Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
58.744
Cevap
85
Favori
1.282.638
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 21 saat kadarı kaldı.
    1 Not
    Defol git futbol katili. Gerçi bir takımın salak olması lazım seni alması için. Feshet tek taraflı köyüne dön.

Ts maçını alır ise başak şampiyon demiştim. Kimse tutamaz artık. Bizim ihtiyarları sepetleyip önümüzdeki senenin takımını yapmamız lazım. gs de şimdi 2 deplasman arka arkaya takılacak. içeride ts ile oynayacaklar. sonra benfica. 4 haftaya gs kalmayacak. başak 4 hafta içinde işi bitirir.
    |
    |
    Q7'nin gideceğine bir gram inanıyorsam ne olayım. Taraftar yıllar sonra bir şeyleri fark etmeye başladı, yönetim ve Şenol bey'de Beşiktaş taraftarı olmaktan çok Q7 sevenler kulübü olarak faaliyet gösteren topluluğu mobilize etmeye çalışıyor.

Ecnebilerin bir lafı vardır, gerçek olamayacak kadar iyi (too good to be true). Q7'nin gidişi de öyle bir durum bizim açımızdan.
    |
    |

Ok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MrWrong kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Q7 giderse Lens'i sağ kanatta oynatabiliriz sene sonuna kadar. Ama sol kanat transferi şart.
    Hiçbir oyuncu gitmiyorken sadece sağ bek ihtiyacın vardı.
    Yani sol açık + sağ bek transferleri şart oğlu şart artık.
    En azından ŞL'ye gidelim diyorsan bu 2 transferi yapacaksın. Bak GS paraya kıyıp Alan'ı aldı.

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Q7 giderse Lens'i sağ kanatta oynatabiliriz sene sonuna kadar. Ama sol kanat transferi şart.
    Hiçbir oyuncu gitmiyorken sadece sağ bek ihtiyacın vardı.
    Yani sol açık + sağ bek transferleri şart oğlu şart artık.
    En azından ŞL'ye gidelim diyorsan bu 2 transferi yapacaksın. Bak GS paraya kıyıp Alan'ı aldı.
    16 maç kalmış 9 tanesi içeride 6 tanesi dışarıda.

Koy Güven'i sola oynasın. An itibariyle kuruş harcamaya gerek yok.

7 numara 11 numaralı arkadaşları derhal sepetleyip Atiba ile vedalaşıp Adriano'ya da teklif var ise göndereceksin.

Karius 25
    Vida 29
    Medel 31
    Lens 31
    Caner 30
    Mirin 27
    Ozi 26
    Ljajic 27
    Dorukhan 22
    Larin 23
    Güven 19
    Burak ve Gökhan 33. Sakatlık yaşamazlar ise 1 sezon rahat oynarlar.

Bunlara ek önümüzdeki sezon için 1 sağ bek 2 orta saha 1 kanat oyuncusu. Aslında Töre sağlıklı dönse kimse kesemez de umudu kesmeye başladım. Olmuyor bir türlü. Rize maçı fırtına gibi başlıyor 10 dakika sonra sakat.
    eXcitinG_jr

quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

7 numara 11 numaralı arkadaşları derhal sepetleyip Atiba ile vedalaşıp Adriano'ya da teklif var ise göndereceksin.

Karius 25
    Vida 29
    Medel 31
    Lens 31
    Caner 30
    Mirin 27
    Ozi 26
    Ljajic 27
    Dorukhan 22
    Larin 23
    Güven 19

Bunlara ek önümüzdeki sezon için 1 sağ bek 2 orta saha 1 kanat oyuncusu. Aslında Töre sağlıklı dönse kimse kesemez de umudu kesmeye başladım. Olmuyor bir türlü. Rize maçı fırtına gibi başlıyor 10 dakika sonra sakat.

Alıntıları Göster
    Bu kadronun yaş ortalaması Başakşehir ile kıyaslayınca ''Ergen'' gibi kalmış.
    |
    |

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Yarbay
    3048 Mesaj
    Güven'i kanat forvette hiç mi düşünmüyor acaba Şenol bey? Vuruş tekniği fena değil çocuğun. Öyle bir yaşta ki doğru eğitimle bek'e bile evrilebilir. Rakibin üzerine giden, hızlanması da çok kötü durmayan bir oyuncu. Ayağında top da tutabiliyor.

Çok eksiği var evet ama bana uğraşılsa olur gibi geliyor.

|
    |

Orijinalden alıntı: Fabrice

Güven'i kanat forvette hiç mi düşünmüyor acaba Şenol bey? Vuruş tekniği fena değil çocuğun. Öyle bir yaşta ki doğru eğitimle bek'e bile evrilebilir. Rakibin üzerine giden, hızlanması da çok kötü durmayan bir oyuncu. Ayağında top da tutabiliyor.

Çok eksiği var evet ama bana uğraşılsa olur gibi geliyor.
    Koysa gayette olur aslında. Adamın son vuruşu çok iyi. Zeki. İçe kat ediyor. Rahat adam geçiyor. Solda Güven sağda Lens daha iyi olur bence. Özellikle deplasmanlarda.
    |
    |

Niye bu hatayı veriyor bilen var mı. Takım Beşiktaş seçili haliyle.

|
    |
    [20 Aralık 2019 12:52:17 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Haftaya Erzurumu mutlaka yenmeliyiz. Babel gitmisken simdi q7 ninde gitmesi mantikli degil sene sonu gitmeli. 2 tane 11 kanat oyuncusu alabilcek misin bi hafta kala ? Solda adriano caner ikilisi sakatlanmadan gotururse iyi olur. tr kupasi flnda yok zaten artik yasli kadro sorun olmamali. Zaten sampiyon fln olamayizda istikrarli guzel oynayip en az 13-14 galibiyet alalim kalan maclarda.

Bu arada Basak macinda Trabzonun hakki yendi maci izledim. Ha muhtemelen maci yinede alacakti Basak macin oyle bi havasi vardi ama soylemek lazim. Dunyanin en uyuz takimi su Basak Trabzonlu olmamama ragmen mac esnasinda FIFA oynar gibi sinirliydim full momentum yiyor Basagin rakipleri.
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Kurmay Yarbay
    1787 Mesaj
    @OptaCan

17 - Dorukhan Toköz'ün Akhisarspor'a 23. dakikada attığı gol Beşiktaş'ın bu sezon Süper Lig'de en fazla pas sonrasında bulduğu gol oldu (17). Klas.

Siyah beyazlıların bu golünde sahada olup topa dokunmayan tek isim Ricardo Quaresma. Takım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: vc1903

Karius 25
    Vida 29
    Medel 31
    Lens 31
    Caner 30
    Mirin 27
    Ozi 26
    Ljajic 27
    Dorukhan 22
    Larin 23
    Güven 19

Alıntıları Göster
    An itibarıyla kuruş harcamaya gerek yok diyerek bu sezonu da riske atamayız. Geçen sene ŞL'ye gidemedik gördük takımın ekonomisinin nasıl dağıldığını. O yüzden gelecek sezonun hamlelerini de kapsayacak şekilde şimdiden adım atmalıyız. Sol kanat ve sağ bek sezon sonu alınacağına şimdi ihtiyacın varken alacaksın. Güven de oynayabilir diye riske girmeye gerek yok. ŞL'yi riske atamayız.
    |
    |

dokunsa zaten posizyon sonuçlanmaz, rakip kapar yada dişari giderdi top.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    10 Numara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 10 Numara

@OptaCan

17 - Dorukhan Toköz'ün Akhisarspor'a 23. dakikada attığı gol Beşiktaş'ın bu sezon Süper Lig'de en fazla pas sonrasında bulduğu gol oldu (17). Klas.

Siyah beyazlıların bu golünde sahada olup topa dokunmayan tek isim Ricardo Quaresma. Takım.

İşte mesele bu özetten izleyenler Quaresmanın ayağına top gelince hep orta yada şut gördüğü için adamı bir şey yaptı sanıyorlar top Quaresmaya gitse büyük ihtimal pas organizasyonu bitecekti. Resmen emek hırsızı kendine iyi gözüküp taraftarın gözünü boyuyo adam.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Maç kazandırdığı dediğin maça bak Torsavhn ne

5 yıllık sözleşme yaptığın 20m maliyeti olan adamın 2 senede iyi oynadığı 2 maç yok

Alıntıları Göster
    Torshavn'ı kastetmemistim, Sarpsborg'u kastetmistim ama onu hatırlattıgın da iyi oldu.
    Aynen aynen Lens çok kötü ama Quaresma Hazard seviyesinde. Allahın Quaresmasporlusu seni. Yedin bloğu kafana.

Orijinalden alıntı: K E N

Kombine Transfer Hakkı 10’a Yükseltildi.

müşteri azaldı anlaşılan
    |
    |
seo paketleri
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.