Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2578. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25762577257825792580
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bursa kadrosu bıraz ortalam olsa aslında sadece bu maç bu durumda değil 15.sırada olmayacaklar ama işte.

Biraz değişti oyun 3.golden sonra . Bakalım 1 puan gelır umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valentino V kullanıcısına yanıt
    Şuan karşımda olsan el pençe oturup sözümü dinlersin ama sosyal ortam işte ne yaparsın 13 yaşındaki bebeler bile atar yapıyor burada ah seni bide stad da yakalasam 😞 şenoldan da senden ettiğim kadarnefret ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Samet Aybaba çöp kadroyla bu takımı 3. yaptı ve hocalığı sorgulandı ama elinde Pepe-Negredo-Lajiç-Kagawa olan adam 3. yapınca efsane ilan ediliyor. Söylenicek çok söz var da, lafa bakıyorum laf mı diye, söyleyene bakıyorum adam mı diye. Oyna devam.
    Samet Hoca istikrarsız, bir kazanır bir kazanamaz. Ben tekrar gelmesini istemem şahsen.
  • Emre tasdemir sari kartlik faul yapti hakem faulu bile vermedi.2.saridan atilacakti..

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

bence tiki takanın mimarı cristof daum'dur. fikret orman'ı artık hiç sevmem ama bunları gördükçe bizim tataftarın düşünce yapısını küçümseyerek iyi yaptığını düşünmeye başladım. böyleleri yönetimi haklı çıkarıyor işte "mamet maybaba mırom" diye diye. bunların beslendişi tek şey muhalif olmak. şenol güneş ile ilgili bişey demezsin, şenol güneş üzerinden cevap verir. nefret ettiği şey yok olsa bi özelliği kalmayacak bunların.
    Bence Gordon Milne dir😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Emre tasdemir sari kartlik faul yapti hakem faulu bile vermedi.2.saridan atilacakti..
    Hakemler gs'yi ittirmeye başlamış yine herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Bence Gordon Milne dir😂😂😂

Alıntıları Göster
    90larda idi o.Şuan zor her takım istediği gibi kadro kuruyor.Anadolu klüpleri felan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Hakemler gs'yi ittirmeye başlamış yine herhalde

Alıntıları Göster
    berabere bitirecekler herhalde.Ne şiş yansın ne kebap misali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 17 Mart 2019; 20:47:6 >
  • slaven bilic gönderilirken futbolcuların hepsinin odalarına mektup bırakmış. o mektupta şu yazıyormuş;

"siz şenor'u dinlemeyin, tiki taka oynayın"

işte koca yürekli slaven bilic'in verdiği bu görevin aşkıyla takımımız tiki taka oynamıştı o dönem. tiki takanın mimarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 17 Mart 2019; 20:47:18 >
  • ne samet aybaba nefretiymiş, insanı şenolculuktan sonra fikret ormancıda yapıyor.
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Jon benjamin doşak bence

• Bursaya iyi düşüşler dileriz.
    Burada en büyük nefreti sen yapıyorsun farkında değilsin herhalde?

Bu konu açıldığından beri Şenol Laz falan diyip duruyorsun.
  • Aybaba ile feda dönemi aynısı.Hakemde çanak tutmuş ama durum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 17 Mart 2019; 20:50:57 >
  • Gs nin şampiyonluğu hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

Burada en büyük nefreti sen yapıyorsun farkında değilsin herhalde?

Bu konu açıldığından beri Şenol Laz falan diyip duruyorsun.
    Laz değil mi?
    Laza laz demek neden nefret olsun? Trabzonlu adam? Senin adın atıyorum Ahmet, ben sana Ahmet deyince nefret mi yapmış oluyorum?
    Şenol'un hoca olmadığını 2 yıldır anlatıyorum. Sezon başında bana küfür edenler, özelden tehdit edenler tek tek özür mesajı atıyor bana şimdi. Herkes anladı Şenol'un hoca olmadığını. Bi siz kaldınız 1-2 kişi ama siz de kuru gürültüsünüz. Sizi kaale alan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Laz değil mi?
    Laza laz demek neden nefret olsun? Trabzonlu adam? Senin adın atıyorum Ahmet, ben sana Ahmet deyince nefret mi yapmış oluyorum?
    Şenol'un hoca olmadığını 2 yıldır anlatıyorum. Sezon başında bana küfür edenler, özelden tehdit edenler tek tek özür mesajı atıyor bana şimdi. Herkes anladı Şenol'un hoca olmadığını. Bi siz kaldınız 1-2 kişi ama siz de kuru gürültüsünüz. Sizi kaale alan yok.

Alıntıları Göster
    o 2 yıldan 1 gün önce ne düşünüyordun hakkında ? çok merak ediyorum. var mıydı bir fikrin ? onun nefretiyle dünyaya yeniden gelmiş gibi bir halin var çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 17 Mart 2019; 20:55:35 >

• Bu sene şu anda küme düşme hattında bulunan takımların hepsine puan verdik.

Erzurumspor
    Göztepe
    Bursaspor
    Fenerbahçe
    Kayserispor

Akhisar hariç. Onları 2 maçta da yenmişiz.

Ayrıca iç sahada, Sivasspor ve Antalyaspor gibi çöpleri de yenemedik.
    Suç sende şenol güneşi savunan biriyle niye muhattap oluyorsun ki. zaten futbol izlemiyordur şenolu savunan. taliscalı takımı 4.yapan hoca ve yönetim, taraftar tarafından kovulması gerekirken şimdi olaylar çıkmaza girdi. Hala daha şenolu hoca olarak gören var

• Talisca Besiktas'ın oyununu bozuyor, onun yüzünden orta oyunu oynuyoruz diyenlerin kinaye yapması kadar ironik hayat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 25762577257825792580
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.