Şimdi Ara

Beşiktaş - Asteras Tripolis | 18.09.14 - 20.00 | Avrupa Ligi 1. Grup Maçı (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
2
Favori
9.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beşiktaşımız 1903 yılından şu ana kadar öne geçip , kendi sahasına skoru korumak için çekildiği her maçta gol yemiştir ,

bıktım artık "YAZIK OLDU" triplerinden ......
  • Resmen bize deplasman, onlara ev sahibi macı oldu. Boyle rezil saha olmaz yahu. İkinci yarının ortalarında biz de deokulduk, ama saha cok agırlastı.
    Fakat emin oldugum bir sey var. Tottenham da dahil, biz bu grubu sallaya sallaya cıkarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter

4,5-0 olabilecek maç berabere bitti, gerçekten insan şaşırıyor.

Nasil 5-0 biticek? asterasin 0-0 ken cok net 2 pozisyonu var, 1-0 ken de var, bjk de cok kacirdi.Hak eden ve daha fazla pozisyona giren besiktasa yazik oldu.

Partizan deplasmani zor, Tottenhamdan bjk 2 macta 1 puan alir gibi maalesef,bu gruptan cikamayabilir bjk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkopol kullanıcısına yanıt
    cümlenin son kısmını pek anlıyamadım ama bu federasyon gitmeden başarı gelmiycek onda hemfikiriz sanırım
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Tebrik ederim tahmin tuttu
  • yıl olmus 2015 hala tr takımlarını seyreden var, mis gibi açın avrupa maçlarını futbol seyredin yıllardır top oynanmıyor tr de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Başarılar..
    Gollü beraberlik bekliyorum.

-9 yemişim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bago28

Teşekkür :) Şans işte..
    Göllü beraberlik Demiştim..
    İddaa oynamam..Ama oynayan bir abi var.Dedim abi, varını yoğunu sat, evinde ne varsa sat..Bjk maçına 02 çifte şans oyna dedim..
    Yok bjk alır dedi..Şimdi kafasına vurur :)

• quote:

quote:

İddaa oynamam..Ama oynayan bir abi var.Dedim abi, varını yoğunu sat, evinde ne varsa sat..Bjk maçına 02 çifte şans oyna dedim..

Hahahaha bidaha ki tahmini heyecanla bekliyorum

• quote:

quote:

Başarılar..
    Gollü beraberlik bekliyorum.

-9 yemişim :)

hahaha hepsi beşiktaşlıdır
  • quote:

quote:

quote:

Hahahaha bidaha ki tahmini heyecanla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

quote:

Orijinalden alıntı: gael

kim nederse desin beşiktaş iyi oynuyor ,gs fb ts den daha iyi

hepsinden iyiyiz ama cenabetiz

Cenabetlik değil son vuruşlarda beceriksizsiniz.Şanssızlık 1-2 kez olur,10 kez olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ljubav

quote:

Orijinalden alıntı: carter

4,5-0 olabilecek maç berabere bitti, gerçekten insan şaşırıyor.

Nasil 5-0 biticek? asterasin 0-0 ken cok net 2 pozisyonu var, 1-0 ken de var, bjk de cok kacirdi.Hak eden ve daha fazla pozisyona giren besiktasa yazik oldu.

Partizan deplasmani zor, Tottenhamdan bjk 2 macta 1 puan alir gibi maalesef,bu gruptan cikamayabilir bjk.

Demba Ba oynamış olsaydı Bjk farka giderdi. Adamlar çok net fırsatları elinin tersiyle itti. Söylediğiniz gibi yazık oldu. Tottenham'dan burada 3 puan alabilirler tabi ön elemede oynadıkları gibi oynarlarsa.

• Beşiktaşlı arkadaşlar sinirli oldukları için çok mantıklı yorumlar yapamamışlar ama Beşiktaş bu gruptan dünkü gibi 3 maç daha olmazsa ve futbol mucizeleri olmazsa büyük ihtimal çıkar. Tottenham maçları ortada ama beşiktaş bu oyunla partizanı içeride dışarıda yener. Asteras deplasmanı en kötü beraberlik.

Ayrıca millet nası maç izliyo anlamıyorum tolga dün en son kızılacak adam. Yediği golü yeryüzünde çıkaracak kaleci yok. Olcay da ceza sahası çevresinde Türkiye'deki en etkili oyunculardan biridir. Bkz: bjk feyenoord 3-1 demba ba asist Bkz:Danimarka-Türkiye maçı 1. gol Bkz: beşiktaş-rize. Dün zemin en çok onu etkiledi. Demba ba ve sosa takıma girince daha farklı bir takım izleyeceğiz. Beşiktaşlı arkadaşlar biraz fazla tepki vermiş bence iyi bir takımınız var destek olmalısınız.
  • Defanstaki dizilimin sorunlu olduğunu bir tek ben mi düşünüyorum?
  • Şu konuyu gördük sıra moralim bozuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Müthiş yabancı sınırımız harika ilerliyor. İnşallah darısı Trabzonspor'un başına.

Türkiye - İzlanda
    Galatasaray - Anderlecht
    Beşiktaş - Asteras

Milli takım seviyesi oldu San marino'nun 1-2 tık üstü seviyesi.
    Ne diyelim;
    Biz 5+0+3 e göre transfer yaptık diyenlerin hepsi beter olsun.
  • Beşiktaş çok düz oyunculardan kurulu, kadro derinliği de yeterli değil.
    Takımımda olsa iyi olurdu diyeceğim iki isim var sadece kadroda. Oğuzhan ve Demba Ba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyro

yıl olmus 2015 hala tr takımlarını seyreden var, mis gibi açın avrupa maçlarını futbol seyredin yıllardır top oynanmıyor tr de.

Şahsen TR takımlarını değil takımını seyrediyorum. Çünkü benim takımım. GS ve TS maçlarının skorlarına bile bakmadım. Telefona gelen bildirimle öğrendim.

Yani kusura bakma da Beşiktaş'ım 10-0 yenilse de yine de maçına gider, izlerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oysaki tüm planlarını 5+0+3 göre yapmışlardı hayret.
    Daha çok böyle maç izleriz.ŞL'de Uefa da gruptan çıkmayı başarı sayarız.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.