Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
58.518
Cevap
76
Favori
1.295.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1551
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1256
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 431
  • Favoriye Eklediklerim 79
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hendrik Johannes Cruijff (3139 mesaj) 10 Numara (2890 mesaj) K E N (2226 mesaj) eyoruk (1487 mesaj) Valentino (1256 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31154 mesaj) Mobil (21089 mesaj) Tablet (2722 mesaj) Mini (6604 mesaj) Uygulama (1309 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    882 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

hocam CEnk geldikten sonra 2 yıldaki paylaşımlar , LArinle aynı zaman. hatta daha fazla sabretmişiz Cenke.

yazanlar ekteki arkadaşlar

Cenkle sezon bitmez, Aboubbakar yetersiz daha bir sürü örnek var da neyse..
    ben arakdaslara saldırmak için değil de tarihi gör diye gönderdim, Cenk alındıktan 2 yıl sonra filan hala çöp diyoduk ))

Aboubakara ilk maçlardan sonra topçu mu bu yaa filan diyoduk.
    şimdi yine LArinin ilk yılında yıldız olmasını bekliyoruz.

birkaç örnek paylaşıyorum bak altta:

Alıntıları Göster
    Larin ilk geldiğinde yaptığı hatalar ve eksiklikler ne ise, hala aynı hatalar ve eksiklikler var. Tek fizik olarak gelişti. Ben oyuncuda ona bakarım. Cenk geldikten sonra 3 ay sonra ki hali ve daha sonra ki 3 aylık döneminde sürekli gelişim gösteriyordu ve bunları görebiliyorduk. Problem Larin de göremiyoruz. Adamdan hemen yıldız olmasını beklemiyoruz, en azından ben beklemiyorum ama geliştiğine dair bir değişim de göremiyoruz. En büyük fark burada oluşuyor.

Aboubakar, Cenk gibi oyunculara saydırılmış demiştiniz. Sosa, Talişça gibi adamlar da ne eleştirilere mağruz kaldı, Ljajic bile 3 maç sonra bu adam çok boş yorumları yapılıyordu. Herkesin düşüncesi ve görüşü farklıdır. Çoğu kişi maalesef 1-2 maçlık performanslara bakara yorum yapıyor.

Ben genç bir oyuncuda dediklerime bakarım. Dorukhan için sezon öncesi kampta oynanan hazırlık maçlarının hepsini izlemiştim. Çok iyi bir oyuncu olacak, o potansiyel var demiştim ve oynatılmadığında üzülüyordum. Ama adam oynadıkça gördük kü gerçekten o potansiyeli var ve her ay üstüne koyarak gelişimi devam ediyor. Larin de böyle olmalıydı. 1 sene olmuş diyorsunuz. Bu adam bir kaç ay sonra 24 yaşında olacak ve 1 senede bizlere verdiği hiç bir gelişim yok.
    |
    |

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Binbaşı
    1890 Mesaj
    Kagawanın gollerine kaleci hatası diyen net futboldan anlamıyordur.

Küçükken mahalle maçı bile yapmamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 4 Şubat 2019; 13:32:46 >

Orijinalden alıntı: ottoman984

o değilde kagawa - abubakar olsaydı ne olurdu acaba.
    ljajic kagawa gomez diyorum ben. süper lig gol rekoru kırabilirlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 4 Şubat 2019; 13:37:12 >
    |
    |
    Kagawanın verdiği umut bile yeter, altıncı oluruz diyorduk şimdi ikinciliği hesaplıyoruz.

Bu arada Mirin de iyi transfer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Adem, Kagawa, Mirin, Dorukhan geliyor aklıma içimde bir umut doğuyor. Sonra birisi gelip ayağının dışıyla umutlarıma vuruyor arkadaş.

|
    |

Orijinalden alıntı: webmasterrizmir

Knuckle ball nedir bilirmisin! kalecinin yapacağı bir şey yok... E tabi siz böyle şeylere alışık olmadığınız için bu tür söylemler normal

Alıntıları Göster
    Bilirim ancak top çok yavaş gitti rahatlıkla kendisini toparlayıp kontrol edebilirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tanrıkut Mete Han -- 4 Şubat 2019; 13:58:28 >
    |
    |
    Türk ordusunda en seçme ve kahraman unsur daima Kastamonu, Çankırı, Taşköprü, Tosya ve havalisinde yetişen neferlerdir. Niçin? Çünkü buradaki Türkler Orta Asya’dan nasıl geldilerse öyle kalmışlar, hiç karışmamışlardır. Savaş meydanlarında yüzde hesabıyla en çok şehit düşenler de bunlardır. Halbuki Kastamonu ve civarı köylüsü ne gösterişsiz mahluktur. Demek ki Türk vatanı için kendisini harcayan hep Türkler olduğu gibi en sakınmadan harcayanlar da en karışmamış Türkler oluyor. Nihal Atsız
  • Teğmen
    116 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .Davy Jones.

Kagawanın gollerine kaleci hatası diyen net futboldan anlamıyordur.

Küçükken mahalle maçı bile yapmamıştır.
    Adamın attığı ilk golde bile surat ifadesine bakarak şaşırdığını anlayabilirsin
    Türk ordusunda en seçme ve kahraman unsur daima Kastamonu, Çankırı, Taşköprü, Tosya ve havalisinde yetişen neferlerdir. Niçin? Çünkü buradaki Türkler Orta Asya’dan nasıl geldilerse öyle kalmışlar, hiç karışmamışlardır. Savaş meydanlarında yüzde hesabıyla en çok şehit düşenler de bunlardır. Halbuki Kastamonu ve civarı köylüsü ne gösterişsiz mahluktur. Demek ki Türk vatanı için kendisini harcayan hep Türkler olduğu gibi en sakınmadan harcayanlar da en karışmamış Türkler oluyor. Nihal Atsız
  • Kurmay Yarbay
    2683 Mesaj
    Yarın 14.00'te yeni transferlerin imza töreni varmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Tanrıkut Mete Han

Adamın attığı ilk golde bile surat ifadesine bakarak şaşırdığını anlayabilirsin

Alıntıları Göster
    Blokluymuşsun zaten keşke bloğu açıp okuma zahmetine girmeseydim

Orijinalden alıntı: .Davy Jones.

Blokluymuşsun zaten keşke bloğu açıp okuma zahmetine girmeseydim

Alıntıları Göster
    Keşke nefes alma zahmetine de girmeseydin

Şurda düzgünce hiçbir kışkırtma olmadan düşüncemizi yazıyoruz illa saldırıya geçen 1-2 sivrizekalı çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tanrıkut Mete Han -- 4 Şubat 2019; 14:3:1 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    667 Mesaj
    Adem yanında, Q7 ve Caner gibi pas özürlüsü yerine basit oynayan topu yeri geldiğinde direk oynayan ve fazla macera aramayan adamlarla ortalığı yıkar. Hatta Lens bile buna dahil.

Dün Antalya çok iyi değildi, biz de savunma anlamında iyi değildik ama özlediğimiz pas oyununu azda olsa gördük. Mesela 2. gol 15-16 sezonunda atılan gollerle çok benzer.

Antalya ilk golü yedikten sonra çabuk çözüldü ve arka alanda çok boşluk bıraktı. Ama buna rağmen 2. yarı iyi baskı yaptı. Oyuna Medel girmesine rağmen goller yedik. Çünkü savunma yerleşmesi bakımından çok iyi değiliz.

İç saha maçlarında Atiba-Dorukhan-Oğuzhan-Kagawa-Adem ile orta sahayı kurabiliriz. Bunun yanında Oğuzhan yerine Lens tercih edilebilir. Ama mümkünse bekler Gökhan-Adriano olsun. 4-3-2-1 çok rahat oynanır. Veya 4-3-3 oynayarak Adem-Kagawa sahte sağ-sol kanat ama içeri kat eden tipte oynatabiliriz. Gerçi buda 4-3-2-1'in bir başka versiyonu.
    |
    |

• Binbaşı
    1770 Mesaj
    Dün akşam Kagawa yı izledikten sonra ilk oyuna girince attığı gol ve 2. golü bi an dedim Alex geri döndü, direk Alex geldi aklıma inşallah uzun yıllar sağlıklı olarak bizde kalır ve Alex etkisi yaratır.

hocam bu sene hangi takımlar küme düşer? diye sordum, yanıtlamadın neden acaba?
    |
    |
    Tanrıkut Mete Han kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    ljajic kagawa lens
    atiba dorukhan

soyle bir dizilişle evimizde nasıl oynarizi insan deli merak ediyor.hele de birbirine aliştimi takim tam olarak , o pas oyunu geri dönebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: MacGyver.

hocam bu sene hangi takımlar küme düşer? diye sordum, yanıtlamadın neden acaba?
    Erzurum Ankaragücü Akhisar
    |
    |

|
    |
    Gökhan Gönül dün Q'nun yokluğunda nasıl etkiliydi ama kanatta.

1407 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kepler Laveran

Gökhan Gönül dün Q'nun yokluğunda nasıl etkiliydi ama kanatta.
    Q7 sadece takımı değil zavallı Gökhan'ı resmen çöpe çeviriyor orada.

Bazı maçlarda Gökhan arkaya kaçıyor atmıyor, Gökhan kaçmıyor pas atıyor gibi pozisyonlarda ben utanıyorum vallahi.
    |
    |

İnsan kalbinde ne taşıyorsa, dünyaya bakınca onu görür. / Goethe
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.