Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2918. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29162917291829192920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim hem kanatlara hem beklere adam almamız lazım.Bu yüzden Atiba da kalmalı Gönül de hatta Medel de.Yeni gelecek adam kim olacak ve nasıl oynayacak buna göre Medel önemli olabilir.
    Ama öncelik kanatlar iken bu yönetim hem o tarafı hem de bek tarafını dolduramaz.Eli yüzü düzgün bir kadro olsun artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Biz bunları dedik,bilen biliyordu da zaten.Ama hocam zamanında yapsaydın net olarak açıklamanı hamleni bu kadar zarar olmazdı ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Bence ekteki oyuncuların hepsi yarından tezi yok gönderilmeli.
    Gökhan Gönül'ü de işaretledim çünkü çok sakatlanıyor artık. Üst üste maç kaldırmıyor bize sürekli ve düzenli oynayacak sağ bek lazım. O yüzden onu ya kulübede tutabiliriz ya da direk göndermeliyiz.

Bu kadar adamı gönderemezsin.Gönderirsen yerlerini dolduramayacağın için 4.olursun yine.Ne para var ne altyapıdan gelen.Nasıl olacak ?
    Zaten şu anki 23 kişilik kadroya bile 4 net transfer şart.

Sen bu kadar adam gönderirsen eğer kalite olarak değil sayısal olarak da zayıf kadro olur o kadar kolay değil bu işler.Yönetimi bilmiyor musunuz ?

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Yıldız kadroyu da 4. yaptı zaten giden ona sesiniz çıkmadıysa buna da çıkmaz bir şey olmaz.

Bir kaç yıl bütçeyi düşürüp gençlere yöneleceğiz taraftar başarı beklemesin açıklaması geldikten sonra kimse gık etmez. Kur ile kulüplerin nasıl tepetakla olduğu ortada. Yeniden yapılanmayı da en güzel Avcı ya da Lucescu yapar.

Yani bu kadar adam gönderilir. Varlıklarının da bir artısı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona Dream -- 25 Mayıs 2019; 15:12:20 >
  • Hâlâ Kabore diyen var. Adam en son Marsilya da oynuyordu
    Bence hiç transfer yapmayalım. O bütçeyi eldeki çöpleri göndermek için kullanalım
    Zaten bu ayarlanmış lige çok transfer yapmaya gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yil oncesi geldi gozumun onune. Gomez-Rhodolfo-Beck-Tosic alinmis Q7 geri donmustu. Sezona cok iyi baslamistik. Sonra Marcello geldi. Takir takir oynuyorduk.
    Sonra Gomez- Sosa gitti. Talisca-Abus-Gokhan geldi.
    İlk baslarda Marcello ve Abus bocaladi ama sonra cok iyi seviyeye geldiler. Bunun yaninda Ersan-Tosic gibi kazma oyuncular ustune koyarak gelisti. Simdi diyoruz ki Ersan veya Tosic olsa!
    Yari finalden donduk Uefadan, ilk sene Cl den kil payi cikamadik ama ikinci sene Cl den cok klas bir sekilde ciktik.
    İste ne olduysa bundan sonra oldu. Dusunun bir takim bu sekilde basarili gidiyor ama sonrasinda cok bocaliyor.
    Bence bu noktadan sonra yonetimin tavri, anlayisi, yonetimi ve vizyonu on plana cikiyor. Nasil ki Gomez-Beck-Rhodolfo-Marcello-Pepe-Sosa-Talisca-Abis gibi oyuncular alip kulubu iyi yonettiyseler bir o kadardason donemde icine ettiler.
    Senol hocanin kotu oldugu donemler oldu. Yanlis tercihler yaptigi, yanlis polemige girdigi veya inat ettigi seyler oldu. İnanin yonetimin son yillarda yaptiklarinin yaninda devede kulak kalir.

• Yeniden yapılanma şart ama bu yapılanmayı federasyona, mhk ye, medya ya taşımaz sak birileri önümüzde ki 30 yılda yine 17 şampiyonluk alır, biz yine bu otuz yılı iki üç şampiyonlukla kapatırız.
  • Pitx1 kullanıcısına yanıt
    Helal olsun sana kardeşim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni formalara düştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Yeni formalara düştüm.
    Belli oldumuki yeni formalar ?

• Şenol Sun Hocayı aramayız umarım. Fikret Forrest de umarım abuk sabuk işler yapmaz yine. Transferde hata yapmamalıyız. Abdullah Hunter gibi birini takıma musallat etmemeliyiz. Hunter bu takıma gelirse eğer bilin ki Fiko bir yerden emir almıştır. Sergen'e ben güvenemem açıkçası. Elde daha kim kalır bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pitx1

4 yil oncesi geldi gozumun onune. Gomez-Rhodolfo-Beck-Tosic alinmis Q7 geri donmustu. Sezona cok iyi baslamistik. Sonra Marcello geldi. Takir takir oynuyorduk.
    Sonra Gomez- Sosa gitti. Talisca-Abus-Gokhan geldi.
    İlk baslarda Marcello ve Abus bocaladi ama sonra cok iyi seviyeye geldiler. Bunun yaninda Ersan-Tosic gibi kazma oyuncular ustune koyarak gelisti. Simdi diyoruz ki Ersan veya Tosic olsa!
    Yari finalden donduk Uefadan, ilk sene Cl den kil payi cikamadik ama ikinci sene Cl den cok klas bir sekilde ciktik.
    İste ne olduysa bundan sonra oldu. Dusunun bir takim bu sekilde basarili gidiyor ama sonrasinda cok bocaliyor.
    Bence bu noktadan sonra yonetimin tavri, anlayisi, yonetimi ve vizyonu on plana cikiyor. Nasil ki Gomez-Beck-Rhodolfo-Marcello-Pepe-Sosa-Talisca-Abis gibi oyuncular alip kulubu iyi yonettiyseler bir o kadardason donemde icine ettiler.
    Senol hocanin kotu oldugu donemler oldu. Yanlis tercihler yaptigi, yanlis polemige girdigi veya inat ettigi seyler oldu. İnanin yonetimin son yillarda yaptiklarinin yaninda devede kulak kalir.
    son paragrafta yazanı söyledim diye forumun antipatik insanı oldum 5 6 aydır neyse artık bitti gitti, hakkımızda hayırlısı.

yenerbalcı oldum yenerbalcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 25 Mayıs 2019; 19:18:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Marcelo, Lyon'u hak ettiği yer olan Şampiyonlar Ligi'ne taşımaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti ve kulübe veda etti🇫🇷

CIES'in 5 büyük ligi baz alarak listelediği "En çok hava topu mücadelesi kazanan savunma oyuncuları"

1-%85 Marcelo🇧🇷
    2-%85 Maguire🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
    3-%84 Van Dijk🇳🇱
    Zaten Marcelonun hava topu verdiğini çok az hatırlıyorum adama boşuna hava kuvvetleri komutanı demiyorduk. Pepe geldi Marcelonun çeyreği kadar oynamadı şampiyonlar ligi hariç.
  • Umut Güner: Abdullah Avcı'yla anlaştığımız doğru değil. Kendisiyle görüşmedik. Böyle bir şey yapmamız için önce Başakşehir'le konuşmamız gerekiyor. (@gokmenozcan)
  • Lucescu yakışır Beşiktaş'a.

Kurt hocadır. Avrupa tecrübesi var. UEFA'nın B sınıfı takımlarını çiğ çiğ yer.
  • Trransfer duyumalrı yok mu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

son paragrafta yazanı söyledim diye forumun antipatik insanı oldum 5 6 aydır neyse artık bitti gitti, hakkımızda hayırlısı.

yenerbalcı oldum yenerbalcı.

Alıntıları Göster
    Getir oradan forvete bir Mehmet Akyüz

• Pitx1 kullanıcısına yanıt

Her şey en tepeden başlar.Yayılır adım adım..

Anlamayanlar oldu.Sanıyorlar ki başka adam gelse o sövdükleri adamlar oynamayacak.Evet tabi ki hocanın hataları oldu belli kurgusundan düşüncesinden sıyrılmaması bize çok zarar verdi.Ama Şenol Guneş böyle .4 yıl öncede böyleydi şimdi gittiği yerlerde de böyle.Neymiş Trabzonspor'a kıyak geçmiş.Tabi canım öyle.İlk 2 sene Trabzonspor yok muydu ? Neymiş golden sonra sevinmemiş.Arkadaş sen o ara takımın ne rezil oynadığını görmüyor musun ? Biz seviniriz taraftarız ama hoca olarak orada kim bilir neler düşünmüştür adam ?
    Çok övülen Avcı ne yapıyor ? O da bazı inatları yüzünden liderliği vermedi mi son haftalarda ? Samet hocanın inadı yok muydu ? Bilic'in yok muydu ? Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.Göstersinler sisteminde kadro tercihlerinde esnek olan geçişleri çok rahat yapabilen bir yerli teknik adam ? Gösteremezler,yok çünkü

Kaldı ki bence ne Guti ne Sergen bu yapıda başarılı olamaz.Özellikle sene başında işler kötü giderse sezon çok sıkıntılı geçer.Sergen hiç çekemez bu yönetimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 25 Mayıs 2019; 19:48:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sizi bilmem ama ben sosalı dönemdeki ozi yi özledim. Eminim o da benim özlediğim kadar öyle oynamayı özlemiştir. Ne var sergen gelse ve ozan tufana yaptığını şu adama yapıp ozi yi canlandırsa. Bütün dünya buna inansa hayat bayram olsa falan filan. Off ulan off efkarlandım.

• 
Sayfa: önceki 29162917291829192920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.