Şimdi Ara

Beşiktaş, Fikret Orman'ın babasının çiftliği değil !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam haklı, madem oynatmayacaksın o zaman verilecek parayı da kendi cebinden öde!
    Valla Beşiktaş gibi bir takımın böyle yönetilmesi çok ilginç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Orijinalden alıntı: soho

celal kolot, kaya çilingiroğlu, yemen ekşioğlu gibi adamlar senelerdir ancak laf üretir, 3 kuruşluk adamalra 3 trilyonluk değer verip okudukça dinledikçe bunları böyle bi yerlerini kaldırırız..fikret orman şu tarihe kadar cebinde 4 trilyon para çıkardı, kaya çilingiroğlu şu tarihe kadar beşiktaş için ne yaptın?

4 trilyon para çıkardı 40 trilyon zarara uğrattı

kaya çilingiroğlu kaç trilyon çıkardı?
  • quote:

quote:

quote:

celal kolot, kaya çilingiroğlu, yemen ekşioğlu gibi adamlar senelerdir ancak laf üretir, 3 kuruşluk adamalra 3 trilyonluk değer verip okudukça dinledikçe bunları böyle bi yerlerini kaldırırız..fikret orman şu tarihe kadar cebinde 4 trilyon para çıkardı, kaya çilingiroğlu şu tarihe kadar beşiktaş için ne yaptın?

Kaya ile Fikret Orman ayni konumdami gorev yaptilar? Birisi BJK Baskani digerinin ne oldugu belli degil. Sizin mantikla YD 100 trilyon verdi en buyuk YD mi diyelim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bobo'nun parasını bile fikret orman kendi cebinden ödedi.

beşiktaş için hiçbir şey yapmamış adamlara bu kadar değer verip beşiktaşı bu zor günlerinde taşın altına eline koymuş insanları görmezden gelmek nankörlüğün tdk'daki tanımıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayberk.

quote:

quote:

quote:

Kaya ile Fikret Orman ayni konumdami gorev yaptilar? Birisi BJK Baskani digerinin ne oldugu belli degil. Sizin mantikla YD 100 trilyon verdi en buyuk YD mi diyelim?

aynı konumda görev yapmalarına gerek yok, nevzat demir de fikret ormanla aynı görevi yapmadı ama kapı gibi beşiktaş' a 5 yıldızlı tesis hediye etmiştir.

evet kaya çilingiroğlu gibi adamlar ancak keyfine göre konuşurlar, burda beşiktaş hakkında yorum yapanlardan gram farkı da yoktur, belki buradaki forum müdavimlerin bazıları bu adamlardan daha iyi yorum yaparlar, bu adamların beşiktaşa 1 krşluk katkıları yoktur ama orda burda insanlara çamur atmaya bayılırlar..bizde onları baş tacı yaparız...

• 31.12.2012 tarihi itibariyle fikret orman yönetimi hiçbir futbolcunun kulüpten alacağının kalmayacağını söyledi,
    16 alacak davasından sadece 4 ünün kaldığını söyledi,
    stad inşaatına önümüzdeki sezon başlanacağını söyledi, muhteşem bir stad yapacaklarını söyledi,
    stad pazarlanması için wembley stadını pazarlayan img şirketi ile anlaşma yaptıklarını söyledi..
    vs..vs..

ALLAHaşkına kaya çilingiroğlu sen bu güne kadar beşiktaş için ne yaptın da fikret orman'ın ismini ağzına alabiliyorsun demezler mi adama.
  • Beşiktaşı zorlu döneminde üstlenen yönetime sözüm yoktur ama Q7 gibi bi adamın varsa bu yıl sözleşmen biticekse bu adama parasını ödüyorsan bunu Beşiktaşın kasasından ödüyorsan en azından 1 maç olsa bile denemelisin tabi biz dışardan kolay atıp tutuyoruz içerde ne oluyor onlar bilir ama bencede Q7 gibi kanat oyuncun varsa ölüsü bile iş yapar denemekten fayda çıkar
  • Demirören varken neden sesi çıkmıyordu bu zatın acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Demirören varken neden sesi çıkmıyordu bu zatın acaba

Bunların beşiktaşlılığı numaralıda içtikleri puronun dumanı kadar, takımı şike yapmış, kupası teslim edilmiş, avrupadan men yemiş önemli şeyler değil.Beşiktaşlılık gösteriş ve triveladan ibaret olmuş.
  • quote:

Beşiktaş sadece 3,5 milyon euroyu kaybetmedi

1 - 3,5 milyon euro
    2 - Q7 sezon sonu bedava
    3 - Forma satışını
    4 - Maç izleyecek taraftar sayısı
    5 - Piyasadaki değerini
    6 - Avrupa kupalarına gidemeyecek duruma düşmesi
    7 - Hedefinin ilk 8 olması
    8 - Küçük düşünen adamlarla vizyonunu kaybetmesi
    9 - Yönetim - taraftar - futbolcu bütünleşmesini
    --------------------------------------------------------------------

+ yönetim olarak otorite
    + teknik ekip olarak otorite
    + tribün olarak otorite kaybı.

Bir teknik adam futbolcunun oyununa bakar yeteneğine yapabileceklerine bakar.Ben inanıyorum ki samet aybaba fikret orman zorlamasıyla q7i istemiyorum diyor.Aldığı paranın samet aybabayı ilgilendirdiğini düşünmüyorum.
    Çıkıp demiyor ki ben elimde böyle bir oyuncu varken değerlendirmek en azından denemek istiyorum.Türkiyedeki mantalite bu yönde işliyor.Fenerbahçede aziz aykut alex , bjkde fikret q7 samet üçlüsü gibi vakalar çok görülüyor.
    Tribünde pek tepki gösteriyor denilemez.Çarşı bi şekilde sesi kısılmaya çalışıyor bilet fiyatları kasıtlı olarak yüksek tutuluyor fakat feda feda diye tepki derecesi yükselmiyor bile.

Ben bir taraftar olarak q7i izlemek için bile maça gitmek isterim burdan para kazanır.

Sırtımda q7 yazılı forma giymek isterim buradan para kazanır.
    vesaire vesaire.

Gördüğüm kadarıyla kimse şu an söz sahibi değil herkes kafasına göre takılıyor.Samet aybaba keyfi olarak fernandesi kadro dışı bırakabilir mi ? Yönetim taraftar demez mi böyle bir oyuncuyu nasıl kadro dışı bırakabilirsin diye.Aynı şekilde şu an parası verildiği için ki kadro dışı olmasına rağmen ciyak ciyak sağda solda konuşmuyor en azından denenmeli.İstikrarsız denilen q7 7,5 m Euroya transfer olup 70 civarı maçta 18 gol atıp 30/40 asist yapmış hala ölü değeri en az 8-10 edecek bir oyuncu.Haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

quote:

1 - 3,5 milyon euro
    2 - Q7 sezon sonu bedava
    3 - Forma satışını
    5 - Piyasadaki değerini

+ yönetim olarak otorite
    + teknik ekip olarak otorite
    + tribün olarak otorite kaybı.

Bir teknik adam futbolcunun oyununa bakar yeteneğine yapabileceklerine bakar.Ben inanıyorum ki samet aybaba fikret orman zorlamasıyla q7i istemiyorum diyor.Aldığı paranın samet aybabayı ilgilendirdiğini düşünmüyorum.
    Çıkıp demiyor ki ben elimde böyle bir oyuncu varken değerlendirmek en azından denemek istiyorum.Türkiyedeki mantalite bu yönde işliyor.Fenerbahçede aziz aykut alex , bjkde fikret q7 samet üçlüsü gibi vakalar çok görülüyor.
    Tribünde pek tepki gösteriyor denilemez.Çarşı bi şekilde sesi kısılmaya çalışıyor bilet fiyatları kasıtlı olarak yüksek tutuluyor fakat feda feda diye tepki derecesi yükselmiyor bile.

Ben bir taraftar olarak q7i izlemek için bile maça gitmek isterim burdan para kazanır.

Sırtımda q7 yazılı forma giymek isterim buradan para kazanır.
    vesaire vesaire.

Gördüğüm kadarıyla kimse şu an söz sahibi değil herkes kafasına göre takılıyor.Samet aybaba keyfi olarak fernandesi kadro dışı bırakabilir mi ? Yönetim taraftar demez mi böyle bir oyuncuyu nasıl kadro dışı bırakabilirsin diye.Aynı şekilde şu an parası verildiği için ki kadro dışı olmasına rağmen ciyak ciyak sağda solda konuşmuyor en azından denenmeli.İstikrarsız denilen q7 7,5 m Euroya transfer olup 70 civarı maçta 18 gol atıp 30/40 asist yapmış hala ölü değeri en az 8-10 edecek bir oyuncu.Haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

*asisti yanlış yazdım

ekleme : ekşiszlük alıntı

2010-2011 sezonu: 39 maç - 3067 dk - 11 gol - 16 asist
    2011-2012 sezonu: 35 maç - 2724 dk - 7 gol - 11 asist

şimdi bir de ligimizin birkaç kalburüstü futbolcusunu değerlendirelim ve karşılaştırma yapalım. aşağıdaki değerler, lig, türkiye kupası ve avrupa kupaları maçlarını içerir. özel maçlar ve milli maçlar dahil değildir. 2011-2012 sezonunda türkiye'ye gelmiş futbolcuların performansı sadece geçen sezonla değerlendirilmiştir.

stoch;
    2010-2011 sezonu: 30 maç - 1906 dk - 3 gol - 7 asist
    2011-2012 sezonu: 37 maç - 2500 dk - 12 gol - 6 asist

mehmet topuz;
    2010-2011 sezonu: 37 maç - 3241 dk - 1 gol - 10 asist
    2011-2012 sezonu: 36 maç - 2792 dk - 3 gol - 2 asist

baroni;
    2010-2011 sezonu: 35 maç - 2569 dk - 0 gol - 1 asist
    2011-2012 sezonu: 43 maç - 3688 dk - 10 gol - 6 asist

melo;
    2011-2012 sezonu: 36 maç - 3066 dk - 10 gol - 1 asist

selçuk inan;
    2010-2011 sezonu: 38 maç - 3420 dk - 2 gol - 14 asist
    2011-2012 sezonu: 40 maç - 3571 dk - 13 gol - 15 asist

elmander;
    2011-2012 sezonu: 36 maç - 2916 dk - 12 gol - 9 asist

şimdi gelelim sadede. bu istatistikleri çok değişik şekillerde karşılaştırabilirsiniz. oyuncuların oynadıkları pozisyonların farklılığı, takımlarındaki görevleri, takımlarının geçen senelerdeki performansları gibi birçok değişken bu değerlendirmeyi doğrudan etkiliyor. ama ben en basit ve en yaygın olanını yapıyorum. asis+gol değerlendirmesi, yani gol pası veya gol vuruşu toplamı olarak "ürettiği gol" diyebiliriz bunun için. oynadığı maç sayısından daha adaletli olması için de dakika bazlı olarak bakalım.

sonuçlar şöyle;

quaresma;
    5791 dk - 18 gol - 27 asist
    129 dk'da 1 skor

stoch;
    4406 dk - 15 gol - 13 asist
    157 dk'da bir skor

mehmet topuz;
    6033 dk - 4 gol - 12 asist
    377 dk'da bir skor

baroni;
    6257 dk - 10 gol - 7 asist
    368 dk'da bir skor

melo
    3066 dk - 10 gol - 1 asist
    278 dk'da bir gol

selçuk inan;
    6991 dk - 15 gol - 29 asist
    159 dk'da bir gol

elmander;
    2916 dk - 12 gol - 9 asist
    139 dk'da bir gol

sonuçlar sırasıyla:

quaresma 129 dk
    elmander 139 dk
    stoch 157 dk
    selçuk inan 159 dk
    melo 278 dk
    baroni 368 dk
    mehmet topuz 377 dk

görüldüğü gibi quaresma, türkiye'de son 2 senede istatistiki olarak yukarıdaki topçuların hepsinden daha fazla skor üretmiş. hele son 2 sezon beşiktaş'ın ligi 4. ve 5. bitirdiğini düşünürsek bu istatistikler daha da değerli.
    dolayısıyla quaresma için "takıma hiçbir katkısı yok, skor üretmiyor, yatıyor" demek doğru değil. quaresma şu anda türkiye liglerinin en kariyerli futbolcusu, ama aynı zamanda en sorunlu futbolcularından da biri. oynatmayı bilmezsen, maaşını öder düz koşu yaptırırsın. oynatmayı bilirsen, takımını alır 1 gömlek seviye atlatır.

• adama maasını ödüyoruz oynatmıyorlar adamı bu yönetim salak ya 3.7 milyon euro bosa yatıo adam cıkıp oynasın forma satar seyirci toplar zaten takımda kötü gidiyor..
  • quote:

1 - 3,5 milyon euro
    2 - Q7 sezon sonu bedava
    3 - Forma satışını
    5 - Piyasadaki değerini

fazlası var eksiği yok.

hepsi doğru!

iki senede 70ten fazla çok maç oynamış(güya hep kart yiyor hep sakat)
    18 gol atmış(kanat-forvet için gayet makul bir rakam)
    25-30 asist yapmış(gayet iyi bir rakam)

ama koşmuyor tabi.
    koşan uğur boral sol açıkta olunca fenerbahçe bize 3 atamaz mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: Toraman1903

Allahım inşallah Q7 affedilir de 2 3 salak hareketinde maç kaybedip otururuz. Ben anlamıyorum ki size ne müstehak. Parası bile verilmemiş Quaresmayı oynasın istiyosunuz. Kaya madem zenginsin o kadar cebinden çıkartsın versin diyosun, çıkıp atsana ulan sende 3-5 bişey takıma. Kolay ordan sıkıp durmak adama. Hanginizin 2 loblu organı yerdi acaba bu 600 milyon borçlu Beşiktaş'a başkan olmaya.

kaya niye para veriyor birader

f.orman sırf inat uğruna
    sırf ego uğruna

Beşiktaş'ı satıyor !
    q7 karşısında rüştünü ispat edecek güya!!

tükürdüğünü yalayacak alın yazın kenara ha olmadı kovulacak klüpten f.orman

• quote:

31.12.2012 tarihi itibariyle fikret orman yönetimi hiçbir futbolcunun kulüpten alacağının kalmayacağını söyledi,
    stad inşaatına önümüzdeki sezon başlanacağını söyledi, muhteşem bir stad yapacaklarını söyledi,
    stad pazarlanması için wembley stadını pazarlayan img şirketi ile anlaşma yaptıklarını söyledi..
    vs..vs..

ALLAHaşkına kaya çilingiroğlu sen bu güne kadar beşiktaş için ne yaptın da fikret orman'ın ismini ağzına alabiliyorsun demezler mi adama.

16 alacak davasının 4ü kaldı diyorsun sanarsın hepsini kazandık.
    taksitle verecez demişlerdir ödeyecez neticede.

-stad inşaatı ile ilgili yönetimde bile bilgisi olan yok.
    daha geçen gün ferit şahenk falan doğuş grubuyla anlaşma yaptılar.

BEŞİKTAŞ'IN YENİ STADI DİYE OLAN UMUDUMUZ VAR YA HANİ
    ORANIN RANTINI PAYLAŞTILAR !!

yap-işlet-devret diyorlar
    10 yıl para kazandırmazlar bize o stattan yalan yok şimdi masraflı koskoca stadı yapmak.
    bu masrafa giren şirket para kazanmakta isteyecek.
    stad en en aşağı 100-150m tutsa karda isterler 200m dolar civarında parayı 10 senede karşılar stadımız belki bize de 3-5 birşey kalır bu senelerde...

stad inşaatı, pazarlanması konuşmasın hiç.
    demirören gibi yalan dolan konuşuyor işte. demirören de maketler yapıyordu stad yapan firmalarla ön-anlaşmalar yapıyordu.

bu sezon başında stad yapıcaz vs diyerek BİZİ ZORLA TT-ARENAYA GÖTÜRMEYE ÇALIŞAN KİMDİ ?
    FİKRET ORMAN !!
    şimdi ne diyor ?
    BİLMEM STAD NE ZAMAN YAPILACAK GELECEK SEZON BAKARIZ !!

yalan dolan f.orman'ın her söylediği.
    k.çilingiroğlu'nu sevmem egosu çok yüksek ve hoş olmayan bir adam.

ama bu adamın bjk'ye zararı olmamıştır !!
    7 sene beklersek f.orman'ın zararı demirören kadar olabilir belki de daha fazla !!

• Ben de şunu anlamıyorum

" o adam 40 trilyon verdi sen ne verdin de eleştiriyorsun?"

Buradakilere soruyorum,

Samet Aybaba, Fikret Orman veya Yıldırım Demirören bu klübe o kadar katkı, emek verdi. Siz ne verdinizde eleştiriyorsunuz? Taraftarsın. birşey katmamışsın sus otur! madem öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

31.12.2012 tarihi itibariyle fikret orman yönetimi hiçbir futbolcunun kulüpten alacağının kalmayacağını söyledi,
    vs..vs..

10 yıl para kazandırmazlar bize o stattan yalan yok şimdi masraflı koskoca stadı yapmak.
    stad en en aşağı 100-150m tutsa karda isterler 200m dolar civarında parayı 10 senede karşılar stadımız belki bize de 3-5 birşey kalır bu senelerde...

demirören gibi yalan dolan konuşuyor işte. demirören de maketler yapıyordu stad yapan firmalarla ön-anlaşmalar yapıyordu.

bu sezon başında stad yapıcaz vs diyerek BİZİ ZORLA TT-ARENAYA GÖTÜRMEYE ÇALIŞAN KİMDİ ?
    FİKRET ORMAN !!
    şimdi ne diyor ?

7 sene beklersek f.orman'ın zararı demirören kadar olabilir belki de daha fazla !!

fikret orman babam değil, eleştirilecek bir şey yaparsa eleştiriyorum zaten, ama bazen çok gereksiz yere yönetimin üzerine gidiliyor,
    yazdıklarına sırayla cevap vereyim,

1) 16 davadan 4 dava kalması yönetimin "dava" değil ÇÖZÜM ürettiğini gösterir, kalan 12 davanın kazanıp kazanılmaması yönetimin suçu değil, demirören yönetiminin pisliklerini hukuk kuralları çevresinde çözebiliyorsa çözüyor, çözemiyorsa da yapacak bir şey yok.

2) stad konusunda fikret orman ntv spor'da konuştu, olmadan bitmeden izinler tam olarak alınmadan atmak tutmak yanlış dedi, stad işini yönetimden 2 kişi çalışıyoruz dedi..bu konuda yönetimin bilgisi olmaması medyaya stad ile ilgili demeçlerin verilmek istenmemesi.

3) neyi nrantını paylaşmışlar? img şirketi inönü stadının marketing aşamasını yapacak, img şirketi wembley stadının marketing'ini yapan şirket, rantı mantı paylaşmak siye bir şey yok ortada bir işbirliği var.

4) yap-işlet devret diyorlar, bakalım görelim o şekilde mi olacak, kaç yılda yapılacak vs..daha ortada rakamlar yokken afaki rakamlar uydurup yönetimi eleştirmek de o kadar afaki oluyor.

5) dediğim gibi stad konusunda insifatif tam olarak bizde değil, orası tarihi alan ve izin sorunları var, orası için iktidarın rant kavgası var, devlete karşı durmak kolay değil, kaldı ki yönetim iktidar ile iyi ilişki kurma çabasında..stad işinde demirören ile fikret ormanı karşılaştırmak ise çok yanlış olur, demirören hiç bir şirketle anlaşma yapmadı, oysa fikret orman img şirketi ile canlı yayında imzalar atıldı, bu da stadın inşaatının yaklaştığını gösterir.

yazacaklarım bunlar..fikret orman yönetiminin acemilikleri olmuştur ama bu kadar çok eleştirilecek şeyler yapmadılar, fernandes antalya kampı sonrası satılacak dendi, hani satıldı mı, yönetim eylülde olağanüstü kongreye gidecek dendi, o da olmadı, borçlar çok fulya'yı da satacaklar dendi, satıldı mı? piyasada demirören patentli bir çok yalan haber var ve taraftarımız bunlara kanıyor malesef..bana göre fikret orman eleştirilerinin çoğu temelsiz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

vs..vs..

FİKRET ORMAN !!
    şimdi ne diyor ?

fikret orman babam değil, eleştirilecek bir şey yaparsa eleştiriyorum zaten, ama bazen çok gereksiz yere yönetimin üzerine gidiliyor,
    yazdıklarına sırayla cevap vereyim,

1) 16 davadan 4 dava kalması yönetimin "dava" değil ÇÖZÜM ürettiğini gösterir, kalan 12 davanın kazanıp kazanılmaması yönetimin suçu değil, demirören yönetiminin pisliklerini hukuk kuralları çevresinde çözebiliyorsa çözüyor, çözemiyorsa da yapacak bir şey yok.

2) stad konusunda fikret orman ntv spor'da konuştu, olmadan bitmeden izinler tam olarak alınmadan atmak tutmak yanlış dedi, stad işini yönetimden 2 kişi çalışıyoruz dedi..bu konuda yönetimin bilgisi olmaması medyaya stad ile ilgili demeçlerin verilmek istenmemesi.

3) neyi nrantını paylaşmışlar? img şirketi inönü stadının marketing aşamasını yapacak, img şirketi wembley stadının marketing'ini yapan şirket, rantı mantı paylaşmak siye bir şey yok ortada bir işbirliği var.

4) yap-işlet devret diyorlar, bakalım görelim o şekilde mi olacak, kaç yılda yapılacak vs..daha ortada rakamlar yokken afaki rakamlar uydurup yönetimi eleştirmek de o kadar afaki oluyor.

5) dediğim gibi stad konusunda insifatif tam olarak bizde değil, orası tarihi alan ve izin sorunları var, orası için iktidarın rant kavgası var, devlete karşı durmak kolay değil, kaldı ki yönetim iktidar ile iyi ilişki kurma çabasında..stad işinde demirören ile fikret ormanı karşılaştırmak ise çok yanlış olur, demirören hiç bir şirketle anlaşma yapmadı, oysa fikret orman img şirketi ile canlı yayında imzalar atıldı, bu da stadın inşaatının yaklaştığını gösterir.

yazacaklarım bunlar..fikret orman yönetiminin acemilikleri olmuştur ama bu kadar çok eleştirilecek şeyler yapmadılar, fernandes antalya kampı sonrası satılacak dendi, hani satıldı mı, yönetim eylülde olağanüstü kongreye gidecek dendi, o da olmadı, borçlar çok fulya'yı da satacaklar dendi, satıldı mı? piyasada demirören patentli bir çok yalan haber var ve taraftarımız bunlara kanıyor malesef..bana göre fikret orman eleştirilerinin çoğu temelsiz.

medyadan almıyoruz bu haberleri merak etme demirören patentlimiş
    rakamlar en hafif rakamlardır.
    olay wembley'in marketing'ini yapanlarla aynı olması değil ki.

olay stadı tek başına ben yapıcam projeyi bizzat ben çizeceğim falan diye atıp tutması f.orman'ın.
    gene doğuş grubuyla rant paylaşma anlaşması yapıpda sonrasında bu bir gönül bağı tadında açıklama yapanda F.O

yav birader şuna cevap versin o zaman :

FİKRET ORMAN !!
    şimdi ne diyor ?

hani güya bana cevap vermişsin de.
    bütün yaz bizi bu meseleyle meşgül eden f.orman'dı.
    fb gelin stadımızda oynayın eğer stadı yıkıp,yenileyecekseniz dedi.
    f.orman tt arena diye diretti de diretti.

şimdi bakıyoruz stat için mayısta bile diyemiyor.
    e madem izinler vsler çıkmamıştı bu kadar uzayacaktı niye tt arena diye ısrar etti ?
    kimse bana gelir artacak demesin kadıköy'de de oynasak gelir artardı

• sana anlattım, tekrar anlatayım, son kez anlatacağım.
    inönü stadı tarihi bir yer, kültür ve turizm bakanlığının denetiminde, tt aranea veya saraçoğlu gibi yapılması izinleri kolay olan bir yer değil, sadece fikret orman'ın elinde olan bir şey değil diyorum, devletin, iktidarın, anıtlar kurulunun vs.nin de izinleri gereken zorlu bir süreç diyorum, bu yüzden izinler yetişmediği için de bu sene de inönü'de oynamak zorunda kaldık diyorum sen çıkmış hala "saraçoğlu vardı orda neden oynamadık" diyorsun...izinler yetişmezse mantıken inşaata da başlayamazsın öle değil mi.

haberleri nerden aldığın önemli değil, hani fernandes sezon başlamadan satılmıştı? hani fikret orman kombine satışını arttırmak için fernandes'i tutuyordu, kombine satışları bitince fernandes satılacaktı? ne oldu fernandes satıldı mı? hani fikret orman borç yüzünden fulya'yı satacaktı, sattı mı? hani fikret orman eylül'de bu işi kıvıramadığı için eylül'de kongreye gidiyordu, gitti mi?
    31.12.2012 tarihi itibariyle beşiktaş a.ş'den futbolcu alacağı kalmayacak, işte hayaldi gerçek oldu diye buna derim ben, adam hem 580 trilyon borçla uğraşıyor, hem 200 küsür dava ile uğraşıyor, hem arada transfer yapıyor, arada da tüm futbolcu alacaklarını ödüyor...

bunları yapan bir yönetim sizi afaki rakamlarla afaki temelsiz söylemlerle eleştirilmeyi haketmiyor, hele "babsının çiftliği gibi yönetiyor" savsatalarını hiç haketmiyor, babasının çiftliği gibi yönetiyor dediği adama sorarlar beşiktaş için ne yaptın da çıkıp konuşuyorsun derler.

böyle temelsiz eleştirlerle bir yere varamazsınız, gerçekten yapılan hatalarını koyun ortaya tartışalım, tamer kıran eriksson ile anlaştı üzerine de tazminat ödedi deyin buna katılırım, yönetimde çok başlılık var iletişim sıfır diyin katılıırm, ama temelsiz eleştiriler yapılınca bunlara cevap vermemek haksızlık olur.

• quaresma stoch ile kıyaslanmış olaya bak.
    stoch senelik 1,750 bin euro alıyor, quaresma 3,750 bin euro alıyor,
    f/p oranına bakarsan stoch quaresma'dan ÇOK daha yararlı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.