Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1991. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.354.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19891990199119921993
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birileri yalan söylüyor ikisinin de aynı anda gelmesi imkansız

Tayfun Bayındır: Beşiktaş'ın, Marco Pjaca transferi yarın ya da öbür gün biter. Çok net duydum. 🎙️Serdar Ali Çelikler: İyi futbolcu.

BEŞİKTAŞ sevdalısı takipcilerimize dostlara kardeşlere önce BURAK YILMAZ şimdi de RESMEN KONOPLIANKA transferlerini müjdelemek bir FENERBAHCELI olarak ben adına mutluluk ...ADİL BESIKTASLI dostlara SAYGILAR..her iki oyuncu da hayırlı olsun ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eren1s kullanıcısına yanıt
    Geldi işte ama bonservisi ile olacağını sanmıyorum kiralık olabilir ama ne kadar belli değil tam olarak bugün yarın açıklanır. Babelden boşalan yeri doldurur. Aslında çok sağlam bir oyuncu ama kendisini verirse.
  • Adriano da gıderse eger teknık ekıbe kolaylık ve sabır diliyorum başka şey değil
    Fatih Terim ya da yabancı bir olsa başımızda yönetim son 3 yıldır yaptıklarını yapsa adam basıp giderdi
    Adriano giderse Tosic gelsın madem. Ya da iyi bır sol bek alınıp Caner/Güven/Pektemek Babel’in yerine gecsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Adriano da gıderse eger teknık ekıbe kolaylık ve sabır diliyorum başka şey değil
    Fatih Terim ya da yabancı bir olsa başımızda yönetim son 3 yıldır yaptıklarını yapsa adam basıp giderdi
    Adriano giderse Tosic gelsın madem. Ya da iyi bır sol bek alınıp Caner/Güven/Pektemek Babel’in yerine gecsın
    Adriano yerine Tosic Süpersin hocam lütfen daha fazla analiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    adriye bonservis vereceklerini sanmıyorum o yüzden belki kalabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: adv11

adriye bonservis vereceklerini sanmıyorum o yüzden belki kalabilir

Kalır umarım cunku bu saatten sonra hem sol bek hem sol açık alacak durum yok , iki transferin de tutma ihtimalını beklemek de büyük risk.
    Şu durunda Yapılacak en iyi iş bir tarafı yama yapıp dıger tarafı sağlamlaştırmak olacak Adriano giderse .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 14 Ocak 2019; 19:52:12 >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    34 yaşında, 35'ine girecek adamı göndermeyelim 40'ına kadar oynasın tabi.
  • Babel varken sola adam almam, demiş. NTV'nin "sola adam istemiyorum" haberi yalana düşmüş oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Yerini dolduramayacaksak ...
    Ayrıca Adriano ben gencim diyen çoğun isime tur bindirdi bu seneye kadar. Bu tür adamlara yaşlı ya diyemezsın demezsın bir anda atamazsın ki ? Yavaş yavaş yerini doldurmaya bakarsın . Bız bunu yapmıyoruz işte sorun burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 14 Ocak 2019; 20:00:20 >
  • Blok durumda olan adamların mesajını gormuyorum alıntısını goruyorum nasıl oluyor bu ıs ya ? Bıldırım gelıyor adamın mesajından ?

quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Babel varken sola adam almam, demiş. NTV'nin "sola adam istemiyorum" haberi yalana düşmüş oldu.

Bunun gibi onlarca örnek var ki... cımbızla laf seçiyorlar işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 14 Ocak 2019; 19:58:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Yerini dolduramayacaksak ...
    Ayrıca Adriano ben gencim diyen çoğun isime tur bindirdi bu seneye kadar. Bu tür adamlara yaşlı ya diyemezsın demezsın bir anda atamazsın ki ? Yavaş yavaş yerini doldurmaya bakarsın . Bız bunu yapmıyoruz işte sorun burada

Alıntıları Göster
    Öyle ama bu sene pek iyi olduğu söylenemez, fiziği iyi değil geçen senelere nazaran. Adam üst üste oynamıyor bile artık.

• Güven'in saçları

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Burak Yılmaz da takımla çalışmaya başlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 14 Ocak 2019; 20:04:43 >

• quote:

Öyle ama bu sene pek iyi olduğu söylenemez, fiziği iyi değil geçen senelere nazaran. Adam üst üste oynamıyor bile artık.

Doğru mallesef .bunda hem fikiriz zaten düzenledikten sonra da yazdım
    Ama Babel gitmişken yerine adam gelecek mı bılmıyor iken sımdi de bu adam giderse ne olacak ? Yazdım ya yukarıda , bu yönetimin alacagı en iyi ısım Tosic olur su durumda. Tosic alırsın ama önune de sağlam transfer yaparsın o zaman kabul olur , ya da sol bek sağlam yaparsın ön tarafı Caner Pekto Güven Lens falan değiştire değiştire oynarsın 17 maç
    Neyse daha kesın olan sey yok

• Yönetimde futboldan anlayan adam yok ki. Olsa gider Arber Zeneli alip gelirler. Konoplyanka falan fazla masraf. Pjaca zaten alinmasi ihtimal dahilinde degil.
    https://www.transfermarkt.com.tr/arber-zeneli/profil/spieler/222876
    Sozlesmesi bitiyor makine gibi oyuncu. Bizimkilerin haberi bile yoktur.
  • Sözleşmesi biten Andreas Pereira da sol kanada iyi olur.
    https://www.transfermarkt.com.tr/andreas-pereira/profil/spieler/203394
  • Valentino V kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe bu oyuncu için nabız yokladı ama oyuncu büyük kulüpte oynamak istediğini söyledi. Kısacası direk redetti diyebiliriz.

https://www.fcupdate.nl/voetbalnieuws/343959/gewilde-zeneli-spreekt-zich-uit/
  • Babel oynadigi zaman iyidi hostu ama son 6 ayda surati mahkeme duvari gibiydi. Surekli rest cekmeside ayri bir konuydu. Gorelim bakalim orada eline ne kadar maas gececek? Ne demisler gelenin yeri hazir gidenin yolu hazir. Yolu acik olsun.

Suan elimizde Caner haricinde solda oynayacak oyuncu yok gibi. Mesela Ts macinda maca ortak olmamizi saglayan oyuncuydu. Sol acikta iyi isler yapar ama sol bekte olmuyor. Hele orta saha sorunluyken hic olmaz.

Fener de oynadigi zaman, takim savunmalari ve defanslari fena degildi ve Baroni-Meirles gibi 2 tane iyi oyunculari vardi. Pas yapan takimdan ziyade uzun oynayip sonen toplari alip hizli oynuyorlardi. Webo-Kuyt-Emenike gibi fizik gucuyle oynayan oyunculara sahipti. Caner iste bu tur oyun formatinda sol bekte is yapar.

Fakat bizim gibi takim savunmasi sorunlu, orta sahasi vasat ve ileride fiziksel anlamda eksik olan bir takimda bek oynayamaz. Ancak sol acikta is gorur.

Suan takim iskeletinde sorun yasiyoruz. Orta alan oyunculari soru isareti. Adem ve Burak ile ileri iskeleti kurduk. Defansa da Mirin geldi. Bakalim Mirin ne katki verecek. Sadece orta gobekte eksikligimiz var. Dorukhan ancak 8 no olur. Direk 6 no degil. Medel ise baska bir profilde oyuncu. Atiba ile ilgili konusmaya gerek yok. Keske saglam bir orta saha gelse. Sol kanata oranla (bence) daha cok ihtiyacimiz var. Sol kanat, sag bek ve orta saha gelirse ve bunlar nokta atisi olursa tadindan yenmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pitx1 kullanıcısına yanıt
    Öncelik olarak orta saha sonra sağ bek sonra sol taraf ve en son yine forvet ihtiyaçlarımız var bence şu an kadroya.Orta sahaya alınması gereken adamın da gol tehditi olacak.Yoksa şimdikilerden farkı olmaz.
  • Cenk geliyor yada şuan Tv'de olan Tosun paşa filmine gönderme yapıyor bilemiyorum. İlk gelenleri hep Murat Özen haber verdiği için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 14 Ocak 2019; 21:24:16 >
  • 
Sayfa: önceki 19891990199119921993
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.