Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Roma Gerson'u kiralik olarak yollar mi acaba neredeyse hic forma sansi bulamadi son 10 dakika girdi cogu zaman. Bu tarz takiminda forma bulamayan gencleri kovalamak lazim aboubakari tutamadik elde ama taliscadan para kazanma ihtimalimiz hala var mesela. Boyle opsiyonlu kiralamalar yapip tutani alarak iyi kâr elde edebiliriz. Leicester devre arasi Fousseni Diabate'yi aldi misal hic forma bulamadi epl'de cok yönlü bir hucum oyuncusu. Benim uzun suredir yazdigim ve begendigim Adalberto Penaranda'da misal hucumda her yerde oynayabilen ilginc bir oyuncu fizikli ama dribling ve calim yetenegi de var baya, aboubakar gibi bir sey henuz 21 yasinda. Hem lens hem quaresmadan kurtulup soyle bir deli fisek alsak sürprizli bir takim oluruz. Talisca yapiyordu o surprizleri ama ortasahada oynayanin surprizden once yapmasi beklenen isleri asgari duzeyde yapmasi lazim o yuzden bir cok macta kotu futbol oynadik ve orta-kafaya döndük. Gercek bir ortasaha alirsak taliscanin yaptigi surprizleri yapacak kanat/kanat forvet lazim bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young Sinatra -- 22 Mayıs 2018; 2:48:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Pek bir şey anlamadım yazdıklarından, q7 ile ilgili ne düşünüyorsun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu gidecekler gitmesi gerekenler bir an önce giderde önümüze bakarız umarım..Bunlardan kurtulmadan sağlıklı, düzgün bi planlamada yapamıycaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Pek bir şey anlamadım yazdıklarından, q7 ile ilgili ne düşünüyorsun?
  • bruno peres için teklif ettiğimiz yazılmış. romalılar umarım alırlar gibisinden şeyler yazmışlar. adam 2.sağ bek durumunda.

kelepir bir fiyata iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asmodian1 -- 22 Mayıs 2018; 2:48:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Şu gidecekler gitmesi gerekenler bir an önce giderde önümüze bakarız umarım..Bunlardan kurtulmadan sağlıklı, düzgün bi planlamada yapamıycaz.
    Şuan en mantıklı görünenleri söyleyeyim.

Gidecek gibi duranlar

1.Vagner Love

2.Atiba

3.Mustafa Pektemek

4.Boyko

5.Orkan Kiralık

6.Aras ya fes ya kiralık

7.Lens gitmesi zor belki kiralık olabilir oda maaşının gene yarısını biz karşılarsak sanıyorum.Rizespor başındaki Deli İbo istiyormuş ama kiralık gidecek belki olabilir.

8.Negredo maaşı çok fazla ve seneyede bitiyor bilmiyorum negredo'nun niyetine kalmış isterse feragat edip kalabilir 2.forvet olur

1.7 Milyon maaşa felan yada İspanya'ya döner fes edilir sözleşmesi.Oda iyi niyetine bağlı.

Seneye Fikret Orman'ın dediğine göre baya daralacak kadro ve lig esaslı bir kadro olacak avrupada kimse pek bir şey beklemesin.Aynı eğer gruplara kalırsak 2015-16'daki gibi belli bir puan elde eder eleniriz sanıyorum.Esas olan lig avrupa hem yorucu hemde getirisi çok az gerek puan gerekse mali olarak külfetide fazla finale giden yolda çok uzun.Yeni sezonda şampiyon olup ona göre kadro kurmak daha iyi olur.Mali olarak bu ilerin düşünülmesi lazım yoksa ipin ucu kaçıyor.Fikret orman yanlışlarda yapıyor elbet ama buna zamanında dur demek lazım öncelikle boşa kenarda duranları felan şutlamalı.Belli bir kadro elde durmalı her oyuncudan verim alınacak şekilde onun dışında işe yaramayan kamp sonrası ne var ne yok satma olsun kiralama yoluyla olsun ama klübe yük olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: heatblast

Hocam borç kur artışı nedeniyle çok arttı. Euro 2012 yılında 2.2 liraydı şimdi 5.3 lirayı geçti. Ayrıca borçların faizi de var. Bu gidişle takım mali açıdan yıllık geliri yılık giderini karşılasa bile bu kur artışı ve faizle 2 yıla 3 milyarı bulacak borçlar.

Alıntıları Göster
    Borç işini fazla kafaya takmayın kim ödüyor ki bizde ödeyelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farkli kulvarlarda oynamak icin genis kadro kurmanin hic mantikli olmadigi yeterince anlasildi sanirim.

16 oyuncu + 8 u21 oyuncusu yeterli olucaktir.

Ilk 11 oynamayan hic bir oyuncu bi anda katki saglayamiyor zaten.

• LeTeina kullanıcısına yanıt
    Disarida 100k€ ya oynayan gencleri yaklasik fiyatlara getirebilirsek cok iyi olurdu. Bence Besiktas da olsan en yuksek 1mi€ vermen gerekir, birak fener gs istedigi parayi versin.

1 sene sampiyon olunca seye herkese 2x maas veriyorsun sonra 3 yilini atese atmis oluyorsun, cok yanlis.

Yuksek maas verince yollayamiyorsun da..

• Beşiktaş'a emek verip gidenler.Ciğer sökmelik video olmuş

https://twitter.com/Kasar_Yaza/status/998338486544601090
  • Bu listeden Orkan ve maaşında indirime gider veya çok uçuk bi rakam istemez ise Atiba dışındaki hepsini bi şekilde zararınada olsa elden çıkarmak lazım, bunlara eklemelerde olur tabi gelecek tekliflere göre.

• Başkan bütün takımı Çin'e satacak herhalde. Herkesin adı çıkıyor tek tek. Bu kadar adam satılamaz beyler hayal kurmayın boşuna.
  • Larin gelirken tosic giderken is bitene kadar hicbiriniz duymadiniz is bitene kadar. Transfer haberlerine cok takilmayin ruhumuz duymadan gelen gelecek olan.
  • Arkadaşlar Talisca'dan para gelecek diye fazla ümitlenmeyelim bence.

Talisca'yı almak isteyenler Benficaya rest çekiyorlardır "vermezseniz Beşiktaş'tan ucuza alırız" gibisinden.

Bu yüzden 30'a Benfica satar bu çocuğu. Bize kalmaz. Belki biz 25e bizden alın diyerek kiralık ödediğimiz parayı çıkarırız ama Talisca' nın da bu işlere girip bize yarar sağlayacak karakterde olduğunu düşünmüyorum.

Transfer sezonundan bu sene almaktan çok çöpleri ve yüksek maaşlı yaştan dolayı elimizde kalacakları satabilsek yollasak çok sevineceğim. Malum dövizin durumu ortada.

Love, Negredo, Aras, Lens, Q7, Atiba, Adriano, G.Gönül, Vida, Boyko, Mitrovic

• Matic-Pogba-Talisca 3lüsünün boy ortalaması 1.92. Korkunç birşey ya ilerde de 1.91lik Lukaku ayıboğanı var.

2002 Dünya Kupasında Senegal'e karşı oynadığımız maçta sanki devlere karşı oynuyoruz gibi hissetmiştim.Manchester United'da ona benzer birşey olacak Allahtan Alexis ve Lingard bücürleri var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Matic-Pogba-Talisca 3lüsünün boy ortalaması 1.92. Korkunç birşey ya ilerde de 1.91lik Lukaku ayıboğanı var.

2002 Dünya Kupasında Senegal'e karşı oynadığımız maçta sanki devlere karşı oynuyoruz gibi hissetmiştim.Manchester United'da ona benzer birşey olacak Allahtan Alexis ve Lingard bücürleri var
    Bu boy ortalaması özellikle orta sahanın göbeğinde oynayan oyuncular için çok önemli. Ama çevik oyuncu da çok önemli. Bana göre 1 tane böyle 1.90a yakın ön liberon bide Oğuzhan gibi çevik pas dağıtan oyuncun olacak.

Medel, Oğuzhan orta sahası gerçekten çok kötü. Bu senenin planlamasını nereden bakarsan bak rezalet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Bu boy ortalaması özellikle orta sahanın göbeğinde oynayan oyuncular için çok önemli. Ama çevik oyuncu da çok önemli. Bana göre 1 tane böyle 1.90a yakın ön liberon bide Oğuzhan gibi çevik pas dağıtan oyuncun olacak.

Medel, Oğuzhan orta sahası gerçekten çok kötü. Bu senenin planlamasını nereden bakarsan bak rezalet.

Alıntıları Göster
    Eğer Kante kadar kalitelisini alamayacaksan ön libero kısa boylu olmayacak ya.Hem havadan hem yerden süpürecek. N'Zonzi,Matic,Busquets gibi ön liberolar daha çok hoşuma gidiyor.Slenderman gibi alacaksın alacaksan

• quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Eğer Kante kadar kalitelisini alamayacaksan ön libero kısa boylu olmayacak ya.Hem havadan hem yerden süpürecek. N'Zonzi,Matic,Busquets gibi ön liberolar daha çok hoşuma gidiyor.Slenderman gibi alacaksın alacaksan

Alıntıları Göster
    Kantenin iyi olduğu zamanlarda bile yanında Drinkwater ve Matic gibi adamlar vardı. Böyle adamlar tek başına olmuyo. Chelsea Matic gidince dağıldı resmen.

• 🏆 Süper Lig'de sezonun kurtarış oranı en yüksek kalecileri.

%77 Fabri

%76 Serkan Kırıntılı

%73 Onur Kıvrak, Volkan Babacan

%72 Volkan Demirel

%70 Beto, Ramazan Köse

%69 Muslera

%68 Haydar Yılmaz

%67 Ertaç Özbir

Fabri’yi nereden ve kim bulduysa allah razı olsun

• 🏆 Süper Lig'de topu oyuna sokma başarısı en iyi olan kaleciler.

%85 Fabri

%78 Muslera

%77 Beto, Volkan Babacan

%76 Onur Kıvrak

İlk geldiğinde sağ ayak mı sol ayak mı diye kararsız kalmıştım bu adama. Helal olsun yakışıklı reyiz

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.