Şimdi Ara

Beşiktaş - Kasımpaşa | STSL 32. Hafta | 20.05.2017 | 19.00

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaş - Kasımpaşa | Spor Toto Süper Lig 32. Hafta

20 Mayıs 2017 Cumartesi, 19.00; Vodafone Arena

• Beşiktaş : 2 Kasımpaşaspor: 0

tahminim. Maç bizim lehimize biterse Başakşehir Trabzondan puan falan alamaz ayrıca.
  • Bu hafta şampiyonlukta en önemli hafta. Biz iç sahadayız taraftar baskısıyla öyle ya da böyle yeneriz paşayı. Ama başakşehirin işi cidden çok zor. Rakipleri son haftalarda formsuz da olsa ikinci yarının en iyi takımı. Ve iç sahada yeni stadlarındalar. Başakşehirin kazanması çok çok zor bana kalırsa beraberlik çıkacak o maçtan. Hafta bitiminde puan farkı 4 olursa şampiyonuz deriz artık.

Hadi inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Imaginations

Bu hafta şampiyonlukta en önemli hafta. Biz iç sahadayız taraftar baskısıyla öyle ya da böyle yeneriz paşayı. Ama başakşehirin işi cidden çok zor. Rakipleri son haftalarda formsuz da olsa ikinci yarının en iyi takımı. Ve iç sahada yeni stadlarındalar. Başakşehirin kazanması çok çok zor bana kalırsa beraberlik çıkacak o maçtan. Hafta bitiminde puan farkı 4 olursa şampiyonuz deriz artık.

Hadi inşallah.

Antep macinda sampiyonluk turuna cikariz
  • Şenol hoca fb maçının ilk 11'iyle çıkar maça. Sadece Tosic, Atınç'ın yerine oynar. Atiba'yı da yedek bırakır gibi.

İnşallah 3 puanla ayrıldığımız bir maç olacak.

• şampiyonuz la 3 puan banko skor 3-1 at fava bekle

antep maçıda 0-3 biter

osmanıda 3-1 yeneriz bitti gitti
  • Vodafone Arena'da böyle bir maçta puan bırakacağımızı sanmıyorum. Net bir skorla 3 puanı alırız.

Tahminim 3-0.
  • Stadın yarısı boş olacak cezamız var kimse farkında değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

Stadın yarısı boş olacak cezamız var kimse farkında değil mi

ne boşu arkadas.ceza alınan mactaki seyircilerin girmesi yasak
  • Kasımpaşa bize çok ters gelen bi takım son 2 senedeki maçlarda öyle görünüyor. Ama deplasmanda bize sıkıntı yaratıyorlardı. Umarım iç sahada taraftar baskısı ile bu maçı rahat alırız. Başakşehir'e gelince, Trabzon'un çelme takacağını düşünüyorum. Taraftarının desteği ile bence bu maçtan puan alacaktır.
  • başakşehir önünde ki üç maçı da alır. Trabzon tek yıldızdayken bizim üçüncü yıldızı takmamızı istemez, o yüzden yatabileceklerini düşünüyorum.
  • Kasımpaşa'da eksikler kimler? Turgut Doğan, Koita, Adem yok diyorlar. Doğru mu?
  • Kasımpaşa kazanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmarterChild

Kasımpaşa kazanır.

Yine biri rüyasında görmüş,dejavu işte aynı bursa maçındaki gs ve fenerliler gibi,o maçtada Bjk en fazla beraberlik alır diyorlardı,maç bitti,bir tanesi gelmedi ya o foruma :)

Aslında onlarıda anlamıyor değilim.Çok ama çok zor bir durum.Bu arada 3.lüğe kim çıksın bende kararsız kaldım.
  • Kasımpaşa da Bursa gibi ekstra performansa oynayacaktır. Yalnız Kasımpaşa, Bursa gibi forvetsiz oynamaz, bulursa atar illaki. O yüzden defans oyuncularımız çok dikkatli olmalı yine saçma sapan hatalar yapmamalı.

Bu maç şampiyonluk yolundaki en önemli maç. Eğer buradan da 3 puan çıkartırsak şampiyonluğu ilan ederiz. NET!
  • Sampiyonluk kesinlesinceye kadar Besiktas'in karsisindaki her klüp extra oynuyor. 3 büyüklerin disindaki takimlar sampiyonluk yarisinda olunca, karsidaki rakibi de tam tersine cabuk cözülüyor. Daha önceki Sivas ve Bursa dönemlerini hatirlayin.

Tahminimce Basak da Besiktas da kalan maclari kazanip son haftaya kadar cekisme sürecektir.
  • Erken çıkışım o gün tek isteğim adam gibi maç izlemek başka hiç bir şey yok silik Beşiktaş görmek istemiyorum koşan mücadele eden isteyen BJK olsun kazanırmıyız kaybedermiyiz bakalım ama gününde Beşiktaş Kasımpaşayı geçer

3-1 kazanırız umarım
  • 3-0 alırız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Erken çıkışım o gün tek isteğim adam gibi maç izlemek başka hiç bir şey yok silik Beşiktaş görmek istemiyorum koşan mücadele eden isteyen BJK olsun kazanırmıyız kaybedermiyiz bakalım ama gününde Beşiktaş Kasımpaşayı geçer

3-1 kazanırız umarım

son 2 maçtır(başakşehir maçından beri) silik beşiktaş yok zaten, rakibini silen bir beşiktaş var.
  • Kadro 4-1 kokuyor alacağız inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.