaf ile de iyi gidiyor

grenade detonator 'dan memnun musun hocam ?
  • Xapheon X kullanıcısına yanıt
    bu aralar diyete fazla dikkat etmiyorum ondan mıdır kilo sabit kaldı, detonator bitince MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite e başlayacam, muscletech daha etkili gibi, geçen sene elite olmayanından bir kutu kullanmıştım, baya etkili bir ürün
  • muscletech phase 8 ve nitrotech e başlayalı 2 hafta kadar oldu, ikisi de kaliteli ürünler,ancak servis sayıları az,
    dymatize bcaa ve glutamine bitmek üzere, bunlardan tekrar almayacağım, bunların yerine nutrabolics amino 2000e başladım,
    no explode bitti ve ilk göz ağrım c4ten aldım tekrar, portakallı, tat on numara
  • Hocam supplement firmalarini zengin etmisiniz vallahi

• konuyu hortlatmış gibi olucak ama bende bsn noxplode kullanıyorum haftada bir enerjimi düşük veya kendimi spora gitmeye isteksiz hissteğimde,

xtend bcaa da kullanıyorum. İkisinide spor öncesi alıyorum. Önce bsn xplode sonrada xtend bcaa yı. Acaba ikisini karıştırsam sıkıntı olur mu ?
  • Sıkıntı olmaz ancak xtend antrenman sırasında kullanım için tavsiye ediliyor,

Bu arada fa preworkout u tavsiye ederim

• İyi günler dayıcım, protein tozum azaldı, sponsorum olarak birşeyler bekliyorum senden. Hayırlı günler dilerim
  • @ahmtbrk58 @Amroth. once upon a time xD

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.