Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
82
Favori
2.066.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine geldik sezonun; gelecek sezon için tartışılmaya başlanılacak noktasına. Bu sene izniniz ile konuya talibim :)
    TSL 2019-2020 sezonu Beşiktaş JK taraftarları için, Genel tartışma ve Transfer konusu hayırlı uğurlu olsun.

Önemli not: Başlık sahibi olarak, herhangi bir mesajı silme veya değiştirme yetkim bulunmamaktadır, Bu konu ile ilgilenen Bölüm Adminlerimizdir. MEsajınızın silinmesi veya başka mesajları şikayet etmek için bana özel mesaj atmanıza gerek bulunmamaktadır arkadaşlar.

Hayırlara vesile olması dileği ile

TEKNİK DİREKTÖR : Abdullah AVCI (1.8M€ Yıllık Ücret)

ARA TRANSFER DONEMI

GELEN OYUNCULAR

GİDEN OYUNCULAR

TOPLAM KAR/ZARAR

13.850.000€ ZARAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanUygur -- 2 Eylül 2019; 23:27:36 >

• hadi bakalım 2 siz gittiniz sonra 2 biz aldık bozabilecek misiniz seriyi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sevgiler saygılar, konuyu açmanı destekliyorum. Konu sahibi olarak seviyeyi korursan sevinirim. Sonra engellemek istiyoruz, engelleyemiyoruz
    Beşiktaşımıza hayırlı olsun. İnşallah haklarımızın korunduğu, kaliteli bir sezon olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Öncelikle konu sahibinden bir ricam var. Lütfen, özellikle konu başlığı ve ilk mesajda yalnızca objektif ve kurumsal/kaynaklı içeriğe yer verelim. Ayrıca ana konu olması sebebiyle tüm üyelerin konuya ulaşılabilirliğinin sağlanması adına, konu sahibinin sergilediği tavır önem arz ediyor. Bu konuda sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum.

Hayırlısı olsun.

Umut ediyorum bu sezon her şey çok güzel olacak...
  • Teşekkürler. Bütün hususlar dikkate alınacaktır.
  • [Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: l053r

aslında Adem in yüksek performansından dolayı Kagawa yı kulllanamıyoruz. Alıp Zenit e 20 ye satsak, Kagawa yı alıp CAM de oynatsak süper olmaz mı
    (ben düzenli oynadığında kagaawa nın adem den daha iyi olacağını düşünüyorum)
  • Sevdiğim bir üye açmış nihayet konuyu. Hayırlı olsun

• Transfermarkt’da alındığı yazıyor.

Umarım iyi bir hocamız olur. Kagawa da kalırsa çok iyi.

• Gene başladık 20 milyonlar havada uçuyor.
  • SerhanUygur kullanıcısına yanıt
    Öncelikle yeni konumuz hayırlı olsun. Umarım bu sezon her şey gönlümüzce olur.

Hocam ben artık al sat yapmasını istemiyorum takımın. Şöyle 3-5 sene kemik kadro olsun istikrar olsun birbirini ezbere bilen, tamamlayabilen oyuncular olsun. Hazır tam da oyuncu takıma alışmış katkı verirken satılması taraftarı değilim pek. İmkan varsa ikisi de kalsın tabiki lakin her sene her pozisyonda farklı oyuncular görmekten sıkılmadım değil açıkçası. :)
  • Daha durun ya.Şampiyonluk kutlaması başlığı açmadık

• Gil Mocci G kullanıcısına yanıt
    Aynı düşüncedeyim,ama bu sene teknik ekip değişeceği için zaten bir değişim olacak.
    Tabi bizim yönetim yine 20'ye satıp o parayı daha zararlı çıkacağımız şekilde harcamamalı artık.

**

Konu için hayırlı olsun.Ama ricam var arkadaşlardan.Kişisel olarak sevip sevmemeleriniz konunun yorumların önüne geçmesin artık.Bir oyuncuyu teknik adamı sevmiyor olabilirsiniz olabilirim ama her fırsatta küfür edip hakaret edip laf edip maç yorumlarının içine atmak konuya zarar veriyor.Doğru düzgün tartışılmıyor.Bu sene kim gelirse gelsin yine takacaklar sövecekler hoca değil adam kayırıyor falan diyecekler olacak .Bunları abartmayalım yani.Artık yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 18 Mayıs 2019; 10:55:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

Sevdiğim bir üye açmış nihayet konuyu. Hayırlı olsun
    hehe eywallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Gene başladık 20 milyonlar havada uçuyor.
    jahaha, ama Futbol piyasası bu hali aldı. Eli yüzü düzgün biri direkt 15 üstüne düşünülüyor. 10 milyonlara verilen yeteneksizleri söylemiyorum bile.

Ljajic yaş olarak, performans olarak 15 üstü bi transfer ücretini haketti gibi bu sene..

Onyekuru lar Moses lar, bu oyuuncular hep 10-12 + a satılır.
  • Ljajic etrafında ki oyuncuların performansını yukarı çekerek 20 milyondan fazla katkı sağlar seneye bakmayın siz ilk devre önünde kazma forvetler vardı ve uyum sorunu yaşadı. 2. yarıdaki istatistliğini tüm sezona yaysaydı 20 gol 20 asist olacaktı hadi en kötü 15 gol 15 asist olsun inanılmaz rakam bunlar. Eden Hazard falan yapıyor bu istatistliği dünyada örneği az.
  • Önümüzdeki sezon muhtemelen Guti başta olacak. Dış basının ilgisini çekecek Beşiktaş.

Öncelikle her mevkiye ihtiyaç var. Karius tutmadı. Mutlaka kaliteli bir kaleci almalılar umarım Fabricio tekrardan gelmez. Çünkü bu tarz geri dönüşler hem tutmuyor hem de taraftarda bir heyecan yaratmıyor. Ama bir sene daha Karius kalacak. Mutlaka yedek bir kaleci alınmalı. Akhisar küme düştüğüne göre kalecilerini değerlendirilebilirsiniz.

Vida-Mirin kalmalı. Roco tutmadı zaten. Lakin bir defans oyuncusu almalısınız. Necip kaptan çıkınca benim bile moralim bozuluyor... Yani bir değişiklik lazım. Alacağınız defans oyuncusu bence ilk 11 seviyesinde olmalı. Rotasyon için değil yani.

Bekler bence tamamen değişmeli. Adriano 35 yaşında. Ve sözleşme yenilenirse ağır saçmalık olur. Caner ise yerli olması sebebiyle kalmalı lakin Fenerbahçe'den ayrıldığından beri aşırı kötü oynuyor. Beşiktaş'ın pas sistemine ayak uyduramayacağı belliydi. Gökhan Gönül ise alternatifsiz oynuyor. Bir tane as sağ ve sol bek alınmalı.

Dorukhan'ın çıkışı muazzamdı. Llajic'de kaldığına göre hedef Kagawa'yı tutmak olmalı. Atiba ile sözleşme yenilenmemeli bence yerine aynı seviyede daha gencini alabilirsiniz çünkü. Her ne kadar bizimle ismi geçse de Kabore alınabilir. Kabore-Dorukhan-Llajic orta sahası gayet güzel olur.

Kanatlarda Lens ve Quaresma var Firet'in yaptığı en büyük hatalardan birisi Lens'i almaktı. Abi Fenerbahçe'de çok iyiydi ama bu adamı sistemde kraldı. Beşiktaş gibi oynamıyorduk ki biz. Neyine güvendiniz de aldınız? 2022'ye kadar sözleşmesi var. Eğer satabilirseniz büyük iş olur ama zannetmiyorum. Lakin her türlü iki tarafa da oyuncu alınmalı.

Forvette ise Burak var. Güven ile beraber götürebilirler. Bir yedek santrafor alırsınız eğer Larin giderse ki gitmeli.

• Akşam ne yaparız sizce
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.