Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
58.744
Cevap
85
Favori
1.282.608
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1787 Mesaj

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

pektemek, guven veya caner oynar birisi gelmezse. yukarsa yazdiklarimi dener dener memnun olmayiz, su ana kadar hic olmadigimiz gibi.

fenerbahce'nin elinde topal varken bir de josef ve ozan'i alip, ayni tipte 3 adami doldurup 3 senesini heba etmesinin belki o kadar da buyuk capli olmayanini biz bu sag kanatta yaptik. meydan quaresma'ya kaldi, onun yuzunden arkasindakiler de yapamadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 13 Ocak 2019; 17:22:40 >
    |
    |
    Babel bu sene takımı sabote edenlerin başında geliyordu gitmesine hele hele bedel kazandırarak gitmesine gerçekten sevindim. Sağ bek transferi ile bu transfer sezonunu kapatırız umarım. Konopylanka,Chopo Moting gibi isimlerin sene sonu yeni yapılanmada katılması, şimdiden söz kesilmesi daha önemli bence şu antakıma katılmasından. 11 de Lens daha fazla süre alacak kamp döneminde verimli geçmiş baya bu dönem onun dönemi olabilir. Sol kanadı komple Adriano-Caner e teslim etmek bence işimize yarar. Caner Trabzon maçında biliyorsunuz ki önde otoban yaptı Caner bunları yapabilir. Kankisi Burak takıma katılmışken Q7(Lens)-Caner kanatları daha fazla gol bulmamızı sağlayacak(yani öyle inanıyorum.)Beşiktaş'ın 2. devre Mario Gomez'in deyimiyle daha acımasız olacağını düşünüyorum, hatta düşünmekle kalmayıp bir o kadar da güveniyorum. Beşiktaş 2. devre ilk devrenin tam tersi güçlü,golcü,baskılı, İç saha üstünlüğünü tamamen ele almış boğucu bir oyuna dönecek. Çünkü kanserler ve takıma çekilen ayardan ayrıca rekabet ortamın daha üst seviyeye geçmesinden bunu anlayabiliriz. Eğer sakatlık olmazsa
    Karius // GG - Mirin - Vida - Adriano // Medel - Dorukhan - Ljajic // Lens - Caner // Burak ile gerçekten çok daha dinamik kazanmış, daha seri, daha cesur, daha becerikli bir Beşiktaş göreceğimizi düşünüyorum. Şenol Güneş'in Adriano olayını çözmesi, Oğuzhan'ın yönetim tarafından kulağının çekilip bir o kadar cesaretlendirilmesi, Lens'in büyük ve belkide son şansı, Quaresmanın bile gönderilecek iken direkten dönüp takıma kazandırılması, Burak Yılmaz'ın kendini taraftara kabul ettirme çabası, GG ve Caner'in sakatlıktan kurtulması, Mirin ile zafiyetimiz olan oyuna sokulan topun çözülecek olması ne diyeyim ki daha. Herşey elimizde...
    |
    |

Larin gitmeyecek gibi.Açıkcası su takımdan su anda Love dısında kımse ıcın kesinlikle gıtmelı gitsin falan diye dusunmuyorum.Hep daha iyisi gelecekse transferi yapılscaksa gitsin diye düşündüklerim var.

Love gitsin parasından kurtulalım 2 transfer gelsın de bır an evvel başlayalım maçlara ne olacak görelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 13 Ocak 2019; 17:56:46 >
    |
    |

|
    |

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orkan kimdi ya? Hani şu hocanın zekasıyla alay ettiği çocuk mu?
    |
    |
    K E N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

With Donanımhaber since 2005
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Q7-Lens sağ kanat
    Pektemek-Orkan sol kanat

Töre giderse 1 tane adam alınmalı.

Kanat En az 5 tane olur
    |
    |

Oyuncu hazır değil tamam da,kampa al hazırla.

Adam hem yerli,hemde elde ki diğer kanatlardan daha genç Orkan hariç,Orkana da daha güvenilip yola çıkılmaz.

Muhtemelen solda Caner,Mustafa oynar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: K E N

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AA3437 -- 13 Ocak 2019; 19:4:26 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Bir de iletişimden sorumlu yönetici varken hep bu adamın konuşması sinir bozucu. Kurumsallık diye bir şey yok kulüpte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 13 Ocak 2019; 20:32:19 >
    |
    |

Orkan Çınar'dan kanat oyuncusu filan olmaz zaten geçtiğimiz sezonun konusundan beri yazıyorum.Yetenek var, beyin yok,kanat oyuncusu olacak fiziki yeterlilik yok.Ama gelmesi iyi oldu 10 numara yedeği olarak kullanılsın artık şu adam.Kaç sezondur tek 10 numara var kadroda.
    |
    |

bu sene babel ne oynadı bu 5 adamdan biri bu sene ki babel performansı göstermez mi gösterir daha ne transferi nerden geliyor bu bolluk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adv11 -- 13 Ocak 2019; 19:56:55 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 13 Ocak 2019; 19:58:49 >

Nasri west ham da nasıl alacağız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Am@deus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.