Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
58.518
Cevap
74
Favori
1.297.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1551
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1256
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 431
  • Favoriye Eklediklerim 77
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hendrik Johannes Cruijff (3139 mesaj) 10 Numara (2890 mesaj) K E N (2226 mesaj) eyoruk (1487 mesaj) Valentino (1256 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31154 mesaj) Mobil (21089 mesaj) Tablet (2722 mesaj) Mini (6604 mesaj) Uygulama (1309 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1228 Mesaj

Helal olsun sana kardeşim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Pitx1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1047 Mesaj
    Yeni formalara düştüm.

iPhone 8 - Bang&Olufsen H3 - Sony WF1000XM3
  • Yarbay
    8951 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Yeni formalara düştüm.
    Belli oldumuki yeni formalar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2713 Mesaj
    Şenol Sun Hocayı aramayız umarım. Fikret Forrest de umarım abuk sabuk işler yapmaz yine. Transferde hata yapmamalıyız. Abdullah Hunter gibi birini takıma musallat etmemeliyiz. Hunter bu takıma gelirse eğer bilin ki Fiko bir yerden emir almıştır. Sergen'e ben güvenemem açıkçası. Elde daha kim kalır bilemem.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Pitx1

4 yil oncesi geldi gozumun onune. Gomez-Rhodolfo-Beck-Tosic alinmis Q7 geri donmustu. Sezona cok iyi baslamistik. Sonra Marcello geldi. Takir takir oynuyorduk.
    Sonra Gomez- Sosa gitti. Talisca-Abus-Gokhan geldi.
    İlk baslarda Marcello ve Abus bocaladi ama sonra cok iyi seviyeye geldiler. Bunun yaninda Ersan-Tosic gibi kazma oyuncular ustune koyarak gelisti. Simdi diyoruz ki Ersan veya Tosic olsa!
    Yari finalden donduk Uefadan, ilk sene Cl den kil payi cikamadik ama ikinci sene Cl den cok klas bir sekilde ciktik.
    İste ne olduysa bundan sonra oldu. Dusunun bir takim bu sekilde basarili gidiyor ama sonrasinda cok bocaliyor.
    Bence bu noktadan sonra yonetimin tavri, anlayisi, yonetimi ve vizyonu on plana cikiyor. Nasil ki Gomez-Beck-Rhodolfo-Marcello-Pepe-Sosa-Talisca-Abis gibi oyuncular alip kulubu iyi yonettiyseler bir o kadardason donemde icine ettiler.
    Senol hocanin kotu oldugu donemler oldu. Yanlis tercihler yaptigi, yanlis polemige girdigi veya inat ettigi seyler oldu. İnanin yonetimin son yillarda yaptiklarinin yaninda devede kulak kalir.
    son paragrafta yazanı söyledim diye forumun antipatik insanı oldum 5 6 aydır neyse artık bitti gitti, hakkımızda hayırlısı.

yenerbalcı oldum yenerbalcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 25 Mayıs 2019; 19:18:29 >

• Yarbay
    4291 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Marcelo, Lyon'u hak ettiği yer olan Şampiyonlar Ligi'ne taşımaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti ve kulübe veda etti🇫🇷

CIES'in 5 büyük ligi baz alarak listelediği "En çok hava topu mücadelesi kazanan savunma oyuncuları"

1-%85 Marcelo🇫🇷
    2-%85 Maguire🇫🇷󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
    3-%84 Van Dijk🇫🇷
    Zaten Marcelonun hava topu verdiğini çok az hatırlıyorum adama boşuna hava kuvvetleri komutanı demiyorduk. Pepe geldi Marcelonun çeyreği kadar oynamadı şampiyonlar ligi hariç.
    |
    |
    |
    |
    [31 Ocak 2021 21:28:39 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Lucescu yakışır Beşiktaş'a.

Kurt hocadır. Avrupa tecrübesi var. UEFA'nın B sınıfı takımlarını çiğ çiğ yer.
    |
    |

Ah etmez Fenerbahçe'sine, sessizce kenara çekilir ve zaman onu haklı çıkarır.
  • Yüzbaşı
    698 Mesaj
    Trransfer duyumalrı yok mu :)
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

son paragrafta yazanı söyledim diye forumun antipatik insanı oldum 5 6 aydır neyse artık bitti gitti, hakkımızda hayırlısı.

yenerbalcı oldum yenerbalcı.

Alıntıları Göster
    Getir oradan forvete bir Mehmet Akyüz
    |
    |

"...They wear white for me
    Seemingly jaded and lost
    I forge myself into your dreams
    And here I am your life..."

• Yarbay
    10409 Mesaj

Senol hocanin kotu oldugu donemler oldu. Yanlis tercihler yaptigi, yanlis polemige girdigi veya inat ettigi seyler oldu. İnanin yonetimin son yillarda yaptiklarinin yaninda devede kulak kalir.

Her şey en tepeden başlar.Yayılır adım adım..

Anlamayanlar oldu.Sanıyorlar ki başka adam gelse o sövdükleri adamlar oynamayacak.Evet tabi ki hocanın hataları oldu belli kurgusundan düşüncesinden sıyrılmaması bize çok zarar verdi.Ama Şenol Guneş böyle .4 yıl öncede böyleydi şimdi gittiği yerlerde de böyle.Neymiş Trabzonspor'a kıyak geçmiş.Tabi canım öyle.İlk 2 sene Trabzonspor yok muydu ? Neymiş golden sonra sevinmemiş.Arkadaş sen o ara takımın ne rezil oynadığını görmüyor musun ? Biz seviniriz taraftarız ama hoca olarak orada kim bilir neler düşünmüştür adam ?
    Çok övülen Avcı ne yapıyor ? O da bazı inatları yüzünden liderliği vermedi mi son haftalarda ? Samet hocanın inadı yok muydu ? Bilic'in yok muydu ? Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.Göstersinler sisteminde kadro tercihlerinde esnek olan geçişleri çok rahat yapabilen bir yerli teknik adam ? Gösteremezler,yok çünkü

Kaldı ki bence ne Guti ne Sergen bu yapıda başarılı olamaz.Özellikle sene başında işler kötü giderse sezon çok sıkıntılı geçer.Sergen hiç çekemez bu yönetimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 25 Mayıs 2019; 19:48:49 >
    |
    |
    Pitx1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    307 Mesaj
    Sizi bilmem ama ben sosalı dönemdeki ozi yi özledim. Eminim o da benim özlediğim kadar öyle oynamayı özlemiştir. Ne var sergen gelse ve ozan tufana yaptığını şu adama yapıp ozi yi canlandırsa. Bütün dünya buna inansa hayat bayram olsa falan filan. Off ulan off efkarlandım.

|
    |
    Adem'i Kadıköy atmosferini bilmiyor diyerek oynatmamasını yönetim mi istedi?
    Bursa maçında, gs maçında... oyuna Necip'i almasını yönetim mi istedi?
    Tolgay yattığı yerden dürüm yerken Dorukhan'ı oynatmamasını, Love takla ata ata giderken Güven'i oynatmamasını yönetim mi istedi?
    Kulüp aleyhine haber yapan gazetecilere, bipçilere sırf milli takımda destek olsunlar diye barbekü partileri vermesini yönetim mi istedi?
    Necip'i Oğuzhan'dan daha yetenekli görüp hep ona şans vermesini, Oğuzhan'ı kulübeye hapsetmesini yönetim mi istedi?

Taktik, sistem, analiz hataları... Liste uzar gider. Evet, en büyük suç yönetimde ama Güneş'i de suçsuz gibi göstermeyin.

Trabzon maçında yenilmemiz için elinden geleni yapıp ŞL'den eden de kendisi. Enkazı bıraktı, gitti.

• Yarbay
    27400 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Quaresma'nın sağ çizgide yatmasını, bilerek kırmızı gördüğü Avrupa maçından sonra sahaya kaptan çıkmasını yönetim mi istedi?
    Adem'i Kadıköy atmosferini bilmiyor diyerek oynatmamasını yönetim mi istedi?
    Bursa maçında, gs maçında... oyuna Necip'i almasını yönetim mi istedi?
    Tolgay yattığı yerden dürüm yerken Dorukhan'ı oynatmamasını, Love takla ata ata giderken Güven'i oynatmamasını yönetim mi istedi?
    Kulüp aleyhine haber yapan gazetecilere, bipçilere sırf milli takımda destek olsunlar diye barbekü partileri vermesini yönetim mi istedi?
    Necip'i Oğuzhan'dan daha yetenekli görüp hep ona şans vermesini, Oğuzhan'ı kulübeye hapsetmesini yönetim mi istedi?

Taktik, sistem, analiz hataları... Liste uzar gider. Evet, en büyük suç yönetimde ama Güneş'i de suçsuz gibi göstermeyin.

Trabzon maçında yenilmemiz için elinden geleni yapıp ŞL'den eden de kendisi. Enkazı bıraktı, gitti.
    Şenol Hoca benim için geçen sene Konya maçında 1-0 ken forvet çıkarıp orta saha almasıyla sonra 1-1 olunca tekrar forvet almasıyla bitmiştir. Pepe'nin devamlı uzun top atmasını engellemedi bile 1 sene boyunca. Ljajic olmasa hala uzun topa devam edecektik.

Yönetim de suçlu hoca da suçlu.

Adamın elindeki kadroyu her sene bozarsan tabii ki zorlanır ama bu GS maçında Necip ile başlamasını haklı kılmaz. Kagawa ile başlasaydık eminim şu an şampiyonduk.
    |
    |

• Yarbay
    4291 Mesaj
    Lyon taraftarı neden Marceloyu sevmiyor bilmiyorum ama Marcelo Lyondan ayrılacam diye açıklama yapmadım diye twitterdan yazmış altına bu gifi atmış Lyonlu birisi ayrıca uzun zamandır takip ediyorum Marcelonun twitlerinin altına genelde olumsuz yorumlar yazılıyor Beşiktaşa geri dön tarzında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 25 Mayıs 2019; 20:11:3 >
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Her şey en tepeden başlar.Yayılır adım adım..

Anlamayanlar oldu.Sanıyorlar ki başka adam gelse o sövdükleri adamlar oynamayacak.Evet tabi ki hocanın hataları oldu belli kurgusundan düşüncesinden sıyrılmaması bize çok zarar verdi.Ama Şenol Guneş böyle .4 yıl öncede böyleydi şimdi gittiği yerlerde de böyle.Neymiş Trabzonspor'a kıyak geçmiş.Tabi canım öyle.İlk 2 sene Trabzonspor yok muydu ? Neymiş golden sonra sevinmemiş.Arkadaş sen o ara takımın ne rezil oynadığını görmüyor musun ? Biz seviniriz taraftarız ama hoca olarak orada kim bilir neler düşünmüştür adam ?
    Çok övülen Avcı ne yapıyor ? O da bazı inatları yüzünden liderliği vermedi mi son haftalarda ? Samet hocanın inadı yok muydu ? Bilic'in yok muydu ? Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.Göstersinler sisteminde kadro tercihlerinde esnek olan geçişleri çok rahat yapabilen bir yerli teknik adam ? Gösteremezler,yok çünkü

Kaldı ki bence ne Guti ne Sergen bu yapıda başarılı olamaz.Özellikle sene başında işler kötü giderse sezon çok sıkıntılı geçer.Sergen hiç çekemez bu yönetimi.
    Her hocanın hatası olur. Olacakta, sonuçta insanlar onlarda. Bizim için burdan yazması çizmesi kolay. Ama gelip sorsunlar hocalara. Nelerle uğraşıyorlar. Özellikle bizim gibi sistemi olmayan, kara düzen tutturmuş ve hiçbir anlayışı olmayan bir ülkede işleri hiçte kolay değil.

Düşünün Cenk satılıyor ve üstüne Cl gelirleri olmasına rağmen hoca "önce oyuncu maaşlarını ödeyelim" diyor. Demek ki görünenin çok daha fazlası kulübün içinde varmış. Onca oyuncu satışı, Cl geliri ve stat gelirleri olmasına rağmen bunlar yaşanmış ve hala yaşanıyor. Ama ne yazık ki son 2 senede ANÇ ve ET gibi isimlerin olmayışı başarısız olmamıza neden oldu. Aynı durum Gs'de de vardı ama bir şekilde A.Albayrak gibi isimlerle bunu kapattılar. Adam cebinden 10 milyon € falan koymuştu 3-4 ay önce.

Tüm bunlar olurken bizim yönetim ne yaptı? Takım içi disiplin ve yönetimi yapamadığı gibi, dışardan takıma gelen oklara karşı kılını kıpırdatmadı. ŞEnol hoca elinden geldiğince toparlamaya çalıştı. Son 3 hafta bu kadar olumsuzluğa rağmen potaya girdik. Ama bu dönemde yönetimin bir arka çıkışını, tavrını veya herhangi bir söylemini duyanınız oldu mu?

Yahu adamlar ŞEnol hoca alehine twet atıyor, yöneticiler o tweeti beğeniyor! Tamam ŞEnol hocayı istemeyebilirsin ama hiç olmazsa kol kırılsın yel içinde kalsın! Yönetim takımın ve hocanın arkasında durmayacak kim duracak?

Kısacası bu sistem olduğu sürece ŞEnol gider Lucescu gelir ama değişen birşey olmaz. Bugün Sergen gelsin diyoruz ama bu durumları yaşar yaşamaz yönetime tekme tokat dalıp gider.
    |
    |
    Bahsedilenler: Lawagolem

• Yarbay
    2466 Mesaj

Adamlar alışmış loserlığa çok seviyolar hocalarını takım son 2 sene 3.ve 4. olmuş hala çok ararız diyor. Kafa yapısı ilginç.
    Adam gizli kapaklı işini halletti bizden de son ana kadar parasını alacak şimdi de milli takımdan gelsin milyon eurolar gel keyfim gel.
    |
    |
    10 Numara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

With Donanımhaber since 2005
  • Yarbay
    10409 Mesaj

Hocanın suçu yok dıye kimsenın yazdıgını sanmıyorum zaten

Evet hataları oldu diyoruz yani . Daha ne diyelim? Yazıyoruz zaten bunları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    10 Numara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: drkayzer

Adamlar alışmış loserlığa çok seviyolar hocalarını takım son 2 sene 3.ve 4. olmuş hala çok ararız diyor. Kafa yapısı ilginç.
    Adam gizli kapaklı işini halletti bizden de son ana kadar parasını alacak şimdi de milli takımdan gelsin milyon eurolar gel keyfim gel.
    Gerek medya (A spor başta olmak üzere) gerek başka merciler ağzımıza ederken, ne başkan ne de yönetim tek bir laf etmedi. F. Terim, Hasan Ş. maç içinde adamları tokatlıyor, itiyor medyadan ses yok! Neden yok? Çünkü korkuyorlar. Biz de asalım kralım demiyoruz ama bu tip insanlar bunlardan anlıyor.

Gs maçı sonrası başkan çıktı zoraki konuştu! Ondan önce A.gücü maçında penaltı atışı sadece bizim maçta tekrar edildi (bence tekrar edilmesi normal ama diğer maçlarda VArdan dönmemişti). Hatırlayın Konya maçıydı hakem Atibaya çizgiye bastı diye sarı vermişti. Ondan sonra aynı pozisyon için sarı verilenleri gördünüz mü?

Hadi takımı yönetemiyorsun, disiplin yok, maaşlar yok. Maaşların olmadığı yerde disiplinde olmaz o ayrı konu. Tüm bu durumu bile bile bu tip krizleri yıllarca idare etmiş ANC gibi isimleri yönetimden uzaklaştırdın. Yerine gelen yöneticiler takım hakkında eleştiri yapanların yorumlarını beğendi! Yahu takıma sahip çıkmıyorsunuz bari köstek olmayın!

Hocanın bir çok hatasını sayarız. Sayıyoruz da. Teknik taktik işler, oyuncu tercihleri vs. Evet hatalı olduğu yerler çok var. İlk 2 yıl çok güzel oyun vardı. Son 2 yılın ilk yarıları çok kötüydü. Herkes eleştiriyor fakat bunlar sadece buz dağının görünen kısmı. Ya görünmeyen kısımlar ne olacak? Larinler Roccolar ne olacak?

Takım adam akıllı bonservis ödememiş üstüne oyuncu satmış üstüne Cl gelirleri gelmiş. Geçen görmüştüm takıma 160 milyon € girdi olmuş 2 senede. Hadi bu para oyuncu maaşları-bonservis paralarına gitsin. Yahu 2 sene de artan borç oranı bu parayla aynı! Para gelmese tamam hadi diyecem ama...

Görüldüğü gibi yönetim son 2 senedir çok kötü. Hala aynı isimlerle yola devam edilecek! Kulübü dışarıdan doğrayanları geçtim, hala olacak.
    Peki bizi içten doğramaya kimler devam edecek?

Bu takım içteki ve dıştaki düşmanlarla uğraşırken son 3 haftaya potada girdiyse bu yönetimden çok oyuncu ve teknik ekibin öz verisidir. Eğer yönetim bu öz verinin çeyreği kadar destek olabilseydi bugün şu anda çok başka şeyler konuşacaktık...

Reklamlar
Masal Oku
Canlı Tv izle
Ekonomi
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,766
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.