Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1993. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19911992199319941995
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akhisar deplasman tribünü için saatlerce uğraşım sonucu bileti alamadım. Yine bilet satışa açılmadan birilerine dağıtılmış. İnternetten bakıyorum bekleyipte alabilen tek 1 kişi bile yok. Beşiktaş izmir e gelecek diye bekle yine boş!
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Ligimizde Barcelona'dan Douglas, Atletico'dan Mensah var. İkisi gelse takımın seviyesi artar. Sivas-Kayseri fark etmiş, kadrosuna katmış.

Juventus gibi büyük takım boş adam almaz. Pjaca yerinde bir transfer olur gibi. Artık hayırlısı.
    Valla Mensah'ı ben geçen seneden beri diyorum alsalar diye. Ortada o tarz bir oyuncuya ihtiyaç var. Fizikli ve köprü vazifesi yapacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vc1903 kullanıcısına yanıt
    Hocam füze atsaydın böyle ölmemiş. Haklısın o ayrı tabi.

Ulan şöyle 5 6 sene ligin ağası olmak varken yine depresyonlardayız.

100. yılda da böyle bir bokluk olmuştu.

Bir şey oluyor araba yoldan çıkıyor anlamıyorum ki niye böyle

• Takıma kim gelirse gelsin sağ çizgide bekleyen Quaresmaya atacak topları oda içeri ortalayacak. Hoca ne güzel kadro dışı bıraktı Quaresmayı yönetim zorla oynattırıyor bu adamı sanırım.
  • quote:

Güven'in saçları

Burak Yılmaz da takımla çalışmaya başlamış.

aslında forvet forvet arkası gibi gole yakın oyuncuların apaçilik amacıyla değilde sahada hızlı fark edilebilmek adına böyle boyatması mantıksız değil. Süratli oyunda, takım arkadaşlarının hızlı seçip past atmasında kolaylık sağlayabilir.

• Tolgay fenere giderse bizim tayfa: bizde oynamıyordu görüyor musun fenerde nasıl oynuyor?

Hocaları oynatamadı değil de Tolgay oynamadı olur adı. Bu zihniyete göre iyi oynayanları hocaları parlattı kötü oynayanlar doğuştan çöp.

Zamanında Abubakar'a Ljajic'e de çöp diyorlardı...
  • Tolgay mı oğuzhan mı dersen tolgay derim ama ikiside bitik

Dorukanı kazandık oynasın

Seneye mensahı kadroda görmek isterdim...

Kabore,mensah,ljajic ortasahası

Sağ ve sol kanatı bitirip sol ve sağ forvete dönmeliyiz 4-3-3 ama bu hocayla zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 15 Ocak 2019; 14:47:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Tolgay fenere giderse bizim tayfa: bizde oynamıyordu görüyor musun fenerde nasıl oynuyor?

Hocaları oynatamadı değil de Tolgay oynamadı olur adı. Bu zihniyete göre iyi oynayanları hocaları parlattı kötü oynayanlar doğuştan çöp.

Zamanında Abubakar'a Ljajic'e de çöp diyorlardı...
    Ne alakası var? Bir oyununun kalitesi varsa öyle yada böyle gösterir. Dorukhan mesela pozisyon yaratıyor, gol de atıyor mücadele de ediyor. Bu durup durup en kritik yerde top kaybedip ya rakibe pozisyon yaratıyordu yada gol yediriyordu. Hoca mı diyor ona kritik yerde topu ayağında eveleyip gevele diye? Kaç yıldır gol yok bir şey yok. 65 dk sonra da bitiyor. Sözde genç olacak pfff. Istediği yere gitsin. Bana faydası olmayan kilisenin papazını ne yapayım?

• Antrenmanda denediği 11:

Karius

Gökhan Gönül, Vida, Mirin, Caner

Atiba, Dorukhan

Lens, Ljajic, Güven

Burak Yılmaz

(DHA)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 666azazel kullanıcısına yanıt
    doğru hocam onu unutmuşum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren1s

akhisar deplasman tribünü için saatlerce uğraşım sonucu bileti alamadım. Yine bilet satışa açılmadan birilerine dağıtılmış. İnternetten bakıyorum bekleyipte alabilen tek 1 kişi bile yok. Beşiktaş izmir e gelecek diye bekle yine boş!
    Böyle bir sıkıntı yaşamıştım daha önce, gittim takımsız passolig aldım şimdi akhisar maçına gideceğim. Mecburen akhisar türbininde olacağız ama yapacak bir şey yok.
  • quote:

Antrenmanda denediği 11:

Karius

Gökhan Gönül, Vida, Mirin, Caner

Atiba, Dorukhan

Lens, Ljajic, Güven

Burak Yılmaz

(DHA)
    Güzel kadro. Son dönemlerde ki; her bölgede ki en dengeli kadro olabilir. Tabi burada oyuncuların göstereceği performans önemli olacak. Ljajic üzerine kurulacak bir oyun ve Burak bitiriciliği iyi bir etki yaratabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roberto Baggio -- 15 Ocak 2019; 16:30:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Hocam füze atsaydın böyle ölmemiş. Haklısın o ayrı tabi.

Ulan şöyle 5 6 sene ligin ağası olmak varken yine depresyonlardayız.

100. yılda da böyle bir bokluk olmuştu.

Bir şey oluyor araba yoldan çıkıyor anlamıyorum ki niye böyle
    Kişileri bireyleri takım üzerinde görür isen böyle olur. malmö lü gruptan çıkamamışsın hala hoca diye bağırıyorlar. Geçen sene başında hoca uçtu gitti.

Bu sene başında aynı kadro ve Abdullah Avcı ile girseydik şu an açık ara liderdik.

Mourinho gibi adamı kovaladılar yahu. Solskjær reyiz geldi 6 da 6 yaptı. 7 maç kazanır ise tarihe geçecek. Ortalarda ruh gibi gezinen Pogba dakika 87 88 de adam kovalıyor.

Kan değişikliği şart. Ama hala 7 numara alayına trivela şenol güneş demiyorlar mı cinnet geçiriyorum gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Güzel kadro. Son dönemlerde ki; her bölgede ki en dengeli kadro olabilir. Tabi burada oyuncuların göstereceği performans önemli olacak. Ljajic üzerine kurulacak bir oyun ve Burak bitiriciliği iyi bir etki yaratabilir.

Alıntıları Göster
    Bu kadro aynı şekilde istikrarlı oynasın. Lens falan acaba kaçıncı dakika oyundan çıkacağım yerime manevi oğlunu alacak psikolojisinde olmasın, elimizi kolumuzu sallaya sallaya 40 puan toplarız. Gökhan Gönül'ün de performansı deli artar. Bazıları geri gelmediği gibi adam hücuma çıkınca önüne top atmıyor çünkü. Kapasitesi o kadar. Kısıtlı.

• hazır mevzu şenol güneş'e gelmişken ben de bununla alakalı anımı anlatayım sizlere.

3 gün önce ps4'te kariyer modu(fifa 18) oynarken koyu fenerli bir arkadaşım bana "bu ülkedeki en iyi td'nin fatih terim ikincisinin de kocaman olduğunu söylemişti." tabi o sıra beni gülme aldı.

gülme esnasında bana "aykut kocaman bu sezon en iyi td'si seçildiğini, bu yüzden şenol güneş'ten önde olduğunu" söylediğinde bendeki gülmemin şiddeti daha da arttı

gülmem bittikten sonra arkadaşa "kupa sayılarını geçtim, milli takım 3.lüğü de mi yalan?" dediğimde "terimin oyuncularıyla milli takımı dünya 3.cüsü yaptı da n'oldu?" gibi aptalca açıklamalar yaptı.

bu yanıttan sonra elimdeki dualshock'u bırakıp iki saat yerlerde gülmekten nefessiz kaldım... kariyerdeki bir maçım arkadaş sayesinde hiç oldu (6.7'den 4.3'e düştü...)

hayatımda bu kadar uzun süreli gülmemiştim.

görüyorum ki burada koyu fenerli arkadaşımdan farksız düşünceler var. arkadaşlar yapmayın. daha üç gün önce fazla gülmekten adeta hayatta kalma mücadelesi verdim, beni bu sefer yeniden yerlere yatırıp nefessiz öldüreceksiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 15 Ocak 2019; 17:8:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• FB Tolgay için 1M+Şener +Valbuena dediler radyoda. Doğru mudur? Gelirse nasıl olur sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: husamsdu

FB Tolgay için 1M+Şener +Valbuena dediler radyoda. Doğru mudur? Gelirse nasıl olur sizce?
    bi yaninda quaresma, oteki yaninda valbuena derken ljajic kendi kafasina sıkar bi gece.

• 
Sayfa: önceki 19911992199319941995
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.