Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.518
Cevap
76
Favori
1.295.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 1551
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1256
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 431
  • Favoriye Eklediklerim 79
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hendrik Johannes Cruijff (3139 mesaj) 10 Numara (2890 mesaj) K E N (2226 mesaj) eyoruk (1487 mesaj) Valentino (1256 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31154 mesaj) Mobil (21089 mesaj) Tablet (2722 mesaj) Mini (6604 mesaj) Uygulama (1309 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    591 Mesaj
    Şenol güneşin elinde iyi kadro yok deniyordu sürekli, o yüzden o rezil kanat futbolunu oynadığımız söyleniyordu. Şuan elinde ciddi anlamda çok iyi bir kadro var, savunma hücum orta saha hepsi üst düzey. Dün hocanın yüzü 1.5 yıldır ilk defa güldü, inşallah devamı gelir. Kendisini beş karış suratıyla değil o gülen yüzüyle hatırlamak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Tanrıkut Mete Han

Kagawa'yı herkes methetmiş merak edip özeti izleyeyim dedim attığı 2 golde de kaleci hatası var hele frikik golü evlere şenlik bence şimdiden göklere çıkarmaya başlamayın.
    Kagawa ters köşeye yatırıyor olmasın 2 golde de?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

vida medel mirin

dorukhan - oguzhan

lens - kagawa - ljajic

burak - güven

3-2-3-2 formasyon

3 ye 4 at kadrosu

Man City'nin sistemi buydu

Orijinalden alıntı: MacGyver.

hocam bu sene hangi takımlar küme düşer? diye sordum, yanıtlamadın neden acaba?
    Bu sene Erzurum Akhisar Rize düşer

Yakın zamanda da umarım Başakşehir ve Kasımpaşa düşer
    |
    |
    Türk ordusunda en seçme ve kahraman unsur daima Kastamonu, Çankırı, Taşköprü, Tosya ve havalisinde yetişen neferlerdir. Niçin? Çünkü buradaki Türkler Orta Asya’dan nasıl geldilerse öyle kalmışlar, hiç karışmamışlardır. Savaş meydanlarında yüzde hesabıyla en çok şehit düşenler de bunlardır. Halbuki Kastamonu ve civarı köylüsü ne gösterişsiz mahluktur. Demek ki Türk vatanı için kendisini harcayan hep Türkler olduğu gibi en sakınmadan harcayanlar da en karışmamış Türkler oluyor. Nihal Atsız
  • Kurmay Yarbay
    2683 Mesaj
    Gole kadar olan kötü oyun unutulmasın. Görüntü hiç hoş değildi.

Gol geldi, golle birlikte öz güven de geldi.

Doğru 11 + seri galibiyet, o öz güveni daha da artırır. Maaş sorununun çözümü de şart tabii ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Kepler Laveran

Gökhan Gönül dün Q'nun yokluğunda nasıl etkiliydi ama kanatta.
    adami 2 yılda 5 yıl yaşlandırdı

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: KaraDinKartalDon

karius

vida medel mirin

dorukhan - oguzhan

lens - kagawa - ljajic

burak - güven

3-2-3-2 formasyon

3 ye 4 at kadrosu

Man City'nin sistemi buydu
    karius

Medel VİDA Mirin

Dorukhan - Atiba

lens - kagawa - ljajic

Burak - Güven
    |
    |
    ||SAMSUNG 55" JS8500 3D 4K TİZEN SUHD SMART LED TV|| SAMSUNG CURVED SOUNDBAR HW-6001 || DİGİTURK PLUS IQ 4K ÜYESİ* D SMART HD SMART ÜYESİ |||| TİVİBU UYDU SÜPER HD PAKET ÜYESİ || || NETSPEED YALIN 16MBPS ÜYESİ 30TL|| SONY_PLAYSTATİON_4 500_GB Psn:altinbas2011 ||DAIKIN İNVERTER KLİMA || MITSUBISHİ ELECTRİC ENVİRO MELCLOUD İNVERTER KLİMA || APPLE IPHONE 11 PRO MAX GOLD 64 GB|| APPLE IPAD AİR 16GB BEYAZ || |*ŞEREFLİ BEŞİKTAŞK 1903|| || 2013 WW POLO BLUEMOTİON ŞEKER BEYAZ ||
  • Çavuş
    92 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

Dün akşam Kagawa yı izledikten sonra ilk oyuna girince attığı gol ve 2. golü bi an dedim Alex geri döndü, direk Alex geldi aklıma inşallah uzun yıllar sağlıklı olarak bizde kalır ve Alex etkisi yaratır.
    sezon sonu gıder kagawa, kalmaz burada bu performansı surdururse... her yerden talıbı cıkar...
    Dunya da baya haber olmus dun kagawanin olayi. Yunan arkadas gosterdi simdi kendi spor sitesinden 3 sayfa haber yapmislar. Romanyada da haberi cikti eminim baya ulkede dunku olay gosterilmistir cok nadir bir durum bide goller cok guzel cunku.
    |
    |
    Gol yememizdeki en büyük problem rakibi çok geç karşılıyoruz. Ne zamanki ceza sahamızın önüne kadar geliyorlar saçma sapan 2-3 kişi yerini kaybediyor adama basıyor. İyi pas yapan birkaç adamı olan her takım bize rahat rahat gol atar kısacası sahaya yerleşmeyi bir türlü öğrenemedik.

Son günlerde Beşiktaş taraftarının en çok merak ettiği sorunun cevabı netlik kazandı.

NTV’ye konuşan Japon futbolcunun menajeri Necdet Ergezen, kiralama anlaşmasında opsiyonun olmadığını ancak sezon sonunda kararı Kagawa’nın vereceğini söyledi.

Japon futbolcunun Borussia Dortmund ile sözleşmesinin Haziran 2020’de tamamlanacağını hatırlatan Ergezen, “Beşiktaş ile yaptığımız kontratta resmi satın alma opsiyonu yok. Fakat Kagawa kalmak isterse Dortmund’un zorluk çıkaracağını sanmıyorum. Sezon sonunda Alman ekibi ile 1 yıl sözleşmesi kalacak. Bu durum Beşiktaş için avantaj olabilir. Eğer Kagawa kalmak isterse iki kulüp bonservis bedeli için görüşüp anlaşma sağlayabilir. Kagawa’nın kararı belirleyici olacaktır.” şeklinde konuştu.

Sezonun ilk yarısında Borussia Dortmund forması ile 4 maça çıkan 29 yaşındaki oyuncu, Ocak ayı transfer döneminin son gününde 6 aylığına kiralık olarak siyah beyazlı takıma transfer oldu.

Haber Kaynağı: NTV

|
    |

• Teğmen
    171 Mesaj
    Necdet Ergezen(Kagawa'nın menajeri) : "Beşiktaş ile yaptığımız kontratta satın alma opsiyonu yok. Fakat Kagawa kalmak isterse Dortmund'un sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Kagawa'nın kararı belirli olacak."

|
    |
    3242 Mesaj

|
    |

Orijinalden alıntı: gokhan5005

burak
    ljajic kagawa lens
    atiba dorukhan

soyle bir dizilişle evimizde nasıl oynarizi insan deli merak ediyor.hele de birbirine aliştimi takim tam olarak , o pas oyunu geri dönebilir.
    Ofansif olarak harika olur ve bencil olmayan tiki taka paslarını yapacak oyuncular var Burak ta savunma arkasına koşar 2 tane ara pası atacak oyuncu var . Ama top rakibe geçtiğinde problem olabilir pasla çıkan takımlar özellikle.
    |
    |

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Gole kadar olan kötü oyun unutulmasın. Görüntü hiç hoş değildi.

Gol geldi, golle birlikte öz güven de geldi.

Doğru 11 + seri galibiyet, o öz güveni daha da artırır. Maaş sorununun çözümü de şart tabii ki.
    2. yarı 15 dakika hariç kötü futbol oynamadık gayet iyi deplasman futboluydu. Quaresma ve Medelsiz takım gerçekten baya baya fark etti sanki başka takım izlemişiz bu zamana kadar.
    |
    |
    Kagawa benim dediğime çıkıyor arkadaş bu adam Dortmund için çok önemli. Burda kalmak isterse eğer Dortmund bu adamın bonservisi için 20 milyon is te mez. 3-4'e bırakırlar. Zaten 30 yaşında olacak ve sözleşme bitişine 1 yıl kalacak. Bosman kuralına giriyor. Her şey Kagawa'ya bağlı. Ben United gibi büyük bir takımdan tekrar teklif gelmezse ve İstanbul'u severse kalacağını düşünüyorum. Gitmesi için Allah göstermesin tekrar Gomez zamanındaki gibi olaylar olması gerekiyor ya da Talisca gibi paranın köpeği olması gerekiyor. İkincisi zaten olmaz çünkü bu adam Japon, ilkini de Allah göstermesin inşallah. Ben kalacağını düşünüyorum. Bursa maçında ciddi olarak ilgi göstermeliyiz. Özel pankart falan yapılabilir. Şarkısı statta çalınabilir falan filan. Bilmiyorum sadece bana mı öyle geliyor ama kısa sürede taraftarla iyi bir bağ kuracağını düşünüyorum Kagawa'nın. Sempatik çocuk ya.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Vida 1 yılda en kral Beşiktaşlıdan daha Beşiktaşlı oldu mu?
    Oldu.
    Alacağım yoktur yazısına ilk imza atan oldu mu?
    Oldu.
    Roma'dan, Inter'den ordan burdan teklif gelmesine rağmen ben burda kalacağım, Beşiktaş efsanesi olacağım dedi mi?
    Dedi.
    Her maç sahaya yüreğini koyuyor mu?
    Koyuyor.
    Bugün Vida kaptan olsa bir kişi itiraz eder mi?
    Etmez.
    Neden Kagawa da Vida gibi olmasın 6 ay sonunda?
    Oyuncunun kulüple bağ kurması gerekiyor. Burda CL'ye gitmek ve Kagawa'ya özel hissettirmek çok önemli. Ben yönetim yernde olsam bunun üzerine çalışırdım.

arap çin amerikan pazarları 5 10 milyon maaş rahat verir...
    |
    |
    Valentino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Gülüş Tasarımı
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.