Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58.518
Cevap
74
Favori
1.297.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1551
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1256
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 431
  • Favoriye Eklediklerim 77
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hendrik Johannes Cruijff (3139 mesaj) 10 Numara (2890 mesaj) K E N (2226 mesaj) eyoruk (1487 mesaj) Valentino (1256 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31154 mesaj) Mobil (21089 mesaj) Tablet (2722 mesaj) Mini (6604 mesaj) Uygulama (1309 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    780 Mesaj
    İki şampiyonluk kazanan, Avrupa Ligi çeyrek finali oynatan ,Şampiyonlar Ligi'nde bir ilki başararak namağlup gruptan çıkartan hocamıza teşekkürler. Her ne kadar ilk motivasyonu olmasa da bazen neler yaptığını anlamadan saç baş yoldursa da bir hikayenin daha öyle böyle sonuna geldik. Unutmayalım geçen sene hakkımız yenirken başkanımız değil hocamız bu camianın hakkını savundu. Baktı hoca, yönetim ne kendine ne takıma 2 senedir sahip çıkmıyor Mykonoslar da manitalarla tatiller yapılıyor o da üzümün üzüme baktığı gibi karardı. Herkesin bahtı açık olsun.
    |
    |

Orijinalden alıntı: marguerite21

Samet Aybaba sezonu ilk sezondu normalde ilk geldiğinde mevkisi 10 numaraydı o sezon çok sonradan oynamaya başladı yanılmıyorsam bir mersin maçında oyuna sonradan girdikten sonra ismi duyuldu o sezon çok oynamadı zaten ama 13-14/14-15 senelerinde de performansı gayet iyiydi ve 8 numara oynuyordu yazdığın 2000-2250 dakika az mı yani?Veli de oynuyordu zaten biliyorum merak etme izlediğim seneler benim doğru bulmadığım nokta Oğuzhanı şenol güneşin onun için 8 numara pozisyonunu bulduğu ve adam ettiği düşüncesi hatta 8 oynadığını belirtmek için yanında 10 numara oynayan Sosa ve Fernandesi yazdım yanlış anlama seninle bir problemim yok sadece düşünceni doğru bulmadım ve fikrimi dile getirmek istedim
    ya bu bi hamledir. adamı bir 8 oynatıyorlardı, bir 10 oynatıyorlardı. sosa gelene kadar atiba-veli önünde 10 numara oynattı bilic, sosa gelince de kesti rotasyona aldı. veli'yi kesip atiba'nın yerine de çekebilirdi, çekmedi. tolgay gelince temelli unuttu zaten.

bu çocuğun mevkisinin net belirginleştiği ve as oyuncu olduğu dönem şg dönemi. 8 numarada oynatmayı ilk akıl eden şg olmayabilir ama bakın benim cevap verdiğim mesajda "şg 10 numara oynattı, ondan bitti" demiş arkadaş. şenol güneş'in oğuzhan'ı 10 numara oynattığı maç sayısı samet aybaba ve bilic'in oynattığının 4'de 1'idir. full merkez oynadı veya atiba önlerinde tolgay-oğuzhan en fazla.

ben o icat etti demiyorum, söylenen şeyin yanlış olduğunu hatta tam tersi olduğunu göstermeye çalışıyorum. adam son 1,5 sezonda trip ve çemkirmeleriyle takımın içine etti gitti bitti artık da olmayan şeye "oldu" demenin de manası yok, bana çok abest geldi, ondan cevap verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 24 Mayıs 2019; 23:57:1 >

• Çavuş
    52 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Cok hatalı yorumluyorsun
    Öncesini izlemiş olan bir bunu yazamaz, yazmamalı.
    Saygı duyuyorum o senin fikrin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: marguerite21

Tanıştırayım veli demen ve beni bilgisizmişim gibi bir yere koymana üzüldüm :(
    kusura bakma ama öyle saçma bi argümanla geldiniz ki "10 numara oynatarak adamı bitirdi" diye, akşam akşam veli'yi hatırlamak zorunda kaldım sizin yüzünüzden ya bu adam 3 sezon 8 numara oynadıysa ben veli'yi ne ara izledim ? ben 3 sezon full veli izledim, oğuzhan mıydı o yoksa veli maskesi mi takmıştı

"İstesek de istemesek de ayrılık gerçekleşti...Şartlar bizi bu noktaya getirdi"

"Başından beri bizi ayırmak isteyenlere sonunda teslim olduk"

"Belki kalsam kötü ilişkiler olabilirdi, ayrılmamız gerektiği hissine kapılmasam devam edebilirdim"

"Beşiktaş yönetimi böyle bir tabloda ayrılmamın daha doğru olacağını söylediler, ben de daha fazla kalmamam gerektiğini düşünüyorum"

"Milli takım olsa da olmasa da Beşiktaş'ta 1. olamayınca buradan ayrılmak doğru olacaktı. Öyle bir meyilin olduğunu görünce ayrıldım."

"Bir insana servetini versen sevdiremezsiniz. Ben bu yaşta Beşiktaş'ta çok önemli bir değer kazandığımı düşünüyorum. Aynı değere Trabzonspor'da da sahibim"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 25 Mayıs 2019; 0:4:23 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Lawagolem

ya bu bi hamledir. adamı bir 8 oynatıyorlardı, bir 10 oynatıyorlardı. sosa gelene kadar atiba-veli önünde 10 numara oynattı bilic, sosa gelince de kesti rotasyona aldı. veli'yi kesip atiba'nın yerine de çekebilirdi, çekmedi. tolgay gelince temelli unuttu zaten.

bu çocuğun mevkisinin net belirginleştiği ve as oyuncu olduğu dönem şg dönemi. 8 numarada oynatmayı ilk akıl eden şg olmayabilir ama bakın benim cevap verdiğim mesajda "şg 10 numara oynattı, ondan bitti" demiş arkadaş. şenol güneş'in oğuzhan'ı 10 numara oynattığı maç sayısı samet aybaba ve bilic'in oynattığının 4'de 1'idir. full merkez oynadı veya atiba önlerinde tolgay-oğuzhan en fazla.

ben o icat etti demiyorum, söylenen şeyin yanlış olduğunu hatta tam tersi olduğunu göstermeye çalışıyorum. adam son 1,5 sezonda trip ve çemkirmeleriyle takımın içine etti gitti bitti artık da olmayan şeye "oldu" demenin de manası yok, bana çok abest geldi, ondan cevap verdim.

Alıntıları Göster
    Anladım o kişi de çok doğru söylememiş çünkü dediğin gibi oğuzhanın yerinin artık 8 olduğu anlaşılmıştı o yüzden hoca da çok fazla o mevkide oynatmadı ama sosadan önceki sene fernandes vardı bir de şu benim bildiğim yedek oyuncu 1000-1500 dakika alır rotasyon oyuncular 1500-2000 2000+artık as oyuncuya girer 3000 civarı olan oyuncu artık banko olmuştur şenol güneş dönemine kadar oğuzhan her sene üzerine koydu ve velinin sakatlığı filan derken 15/16 sezonundaki harika performansımızın mimarlarından biri oldu dediğim gibi aslında tüm takımın zirve yaptığı sezondu neyse ikimiz de anladık ne dediğimizi

|
    |

• Çavuş
    52 Mesaj
    quote:

kusura bakma ama öyle saçma bi argümanla geldiniz ki "10 numara oynatarak adamı bitirdi" diye, akşam akşam veli'yi hatırlamak zorunda kaldım sizin yüzünüzden ya bu adam 3 sezon 8 numara oynadıysa ben veli'yi ne ara izledim ? ben 3 sezon full veli izledim, oğuzhan mıydı o yoksa veli maskesi mi takmıştı

Alıntıları Göster
    Dostum o mesajı atan ben değilim yanlış okumuşsun galiba :(

|
    |

• Emekli Yönetici
    2144 Mesaj

Ahahah partizan golü baya iyiydi bir de fener maçında olcaya ara pası atan oyuncuydu.galiba deli.Veli

|
    |

• Teğmen
    171 Mesaj
    Öncelikle bonservissiz oyunculara yoğunlaşırlar. Kabore de bunlardan biri olabilir Atiba yerine.

|
    |
    288 Mesaj
    Şenol hocam duygulandirdi
    Gece gece paramparça oldum

|
    |

Neyse. Hocanın yolu açık olsun. 2020'ye kalabiliriz umarım.

|
    |

|
    |
    Her şeyiyle geçen 4 yıl için teşekkürler Şenol Güneş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2466 Mesaj
    Bizi ayırmışlarmış da teslim olmuş da bilmem ne. Yahu bir insan bu kadar yalan söyler, kardeş sen taraftardan herkesten gizli gizli gidip anlaşmadın mı federasyonla? Kapalı kapılar ardında gizli işler çevirip anlaştın sonra gelip ayak yapıyor burda bizi ayırdılar bilmem ne.
    Kimi kandırıyorsun acaba? Çık ve açıkla şu adam yüzünden şu kişi bana şunu yaptı de lafı dolandırma.
    Kocaaa bir enkaz bıraktı gidiyor, takımın ne bir sistemi var ne top oynadığı belli saçma sapan bir halde bıraktı gitti. Aldı federasyondan milyon euroları burda milleti kandırıyor. Tabi objektif bakan yutmaz bu olan biteni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drkayzer -- 25 Mayıs 2019; 0:52:25 >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    şu beş para etmez ligde 70 puan bile toplayamadık rezillik gs 69 puanla şampiyon oldu lige bak çay demle önümüzdeki sezon 80 puan toplayamam diyen td baştan gelmesin olduğu yerde kalsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _legendmaster_ -- 25 Mayıs 2019; 1:2:54 >
    |
    |

|
    |
    298 Mesaj
    Tek ayaklı Caner'den kurtulmamız lazım ama Adriano'da gittiğine göre çok zor görünüyor
    Bu adam zamanında nasıl ligin en iyi sol beki olmuş anlamak çok güç.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,766
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.