Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.518
Cevap
74
Favori
1.298.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1551
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1256
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 431
  • Favoriye Eklediklerim 77
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hendrik Johannes Cruijff (3139 mesaj) 10 Numara (2890 mesaj) K E N (2226 mesaj) eyoruk (1487 mesaj) Valentino (1256 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31154 mesaj) Mobil (21089 mesaj) Tablet (2722 mesaj) Mini (6604 mesaj) Uygulama (1309 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    596 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    JeffJason

quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Yalniz Oguzhan baya iyi oynadi girdigi dakikadan itibaren.Su ljajic te yetenek var ama baski yiyince affalliyor bence..
    Evet. Bir anda niye yok oldu zaten çözemedim. Form durumu madem böyleydi niye hiç oyuncu değişikliklerinde bile kullanılmadı. Orkan ikinci yarı takıma döndü mesela adam ortalarda yok. Töre aynı şekilde. Fantastik şeyler dönüyor kulüpte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj
    quote:

Yalniz Oguzhan baya iyi oynadi girdigi dakikadan itibaren.Su ljajic te yetenek var ama baski yiyince affalliyor bence..
    Oğuzhanı 10 numarada oynatan Şenol bitirdi.
    Umarım geri kazanabiliriz. Oğuzhan iyiyse Beşiktaş'ta iyi çünkü.
  • Yarbay
    10413 Mesaj
    İyisi ile hataları ile gitti bitti
    Keşke su an dolu stat olsaydı, yönetim kadar taraftarın bazı seylerı anlaması lazım iyi tartması lazım..

Sadece başarı varken maça gelmek ne demek ?

|
    |
  • Yarbay
    8430 Mesaj
    Lens'e neden bu kadar yükleniyorsunuz? Adamın asıl mevkisi ne hoca ne oynattı! Adam sağ kanat hoca sağ bek oynattı. Hiç mi alt yapıda sağ bek yok da bu yoklukta bile oynayamıyor bunu irdelemek lazım asıl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emekli Yönetici
    2144 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Çürük Kemik

Oğuzhanı 10 numarada oynatan Şenol bitirdi.
    Umarım geri kazanabiliriz. Oğuzhan iyiyse Beşiktaş'ta iyi çünkü.

Alıntıları Göster

• Yüzbaşı
    298 Mesaj
    Ayrıca Dorukhan'a 7 milyon teklif konuşuluyor doğruysa hemen kabul edilmeli.
    Şuan oynadığı oyundan daha ilerisine gidemez ama daha kötüsüne gidebilir gelişime kapalı bir oyuncu çünkü yetenekleri çok kısıtlı.
    Şampiyonluk Dorukhan gibilerle değil Oğuzhan gibilerle gelir.
    |
    |
  • Yarbay
    7880 Mesaj
    Ne yazsam bilemiyorum
    11 tane soytarı sahaya çıkmış goy goy peşinde
    Gelecek yıl kadro komple yenilemez ise birşey beklemeyin

|
    |
  • Binbaşı
    1759 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Lens'e neden bu kadar yükleniyorsunuz? Adamın asıl mevkisi ne hoca ne oynattı! Adam sağ kanat hoca sağ bek oynattı. Hiç mi alt yapıda sağ bek yok da bu yoklukta bile oynayamıyor bunu irdelemek lazım asıl.
    Saha icinde atiba var sag bek oynayabilir misal lenside ortaya cek kossun q7 yi sag beke koymakla lensi koymak arasinda bence fark yok..

• Yüzbaşı
    298 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

Alıntıları Göster
    ?
  • Binbaşı
    1451 Mesaj

Kırk kere atiba söyle yap böyle et diye kulağını çekti sahada. Aynı ülkeden değil aynı gezegenden olamaz ikisi. Babası yaşında adam atibaya bak bir de emeklilikte yaşa takılan larine.
    Pekto
    Larin
    Lens
    Ağa
    Necip
    Hepsine bye bye diyelim inşaallah.

|
    |
    Lawagolem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8430 Mesaj
    quote:

Saha icinde atiba var sag bek oynayabilir misal lenside ortaya cek kossun q7 yi sag beke koymakla lensi koymak arasinda bence fark yok..

Alıntıları Göster
    Atiba ön liberodan çıktığı an bizim ortasaha dağılıyor. Oraya iki yıldır bir adam bakmadılar. Bizim salak yönetim gereksiz mevkilere oyuncu bakarken asıl lazım olan mevkileri es geçiyor her zaman.

|
    |
  • Emekli Yönetici
    2144 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Çürük Kemik

?

Alıntıları Göster
    15-16 / 16-17, atiba-oğuzhan önlerinde sosa, atiba-oğuzhan önlerinde talisca vs ? tamam başkan adam gitti çamur atmaya gerek yok artık şenol güneş oğuzhan'ı gelir gelmez atiba'nın yanına çekmeseydi şu an muhtemelen williem 2'de falandı aras gibi.
  • Binbaşı
    1910 Mesaj
    Gitmesi gerekenler

Quaresma
    Adriano
    Larin
    Mustafa

Gitmesi iyi olacaklar ama yedek olarak da kalabilecekler

Mirin
    Caner
    Lens
    Medel
    Necip (yerli kontenjanı)
    |
    |
  • Çavuş
    52 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

15-16 / 16-17, atiba-oğuzhan önlerinde sosa, atiba-oğuzhan önlerinde talisca vs ? tamam başkan adam gitti çamur atmaya gerek yok artık şenol güneş oğuzhan'ı gelir gelmez atiba'nın yanına çekmeseydi şu an muhtemelen williem 2'de falandı aras gibi.

Alıntıları Göster
    Allah Allah 12-13/13-14 Fernandes-Oğuzhan 14-15 Oğuzhan-Sosa
    sanki 8 numarayı şenol keşfetti oğuzhan için öyle bir konuşuyorsun ki oğuzhan o zaman da çok iyi top oynuyordu yani Şenoldan önce 15/16 herkes için zirve performanstı ama şenol oğuzhanı adam etmiş gibi konuşman ve o olmasaydı Willem 2de oynardı demen mantıklı değil :)

• Çavuş
    52 Mesaj
    Bu arada Quaresma beyefendiye ne demeli bilemiyorum sezonun son maçı tribünler boş bir iddaa yok bir şey yok 55.dakikada oyundan alınca tepki gösteriyor bir de ee alıştı tabi Şenolun disiplinsizliği polyannacı taraftarının onu balon gibi.şişirmesini normaldir tez zamanda bu mikroptan kurtulmamız dileğiyle...

|
    |
  • Yarbay
    27450 Mesaj
    Bu Lens ne olur gitsin artık bu herifin iğrenç bakışlarını görmek istemiyorum. Her pas hatasında her gol kaçırışında aynı bakış. Adam mental olarak bitik, futboldan anladığını da düşünmüyorum yeteneği yok.

Umarım gider her pozisyonda hatalı karar veriyor. Maçı izlemedim özeti izledim yine sinirlendirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 24 Mayıs 2019; 23:34:20 >
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    2144 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: marguerite21

Allah Allah 12-13/13-14 Fernandes-Oğuzhan 14-15 Oğuzhan-Sosa
    sanki 8 numarayı şenol keşfetti oğuzhan için öyle bir konuşuyorsun ki oğuzhan o zaman da çok iyi top oynuyordu yani Şenoldan önce 15/16 herkes için zirve performanstı ama şenol oğuzhanı adam etmiş gibi konuşman ve o olmasaydı Willem 2de oynardı demen mantıklı değil :)

Alıntıları Göster
    samet aybaba dediğin adam oğuzhan'ı maç sonlarında göme göme başlamadan bitiyordu kariyerini. yetenek düşmanı bir herif, bursa onun lima ve yusuf erdoğan takıntıları yüzünden düşüyor. beklerden açık yaptı bunları oynatmamak için. 2 senelik bilic dönemi oğuzhan'ın en kayıp dönemi. hepsi oğuzhan için hocaların "8 mi oynatsak 10 mu" kararsızlığı yüzünden.

samet aybaba dönemi oğuzhan'ın ligde aldığı dakika 780. bilic dönemini izlememişsiniz belli, bilic'in orta ikilisi %85 oranında atiba-veli idi. girin transfermarkt'dan kadrolara, alınan dakikalara, maç sayılarına bakın allah aşkına. bunu söylemek için sadece son 2-3 senedir beşiktaş'ı izliyor olmak lazım.

15-16 şampiyonluğuna kadar oğuzhan'ın aldığı dakikalar sırayla 1300-2000-2250 şeklinde. 15-16'da birden 3320 dakika almış, 16-17'de 3152dk. şenol güneşli 2 sezonda aldığı dakika önceki 3 sezonun toplamından fazla.

siz o sezonlarda oğuzhan atiba-fernandes veya atiba-sosa ile birlikte full oynuyordu diyorsanız veli kavlak diye bi adamın varlığından haberiniz yok. oğuzhan veli'nin yedeğiydi büyük oranda. tanıştırayım;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 24 Mayıs 2019; 23:47:58 >

• Yarbay
    10413 Mesaj

Cok hatalı yorumluyorsun
    Öncesini izlemiş olan bir bunu yazamaz, yazmamalı.

|
    |
    muhammedbjksoluk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    52 Mesaj

Samet Aybaba sezonu ilk sezondu normalde ilk geldiğinde mevkisi 10 numaraydı o sezon çok sonradan oynamaya başladı yanılmıyorsam bir mersin maçında oyuna sonradan girdikten sonra ismi duyuldu o sezon çok oynamadı zaten ama 13-14/14-15 senelerinde de performansı gayet iyiydi ve 8 numara oynuyordu yazdığın 2000-2250 dakika az mı yani?Veli de oynuyordu zaten biliyorum merak etme izlediğim seneler benim doğru bulmadığım nokta Oğuzhanı şenol güneşin onun için 8 numara pozisyonunu bulduğu ve adam ettiği düşüncesi hatta 8 oynadığını belirtmek için yanında 10 numara oynayan Sosa ve Fernandesi yazdım yanlış anlama seninle bir problemim yok sadece düşünceni doğru bulmadım ve fikrimi dile getirmek istedim

|
    |
    Lawagolem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    52 Mesaj
    Tanıştırayım veli demen ve beni bilgisizmişim gibi bir yere koymana üzüldüm :(

Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,625
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.