Şimdi Ara

Beşiktaş - Asteras Tripolis | 18.09.14 - 20.00 | Avrupa Ligi 1. Grup Maçı (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
2
Favori
9.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • - Beşiktaş bugün rakipten çok sahayla mücadele etti. Bu rezil saha ev sahibi takım için büyük dezavantaj. Rakipler için ise avantaj haline geldi. Yunan takımı tribünleri de boş görünce büyük moral kazandı. Taraftar hadi ligde stada gelmiyor, Avrupa'da gelmezse takıma destek olmazsa bu sonuçlar korkarım ki kaçınılmaz olur.

- Sahanın en iyisi Gökhan ve Oğuzhan'dı.
    - Savunma ilk yarıda kötü sinyal vermişti aslında. Orta sahada aptalca pas hatasıyla topu kaptırdık. 60-70 m top sürdü kaleciyle karşı kaşıya kaldı. Orada düzgün vursaydı ilk yarıda golü yemiştik aslında.
    - Beşiktaş takımının en zayıf bölgesi bariz şekilde belli ki savunması. Geçen sene olduğu gibi bu sene de akıl almaz bireysel hatalar, kademe ve top kayıplarıyla takımın oyundan fişini çekiyor.
    - Grupta herkes berabere kaldığı için değişen birşey olmadı. Tek teselli bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

quote:

Orijinalden alıntı: ResVR

Besiktas çokta iyi oynadı o boktan tarlada ne bekliyordunuz arkadaşlar. En kötü bir kere yağmur altında açık bir saha da maç yapmış biri bilir topu sürmek bile azap öyle yerlerde bırakın şutu pası falan. Hele bir de bilici beğenmeyenleri hiç anlamıyorum. Adam ne yapsın takım 90 dakikanin 70 dakikası ölümüne basmış. Gol atamamış adama bok atmalar başlıyor ne yapsaydı tolgayı mı gönderseydi gol atmaya.

Yukarıda bir arkadaş demiş Türkiye takımları ve milli takımı dahil olmak üzere şut atmayı bilen oyuncu yok diye çok doğru.

o stadın öyle oldugu yıllardır biliniyo bunu bile bile orda oynuyosan bahane edemezsin arkadaşım.

tt arena'yı verdiler de, biz mi almadık?

(yapma etme kardeşim, sanki saha bolluğu varmış gibi konuşuyorsun.)

• O kadar yeminler etmeme rağmen yine dayanamayıp Beşiktaş'ı da iddaa kuponuma ekledim. Ama mallık bende. Türk takımına güvenilip de para mı basılır? Bir daha da Türk takımına oynarsam Allah bin belamı versin, böyle de büyük yemin ediyorum.
  • Müthiş yabancı sınırımız harika ilerliyor. İnşallah darısı Trabzonspor'un başına.

Türkiye - İzlanda
    Galatasaray - Anderlecht
    Beşiktaş - Asteras

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun kardeşim..

amerika gece maçları fixtir. onlara yönel istersen.
  • yazık oldu beşiktaşa taraftar lazım ateşleme lazım
  • Türk futbolu bitmiştir Ne GS Ne BJK ne FB daha avrupanın kücük kulüplerini yenemiyor her ne kadar herkes birbirini yesede malesef türk futbolu bitmiştir
  • defans hata yapsada bazen macları kalecı kurtarır ınsanlık para etmıyor kalecı kova

• quote:

Orijinalden alıntı: PcMaP

quote:

quote:

Besiktas çokta iyi oynadı o boktan tarlada ne bekliyordunuz arkadaşlar. En kötü bir kere yağmur altında açık bir saha da maç yapmış biri bilir topu sürmek bile azap öyle yerlerde bırakın şutu pası falan. Hele bir de bilici beğenmeyenleri hiç anlamıyorum. Adam ne yapsın takım 90 dakikanin 70 dakikası ölümüne basmış. Gol atamamış adama bok atmalar başlıyor ne yapsaydı tolgayı mı gönderseydi gol atmaya.

Yukarıda bir arkadaş demiş Türkiye takımları ve milli takımı dahil olmak üzere şut atmayı bilen oyuncu yok diye çok doğru.

o stadın öyle oldugu yıllardır biliniyo bunu bile bile orda oynuyosan bahane edemezsin arkadaşım.

tt arena'yı verdiler de, biz mi almadık?

(yapma etme kardeşim, sanki saha bolluğu varmış gibi konuşuyorsun.)

hadi geçen sezonu anladım hocam bu sene bahçeşehirde oynamamamızın nedeni nedir ? sanki her maç 50.000 ortalamayla oynuyomuşuz gibi :(

• quote:

quote:

quote:

Peki buna TD' nin veya futbolcuların karar verdiğini mi sanıyorsun. Onu yönetime soracaksınız. Gerçi hangi Türkiye'de hangi klüp iyi yönetiliyor ki

kulüpler iyi yönetilse zaten alırlar futbolcuları konuşurlar zemininden tut herşeyine kadar hocam.

• elin oğlu kullanıcısına yanıt
    son vuruşu iyi olmayan bi takımdan cacık olur mu
  • Maçın tamamını izlemedim Cenk'in bir kaç poz. denk geldim de adam akıl tutulması yaşıyor galiba o nasıl futbolcu.Önünde iki kişi var dünya arkadaşı boşta kendisi şut çekiyor dağlara taşlara.
  • herkes sahadaki oyuna değilde biraz sahanın kendisine bakıp öyle yorum atsalardı çok daha eleştirel bir anlayış olurdu kanaatindeyim.şapkamızı önümüze koyup konuşalım ..saha saha değil mübarek pirinç tarlasından beter.bu sahaya messi cr 7 getirip koysan nolacak kardeşlerim..

acınacak halimize gülüyoruz .yandaşlara yedirecez diye top oynadığımız sahaların haline bak içler acısı gerçekten de. adı olimpiyat sadece .mersin türk telekom orası burası hepsi aynı kardeşim bu nedir ya .hiçmi çim yapmayı bilen yok bu evrende .yok yağmurmuş yok karmış .ingiltere almanya dünyanın en çok yağış alan yerlerinden( bahane olmasın yağmur kar yağdı böyle oldu )oralarda neden böyle değil ..

vesselam beşiktaşım bana göre o koşullarda( bostan tarlası halt etmiş yanında) 10 numara oynamıştır.pozisyonda bulmuştur biraz ama birazbirazbirazbiraz........ da sahadan kaynaklı maç berabere bitmiştir. 4 pozisyon gördüm ozi töre veli olcay tam topa vuracak ama top 10cm havaya sekiyor haliyle top havalanıyor...londrada gördük amsterdam da da gördük saha çok önemli kardeşim .oyuncu napsın artık.tabi sakatlanırlar .adam gibi sahamız yokki şöyle ağız tadıyka maç izleyek..hepsi fasa fiso.

musti geçmiş olsun bu arada inşallah bir şeyi yoktur.

sözün özü yandaşları zengin etmeye devam edeceklerine zemine baksınlar önce ..boşversinler fasoliğ pasoliğ bizim köyün mersı daha iyi bu sahalardan .keçi koyun inek yayılıyor oralarda ama zemin ve çimler sapasağlam kalıyor.tezek mi iyi geliyor acaba :) birazda sahalara atsalar sanki daha iyi olacak çimler ..

herkese selamlar

• olur böyle maçlar arkadaşlar ben bu zemine rağmen beğendim takıma. Ba gelince çok daha iyi olmasını bekliyorm
  • Maçı 60'dan sonra izlememe rağmen kanser ettin BJK
  • kim nederse desin beşiktaş iyi oynuyor ,gs fb ts den daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

kim nederse desin beşiktaş iyi oynuyor ,gs fb ts den daha iyi

hepsinden iyiyiz ama cenabetiz

• olcayla cenkle felan olucak işler değil arkadaşlar kendınızı kandırmayın aynı lafı bizim burak için kullanırım
  • Cenk yerine ba olsa şimdi zaferimizi konuşuyorduk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • high speed dirt kullanıcısına yanıt
    Önder Özen kazığı? Kerim'den 5dk içinde ne yapmasını bekliyorsun sen çok aceleci birisin sanırım.Kerim ilk 11'de olmalıydı Olcay yerine.Olcay kontralarda hemen tıkanıyor duruyor Kerim farklı.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.