Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22802281228222832284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altinbas07

Yanlış düşünüyorsun renktaş neden.?
    Çünkü Şenol hocada Laz inadı var bu G.töre ne zaman çıkıp ÇALIŞTIĞIM EN İYİ HOCA BİLİÇ dedi o zaman kadroya giremedi.!
    Deme bana o dönemde BABEL kessin kardeşim Babel'de kadroya alınmadığı dönemde MUSTAFA oynadı orada MUSTAFA kim ya kim.!
    Çokmu iyi TÖRE denen kişiden bence hata yapıyoruz gerek Şenol hoca Gerek Fikret başkan çekersin konuşursun özürdiler hatası varsa
    Kadroya alırsın birde adamın yerine kendini koysana empati yapıp adam sakat değil resmen KARİYERİNİ bitirmeye çalışan LAZ inadı var.!

Alıntıları Göster
    Ben zaten aslında Töre ye katıldığımı söyledim yazımda. Bence de oynaması gereken oyuncuydu, bunu da forumda defalarca dile getirdim. Biraz inat kurbanı olduğu aşikar zaten. Fakat ben açıklama tarihi ile ilgili sıkıntım var. Şu anda en kritik dönemde bu tarz söylemlerde ve açıklamalarda bulunmak gereksiz geliyor bana. Zaten 1 senedir susuyorsun, 3 ay daha konuşmayabilirsin. Takım tam ritimlenmiş ve ivmesini almış her yerden saçma sapan açıklamalar yağıyor. Ben bundan rahatsızım.

• Dünkü malum hakem ile ilgili mesajlar niye siliniyor? gs o adam ile 10 maçta 9 galibiyet 1 beraberlik almış. Gerçekler ortaya çıkmasın mı arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol Güneş Töre'yi oynatmaya çalıştı , ilk senesinde de şans verdi zaten.Yani sözlerden bir anlam çıkartmaya çalışmayın.
    Tolga'da kadro dışı bakın adam konuşmuyor bile.Töre'ye yapılan belki doğru değil ama konuşması da bir o kadar yanlış.Gördük ne kadar yetersiz.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Oynadıkça form tutardı tıpkı lens gibi.

Peki töre hala yaşlı değilken vazgeçilecek kalitede bir oyuncu muydu? Buradaki sitem bu ve görülmesi gereken noktayı herkes kaçırıyor. Adam sakatlıktan dönmüş şans verdi olmadı gördük dediğin maç toplasan 3 maç etmez. 3 maçta kim neyi gördü?

Tolga'nın kadro dışı kalması da saçma sapan bir olay. Yönetimde bir haramı var selam vermedi diye keyfince iş yapıyor. Fikret Orman yanındakilerden kurtulmadığı sürece gözündeki saygısını gün gün yitiriyor.

• Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Ümit Öztürk eniştesi falan herhalde

• Biktim gslilerle tartismaktan burda artik o konuyu dile getirmeyecegim insan olan gorur ne oldugunu zaten.

Tore olayinda valla arkadaslar Toreyi bazi maclarda gorduk adam cidden hazir degildi bilmiyorum kadro disi kalmamaliydi kazanilmaya calisilmaliydi ama Toreye hocanin garezi olsa ilk sampiyonlukta surekli oynatmazdi, Tore de bizi zor durumda birakip Westhama gitti orda da oynayamadi.

Bu sene bitsin hoca yonetim bi gitsin yeni ufuklara yelken acalim bu kadar yanlisin icersinde bi dogru aramaya calismak olmaz zaten.
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Yok tutamazdi diz sakatligi,menisküs,uyluk sakatligi,ayak bileği sakatligi gecmisi var. Diz ve çevresi kronik adamın,özellikle diz bölgesi. Dizden senelerdir çekiyor ameliyat da oldu o bölgeden sorun yaşayan futbolcular eskisi gibi olmuyor,eskisi gibi hicbir zaman olmayacak. West ham a giderken de şenol güneşe laf çarpti,şenol güneşi biliyoruz bir daha hayatta oynatmaz zaten

• Beşiktaş'ta geçtiğimiz cuma günü takıma 4.2 milyon euro ödeme yapıldı.

🗣 Burak Yılmaz: "Gerekirse benim paramı ödemeyin, takıma verin. Aylardır maaşlarını alamayanlar var. Bana daha sonra ödeme yaparsınız." (Sabah)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 11 Şubat 2019; 13:54:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yılın Fotoğrafı

• NTV Spor'a göre tazminatçı Demirören bugün Lucescu'nun sözleşmesini feshedecekmiş.
  • Turgay demir şenol günes istifa edecekmis bir kac gune ilginc sezon sonu diyorlardı

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    haberi geldi şimdi , Şenol Güneş ise görevi yarın devralacak yazıyor .

link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo1903 -- 11 Şubat 2019; 15:17:21 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 11 Şubat 2019; 15:22:34 >
  • melo1903 kullanıcısına yanıt
    Maçtan sonra yaptığı açıklamada sezon sonu sözleşmem bitince gideceğim, dedi. Bu sözünü yiyeceğini sanmam.

Lucescu haberi büyük ihtimal yalanlanacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Maçtan sonra yaptığı açıklamada sezon sonu sözleşmem bitince gideceğim, dedi. Bu sözünü yiyeceğini sanmam.

Lucescu haberi büyük ihtimal yalanlanacak.
    Bende sezonun ortasında gitmesi taraftarı değilim , umarım gitmez fakat federasyon baskı yapıyor sanırım .
  • jorqe jesus boşta qelsin

qerçekler: qutii tametuna serqen attı şampiyonluk qeldi bozbaykuş küçük bozbaykuş
  • Lucescu gelirse seyredin şamatayı.Şu an hocaya karşı çok bilmişlik yapanlar mumla ararlar artık.İnanmıyorum gerçi.Guti varken Tamer hocanın 2 aylık gelmesi çok saçma olur.Tamer hoca zaten kabul etmez.

Yani haberler mantık dışı.
  • 
Sayfa: önceki 22802281228222832284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.