Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25782579258025812582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Emre'nin kırmızısı da es geçildi. Bu penaltı da verilmedi. Bizi de hakem ile yenmiştiniz. Oturup konuşsak hakemler bize düşman dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Varda Cüneyt Çakır var ne bekliyorsunuz ki?

Alıntıları Göster
    Belhandaya yaptıkları verilmeyen penaltıyı neden koymadınız?
  • Betfair kullanıcısına yanıt
    Onuda sen koy izleyelim ben öyle bir penaltı görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Bursa gidici gibi haci abi..

Alıntıları Göster
    Düşünsünler yav bir düşmediler ts ve başımızdaki laz iki kat nefret etmemi sağlıyor geçen sefer bursaya yatmalarının sebebi bu bursa değildi rizeydi amaçları rizeyi düşürmekti.Şuan öyle bir sebepte yok.Başkanıda değişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

Belhandaya yaptıkları verilmeyen penaltıyı neden koymadınız?

Alıntıları Göster
    Olmayan penaltının nesini koysunlar.
  • lig bitti bugün hayırlı olsun

1.gs
    2.başak
    3.bjk
    4.ts

16.bursa(göztepe)
    17.erzurum
    18.akhisar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

lig bitti bugün hayırlı olsun

1.gs
    2.başak
    3.bjk
    4.ts

16.bursa(göztepe)
    17.erzurum
    18.akhisar
    Ne ara öne geçtiniz de bitti daha dur Fenerle maç yapacaksınız deplasmanda.
  • top ayaktan çıkmadan çizgiyi çekmişler

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Sen bu konuda aktifsin seneye şu trole bırakma konuyu bloklayamıyoruz çocuğu da resmen konu kayboluyor.

Alıntıları Göster
    ben bunlarla uğraşamam, cennet mahallesine çevirdiler konuyu. bölüm yöneticisinin insiyatifinde. yazın kendisine, konuyu bölüm yöneticisi açsın, başkasına bırakmasın, en kesin çözüm bu olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

top ayaktan çıkmadan çizgiyi çekmişler

Bursa'nın sorunu.

• Top sizde arkadaşlar şampiyonu siz belirleyeceksiniz hiç boşuna ağlamayın..Başakşehiri yenin Galatasaray şampiyon olsun
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Tv de pozisyonu ilk gosterdiklerinde ofsayt demistim..eyyamci cuneyt guzel cizgi cekmis..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başak'ın 3 deplasmanı var Gs'nin 4 bizimde 4 deplasmanımız var.
  • Emre'yi atmamışlar, Bursa'nın penaltısını yemişler. Hakemle takibe devam ediyor adamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Emre'yi atmamışlar, Bursa'nın penaltısını yemişler. Hakemle takibe devam ediyor adamlar
    İlk yarıdaki maçlara say paşam
  • puan farkı 3 diye tutturmuşlar başakşehiri de gsyi de izledim bugün,başak gs ye takar geçer arena falan dinlemez , puan farkı 9 kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

Top sizde arkadaşlar şampiyonu siz belirleyeceksiniz hiç boşuna ağlamayın..Başakşehiri yenin Galatasaray şampiyon olsun
    Kadıköy'de Gs Feneri yensin şampiyon olur.1 puan bile kaybetse şampiyon olmaz.İhtimal dışı.Ayrıca bizimde Başakı ezmemiz lazım ve 3 puan almamız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 17 Mart 2019; 21:31:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

puan farkı 3 diye tutturmuşlar başakşehiri de gsyi de izledim bugün,başak gs ye takar geçer arena falan dinlemez , puan farkı 9 kolay gelsin
    Ben de Beşiktaş'ın maçını izledim. Küme düşmeye oynayan takımı ıkına ıkına yeniyor
    Trabzon sizden daha iyi. O zaman Trabzon sizinle maç yapsa takar geçer Magawaaa falan dinlemez doğru mudur
  • Betfair kullanıcısına yanıt
    Biz başakı yensek ne olur siz kadıköyde feneri yenebilecek misiniz? Kaleye 3 isabetli şutunuz penaltı dışında. Puan farkı 6 ve bence kapanması imkansız. Kalan bütün maçları kazanmanız başakşehir'in de en az 2 defa yenilmesi lazım. Çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bıyıklı genç forvet

Biz başakı yensek ne olur siz kadıköyde feneri yenebilecek misiniz? Kaleye 3 isabetli şutunuz penaltı dışında. Puan farkı 6 ve bence kapanması imkansız. Kalan bütün maçları kazanmanız başakşehir'in de en az 2 defa yenilmesi lazım. Çok zor.
    Başak'ı biz yenemiyorduk ki bu sefer yeniliriz büyük ihtimal.Şu leş paşayı yenemedin yav herkesin çakıp geçtiği paşaya sistematik her yıl yeniliyorsun.başakta bu sefer 3 puan alır gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 17 Mart 2019; 21:30:55 >
  • 
Sayfa: önceki 25782579258025812582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.