Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
58.750
Cevap
85
Favori
1.282.113
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    7695 Mesaj

Göz bebeğimiz Necip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: eyoruk
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Altyapıdan çıkardığımız nadir oyunculardan bir tanesi ve ne görev verilirse yapıyor, fazla para da almıyor. Zaman zaman faydalı da oluyor.

Necip neden gitsin ki ?
    Tatmin ediyorsun yani çoğu maç yakıncada sövmeyek elalemin altyapı oyuncusu iyi oynar gelişir takımın kaptanı ve değişmez oyuncusu olur bizde ise dinamit olur çoğu maç ha yaktı ha yakacak noktasına getirir iyi olsa amenna derim ama bir oyuncuda yıllardır hiç mi gelişme olmaz hep aynı aynı bir ara sıra orta çalım dener o oooo v deriz biter geçer sonra başka bir maç çat kırmızı çat penaltı yakar bende isterdim böyle altyapıdan bir oyuncu çıksın takımı sahiplensin hem yönlendirsin ama necip bu isim değil şuan takıma yük bana göre takımda böyle oyunculara eyvallah çekeceksek bu takımdan başarı beklemeyin.Günü kurtarır bu takım takımların evlat psikolojisinden çıkıp tamamen şirket gibi verimliliği esas alarak iş yapması lazım.Ona göre kontrat vermeli.Yoksa gelişme beklemeyin 1 yıl parlar sonra geri çöp haline geri döner şuanki olduğu gibi takım.

• Yarbay
    9788 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Göz bebeğimiz Necip
    Tahmin ettim de okuyup da giderdi yazmışsın ben onu anlamadım ? Haa tamam şimdi durum belli oldu , yukarıda alıntı yaptığın kişi bende blok durumda.Bu yüzden mesajın havada kalmış gibi.Tamam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 12 Ocak 2019; 19:43:20 >

E kaç alacak? En düşüklerinden biri diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    Bu para yeteneksiz bir yedek için normal yani. Bizim taraftarın bir kısmı ciddi anlamda sıkıntılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Draco0 -- 12 Ocak 2019; 19:49:16 >

Her oyuncu öyle olmaz ki ?
    Bakın bizim taraftarlar şurada yanılıyor.Bir takımın her oyuncusu çok yetenekli çok atak golcü şu bu olmaz.Bazen sıradan oyunculara da ihtiyac duyarsın,sadece belli işleri yapacak kenara çekilecek oyuncular vardır.Her takımda olmuştur bu oyuncular.Real Madrid Barcelona dahil.Sanıyorsunuz o takımlarda 23 isim de star isim yetenekli isim.Yok öyle işte.
    Üstelik sen daha takımın as orta saha rotasyonunu kuramamışsın verim alamamışsın 1 yıldır.Kalkmış Necip gitsin diyorsun.Necip gidince onun yerine kimi kaç paraya alacaksın ? Anadolu takımları ne kadardan kapı açacak ? Bu iş nasıl olur ? Önce Atiba -Tolgay gibi adamların daha iyisini bulursun onların yerini alırlar takımın seviye atlar.Sonrasında yedeğinde Atiba olduğu zaman Necip ile anlaşır yolları ayırırsın.Mesela yani Atiba olmaz başkası olur.

Bu devre çok göze battı Necip, neden çünkü kadro verim vermedi.Oyuncular değişti performans veremedi.Necip bile 3 farklı yerde oynadı.Necip 20 maçta 15 maç oynayabilecek bir adam değil ki ? 20 maçta 5 maç oynatırsın yapması gerekeni yapar çıkar.Bazen öyle performans alırsın ki takımı üstüne yapalım dedirtir adama.
    |
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Her oyuncu öyle olmaz ki ?
    Bakın bizim taraftarlar şurada yanılıyor.Bir takımın her oyuncusu çok yetenekli çok atak golcü şu bu olmaz.Bazen sıradan oyunculara da ihtiyac duyarsın,sadece belli işleri yapacak kenara çekilecek oyuncular vardır.Her takımda olmuştur bu oyuncular.Real Madrid Barcelona dahil.Sanıyorsunuz o takımlarda 23 isim de star isim yetenekli isim.Yok öyle işte.
    Üstelik sen daha takımın as orta saha rotasyonunu kuramamışsın verim alamamışsın 1 yıldır.Kalkmış Necip gitsin diyorsun.Necip gidince onun yerine kimi kaç paraya alacaksın ? Anadolu takımları ne kadardan kapı açacak ? Bu iş nasıl olur ? Önce Atiba -Tolgay gibi adamların daha iyisini bulursun onların yerini alırlar takımın seviye atlar.Sonrasında yedeğinde Atiba olduğu zaman Necip ile anlaşır yolları ayırırsın.Mesela yani Atiba olmaz başkası olur.

Bu devre çok göze battı Necip, neden çünkü kadro verim vermedi.Oyuncular değişti performans veremedi.Necip bile 3 farklı yerde oynadı.Necip 20 maçta 15 maç oynayabilecek bir adam değil ki ? 20 maçta 5 maç oynatırsın yapması gerekeni yapar çıkar.Bazen öyle performans alırsın ki takımı üstüne yapalım dedirtir adama.
    tamamda senin altyapıdan en iyi çıkardığın oyuncu bu bende yok demiyorum ki realde barcada da var altyapıdan ama sıradan olan bizdeki en iyisi, bu anlatabildim mi en iyi oyuncun necip demek ne demek biliyor musun bu ülkeden ve futbolundan türk futbolundan bir halt beklemeyen demek.

• Yarbay
    6919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Asmodian1

Bu para yeteneksiz bir yedek için normal yani. Bizim taraftarın bir kısmı ciddi anlamda sıkıntılı.

Alıntıları Göster
    Pektemek çok mu bir şey yaptı dünyanın parasını alıyor?

Önce bir yapıyı eleştirin sonra..altyapıdan çıkan oynayan tek adam Necip yani düşünün durumu.

Bak ben bunu yazdım yukarıda.
    Yani o zaman şu son yazdığına göre aynı şeylerden bahsettik.Ama sen adresi karıştırmışsın işte.Adreslerimiz farklı bundan bahsediyoruz.Bunu diyorum işte.Sen yapıyı değiştir düzeni değiştir.Necip gitsin demek ne fayda ? Necip şu anda şu takıma 23 kişilik kadronda lazım olan biri.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

tamamda senin altyapıdan en iyi çıkardığın oyuncu bu bende yok demiyorum ki realde barcada da var altyapıdan ama sıradan olan bizdeki en iyisi, bu anlatabildim mi en iyi oyuncun necip demek ne demek biliyor musun bu ülkeden ve futbolundan türk futbolundan bir halt beklemeyen demek.

Alıntıları Göster
    Necip'in gitmesi ile problem çözülmeyecek demektir bu. Adam kendi yeri dışında her yerde oynuyor yahu, bir kalede oynamadığı kaldı.

Ben çok harika bir oyuncu demiyorum, evet hatalar yapıyor da hangi oyuncu yapmıyor Allah aşkına.

Necip yabancıların " versatile " dediği joker bir oyuncudur. Standardını oynamaya çalışır, görevini yapar.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    quote:

Tahmin ettim de okuyup da giderdi yazmışsın ben onu anlamadım ? Haa tamam şimdi durum belli oldu , yukarıda alıntı yaptığın kişi bende blok durumda.Bu yüzden mesajın havada kalmış gibi.Tamam..

Alıntıları Göster
    Kaldır o bloğu çabukkk
    |
    |

Pektemek çok mu bir şey yaptı dünyanın parasını alıyor?

Alıntıları Göster
    Fazla para alıyor tabi ki soru mu bu.

Önce bir yapıyı eleştirin sonra..altyapıdan çıkan oynayan tek adam Necip yani düşünün durumu.

Bak ben bunu yazdım yukarıda.
    Yani o zaman şu son yazdığına göre aynı şeylerden bahsettik.Ama sen adresi karıştırmışsın işte.Adreslerimiz farklı bundan bahsediyoruz.Bunu diyorum işte.Sen yapıyı değiştir düzeni değiştir.Necip gitsin demek ne fayda ? Necip şu anda şu takıma 23 kişilik kadronda lazım olan biri.
    Olmayan yapının nesini eleştireyim ki.

Orası da doğru
    |
    |

Fazla para alıyor tabi ki soru mu bu.

Alıntıları Göster
    E tamam işte, takımda bir şey yapmayıp da dünyanın parasını alan adamlar varken, Necip en azından görev verildiği zaman elinden geleni yapıyor.

O'na gelene kadar Love, Tolgay, Gökhan Töre var.

Pektemek fazla alıyor deyip önüne gelene 5er senelik yağlı ballı sözleşmeler verelim o zaman. Sonra da 4 4 yeyip gelsinler çok mantıklı.

|
    |
    BJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

E tamam işte, takımda bir şey yapmayıp da dünyanın parasını alan adamlar varken, Necip en azından görev verildiği zaman elinden geleni yapıyor.

O'na gelene kadar Love, Tolgay, Gökhan Töre var.

Alıntıları Göster
    Benim o noktada kızdığım şu bak yukarıda da yazdım bu takımı sahiplenecek altyapısından çıkan yetişen kaptan olabilecek en iyi ürün bu mu benim kızdığım bu ha bu oyuncuda hiç kendine geliştiremez mi bu takım hiç mi üstüne koyacak şekilde yetiştirmez bu oyuncuyu bir takımın en iyi alt yapı ürünü işi düşünce uğra sami abiye mi düşecek bu mu yani 27-28 yaşına gelmiş en iyi alt yapı ürünü bukalemun gibi heryere uysun diye kullanılıyor benim bildiğim bir oyuncu çıkar yani 1 oyuncu oda demirbaş olur ha bu oyuncu sağ bel olur sol bek olur stoper olur ama demirbaş olur yeri gelir takımı ateşler abilik yapar katkısıda yadsınamaz kimse gene yakacak aman abi ya gene mi bu giriyor deriz kenarda görünce kimse üfleyip püflemez girmesi gururu verir güven verir var mı böyle birşey soruyorum görüyorum ki yok.
    |
    |

• Yarbay
    6919 Mesaj
    quote:

Pektemek fazla alıyor deyip önüne gelene 5er senelik yağlı ballı sözleşmeler verelim o zaman. Sonra da 4 4 yeyip gelsinler çok mantıklı.
    Takım ortalamasına göre ve yaptığı işe göre, aldığı maaş fazla değil diyorum ben de
    |
    |

|
    |
    BJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Raşit Altun: "Ryan Babel, Fulham'a transfer oldu. Salı günü transferin açıklanması bekleniyor. Sezon sonu sözleşmesi bitecek bir futbolcudan da 1.5-1.8 Milyon € gibi bir bonservis bedeli elde edilmiş olacak." (BeIN Sports)

Hadi bakalım, hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 12 Ocak 2019; 22:55:05 >
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
4,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.