Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2044. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20422043204420452046
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K E N

Quaresma'nın ailesi gitti ama Quaresma burada şimdilik, Erzurumspor maçına çıkacak Quaresma. Maçtan sonra tekrar masaya oturulacak.
    Daha neyin masası yol verin gitsin işte !!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün dedik ailesi gidiyor diye kimse dinlemedi. bugün olay oldu :)

Q7 de gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

Dün dedik ailesi gidiyor diye kimse dinlemedi. bugün olay oldu :)

Q7 de gidiyor.
    [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

Dün dedik ailesi gidiyor diye kimse dinlemedi. bugün olay oldu :)

Q7 de gidiyor.
    Gitme isteme şekli bile çingene gibi, defolup gitsin! Üç kuruş para kazandırayım da gideyim demez. Demek ki beşiktaş sevgisi falan hep hikayeymiş. Şu salak yönetim de zamanında para ederken satmadı

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Ben böyle düşünmüyorum.Seviyor bu kulübü , belli ki anlaşmazlıklar fazla.Ve aile içinde de var sanırım.Yönetimin hatası büyük tabi.Para ederken satmamaları hata , sezon başında satmamaları büyük hata, şimdi alternatifi bulamamış iken bedava göndermeleri çok çok büyük hata.
  • Şimdi Beşiktaş'ın tek oyun planını bu bencil, şımarık, karakter yoksunu adamın yaptığı ortalar haline getirenler düşünsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Ben böyle düşünmüyorum.Seviyor bu kulübü , belli ki anlaşmazlıklar fazla.Ve aile içinde de var sanırım.Yönetimin hatası büyük tabi.Para ederken satmamaları hata , sezon başında satmamaları büyük hata, şimdi alternatifi bulamamış iken bedava göndermeleri çok çok büyük hata.
    Ne anlaşmazlığı fazla? Zaten kontratlı oyuncu, 2020'ye kadar oynayacağı para belli. Satmamak hataydı, daha geçen senenin ik dönem sonunda satılmalıydı

• Quaresma gitti arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun. Mahalledekilere söz vermiştim tatlı dağıtıcam yarın.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Sadece sözleşme değil. Başka şeyler olmuştur..

Satılması konusunda zaten benzeriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Gitme isteme şekli bile çingene gibi, defolup gitsin! Üç kuruş para kazandırayım da gideyim demez. Demek ki beşiktaş sevgisi falan hep hikayeymiş. Şu salak yönetim de zamanında para ederken satmadı

Alıntıları Göster
    bence de gitsin.
    At sağa bindir içeri taktiğini de değiştirmek zorunda kalırız güzel olur. pas oyununa geri döneriz.
  • Quaresma bence de gitsin ama geçen dönemlerde 7-8 teklif varken gitmek istemedi şimdi beleşe gitmek olmaz! En kötü 2-3 gelmeli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kü7 gittikten sonra şenol bey gene bu mood'a döner
    [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Bjk taraftarı futboldan anlamıyor kesinlikle hala social mediada q7 hayranligi yapiliyo ben anlamiyom ki bu milletin beyni nerde

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 23 Ocak 2019; 20:58:51 >

• K E N kullanıcısına yanıt
    tamam git portoda çalış usta lütfen
  • Hala mı gitmedi. Netten takipçi kasma defol git artık.

• Q7yi sevmem ama şu yaşta vücudunu korumaya, güçlendirmeye devam etmesi bizim futbolcu arkadaşlara örnek olsun.

• Gökhan Töre tekrar kadroya alınacakmış sanırım.

Demek ki bu bölgeye transfer falan düşündükleri yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 23 Ocak 2019; 23:08:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 20422043204420452046
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.