Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2042. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20402041204220432044
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

İktidar gidince kasımpaşa ve başakta ait olduğu yerlere gidecek yani alt liglere

Alıntıları Göster
    Bence de dagilacaklar tasima suyla degirmen donmez.
  • https://twitter.com/senolumut/status/1087808242850385921?s=19

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce kaçıncı hafta patlarız bence Antalya veya Malatya deplasmanlarından birinde patlarız

• Burak Yılmaz transferine karşıydım da bu dkdan sonra 2.5 yıl anlaşma yapmışsın senin as santraforun olmuş neyine ıslıklıyorun. Taraftarın yaptığı halt etmek.

• Quaresma efendi hem alacaklarını istiyor(hakkıdır) hem de bonservisini eline istiyor.

Quaresmaya tapanlar,BJK'nin üstünde görenler,efsane yapanlar,gereksiz romantikliklere girip elin Portekizlisini Beşiktaşlı sananlar gördünüz mü efsanenizi.

Alacaklarını istemesi en doğal hakkıdır sevmesem bile ona birşey diyemem ama bonservisini eline istiyorsa alacaklarından vazgeçmesi gerek.Kulübün ne halde olduğunu kendisi biliyor zaten gitmek istiyorsa fedakarlığı onun yapması gerek.

Hak etmediği halde gördüğü sevgi seli hatırına fedakarlık yapıp, alacaklarını bırakır gider umarım.

Benim hiç umudum yok gerçi bu konuda neyse bir an önce defolup gitsin.
  • portoda alacağı para 1 milyon bunun farkında 2 ye tamamlamak için bizi silmeye çalışıyor ne qüzel efsane pardon kestanee
  • Yaşa sen efsane. odom gobo odom.
    Tam bir karakter yoksunu. Kuruşu kuruşuna istiyormuş demek. Futbol düşmanı.
    Birde alay eder gibi resmi siteden video yayınlamışlar. Neymiş topa farklı vurunca kaleci şaşırıyormuş.
    Ulan sen kimsin kaç golün var bu yaşına kadar. Ronaldo bile topa öyle vuruyorum böyle vuruyorum demiyor.
    Skor olarak senin 94859845984948545 katın falan.
    Her maç 93493483 tane orta aç sonra asist kralı. Her maç bende 50 orta yapsam biri çıkar vurur kafayı.
    Kendini bir halt sanan ayak dışı. Defolup gitmedi bi
  • Bugünkü haber manşetleri hep karamsar!

Konoplyanka'nın istediği rakam şok etti!
    Quaresma'da bonservis krizi!
    Adriano, Beşiktaş'ın teklifini beğenmedi!
    Şener Özbayraklı ismi rafa kalktı!
    Güneş, Töre teklifini reddetti!

Hayrola inşallah
  • işte buna hainlik denir takıma mali anlamda tek kuruş katkısı olmayacak saklabanın,adamlar cine arabistana gider 4 5 birşey kazandırır bizimkisi belese gitmek istiyor, seytan diyor yollama 6ay otursun kulubede , babel gozumde şaklabandan daha iyi adam 2milyon kazandirdi hiç değilse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asmodian1

Burak Yılmaz transferine karşıydım da bu dkdan sonra 2.5 yıl anlaşma yapmışsın senin as santraforun olmuş neyine ıslıklıyorun. Taraftarın yaptığı halt etmek.
    Aynen öyle artık olan olmuş alınmış, şu dakikadan sonra destek olmuyorsan köstekte olma, hiç olmazsa üzerindeki forma için, arma için.

• vc1903 kullanıcısına yanıt
    Bireysel anlamda iyi oyuncu ve yetenekli. Kimse buna birşey demiyor. Azıcık iş futbol aklı olsaydı bugün Ronaldo'dan daha büyük bir isme sahip olurdu. Bir oyuncu düşünün Barca-Chelsea-İnter gibi takımları görüyor ama bir türlü tutunamıyor. Ancak Porto ve Beşiktaş'ta zaman zaman başarılı oldu. Beşiktaş'ta ortalama bir sezonda 10-15 arası asist yapıyor. Fakat bir sezonda toplamda beş gol anca atıyor.

Artık futbol, top ayağıma gelsin 1-2 kişi geçeyim sonra orta atarım ile olmuyor. Hücum işi artık baya zorlaştı. Pzoisyon üretmek için hızlı oynayan, pas yapan ve gole katkısı yüksek oyuncular ile oynaman lazım. Özellikle orta saha ve kanatlar ne kadar katkı yaparsa takım o derece başarılı olur. Mesela Babel'in en önemli özelliği gol saysının yüksek olmasıydı. Her maç 30 orta açmak günümüz futbolunda demode oldu. Q7 hiç bir zaman bu tip oyuna ayak uyduramadı. Zaten öyle olsaydı bizde oynamazdı.

• Gunaydin Arkadaslar,

Yine dun aksam attigim yorumlar aninda silinmis. Turkiyeden goc ettigime sukrettirdiniz yine. Ufacik bir siyasi yorum yeri geldigi icin yaptigimiz icin. Futbol konusunda ne isi var demeyin Turkiyede futbolu siyasete inonu88 mi bulastirdi ?

90 lar Turkiyesi ne guzeldi be simdi Olacak O Kadar yayinlasalar 1 bolum sonra hepsi tutuklanir. Sizler, cogunuzda buna canak tuttunuz. Vicdaniniz rahatsa yasayin gidin. Su forumda olmasin bari boyle seyler.

Iyi gunler dilerim.
  • Q7 bir yere gitmez.Erzurum maçı Vodafone’da 1 trivela atar birde kırmızı görür formayı öper ne yaptıysam Beşiktaş için yaptım üzgünüm der 1-2 yıl daha üstüne sözleşmesi uzatılır.Adam bitmiş okeye dönüyor hangi takımda top oynayabilir?Porto biblo niyetine 500-750 bin € eline geçecek şekilde maaş verir fazlası çıkmaz buradaki parayı bırakması çok zor.Her transfer dönemi aynı hikaye sonuç haftaya ilk 11’de.

• Apocalypto33 A kullanıcısına yanıt
    Maalesef olacak olan aynen bu. Hiç okumuyorum bile Q7 gidiyormuş geliyormuş haberlerini. Erzurum maçında yine ilk 11 görürüz bu şahsı.
  • Gökhan dinç q7 gidecek diyor ben artık inanmaya başladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • resmen hastalik. uyusturucu bagimliligi gibi bir sey. git artik ulan. istemiyorum seni

• quote:

Orijinalden alıntı: Pitx1

Bireysel anlamda iyi oyuncu ve yetenekli. Kimse buna birşey demiyor. Azıcık iş futbol aklı olsaydı bugün Ronaldo'dan daha büyük bir isme sahip olurdu. Bir oyuncu düşünün Barca-Chelsea-İnter gibi takımları görüyor ama bir türlü tutunamıyor. Ancak Porto ve Beşiktaş'ta zaman zaman başarılı oldu. Beşiktaş'ta ortalama bir sezonda 10-15 arası asist yapıyor. Fakat bir sezonda toplamda beş gol anca atıyor.

Artık futbol, top ayağıma gelsin 1-2 kişi geçeyim sonra orta atarım ile olmuyor. Hücum işi artık baya zorlaştı. Pzoisyon üretmek için hızlı oynayan, pas yapan ve gole katkısı yüksek oyuncular ile oynaman lazım. Özellikle orta saha ve kanatlar ne kadar katkı yaparsa takım o derece başarılı olur. Mesela Babel'in en önemli özelliği gol saysının yüksek olmasıydı. Her maç 30 orta açmak günümüz futbolunda demode oldu. Q7 hiç bir zaman bu tip oyuna ayak uyduramadı. Zaten öyle olsaydı bizde oynamazdı.
    Futbol artık takım oyunu. El kaldırıp sağ çizgide beklemek. Gelen topu eveleyip geveleyip orta kesmek 90 lı yıllarda kaldı.

Takım oyunu diye bir şey zati yok. Akhisar maçındaki ilk golde ayağına top değmemiş. Zati değse gol olmaz.

Ronaldo denilen adam (benim için dünyanın en iyisi) İtalya'ya gidip Juventus'a ayak uyduruyor takım oyunu oynuyor. Maç sonraları takım arkadaşlarından bahsediyor.

Bizdeki çok farklı bir boyut. Zati avrupalı biliyor da milli takımda 70 80 den sonra oyuna alıyor. 20 tane orta atar da karambole gol bulurum gibisinden. Chelsea 4 maç dayanamadı. Müthiş yuhaladılar. Dün gibi hatırlıyorum.

Ama burada neler yaptı neler. Bir şampiyonluğa mal olacaktı neredeyse. Bursa maçını unutmadık. Hala tapıyorlar.

Buna tapıp Burağı ıslıklamak güzel kafa cidden.

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Futbol artık takım oyunu. El kaldırıp sağ çizgide beklemek. Gelen topu eveleyip geveleyip orta kesmek 90 lı yıllarda kaldı.

Takım oyunu diye bir şey zati yok. Akhisar maçındaki ilk golde ayağına top değmemiş. Zati değse gol olmaz.

Ronaldo denilen adam (benim için dünyanın en iyisi) İtalya'ya gidip Juventus'a ayak uyduruyor takım oyunu oynuyor. Maç sonraları takım arkadaşlarından bahsediyor.

Bizdeki çok farklı bir boyut. Zati avrupalı biliyor da milli takımda 70 80 den sonra oyuna alıyor. 20 tane orta atar da karambole gol bulurum gibisinden. Chelsea 4 maç dayanamadı. Müthiş yuhaladılar. Dün gibi hatırlıyorum.

Ama burada neler yaptı neler. Bir şampiyonluğa mal olacaktı neredeyse. Bursa maçını unutmadık. Hala tapıyorlar.

Buna tapıp Burağı ıslıklamak güzel kafa cidden.

Alıntıları Göster
    son cümlene katılıyorum özellikle. aynı şekilde burak'a kral kral deyip quaresma'dan nefret etmek de ayrı kafa. ikisi de çelişki. çünkü burak quaresma'nın forvet versiyonudur. ayrıca sözleşme olayı bir burak'ta geçerli sanırım. tamam sözleşme imzaladı protesto etmeyin derken quaresma ve oğuzhan'ı sözleşmesiz oynatıyoruz galiba.

• 
Sayfa: önceki 20402041204220432044
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.