Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2219. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.354.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22172218221922202221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackshow

Dün akşam Kagawa yı izledikten sonra ilk oyuna girince attığı gol ve 2. golü bi an dedim Alex geri döndü, direk Alex geldi aklıma inşallah uzun yıllar sağlıklı olarak bizde kalır ve Alex etkisi yaratır.
    sezon sonu gıder kagawa, kalmaz burada bu performansı surdururse... her yerden talıbı cıkar...
  • Dunya da baya haber olmus dun kagawanin olayi. Yunan arkadas gosterdi simdi kendi spor sitesinden 3 sayfa haber yapmislar. Romanyada da haberi cikti eminim baya ulkede dunku olay gosterilmistir cok nadir bir durum bide goller cok guzel cunku.
  • Gol yememizdeki en büyük problem rakibi çok geç karşılıyoruz. Ne zamanki ceza sahamızın önüne kadar geliyorlar saçma sapan 2-3 kişi yerini kaybediyor adama basıyor. İyi pas yapan birkaç adamı olan her takım bize rahat rahat gol atar kısacası sahaya yerleşmeyi bir türlü öğrenemedik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Japon futbolcunun menajeri Necdet Ergezen, Kagawa’nın siyah beyazlılarda kalmak istemesi durumunda kulüplerin anlaşma sağlayabileceğini söyledi.

Son günlerde Beşiktaş taraftarının en çok merak ettiği sorunun cevabı netlik kazandı.

NTV’ye konuşan Japon futbolcunun menajeri Necdet Ergezen, kiralama anlaşmasında opsiyonun olmadığını ancak sezon sonunda kararı Kagawa’nın vereceğini söyledi.

Japon futbolcunun Borussia Dortmund ile sözleşmesinin Haziran 2020’de tamamlanacağını hatırlatan Ergezen, “Beşiktaş ile yaptığımız kontratta resmi satın alma opsiyonu yok. Fakat Kagawa kalmak isterse Dortmund’un zorluk çıkaracağını sanmıyorum. Sezon sonunda Alman ekibi ile 1 yıl sözleşmesi kalacak. Bu durum Beşiktaş için avantaj olabilir. Eğer Kagawa kalmak isterse iki kulüp bonservis bedeli için görüşüp anlaşma sağlayabilir. Kagawa’nın kararı belirleyici olacaktır.” şeklinde konuştu.

Sezonun ilk yarısında Borussia Dortmund forması ile 4 maça çıkan 29 yaşındaki oyuncu, Ocak ayı transfer döneminin son gününde 6 aylığına kiralık olarak siyah beyazlı takıma transfer oldu.

Haber Kaynağı: NTV

• Necdet Ergezen(Kagawa'nın menajeri) : "Beşiktaş ile yaptığımız kontratta satın alma opsiyonu yok. Fakat Kagawa kalmak isterse Dortmund'un sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Kagawa'nın kararı belirli olacak."

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan5005

burak
    ljajic kagawa lens
    atiba dorukhan

soyle bir dizilişle evimizde nasıl oynarizi insan deli merak ediyor.hele de birbirine aliştimi takim tam olarak , o pas oyunu geri dönebilir.
    Ofansif olarak harika olur ve bencil olmayan tiki taka paslarını yapacak oyuncular var Burak ta savunma arkasına koşar 2 tane ara pası atacak oyuncu var . Ama top rakibe geçtiğinde problem olabilir pasla çıkan takımlar özellikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Gole kadar olan kötü oyun unutulmasın. Görüntü hiç hoş değildi.

Gol geldi, golle birlikte öz güven de geldi.

Doğru 11 + seri galibiyet, o öz güveni daha da artırır. Maaş sorununun çözümü de şart tabii ki.
    2. yarı 15 dakika hariç kötü futbol oynamadık gayet iyi deplasman futboluydu. Quaresma ve Medelsiz takım gerçekten baya baya fark etti sanki başka takım izlemişiz bu zamana kadar.
  • Kagawa benim dediğime çıkıyor arkadaş bu adam Dortmund için çok önemli. Burda kalmak isterse eğer Dortmund bu adamın bonservisi için 20 milyon is te mez. 3-4'e bırakırlar. Zaten 30 yaşında olacak ve sözleşme bitişine 1 yıl kalacak. Bosman kuralına giriyor. Her şey Kagawa'ya bağlı. Ben United gibi büyük bir takımdan tekrar teklif gelmezse ve İstanbul'u severse kalacağını düşünüyorum. Gitmesi için Allah göstermesin tekrar Gomez zamanındaki gibi olaylar olması gerekiyor ya da Talisca gibi paranın köpeği olması gerekiyor. İkincisi zaten olmaz çünkü bu adam Japon, ilkini de Allah göstermesin inşallah. Ben kalacağını düşünüyorum. Bursa maçında ciddi olarak ilgi göstermeliyiz. Özel pankart falan yapılabilir. Şarkısı statta çalınabilir falan filan. Bilmiyorum sadece bana mı öyle geliyor ama kısa sürede taraftarla iyi bir bağ kuracağını düşünüyorum Kagawa'nın. Sempatik çocuk ya.

• Vida 1 yılda en kral Beşiktaşlıdan daha Beşiktaşlı oldu mu?
    Oldu.
    Alacağım yoktur yazısına ilk imza atan oldu mu?
    Oldu.
    Roma'dan, Inter'den ordan burdan teklif gelmesine rağmen ben burda kalacağım, Beşiktaş efsanesi olacağım dedi mi?
    Dedi.
    Her maç sahaya yüreğini koyuyor mu?
    Koyuyor.
    Bugün Vida kaptan olsa bir kişi itiraz eder mi?
    Etmez.
    Neden Kagawa da Vida gibi olmasın 6 ay sonunda?
    Oyuncunun kulüple bağ kurması gerekiyor. Burda CL'ye gitmek ve Kagawa'ya özel hissettirmek çok önemli. Ben yönetim yernde olsam bunun üzerine çalışırdım.

• Valentino V kullanıcısına yanıt
    arap çin amerikan pazarları 5 10 milyon maaş rahat verir...
  • Beklenmedik bir maç oldu Antalya maçı. Gole kadar çok zorlanmamız, Salih Dursun kendi kalesine atana kadar perişanlık çekmemiz ikinci planda kaldı ve camianın gazı alındı. Erzurum maçı da kazanılsaydı daha da iyi olurdu ama geçen geçti artık.

Bundan sonra bir kaç maç daha seri olarak kazanılırsa takımın havası değişir. Şampiyon olmamız söz konusu değil elbette ama ikincilik de çok ciddi bir hedef. Başkan da hoca da üzerine düşeni yapmalı. Başkan sene sonuna kadar düzenli ödeme yapacak şekilde kaynak yaratmalı, hoca da milli takım konusunu en azından sene sonuna kadar kapatıp kalan 14 maça odaklanmalı. Kadromuz ağlayıp sızlayacak kadar kötü değil, pozitif bir ortam oluşur ve ekibin morali yerinde olursa özgüvenimizi de geri kazanırız.
  • Mehmet Demirkol: "Quaresma yoktu, ondan Beşiktaş iyi oynadı diyenler olabilir. Bu durumu Medel için de diyebilirsiniz. Başka bir seçenek vardı da kullanılmıyor. Senin ideal hücum dörtlünden sadece biri kalmış. İdeali ne; Babel, Talisca, Sosa önlerinde Cenk veya Aboubakar… Quaresma iyi ortalar yapıyor. Buna katılıyorum. Peki Jeremain Lens ne yapıyor? Quaresma’nın ölüsünü Lens’e tercih ederim. Lens insanlara sadece hayal ettiriyor. 2-3 maç yapıyor. Üst üste yapabiliyor mu? Yapamıyor" dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _legendmaster_

Mehmet Demirkol: "Quaresma yoktu, ondan Beşiktaş iyi oynadı diyenler olabilir. Bu durumu Medel için de diyebilirsiniz. Başka bir seçenek vardı da kullanılmıyor. Senin ideal hücum dörtlünden sadece biri kalmış. İdeali ne; Babel, Talisca, Sosa önlerinde Cenk veya Aboubakar… Quaresma iyi ortalar yapıyor. Buna katılıyorum. Peki Jeremain Lens ne yapıyor? Quaresma’nın ölüsünü Lens’e tercih ederim. Lens insanlara sadece hayal ettiriyor. 2-3 maç yapıyor. Üst üste yapabiliyor mu? Yapamıyor" dedi.
    Quaresma yeteneksiz diyen yok zaten, ama takımda sırf kendini düşünen diğer oyunculara mobbing yapan şaklaban istemiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Vida 1 yılda en kral Beşiktaşlıdan daha Beşiktaşlı oldu mu?
    Oldu.
    Alacağım yoktur yazısına ilk imza atan oldu mu?
    Oldu.
    Roma'dan, Inter'den ordan burdan teklif gelmesine rağmen ben burda kalacağım, Beşiktaş efsanesi olacağım dedi mi?
    Dedi.
    Her maç sahaya yüreğini koyuyor mu?
    Koyuyor.
    Bugün Vida kaptan olsa bir kişi itiraz eder mi?
    Etmez.
    Neden Kagawa da Vida gibi olmasın 6 ay sonunda?
    Oyuncunun kulüple bağ kurması gerekiyor. Burda CL'ye gitmek ve Kagawa'ya özel hissettirmek çok önemli. Ben yönetim yernde olsam bunun üzerine çalışırdım.
    Çöp çektiniz bu vidaya bir de. Gülerek okuyordum o mesajları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Çöp çektiniz bu vidaya bir de. Gülerek okuyordum o mesajları.

Alıntıları Göster
    Pepe'nin yanında kötü gözüküyordu. Mirin'le oynamaya başladığından beri acayip yükseldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: l053r

arap çin amerikan pazarları 5 10 milyon maaş rahat verir...
    Kagawa hakkında Japon gazeteciler dahil herkes paraya düşkün değil, Beşiktaş'ı severse kalır diyorlar. Araplar 5 verse, 3.5'a burda kalır gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: _legendmaster_

Mehmet Demirkol: "Quaresma yoktu, ondan Beşiktaş iyi oynadı diyenler olabilir. Bu durumu Medel için de diyebilirsiniz. Başka bir seçenek vardı da kullanılmıyor. Senin ideal hücum dörtlünden sadece biri kalmış. İdeali ne; Babel, Talisca, Sosa önlerinde Cenk veya Aboubakar… Quaresma iyi ortalar yapıyor. Buna katılıyorum. Peki Jeremain Lens ne yapıyor? Quaresma’nın ölüsünü Lens’e tercih ederim. Lens insanlara sadece hayal ettiriyor. 2-3 maç yapıyor. Üst üste yapabiliyor mu? Yapamıyor" dedi.
    Bunların alayı algıcı, kendini bilmez, art niyetli insanlar bunlar. Suratlarından okunuyor bunların kirli düşünceleri. Dün A Spor'da da 1 saat boyunca Quresma geri dönmeli muhabbeti yaptilar. Hepsi aynı şeyin laciverti.
    Mehmet Demirkol kim ya? Sporla ne alakası var bu adamın? Sporun içinden neresinden gelmiş? Hayatında dokunmuş mu futbol topuna? Herkes otorite kesiliyor memlekette her konu hakkında.

• Quaresmayi öven herkes Beşiktaş düşmanıdır açık ve net. Bu tiplere prim yaptırmayın. Demirkol alsın takım oynatsın Quaresma'yı çok istiyorsa. Bak adama acayip ayar oldum ya gereksiz yere yükseltti beni akşam akşam.

• Valentino V kullanıcısına yanıt
    Mehmet demirkol ugur karakullukçu bunlar gibi birkaç vasatı ciddiye almamak lazım

• 
Sayfa: önceki 22172218221922202221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.