Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2579. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25772578257925802581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 17 Mart 2019; 21:0:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valentino V kullanıcısına yanıt
    Adama demediğin kalmadı yazdığım laza mı takıldın?

4 sene 2 sene şampiyon 3. sene belkide 50 yıl kırılamayacak şampiyonlar ligi başarısı tek maçla kaçan şampiyonluk.

Bu sene ne olacağını bilmiyorum umarım 2. oluruz. Kuru gürültü olan sensin onunda farkında değilsin :D

Ben sadece nankör değilim. Bize bunları yaşatmış birine hemen sırt çevirmek bana göre değil. Sene sonu gidiyor zaten.

Yeni geleni destekleyeceğim bu seferde umarım seneye daha başarılı oluruz.
  • Şu pozisyondan sonra Gs'ye uyduruk penaltı vermiş diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

o 2 yıldan 1 gün önce ne düşünüyordun hakkında ? çok merak ediyorum. var mıydı bir fikrin ? onun nefretiyle dünyaya yeniden gelmiş gibi bir halin var çünkü

Alıntıları Göster
    4 yıl önce ilk sezonunda, yeni stat, Mario Gomez etkisi, Sosa liderliği ve kenetlenmiş camia koşulları bir araya geldi ve eşeğin eline versen birinci olacak bir kadroyu, ligin en iyi kadrosunu Vitor Pereira gibi vasat ötesi bir antrenörün önünde şampiyon yaptı. Büyük meziyet.
    Ondan sonraki sezon zar zor 6 ay boyunca mobbing uygulayıp, son 5-10 dk oyuna soktuğu Aboubakar'ın devre arası Afrika kupasından şampiyon ve ekstra motive dönmesiyle, üstüne Talisca'nın bireysel etkisiyle şampiyon oldu. Ligde yine rakibi yoktu. Başakşehirle yarışıyordu.
    Geçen sezon Fatih Terim'in ve Aykut'un gelmesiyle korkudan ne yapacağını şaşırıp elinde iyi bir kadro olmasına rağmen yine anca 4. olabildi. 2 yıl aradan sonra Gs ve Fb ciddi anlamda rakibi olmuştu.
    Bu sezon takımı satıp milli takımla anlaştı. Üstelik sezon bitmeden gitmem demesine rağmen. Sonra insanları manipüle etmek için çıkıp bu bir vatan meselesi deyip, vatan millet sakarya edebiyatı yapıp, ucuz numaralarla kendini suçsuz göstermeye çalıştı. Koskoca camianın 1 yılını çaldı.

Şenol geldiği zamanda bu kulübe yakışmıyordu. 2015-2016 sezonunda futbolun baş mimarı Bilic'ti, Sosa'ydı deyince suçlu oluyoruz peki o sezon iyi oynayan Oğuzhan mesela şuan neden oynamıyor acaba Şenol'un sihirli değneğinin elektriği mi bitti mesela?

Şenol'un hoca olmadığını milli takımda bütün Türkiye görecek. Çok değil, 1 yıl önce özelden bana küfreden insanların şu anda mesaj atıp, "haklıymışsın." yazmalarını görmekten sıkıldım.

Bu takıma Samet Aybaba'nın da, Slaven Bilic'in de emeği olmuştur. 2 yıl üst üste şampiyon olmanın etkisi %51 Samet-Bilic ikilisi ve o dönemden kalan futbolcuların, kalan %49'da Gomez-Sosa-Aboubakar-Talisca gibi oyuncularındır. Vodafone Park'ın etkisi bile Şenol'dan fazladır.

Şenol'un bu takıma 4 yıldır kattığı tek şey IQ'su 10'u geçmeyen başarı gelince türeyen cahil Şenolsporlulardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Doyamadım bir tane daha gelsin

• Bursa düşer bu sezon gözden çıkarmışlar görünen o.
  • bize de gs winnerlığı nasip olur inşallah diyecek söz bulamıyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Doyamadım bir tane daha gelsin

Alıntıları Göster
    Maçın son dakikasını bekledin demi.Hakemle galip gelmek ne kadar da güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 17 Mart 2019; 21:5:46 >

• Göztepe mi düşer Bursa mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Göztepe mi düşer Bursa mı?
    Bu maç neyi gösteriyor.Bir takımı kendi sahasında biçiyorsan.Gerçi umrumda da değilde.Önemli olan hak yememek
  • Penaltı 3:0
    Emre Taşdemir 2. sarıdan kırmızı

hepsi es geçildi devre arasına doğru son dakikalarda eyyam faulü çaldı oradan 2:1 döndü maç. Ya hepsini geçtim VAR ın başında eyyamcı Cüneyt Çakır olduğu için adam master yapmış skor 2:0 diye penaltıyı çaldırmadı orada hakemi çağırmadı işte Türk futbolunun en büyük rezilliği burada.
  • Evet Şenol Güneş'ten nefret ediyorum. Sezon başında milli takımdan teklif almasına rağmen opsiyonu var diye milli takımı reddedip, sezon sonu görüşelim deyip, devre arası Milli takıma gizli kapaklı görüşüp giden Şenol Güneş'ten nefret ediyorum. Takımı yüz üstü bırakan ve 20. haftada şampiyonluk yarışından koparan Şenol Güneş'ten nefret ediyorum. Her Beşiktaşlının yapması gerekeni yapıyorum ve Beşiktaş'ı satanı ben de satıyorum. Gerçek Beşiktaşlı olmayan ve gelen 2 şampiyonlukla Beşiktaşlı olduğunu hatırlayan ve Şenol'u Beşiktaş'ın önüne koyan herkesten de nefret ediyorum. Bu adamı kendi camiası Trabzonspor bile ne olduğunu görüp aforoz etti. Statlarına ismi verildi diye isyan çıkardılar. Bizim taraftar ne yaptı? Gitti bu adamı efsanesi ilan etti. Helal olsun size.
  • okuduğunu anlama, çok yönlü düşünme falan gibi meziyetleri 0 olan her kim varsa konuda özenle seçilmiş gibi revaçta bu aralar

hem yönetim hem hoca suçlu dersin; sen hocacısın derler. ama bi yandan yönetimi de eleştirir. ulan benim dediğimden farkın ne o vakit ?

sırf hoca nefreti sebebiyle hayali kahramanlar yaratırlar. onlar da samet aybaba, sergen yalçın. ortalığı ateşe veren adamların sunduğu müthiş fikirler

hocayı eleştirim, yönetimi eleştirin gibi güzel fikir özgürlüğünü savunan şeyler söylerler. "ben talisca'yı beğenmiyorum" diyene laf ederler. sanane kardeşim ? ben hala ljajic'i talisca'ya 55 kere tercih ederim. talisca + quaresma'nın gitmesi 2 yıldır hayalim.

valla allah burda fazla vakit geçirene kolaylık versin artık. tımarhaneden hallice.

• quote:

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

okuduğunu anlama, çok yönlü düşünme falan gibi meziyetleri 0 olan her kim varsa konuda özenle seçilmiş gibi revaçta bu aralar

hem yönetim hem hoca suçlu dersin; sen hocacısın derler. ama bi yandan yönetimi de eleştirir. ulan benim dediğimden farkın ne o vakit ?

sırf hoca nefreti sebebiyle hayali kahramanlar yaratırlar. onlar da samet aybaba, sergen yalçın. ortalığı ateşe veren adamların sunduğu müthiş fikirler

hocayı eleştirim, yönetimi eleştirin gibi güzel fikir özgürlüğünü savunan şeyler söylerler. "ben talisca'yı beğenmiyorum" diyene laf ederler. sanane kardeşim ? ben hala ljajic'i talisca'ya 55 kere tercih ederim. talisca + quaresma'nın gitmesi 2 yıldır hayalim.

valla allah burda fazla vakit geçirene kolaylık versin artık. tımarhaneden hallice.
    Sen bu konuda aktifsin seneye şu trole bırakma konuyu bloklayamıyoruz çocuğu da resmen konu kayboluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Alıntıları Göster
    Bursa'nın düşmesine sebep olursa bu güzel olur.Ha olmazsa boş olur.Ama şu net şampiyon olamayacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Göztepe mi düşer Bursa mı?
    Bursa gidici gibi haci abi..

• quote:

Alıntıları Göster
    Varda Cüneyt Çakır var ne bekliyorsunuz ki?

• Geçen gün instagram Beşiktaş resmi sayfasında birisi Şenol istifa diye yorum yapmış neyse yüzlerce kişi beğenmiş en üste çıkmış yorumu çocuğun profiline tıkladım yemin ederim 10 yaşında falan daha fazla değildir. Burada Şenol şenol diye yazanların maks yaşı 12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 17 Mart 2019; 21:12:54 >
  • arkadaçlar şunu anlayın. sizin düşündüğünüzün aksini düşünen herkes "şenolcu / yönetimci" değildir. bunlar trafikte yol vermeyen arabaya da pencereden kafa uzatıp "piş şenolcu seni mürit" diyolar muhtemelen

burası özgür bir ortam. kimse kimsenin ne düşünüp ne sölediğine karışamaz. hele bir de isim vererek millete laf atıyorsumuz falan, iyice köşe başı serserisi gibi oldunuz. hakkınız yok, uslu olmayı öğrenin, medeni olun. yaptığınız artık tartışmayı, fikir ayrılığını aştı; zorbalık yapmaya başladınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 17 Mart 2019; 21:14:23 >
  • 
Sayfa: önceki 25772578257925802581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.