Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (815. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.023
Cevap
664
Favori
2.292.839
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet normalde bcaa suda erimez fakat mikronize edilince de homojen durması gerekiyor. Optimum en fazla mikronize olan ve suda iyi karışan tozlardan birisi. 5lbs olanların kıvamının farklı olması da ayrı bir soru işareti. Nedense glanbia dan da cevap gelmiyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HK-416

Sektorun icindeyim diyenler daha bu sektorden haberi yokken ben bu sektorun icindeydim bulgar dolumu optimum duydum da Turkiye dolumu optimumu ilk defa duyuyorum tebrik ederim. Denizli osb de doluyor de tam olsun 😀
    Bir şey ispat etmeye ihtiyacım yok, muhasebeme giren açık whey faturam var.
    Sanıyorsunuz ki bunlar çok zor şeyler. İthalat iznine bile gerek yok. Basit bir şekilde anlatayım da, cehaletin biraz körelsin.

Ben bir ithalatçıdan 100 kilo açık whey alıyorum FATURASI ile, sonrasında fason üreticime sipariş veriyorum 500 kilo whey için. Bu ürünleri paketletiyorum ve rafıma koyuyorum ve satış için hazır.

Elimde faturam mevcut, sonuçta 100 kilo için whey girişim var. Gel-geç müşterime, perakende müşterime fatura kesmiyorum, kimi müşterime besin takviyesi diye kesiyorum vb. vb. örnekleri çoğaltırım.

Sonuç olarak, 100kg ithal wheyim var elimde + 500kg fason yerli üretim var. Sonuçta ben bu wheyleri DİLEDİĞİM MARKA adı altında paketletip satıyorum.
    Bu söylediklerim farazi şeylerdir, herhangi bir durumun ispatı ya da delili değildir !

Al-satçılar bu sistemi bilmezler, sektörde dönen tezgahlar sadece whey için değil, hemen hemen bir çok gıda takviyesi ve kozmetik için geçerlidir.

Umarım cehaletin az da olsa körelmiştir. Cahil kelimesini hakaret olarak algılama, çok bilmişlik yapıp aslında bir şey bilmeyenler için kullanılan bir sıfattır aslında.

• Mesajını alıntılamıştım ama silmişsin :)

Bak dostum, hala anlamamakta ısrar ediyorsun. Ben sana dönen tezgahı anlatıyorum, sen diyorsun başka bir marka adı altında izninle yaparsın. Optimum diye, bilmem ne diye satamazsın. Yok öyle bir şey ya, adam elindeki wheyi istediği marka kutuya koyup SATIYOR.

Optimum kim ki Adidasın, Nike'ın, Samsungun yanında ?

Adamlar merterde Nike fabrikası kurmuş, olmayan modelleri pazara verip aylık milyon ciro yapıyor, sen kıytırık optimumdu bilmem neydi diyorsun. Optimum Türkiye distribitörü en fazla piyasaya avukat salar, ihbar ile ürün toplatır o kadar. Tezgah tezgah gezip orjinallik kontrolü yaptıramaz, hadi o kadar bütçe ayırdı yaptırdı diyelim, kutu üzerinde yer alan orjinallik emarelerinin kralını yapıyorlar.

Bu işlerde değilim, sektörüm farklı ama piyasayı iyi biliyorum. Sen beni zan altında bırakmaya çalışma boş yere. Sektörün pisliğine, aldığın wheyin orjinalliğine bak.

Ben içtiğiniz wheyler kötü, zehirli vb. demiyorum, peynir altı suyu dediğimiz şey ülkemizde gani, sadece orjinal ürün kullanmıyorsunuz diyorum. Bir de başarısı elbette tartışılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

Asya'dan gelenleri yazar mısınız ?
    Şimdiye kadar en çok asya wheyden verim aldım da.
    Diğerlerini arkadaşlar sormuş bunu da ben sorayım :)

Alıntıları Göster
    Kardeş cevaplarıma bakabilirsin, ben marka belirtemem çünkü hangi markayı basarlar bilmiyorum.
    Bu gün x kutusuna basarlar, yarın piyasada az kalan y kutusuna basarlar. Piyasanın durumuna, satış hacmine, talebe göre değişir yani.
  • Almasepeti.com %30 indirim var supplementlerde ihtiyacı olan bi baksın derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maçodan bigjoy gainer siparişi verdim havale ile. Bekliyorum nasıl olacak yaklaşık 2 ay önce sorunsuz alışverişim olmuştu.

• PAN-TURK kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim sen daha spor yapmazken ben salonda yarışmacı hazırlıyordum şu cehalet olayını vs geç. Fason üretim yapabilirsin hatta dolum adresi de verdim sana denizli osb de yapan fabrika var. Ama markayı optimum weider ultimate diye üretemezsin. Üretsen de bandrol basamazsın lot numarasını abd,almanya,birleşik devletler gibi ülkelerle uyumlu hale getiremezsin sorgulama yaptığın da sana abd den gelen mail de hoop bro kullandığın ürün sahte derler. Zamanında ki gibi nitrofull ctmuscle gibi Fason whey üretip satabilirsin ama bana Türkiye de sahte optimum üretip orijinal gibi satarım bunu da millet yer deme. Bunu yapabilecek kapasiteye sahipsen gel tüm maliyet benden sen sadece işi yönet üretim tesisi açalım

• quote:

Orijinalden alıntı: mesutzk

Almasepeti.com %30 indirim var supplementlerde ihtiyacı olan bi baksın derim
    Bu siteyi ilk defa görüyorum . Guvenilir midir?

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Keske benim macodan gelen bigjoylari alip beni kurtaraydin

• quote:

Orijinalden alıntı: onurk_

maçodan bi optimum yapıştırdık bakalım ne çıkacak ,
    Bende verdim de muz aromalı olarak depodan çıkmış kargoya verilecekmis daha sonra değişim için Bir daha göndermem lazimda. Çikolatalı olarak verecektim İlk gün yazmıştım ama daha kargoya vermeden değişmiyor muzlu içen var mıydı tadı iyiyse hiç ugrasmiyim?

• PAN-TURK kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarımın açıklaması gibi olmuş. Bu şekilde birileri bunları anlatmazsa biz çakma dünya markalarını iyi sanıp bizim türk malları da çok pahalı diye şikayet etmeye devam edeceğiz. Bu saatten sonra ne optimum, ne ultimate ne de weider kullanırım. En azından nutrade, xpro,hardline, nutrich falan kullanıp içtiğim şeyin whey olduğundan emin olurum...

• mesutzk M kullanıcısına yanıt
    Burdan alışveriş yapacak olan arkdaş varsa bidaha düşünsün. 2 marka satıyorsa bunun sahte olma ihtimalini siz düşünün.
  • bLaxp B kullanıcısına yanıt
    Göndermiş bulundum hocam. Hiç kullandınız mı tadı falan nasıl önceden progainer kullandim yararını görmüştüm.

Progainer sıkıntisiz ictiyssniz sorun yokta hocam, ben onuda almistim topaklanma vs vardi icememistim

Tad konusunda sıkıntiliyim cunku , big joyunda muzlusunu denedim ilk 1-2yudumda sknti cekmedim guzelmis dedim ama muzlu-cikolatali idi pardon , bana tam olarak kucukken ictigimiz tadi kotu antibiyotikler gibk geldi .

Cikolatalisini arkadasim icti , dedigi su , o kadar agirki 1litre sutle icebilirsin anca sen .

Bide macoda aroma vs sectiysen bana rastgele atip gondermislerdi

Optimum u icmesem bu tozlarin lezzetinr dair umudum olmayacakti

Progainer sıkıntisiz ictiyssniz sorun yokta hocam, ben onuda almistim topaklanma vs vardi icememistim

Tad konusunda sıkıntiliyim cunku , big joyunda muzlusunu denedim ilk 1-2yudumda sknti cekmedim guzelmis dedim ama muzlu-cikolatali idi pardon , bana tam olarak kucukken ictigimiz tadi kotu antibiyotikler gibk geldi .

Cikolatalisini arkadasim icti , dedigi su , o kadar agirki 1litre sutle icebilirsin anca sen .

Bide macoda aroma vs sectiysen bana rastgele atip gondermislerdi

Optimum u icmesem bu tozlarin lezzetinr dair umudum olmayacakti

• OnlyJ kullanıcısına yanıt
    Bu site guvenilirse hemen sepet yapip alisveris yapalim derim guzel fiyatlar.

• wheyim bitmisti bi an galeyana gelip nutrich 3500g + nutrich bcaa 210g i cekle beraber gg dan 235 e aldim bugun geldi ama daha uzerindeki etiketlerinin sekilsizliginden nedense bende bir pismanlik uyandirdi daha kullanmadan

• quote:

Orijinalden alıntı: PAN-TURK

Belki bir çok arkadaşın bilgisi yoktur. Sektörün içinden biri olarak şunları söyleyebilirim.

Alacağınız protein tozlarının hemen hemen hepsi türkiye dolumdur. Proten tozlarının küçük bir kısmı avrupadan gelir, geri kalan çoğunluk ise asyadan gelir. Bir kısmı da türkiye imalatıdır.
    hard-line hammaddesi amerikan bir markaydı, baktığında hard-line bazı yabancı markalardan daha iyi durumda
  • madhane kullanıcısına yanıt
    Saticinin ismi ne hocam? Yorumlarini filan okumus muydunuz satin almadan once?

• quote:

Orijinalden alıntı: alikara123

Saticinin ismi ne hocam? Yorumlarini filan okumus muydunuz satin almadan once?
    saticiyi zan altinda birakmak istemem oyuzden isim vermiycem ama urun zaten aloproteinin urunu oldugu icin direk aloproteinden gelmis. bide tamam urun satis sayfasinda hediye vs yazmiyordu ihtiyacimda yok acikcasi ama kutuda sadece urunler gelmesi hicbir hediye shaker tek kullanimlik whey vs olmamasida aslinda aloprotein uzerindeki dusuncemi olumsuza cevirmedi degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madhane -- 9 Ekim 2018; 12:2:15 >
  • 
Sayfa: önceki 813814815816817
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.