Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (816. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.023
Cevap
664
Favori
2.292.709
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.proteinmax.com.tr/bigjoy-xtend-bcaa-protein-bar-12-adet-

59 tl degerlendirmek isteyen baksin arkadaslar sktside var yani 2 tane kaptim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay3498

https://www.proteinmax.com.tr/bigjoy-xtend-bcaa-protein-bar-12-adet-

59 tl degerlendirmek isteyen baksin arkadaslar sktside var yani 2 tane kaptim
    skt diğer sitelerde (kendi sitesinde bile) 11/18 olarak gözüküyor. bence yine de fiyat fena değil gibi ancak emin olmak için satıcı ile görüşmenizi tavsiye ederim eğer fazla sayıda alıp stok yapmak istiyorsanız..
  • Arkdaşlar optimum whey 4550 gr mndan aldım. sahte falan degildir degilmi?

https://macolifestyle.com/whey-protein/427-optimum-gold-standard-whey-protein-tozu-4540-gr-0748927028713.html
  • isseyy kullanıcısına yanıt
    Endişen sahtelikten önce gelecek mi acaba olmalı :) sonra sahte orjinal düşünürsün :)
  • mxblitz kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bende şüphelendim satıcıyla görüştüm 11/2018 tarihli ürünlerin tükendiğini tanıtım amaçlı yeni ithalat ürünleri bu fiyata verdiklerini belirttiler. Bigjoy firmasına sordum satıcı bölge bayisimiş ve ürünün yeni tarihlisi 04.2019 muş güvenerek alabilirsinz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Gitmedigi oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Bir fark yok zaten Optimum'ları orijinal. Sordum Glanbia'ya bana gelenler için. İkisi de orijinaldi.

Alıntıları Göster
    hocam nasıl soruyoruz? üzerinde kod falan mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Endişen sahtelikten önce gelecek mi acaba olmalı :) sonra sahte orjinal düşünürsün :)
    650 lira verdim. gelmez se kotu olur
  • mxblitz kullanıcısına yanıt
    Hocam urunun sktsi 04.04.2019 yeni urun oldugu icin tanitim amacli fiyatmis guvenilir firma n11deee magazasi var alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: bLaxp

Gitmedigi oldu mu?
    şuana kadar olmadı ama konudaki genel beklenti bigün patlayacağı yönünde. özellikle böyle ekstra indirim zamanlarında. :)
  • 3 İş gününde maço ürünümü kargoya verdi.

• Pazar verdim siparişi bende bu hafta içi kargoya verir heralde. Daha önceden aldım bir kez 1-2 gün içinde kargoya vermişti. Hemen içinizi karartmayın
  • f3v0123 kullanıcısına yanıt
    berkay3498 B kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için teşekkür ederim, ben de siparişimi verdim :)

• Universal amino asitle ilgili firsat paylaşımında bulunursanız sevinirim arkadaşlar.
  • akif1 kullanıcısına yanıt
    5 iş günü oldu benimde daha verilmedi kargoya. Sorduğumda dün depodan çıkış yapalı çok oldu dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isseyy

Arkdaşlar optimum whey 4550 gr mndan aldım. sahte falan degildir degilmi?

https://macolifestyle.com/whey-protein/427-optimum-gold-standard-whey-protein-tozu-4540-gr-0748927028713.html
    2 optimum aldım ikiside sahte değildi. Ürünler sahte değil, sadece geç geliyor ve bende iki optimum da çilekli istememe rağmen çikolatalı geldi.
  • Arkadaslae merhaba, optimumda kararliyim fakat macolifestyle’a bulaşasım yok orjinal olsa bile gereksiz ucuz insan yanaşmaya korkuyor. n11de şuan 20TL indirimle 230a 2.5kg optimum almayı düşünüyorum ama macolifestyleda bi sorun yoksa urun orjinalsa 50-60 tl fazla verip 4.5kg almak mantikli geliyor. ne dersiniz ne yapmaliyim?

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Glanbia dediğin şirket zaten Optimum'un üreticisi. Sizin iddianız "Burger King Türkiye'de gerçek et kullanmıyor, Amerikada bir Whopper 5 USD yani 30 TL, burada ise 18 TL. Bizim Burger King kesin sahte" gibi bir şey. Optimum'u üreten Glanbia 1 kutu Optimum'u muhtemelen 10 USD'ye falan mal ediyordur(Benzer fiyatlara kaliteli Whey satan Canadian Whey gibi bir marka var Kanada'da.). Adam 10 dolara ürettiği ürünü kendi resmi olarak geldiği pazarda, ABD'de 50 USD'ye satarken Türkiye'de 40 USD'ye satıyor diye "Ürün sahte" diyorsunuz. Söyleminize katılmıyorum.
  • berkay3498 B kullanıcısına yanıt
    Kapida odemeli siparis verdim, bekliyoruz bakalim :)

Bu arada protein7 de 1kg lik myprotein whey 99tl havale ile 94 tl, ogrenci kardeslerim yararlanmak isterse kacirmasin.

• eternalsun kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam , tad bakimindan optimum cikolatalilara kiyasla nasildir acaba? Onu taddigim icin sadece soruyorum

• 
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.