Şimdi Ara

Beşiktaş'ın Şampiyon Olmama Gibi İhtimali Yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
3.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ciddi ciddi başka takımın şampiyon olacağını düşünen var mı?

Gençlerbirliği 3

Başakşehir(D) 1

Alanyaspor 3

Göztepe 3

Akhisar(D) 1

Malatyaspor 3

Galatasaray(D) 1

Kayserispor 3

Osmanlıspor(D) 3

Sivasspor 3

47+24=71 - 70 puanı geçecek başka takım görünmüyor.

1 puan yazdığım 3 deplasman maçının bile en az 1 tanesini kazanırız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu akşamdan yatış desene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sesenyon bu akşam ...

• 1 puan yazdığın 3 deplasman maçından 2 puan çıkaramayız. 65 puan falan toplar 3. oluruz.

• Ben şampiyon olacağımızı Trabzon maçından sonra düşünmeye başladım ama erken daha, izleyip görmek, erken konuşmamak lazım önce bu maçı kazanalım sonra sırayla her şey. Bitmeden emin olmamak lazım sonuçta futbol bu. Ayrıca takım hala şampiyonluk isteyen oyun oynamıyor Negredo'nun bireysel performansı bizi bir anda potaya soktu.

• Başakşehire 3 yaz hocam bitti adamlar öttüre öttüre yeneriz. Deplasmanda tek puan kaybı yaşayabileceğimiz takım Gs olur onda da en az 1 puan alırız ki böyle defans ve orta sahaları olduğu sürece yine 3 leriz. Neyse Beşiktaş bugün Bayern maçını düşünerek çıktı ŞL yi atlatıp ligde 9/9 yaparız ki 9/7 dahi şampiyon yapar

• Bu akşamki futbolla ilk 3'te kalın başarıdır. Spoiler veriyorum Galatasaray şampiyon olacak.

• Ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patavatlı kullanıcısına yanıt
    Maçı izlediğine emin misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

Ben

Kendisi de inanmıyor şampiyon olacağına merak etme, zırt pırt konu açıyor laf olsun torba dolsun. Önceki tahmini patladı, buradan devam. Haftaya yenisini açar geliyoruz ediyoruz vs. diye.

• Konuyu TFF ye ilettim Y.D. Çok memnun oldu o zaman oynamayalım kalan maçları dedi. Hafta içi kupayı getirecekler Fikret Başkana

• quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

Sesenyon bu akşam ...

Hadi canim yarin aksam eto ya bak sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allochthonous -- 10 Mart 2018; 21:57:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allochthonous

quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

Sesenyon bu akşam ...

Hadi canim yarin aksam eto ya bak sen.

Biz öyle 1-0 falan değil 4-5-6 izlersin

• Yine hayallerde yaşamaya başlamışsınız dikkat edin de gerçekler yüzünüze mıh gibi çarpmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Ben

Kendisi de inanmıyor şampiyon olacağına merak etme, zırt pırt konu açıyor laf olsun torba dolsun. Önceki tahmini patladı, buradan devam. Haftaya yenisini açar geliyoruz ediyoruz vs. diye.

sen cidden şakasın. Aç bak bakiyim maçlarınızı her hafta puan kaybedilecek maçlar. Bırak şampiyonluğu ilk 3e giremeyeceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 10 Mart 2018; 22:46:47 >
  • Puan durumuna bakıp gaza gelmeyin. Sonra çok üzülüyorsunuz.

• Bol keseden sallamayla olmuyor. Bugünki maça garanti gözüyle bakarken zar zor tek farkla kazandınız. Garanti görduklerinizden birkaçı da illa patlayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Ben

sen cidden şakasın. Aç bak bakiyim maçlarınızı her hafta puan kaybedilecek maçlar. Bırak şampiyonluğu ilk 3e giremeyeceksiniz.

Yavaş giremeyecez. Görürsün sen şakayı sabret, konunuda sildirtme sakın iyi makara dönecek burada.

• Beyler gy sallayin.anca konusur o.3 yiyince 3 ay foruma girmedi

• Al iste dedigim konu bu tarz biseydi Rai gy kardesim. Sonra ben nerde sampiyon olacagiz diyen adama saldirmisim dersin. Adam gayet gercekci tahmin yapmis niye kufur etmis gibi tepki veriyorsunuz ?

Ben kendi fikrimi soyliyeyim acik ara en iyi takim ligdeki Besiktas ancak 30 sut atip 5-0 bitecek maci 1-1 fln bitirdigimiz oluyor guvenemiyorum benim sampiyonluk adayim Galatasaray 2. biz olacagiz gibi geliyor. Fenerbahcenin ise hicbir sansi yok 3 pas yapamayan igrenc bi takim zaten hakemler ayarlanmasa ilk 6 ya giremeyecek seviyedeler. Basaksehir haftaya bizi yenerse sampiyonluk icin GS den sonra en guclu aday olur ama bizle berabere bile kalsalar onlarinda sansini dusuk goruyorum.

sozun ozu %90 GS sampiyon olacak.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.