Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
58.750
Cevap
85
Favori
1.282.191
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1787 Mesaj
    Gökmen Özcan@gokmenozcan

Babel'in Fulham'a transferi konusunda menajeri Winnie Haatrecht'le konuştum. Babel, Beşiktaş Yönetimi'nden gelecek bitirici hareketi bekliyor. Bavullarını topladı bile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: l053r

psq rotatsyonda çubo motinqi kullanııyor niye bize beleşe versin
    ben de anlamadım o işi. tuchel özellikle, bile isteye o adamı aldı ve kullanıyor da.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ugurss222

Brahimi'nin sozlesmesi sezon sonu bitmiyor mu ?
    evet bitiyor diye biliyorum bende. başkanında istediği bir oyuncu ayrıca.
    |
    |
    |
    |
    |
    |

adamı everton milan roma vs istiyor sözleşme uzatmayacak. türkiyeye ancak türk takımlarına qol atmaya qelir veya hazırlık maçına
    |
    |
    ugurss222 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sah bek ve orta alana kesinlikle oyuncu almaliyiz. Babel giderse yerine sol kanat lazim. Kadro icinde sol kanata care bulamayiz. Belki Guven o bolgede oynayabilir.

Adem'in sol kanatta oynamasi icin orta alan ve geri dortlunun cok iyi olmasi gerekir. Mesela 4-3-3 oynarsin o zaman Adem guzel isler cikartir.

Halil'i alip o bolgede oynatacagimiza Guven oynasin. Konop veya Motinqi o bolge icin dusunuluyorsa cok iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    https://www.transfermarkt.com.tr/berat-djimsiti/profil/spieler/165513
    1.90 boyu var yani bir bek icin en kötü özellige sahip; uzun boy.
    halilovic geliyormus sol kanada babel yerine. 30 dk içinde modum düştü. babael'in gitmesine sevinirken, üzülür hale geldim.
    yönetim istifa!!!!!
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 13 Ocak 2019; 1:08:04 >
    |
    |

Yalnız bence 2-3 isim daha gider Love hariç.Çok acayip bir 10-15 gün var önümüzde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: eyoruk

Adriano'nun 17 maç sağlıklı kalacağından emin olsam istemem biliyor musun ? Adriano -Caner olarak transfere bile gerek kalmaz.Dİğer yerlerin açıklarını kapatırız.Caner geride oynamadığı sürece problem yaratmıyor

Alıntıları Göster
    Sen yorum yapma artik desem haddimi asmis olurum ama cidden yapma. Adriano artik ileri geri yapamiyor adam 2 senedir her donen topu yuruyerek izliyor. Caner desen defansif yonu yok Vida onun arkasini toplamaktan kendi isini yapamiyor.

İzlemiyor musunuz siz bu maclari ? Allah bilir Gokhan Gonul de yeterli diyorsundur her mac 30 dakika oynayan adam bunlar.

Sol bek, sag bek, sag kanat, santrafor, Babel gidecekse de sol kanat lazim bu takima. Bu takimin esas degisikligi Hoca ile yapmasi lazim. İstedigini al bam gum oynattiktan sonra ne fark eder.

Ne basari kaldi ne itibar. Burak i da aldirdiniz ya bu takima diyecek kelimem yok. Arda Turan da gelirse efsane olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 13 Ocak 2019; 1:35:57 >

• Yarbay
    2544 Mesaj
    Alen Halilovic hem kanatları hem Ljacici yedekler güzel alternatif olur denen rakamlara gelirse uygun,denenir.

Geçen sene çoğu maçta kanatta forma giymiş.11 oyuncusu şuan olamaz ama klubeye güzel alternatif olur kesinlikle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Okuma o zaman ?

Ben 17 maçlık diyorum.Zaten “sağlıklı” kalabılse demısım orada değil mi ? Caner’in savunması iyi falan da demediğime göre mesajda bır acayıplık gormuyorum.Diğer yerler daha önemlı daha acil olur onları kapatırız dedik.

Takımın her yerı ıle oynanacağına Ljajic sola Oğuzhan sola falan hıc transfer gelmesın daha iyi dedık.O mesajın öncesı buydu konu oradan acıldı okursan gorursun.Transfer gerek yok falan demedık yani.3 saat önce yazdığıma bakarsan bunu da görürüsün,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 13 Ocak 2019; 2:6:54 >
    |
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1392 Mesaj
    west ham obianqı 10 milyona fiorentinaya satmış medel?
    |
    |
    Babel defolsun gitsin 1-2 milyon koparabilirsek kardir. Normalde en vasat oyuncu bile olsa katkisi icin tesekkur eder kotu soz soylemem giderken ama bu yazdan beri yaptiklari, en son taraftarin anasina bacisina dumduz sovmesi fln hep pislik hareketler. Premier ligde nah oynar 2 hafta sonra reserve kadroya duser FA cupta fln 16 yasindaki cocuklarla oynar. Besiktas olmasa simdi futbolu birakmisti yada kuwait liginde gol kralligini az farkla kaciracakti. Sampiyonlar ligi, hollanda milli takimi bidaha hayatinda zor gorur. Yaslaninca anlar Besiktasin degerini belki.
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Binbaşı
    1695 Mesaj
    Babeli 1 milyona satsak bile iyi.Hem maaş yükünden kurtulacağız hem bonservis elde edeceğiz.5 ay sonra gidecek zaten.Kafası da dağınık yararı da olmaz bu saatten sonra.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

biz kabul ettik fakat beyefendi teklifi reddetti...
    |
    |
    Erkansins kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tolga-adriano-roco-tolgay-Q7-lens-pektemek-töre-love-larin

adriano artık bitik
    tolga,pektemek,töre maaştan dolayı kimse istemez 6 ay daha durur
    roco ve larin vasat kaldı
    love gitti gidecek az kaldı
    tolgay nereye gidecek belirsiz
    |
    |

1.Antrenör

2.Kaleci

3.Sağ bek

4.Sol bek

5.Stoper sağ ayak

6.Stoper sol ayak

7.Sol Kanat

8.10 Numara

9.Ön liberö

10.Forvet yedek olarak

maalesef eksikler bunlar bu takım bunlar tamamlanmadan iddaalı bir konuma gelemez ha bunlarda olmayacağı için şuanki senaryoda en iyimser durum ligi 4-8 arası bitirmektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 13 Ocak 2019; 4:20:19 >
Mobilya Takımları
SEO
seo paketleri
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
8,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.