Şimdi Ara

Besin Takviyesi Fırsatları Ve Sohbetleri (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: HK-416 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
32.013
Cevap
663
Favori
2.292.175
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ultimate kreatin,bere ve sukrax(10adet tatlandirici) gonderebilirim isteyene fiyatı konuşuruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kız arkadaşımın üyeliğini devretmek istiyoruz ilgilenen olursa özelden yazabilir

http://www.equinoxfc.com/

yer istanbul- şirinevlerde 5 aylık 450 TL düşünüyoruz,başka yerde devam edicek benim hatun
  • vitamin com tr'de 23 nisana özel %23 indirim var kaçırmayın.
    kombinasyonlar için heveslenmeyin ama. onlarda ayrı bir indirim yok.
  • Vitamin com tr de musclepharm iso havale ile 211 tl ye geliyor fiyat baya iyi

• Optimum whey protein + Optimum creatine kombinasyonunu aldım. 259 tl'ye.
    Yanındakiler hediye geldi.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu78 -- 23 Nisan 2016; 15:11:36 >
  • Arkadaşlar vitamin.com.tr nin 23%'lük indirimine ek olarak 5% indirimden faydalanmak için kredi kartına tek çekim de yapabiliriz değil mi, sadece havale ile ödemede geçerli değildi bu ekstra indirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu78

Optimum whey protein + Optimum creatine kombinasyonunu aldım. 259 tl'ye.
    Yanındakiler hediye geldi.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Protein7 kendi sitesinden aldın herhalde o hediyeleri n11den alınca vermiyor en azından bana vermediler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaslar butcem 200tl. Thermo almayi dusunuyorum. Yag yakici. Acaba onerebilecek var mi ?

• http://www.supplementler.com/urun/harbinger-pro-wristwrap-eldiven-6260

Arkadaşlar bu ürünü alıcam da daha iyi fiyata başka yerde var mıdır acaba?
  • Uygun fiyata bigjoy L-arginine veya L-glutamine isteyen olursa özelden ulaşabilir.
  • Aşağıdaki ürünü kullanıyorum ve bitmek üzere yerine tavsi edeceğiniz farklı ve daha faydalı bir ürün var mı ?

Not: Ayrıca kullandığım ürünler Bcaa,Amino ve Kreatin

http://www.hepsiburada.com/multipower-100-whey-protein-908-gr-cilek-p-SPORBSNMUL20033
  • arkadaşlar konu dışı şeyler paylaşmayın burası fırsat yeri şu dönen konulara bakın
  • dymatize iso 100 protein tozu NET yarisi kullanilmis exp:02/2017 Cok Acil nakit ihtiyacindan dolayi satiyorum

• Supplementler.com'dan alışveriş yapan arkadaşlar , ürün iade veya değişim yaparken kargo ücretini biz mi ödüyoruz onlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: T2W4D

Aşağıdaki ürünü kullanıyorum ve bitmek üzere yerine tavsi edeceğiniz farklı ve daha faydalı bir ürün var mı ?

Not: Ayrıca kullandığım ürünler Bcaa,Amino ve Kreatin

http://www.hepsiburada.com/multipower-100-whey-protein-908-gr-cilek-p-SPORBSNMUL20033

Hocam benim hocalar marka ürünleri tercih edin diyor weider ve optimum nutriton kullandım hep ayrıca abd de consumerreports de kurum varmış amacı vaadedilen içerik ne kadar doğru araştırma yapmış protein tozlarından optimum nutrion en lerdenmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_bakkal -- 28 Nisan 2016; 13:35:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Multipower da saydığınız markalardan aşağı kalmaz.Hatta kalite olarak Weider ayarındadır denebilir.
  • Arkadaşlar fiyatına göre iyi etki eden bir amino asit önerir misiniz? Antrenman öncesi ve sonrası icin kullanacağım. Yanında başka bisey kullanmayacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanandnexus -- 29 Nisan 2016; 13:18:51 >
  • weider amino protein7 de indirime girmişti hocam bak istersen

fiatları pek bilmem ama weider iyi marka etki eder yani
  • hasanandnexus kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği gibi vitaminin sitesind weider amino blast var ben uzun süredir kullanıyorum etkisi iyi tavsiye ederim antreman önce, sonra ve yatmadan diye üçe bölüp kullanırsan sonuçları iyi olur

• Hocam xpro 6000 amino aldım. Fiyatına göre iyi bence. 75 tl ye geldi tek çekimle. Teşekkürler yardımınız icin.

• 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.