Şimdi Ara

Beşiktaş, Fikret Orman'ın babasının çiftliği değil !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Beşiktaş, Fikret Orman'ın babasının çiftliği değil  !!!

Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, Beşiktaş'ın gündemini HABER1903'e değerlendirdi.

Çilingiroğlu, HABER1903'e yaptığı açıklamada;

BEŞİKTAŞ, FİKRET ORMAN'IN BABASININ ÇİFTLİĞİ DEĞİL

Fikret Orman'ın Quaresma ile ilgili yaptığı açıklamaları eleştiren Kaya Çilingiroğlu; "Fikret Orman, Quaresma'nın parasını o zaman cebinden ödesin. O parayı Beşiktaş Kulübü'ne ödetip, Quaresma'yı oynatmıyorsan cebinden ödeyeceksin. Öyle bir lüksü yok. Cebinden verebiliyorsan oynatmazsın. Ama Beşiktaş Kulübü'nün kasasından çıkıyorsa o para, o zaman oynatacaksın, en azından denemek zorundasın. Beşiktaş, Fikret Orman'ın babasının çiftliği değil. Beşiktaş'ın bundan sonra alacağı sonuçlar, Fikret Orman'ın kaderini belirleyecektir. Milli maç arasından sonra oynanacak ilk maçta İnönü Stadı "Quaresma" diye inler." dedi.

ABUK SABUK AÇIKLAMALARDA BULUNUYORLAR

Milli maç sonrası oynanacak olan Trabzsonpor karşılaşmasına da değinen Çilingiroğlu; "Trabzonspor, dirençli ve iyi bir takım. İyi oyuncuları var. Beşiktaş'ın da iyiye gideceğini düşünüyordum. Ama giderek kötü olmaya başladı. Ayrıca benim bildiğim takımda herkes beraber çalışır. Evlerine yakın diye ayrı bir fitness solununda değil. Sonuçlar kötü alındıkça bir batağa girdiler. Abuk sabuk açıklamalarda bulunuyorlar. Bir an önce bu işi, sportif direktör olarak aklı başında olan bir insana teslim etsinler." diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

• Kaya Ç. çok haklı.
  • bunlara yd lazım masaya yumruğunu vurduğu zaman hepsinin sesini kesecek.Bir q7 için hepsinin çenesi düştü.
  • Allahım inşallah Q7 affedilir de 2 3 salak hareketinde maç kaybedip otururuz. Ben anlamıyorum ki size ne müstehak. Parası bile verilmemiş Quaresmayı oynasın istiyosunuz. Kaya madem zenginsin o kadar cebinden çıkartsın versin diyosun, çıkıp atsana ulan sende 3-5 bişey takıma. Kolay ordan sıkıp durmak adama. Hanginizin 2 loblu organı yerdi acaba bu 600 milyon borçlu Beşiktaş'a başkan olmaya.
  • çok konuşma çilingiroğlu, çok biliyorsan geçseydin yönetime. iş icraata gelince sıvışmayı iyi biliyor bu beşiktaşlı zenginler.
  • Bu, rok vs. bunlar futboldan ne anlıyor ne alakaları var da yorumcu olmuşlar merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D3XTER

Bu, rok vs. bunlar futboldan ne anlıyor ne alakaları var da yorumcu olmuşlar merak ediyorum.

Ercan Saatçi ve Bedri Baykam ne kadar anlıyorsa bunlarda o kadar anlıyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Bu, rok vs. bunlar futboldan ne anlıyor ne alakaları var da yorumcu olmuşlar merak ediyorum.

vs. derken hepsini kast ettim zaten. Ayrıca belirtmene gerek yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

vs. derken hepsini kast ettim zaten. Ayrıca belirtmene gerek yok.

Canım belirtmek istedi. Keyfimin kahyası mısın?

• Kaya Çilingiroğlu bahsettiğiniz isimlerden daha fazla anlıyor. Yorumlarına dikkat edin yıkama yağlama körü körüne fanatiklik yok. Eleştiri yapar hatta sivridir.
  • Bak hele bak boş beleş konuşucağına git bir forma al feda tişörtü al 124141 öncesinin formasını giyeceğine.
  • kaya c. Cok hakli helal olsun adama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam haklı.Feda Feda diyorlar para yok diyorlar 3.750 milyon euroyu göz göre göre çöpe atıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

Adam haklı.Feda Feda diyorlar para yok diyorlar 3.750 milyon euroyu göz göre göre çöpe atıyorlar.

Fikret Orman'ın dünkü açıklamalarından sonrada hala şunu diyen taraftar varya daha bişe demiyorum.Helal olsun.!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: YhY_

quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

Adam haklı.Feda Feda diyorlar para yok diyorlar 3.750 milyon euroyu göz göre göre çöpe atıyorlar.

Fikret Orman'ın dünkü açıklamalarından sonrada hala şunu diyen taraftar varya daha bişe demiyorum.Helal olsun.!!

İzlemedim programı, ayrıca hiç bir sebep de Quaresma'ya yapılan haksızlığı açıklayamaz.
  • sözleşmeyi feshetsenizde yine 3750 ödemek zorunda mısınız? Eğer öyleyse yd Allah seni bildiği gibi yapsın adam mr beanden bile basiretsizmiş öyle bir babadan böyle bir çocuk anlatsan inanmazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Kaya Çilingiroğlu bahsettiğiniz isimlerden daha fazla anlıyor. Yorumlarına dikkat edin yıkama yağlama körü körüne fanatiklik yok. Eleştiri yapar hatta sivridir.

Kaya Ç'nin futbol bilgisini pek önemsemiyorum onu diğerlerinden ayıran özellik satılık olmaması. Adam istediğini konuşuyor çünkü kimseye bağımlı değil, parayada ihtiyacı yok çuvalla var. O yüzden objektif en azından.

• celal kolot, kaya çilingiroğlu, yemen ekşioğlu gibi adamlar senelerdir ancak laf üretir, 3 kuruşluk adamalra 3 trilyonluk değer verip okudukça dinledikçe bunları böyle bi yerlerini kaldırırız..fikret orman şu tarihe kadar cebinde 4 trilyon para çıkardı, kaya çilingiroğlu şu tarihe kadar beşiktaş için ne yaptın?
  • Beşiktaş sadece 3,5 milyon euroyu kaybetmedi

1 - 3,5 milyon euro
    2 - Q7 sezon sonu bedava
    3 - Forma satışını
    4 - Maç izleyecek taraftar sayısı
    5 - Piyasadaki değerini
    6 - Avrupa kupalarına gidemeyecek duruma düşmesi
    7 - Hedefinin ilk 8 olması
    8 - Küçük düşünen adamlarla vizyonunu kaybetmesi
    9 - Yönetim - taraftar - futbolcu bütünleşmesini
    --------------------------------------------------------------------
  • quote:

Orijinalden alıntı: soho

celal kolot, kaya çilingiroğlu, yemen ekşioğlu gibi adamlar senelerdir ancak laf üretir, 3 kuruşluk adamalra 3 trilyonluk değer verip okudukça dinledikçe bunları böyle bi yerlerini kaldırırız..fikret orman şu tarihe kadar cebinde 4 trilyon para çıkardı, kaya çilingiroğlu şu tarihe kadar beşiktaş için ne yaptın?

4 trilyon para çıkardı 40 trilyon zarara uğrattı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.