Şimdi Ara

Beşiktaş - Asteras Tripolis | 18.09.14 - 20.00 | Avrupa Ligi 1. Grup Maçı (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
2
Favori
9.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabahtan beri elektrik gelmez,macı izleyemezsin ama 1-0 haberini alırsın sonra bi bakarsın gol yemissin! Ona buna bahane bulucagınıza 2 mactır evinizde ki macları kazanmaya bakın ota b*ka bahane bulmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenk Bjk'nin anca 4. yedeği olur. Bize kiraladığınız Ömer'in bile daha fazla marifeti var

• Asteras maçın başında iki pas çevirmekten acizdi dedim ki tamamdır farka yürürüz ama olmadı bu. Gerçekten çok inanmıştım farkla yeneceğimize. Yinede inancım tam bu Beşiktaş deplasmanda Asteras'ı da yener Partizan'ı da yener. Gruptan rahat çıkar.
  • Türk takımlarının hepsi milli takım da dahil son vuruşları berbat yapıyor. Çoğu zaman ya kalecinin üzerine ya da dışarıya kazma gibi dümdüz şut atıyor bizim forvetler. Köşeyi görüp atan adam yok gibi. Adını ilk defa duyduğum takımdaki adamın oyuncusunun attığı şuta bak bir de bizimkilere. Arsenal maçında da aynısı oldu 3-4 tane net pozisyonu harcadık.
  • Olcay kaçırmaktan bıkmadı ya. Bilic de neden Demba Ba'yı almaz anlamıyorum adamda ki lükse bak
  • Cenkte hayal kırıklığına uğradım balık baştan kokar bu adamda iş yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farka gidecek maç 1-1 bitiyor. Başlarım böyle futbola lan.

Bizim oyuncular az şut çalışsın bu ne olcay dikti töre dikti oğuzhan dikti. Hepsinin şutları dağlara taşlara gitti. 5 atacağımız maçı 1-1 bitiriyorsak ne stat ne başka bir sebeptir bu tamamen oyuncuların çalışmamasıdır...
  • Yani ben şunu anlamıyorum, Trabzonspor Deniz Yılmaz ile cardozoyu alıyor yetmez deyip 2 forvet daha alıyor, biz her an sakatlanabilecek Mustafa'mız varken, yanına başkanımızın bile "kronik sakat" dediği demona ba yı aldıktan sonra Ömer'i kıraliyoruz. Al işte demba ba sakat üstüne mustafa da gitti elinde tek tercih var cenk onuda gördük...
  • Her beraberlikten her yenilgiden sonra olimpiyatı bahane etmekten bıkmadınız ya yeter

• Skora bakıp yorum yapanların alayı banlansa da futbol konuşabilsek. Son vuruşlarda iyi değiliz hepsi bu. Yok takımdan bir b.k olmazmış falanmış filanmış... Komedisiniz
  • Böyle dangalak bir sistemle biz bu sene 2. golü zor görürüz
  • Golün sebebi de Pedro Franco. Hala amatör bu çocuk bu sene de oynamaması lazım !

• 13 15 yaşındaki skor taraftarları türedi yine maçtan sonra bitiricilik biraz daha iyi olsa ilk yarı 3-0 dı maç. 2 yarıdada çok fazla pozisyona girdik ama son vuruş ve son paslar olmayınca skorda gelmiyor. bugün beşiktaşın yaptığı tek bir hata vardı bana göre dk 70 75 den sonra top çevirmeye zamana oynamaya başladı
  • keşke deplasmanda alınmış bir sonuç olsaydı

sıkıntı yok hala 5 maç daha var..

tottenhamı gözde büyütmeyin
  • her sene ayny hikaye taraftaryn yarysy ?ansyzlyktan bahanelerden dolayy kaybettik yalanyna inanyr, di?er yarysy ?ansyzdyk der ama kimse gerçekleri görmez 3-4 ay sonra 2. lik yary?yna gireriz ve sene sonu yine 3. veya 4. oluruz.Bu sene de ayny ?ekilde gidiyor yine ayny senaryo olacak gerçe?i göremiyoruz rakip çok çok vasat bir takym oldu?u için takym rastgele oynasa bile bir sürü gol pozisyonu buldu bizde bizim takym iyi oynuyor sanyyoruz ama ben sahada ne yapty?yny bilmeyen bir sürü oyuncu görüyorum, bakyn Sosa girdi adam 5 dk da kalitesini gösterdi zemin ona da bozuktu ama ne yapty?yny biliyordu en azyndan.
    Ayryca Olcay Necip falan bu takymda ol-ma-ma-ly. bu gibi adamlarla asla ?ampiyon olamayyz.
    Biliç'in de maç içinde yapty?y bütün hamleler yanly? 1 senedir.Yyi bir teknik direktör de?il , vasat.
  • Bu takımdan bir b... Olmaz,boşuna ümit baglamayin,bir halta yaramayan oyuncular dolmuş,bitik bjk

• Al sana yabancı sınırı Türk futbolunun hali Anderletch ve Asteras Maçı ile ortaya çıktı işte alın başınıza çalın
  • Gene sinir stres dolu bi sezon bizi bekliyor anlaşıldı Beşitaş kanseri kaldığı yerden devam edicek.
  • sen 87 dk bekle, gol yeme.
    gel de 88. gol ye. üstelik 1-0 önde iken.
    olucak iş mi ya?

yazık. bir de pektemek sakatlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

quote:

Orijinalden alıntı: ResVR

Besiktas çokta iyi oynadı o boktan tarlada ne bekliyordunuz arkadaşlar. En kötü bir kere yağmur altında açık bir saha da maç yapmış biri bilir topu sürmek bile azap öyle yerlerde bırakın şutu pası falan. Hele bir de bilici beğenmeyenleri hiç anlamıyorum. Adam ne yapsın takım 90 dakikanin 70 dakikası ölümüne basmış. Gol atamamış adama bok atmalar başlıyor ne yapsaydı tolgayı mı gönderseydi gol atmaya.

Yukarıda bir arkadaş demiş Türkiye takımları ve milli takımı dahil olmak üzere şut atmayı bilen oyuncu yok diye çok doğru.

o stadın öyle oldugu yıllardır biliniyo bunu bile bile orda oynuyosan bahane edemezsin arkadaşım.

Peki buna TD' nin veya futbolcuların karar verdiğini mi sanıyorsun. Onu yönetime soracaksınız. Gerçi hangi Türkiye'de hangi klüp iyi yönetiliyor ki

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.