Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2281. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.354.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22792280228122822283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Benim en çok zoruma giden penaltıyı vermedikten sonra eyyam faulleri çalmaya başlaması yalandan yere faul çalıyordu Trabzon lehine. Resmen eyyam yapıyorum diye bağırmaya başladı orada bide gülücükler dağıtıyo falan. Zaten şu hakemin atanmasının sebebi Galatasarayı kolla demektir bu hakemin Galatasarayı kolladığını bilmeyen kalmadı ülkede.
    Eee oyle iste. Huseyin Göcek ve Cuneyt Cakir gibi hakemler dogramak bu hakemler ise kollamak icin var.
    Dogranirken de zorunuza gitmis miydi?
    Ya da o bildiriyi yayinlarken?

Benim de dun susup bugun çenesi düşenleri gorunce zoruma gidiyor ne yaparsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F4A62F0AF

10 milyona ne oyuncular alınır. Diagne gibi tonla adam var avrupa liglerinde. Tamamen yönetimin transfer acizliği.

Alıntıları Göster
    Negredo, Soldado, Slimani, evet bir ton adam var. Haklisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Negredo, Soldado, Slimani, evet bir ton adam var. Haklisin.

Alıntıları Göster
    Bunlara 10 milyon mu verildi kardeşim. Negredo 1-2 maçta saçmalasa da gayet iyiydi bizim sistemsiz takımda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu arada

350 binlik Mirin > 8 milyonluk Luyindama
    1.5 milyonluk Burak > 10 milyonluk Diagne
    Vida da 150 meeelyon değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ammianus Marcellinus -- 11 Şubat 2019; 1:30:23 >
  • yazık ya futbol yerine hakemi konuşacağımız bir maç olmuş bir haftada hata yapmasalar şaşacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ammianus Marcellinus

Vida da 150 meeelyon değil mi

Alıntıları Göster
    yoo bonservissiz aldık

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

yoo bonservissiz aldık

Alıntıları Göster
    2 maçla kagawa'yı dünya yıldızı yaptınız
    bizim oyuncuları da çöp
    valla helal olsun
  • quote:

Bunlara 10 milyon mu verildi kardeşim. Negredo 1-2 maçta saçmalasa da gayet iyiydi bizim sistemsiz takımda.

Alıntıları Göster
    O astronomik sözlesmeyle 3 senesini tamamlasaydi 10 degil 15 verilmis olacakti. Son anda Araplara kakaladiniz da kurtuldunuz.

Ayrica Negredo ile Djagne arasinda büyük fark var. Negredo ilk basin toplantisinda 35 gol atacagini iddia ediyor. Djagne gercekten atiyor !
  • qökhan törenin eski formunu qeçtim eskisi qibi yılda 40 maçı çıkartabilecek fiziki durumu var mıdır acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ammianus Marcellinus

2 maçla kagawa'yı dünya yıldızı yaptınız
    bizim oyuncuları da çöp
    valla helal olsun

Alıntıları Göster
    bizim japon sizinkinden daha japon şaka bi yana luyundama'nın öyle 3+5 milyonluk bir numarası yok. marcao'nun çok altında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 11 Şubat 2019; 1:46:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

bizim japon sizinkinden daha japon şaka bi yana luyundama'nın öyle 3+5 milyonluk bir numarası yok. marcao'nun çok altında.

Alıntıları Göster
    Marcao daha güven veriyor, top ayağına yakışıyor harbiden güzel paslar çıkarıyor
    müdahaleleri de gayet yerinde
    luyindama kamyon gibi çok ağır ama sağlam buldum ben bilmiyorum ujfalusi'ye benzettim
    sizin mirin iyi transfer 350 bin euroya daha iyisini bulamazsın
    Fİkret Bey tam bir ölücü dhde mi takılıyor acaba
  • Gelecek sezonun başlığını ''Beşiktaş ve Galatasaray Genel Tartışma ve Transfer Konusu'' olarak açında, GS li arkadaşlar da rahat etsin.
  • ya beşiktaşlı arkadaşlar gözünüzü seveyim nagatomo yazmayın

şu örnek varken,

caner burda ne yapıyor?hem de hakem dibinde

var sizde de örneği çok. siz maçlarda oyuncular hakeme küfür etmiyor mu sanıyorsunuz , çok ediyorlar ama kameraya yakalanmıyorlar zaten burda tespit edici kamera değil hakem.

diagne diyorsunz, evet kart verilmediydi q7 kaç kez atılmadı bu ligde meşvur videosu bile var.

hadi trabzonluları anlarım canları yanmış da size ne oluyor anlamıyorum , bilmeyen de bjk fb lehine hiç hata olmuyor sanır.

her maç 22 kişiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 11 Şubat 2019; 3:58:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

ya beşiktaşlı arkadaşlar gözünüzü seveyim nagatomo yazmayın

şu örnek varken,

caner burda ne yapıyor?hem de hakem dibinde

var sizde de örneği çok. siz maçlarda oyuncular hakeme küfür etmiyor mu sanıyorsunuz , çok ediyorlar ama kameraya yakalanmıyorlar zaten burda tespit edici kamera değil hakem.

diagne diyorsunz, evet kart verilmediydi q7 kaç kez atılmadı bu ligde meşvur videosu bile var.

hadi trabzonluları anlarım canları yanmış da size ne oluyor anlamıyorum , bilmeyen de bjk fb lehine hiç hata olmuyor sanır.

her maç 22 kişiden
    Eski örnekleri öne sürmenin pek anlamı yok hocam, şu an gündeme bakalım lütfen. Eski hataları saymaya başlarsak özellikle büyük takımlar defalarca kollanıldı. Tonlarca bu tarz örnekler verilebilir..

Bizim isyanımız VAR sistemi varken bariz hataların devamlı aynı yönde yapılmasına!
  • Başakşehir maçından sonra tepkiler twitterda gündem oldu sen demek ki sadece kendi takımına olan tepkileri görüyorsun. Ayrıca fb maçında durduk yere kavga çıkardınız kavga çıkartan futbolcunuz dahil(belhanda) serdar ve donk hiç ceza almadan yırttınız hala hakkımız yenmeseydi diyorsunuz. Nasıl bi kayrılma meraklısısınız anlamıyorum ki.
  • BATE41 kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe maçında kavgayı başlatan Jailson'du. Soldado ve Belhanda arasında gerginlik yaşandı fakat tam araya girip ayırıyorlardı ki Jailson gelip tokat attı. Sen farklı bir şey izlemiş olabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BATE41

Başakşehir maçından sonra tepkiler twitterda gündem oldu sen demek ki sadece kendi takımına olan tepkileri görüyorsun. Ayrıca fb maçında durduk yere kavga çıkardınız kavga çıkartan futbolcunuz dahil(belhanda) serdar ve donk hiç ceza almadan yırttınız hala hakkımız yenmeseydi diyorsunuz. Nasıl bi kayrılma meraklısısınız anlamıyorum ki.
    Fenerbahçeli oyuncular kaç maç ceza aldı bunu da takip ettin mi ?

Konu Galatasaray olunca sallıyorsunuz durmadan.
  • Gökhan Töre nin yaptığı son açıklamaları doğru bulmuyorum. Her ne kadar haklı olsa da, kendisini çok sevsem de, zaman olarak hatalı bir dönemde yapılmış bir açıklama. Kardeşim zaten 3 ay sonra kontratın bitiyor. Bittiğinde, serbest kaldığında çıkarsın açıklamanı yaparsın. Takım tam bir ritim bulmuş, birliktelik havası hakim bu açıklamaların mantığı nedir ? O zaman yoksa biz seni yanlış mı tanıdık ? Sen de Tolgay gibi ortalık karıştırıcılardan mısın ? Tolgay bile gittikten sonra ötmeye, sesini çıkarmaya başladı. Sen hala sözleşmeli oyuncu iken bunu yapamazsın. O zaman Oğuzhan da bildiri yayınlasın neden oynamıyor diye, Roco da yayınlasın. Böyle birşey yok. Kimse kusura bakmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Gökhan Töre nin yaptığı son açıklamaları doğru bulmuyorum. Her ne kadar haklı olsa da, kendisini çok sevsem de, zaman olarak hatalı bir dönemde yapılmış bir açıklama. Kardeşim zaten 3 ay sonra kontratın bitiyor. Bittiğinde, serbest kaldığında çıkarsın açıklamanı yaparsın. Takım tam bir ritim bulmuş, birliktelik havası hakim bu açıklamaların mantığı nedir ? O zaman yoksa biz seni yanlış mı tanıdık ? Sen de Tolgay gibi ortalık karıştırıcılardan mısın ? Tolgay bile gittikten sonra ötmeye, sesini çıkarmaya başladı. Sen hala sözleşmeli oyuncu iken bunu yapamazsın. O zaman Oğuzhan da bildiri yayınlasın neden oynamıyor diye, Roco da yayınlasın. Böyle birşey yok. Kimse kusura bakmasın.
    Yanlış düşünüyorsun renktaş neden.?
    Çünkü Şenol hocada Laz inadı var bu G.töre ne zaman çıkıp ÇALIŞTIĞIM EN İYİ HOCA BİLİÇ dedi o zaman kadroya giremedi.!
    Deme bana o dönemde BABEL kessin kardeşim Babel'de kadroya alınmadığı dönemde MUSTAFA oynadı orada MUSTAFA kim ya kim.!
    Çokmu iyi TÖRE denen kişiden bence hata yapıyoruz gerek Şenol hoca Gerek Fikret başkan çekersin konuşursun özürdiler hatası varsa
    Kadroya alırsın birde adamın yerine kendini koysana empati yapıp adam sakat değil resmen KARİYERİNİ bitirmeye çalışan LAZ inadı var.!
  • 
Sayfa: önceki 22792280228122822283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.