Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3869. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38673868386938703871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lens te bir kıpırdanma var gibi gördüm. Devamı gelirse faydası dokunabilir. Günün kazanımı buydu.

Onun haricinde oyuncuların neredeyse hepsi bencildi. Hepsi gol atmak istedi. Atibaya şaşırdım o bile net asisti yapmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke oğuzhana alıcı çıksaydı yıllardır vasatın üstüne çıkamadı.

• https://twitter.com/SizofreniYasam/status/956825643194318848

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Negredo'yu satsinlar 3'e 5'e bakmadan. Adamın yemediği mobbing kalmadı sene başından beri. Takım pas atmaz. Quaresma pas atmasi gereken yerde pas atmaz. suçlu Negredo ilk onu çıkarır. Artık mental olarak hiç bir şey veremez bu takıma.

• Göztepe dembabayi alıyormus sanırım.

• 2. yarı Quaresma oyundan düştüğünde Lens girseydi ve forvet olsaydı sahada daha iyi anlaşırlardı. Lens kötü falan ama Quaresma sevdasını çözemiyorum arkadaş.

Negredo uslu uslu çıkıyor garibim Quaresma pas atmıyor, Babel pas atmıyor, Talisca pas atmıyor. Vagner Love nasıl olacak acaba merak ediyorum ona da pas atmayacaklar ama en azından top sürebiliyor kendi kendine bir şeyler yapabilir.
  • .

• Geçmiş olsun cümleten bu sene zor çok zor

• Şenol hocanın artık birilerini kayırması yeter. Oğuzhan iyi oynasa da oynamasa da daima kadroda yeri hazır. İkisinin de trabzonlu olması tesadüf mü sizce? Şenol Güneş memleketçilik yapıyor. Tolgay’ın ne eksiği var bence Tolgay, Oğuzhan’dan daha kumaşı iyi oyuncu. Kadro seçiminde adaletli davranmıyor. Kafasına yerleştirmiş bir kere Negredo maç bitmeden oyundan çıkacak diye forvet çıkardı kanat aldı. Kendisini sevip sayarım ama artık yeter. Oğuzhan’ı da alıp elele Trabzonspor’a gitsinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: marselinyo

Şenol hocanın artık birilerini kayırması yeter. Oğuzhan iyi oynasa da oynamasa da daima kadroda yeri hazır. İkisinin de trabzonlu olması tesadüf mü sizce? Şenol Güneş memleketçilik yapıyor. Tolgay’ın ne eksiği var bence Tolgay, Oğuzhan’dan daha kumaşı iyi oyuncu. Kadro seçiminde adaletli davranmıyor. Kafasına yerleştirmiş bir kere Negredo maç bitmeden oyundan çıkacak diye forvet çıkardı kanat aldı. Kendisini sevip sayarım ama artık yeter. Oğuzhan’ı da alıp elele Trabzonspor’a gitsinler.

Tolgayın eksiğini anlayamadınız mı hala? adam 6 numara tek özelliği stoperlerden top alıp ileri vermek. Oğuzhan topu veriyor ileri fırlıyor birden ceza sahası çevresine iyi yada kötü fark etmez bunu yapıyor ve sisteme uyuyor. Tolgay ise topu defanstan alıp ileri veriyo öyle bekliyor ne anladım o işten. Anadolu takımlarında iyi iş yapar da bizde tutmuyor. Ama 6 numara oynasa daha iyi oynar o ayrı mesele.

• hala negredo vasatını savunmak için 2 yıllık takıma sallayanlar var kimse pas atmıyormuş adama
  • 2 yıllık takımı da gördük son 20dk zibile döndük.
  • Bir gsli olarak diyorum dostlar q7 bilmem kac orta yapmis die agliodunuz o olmasa bugun de kayipti sizin icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: marselinyo

Şenol hocanın artık birilerini kayırması yeter. Oğuzhan iyi oynasa da oynamasa da daima kadroda yeri hazır. İkisinin de trabzonlu olması tesadüf mü sizce? Şenol Güneş memleketçilik yapıyor. Tolgay’ın ne eksiği var bence Tolgay, Oğuzhan’dan daha kumaşı iyi oyuncu. Kadro seçiminde adaletli davranmıyor. Kafasına yerleştirmiş bir kere Negredo maç bitmeden oyundan çıkacak diye forvet çıkardı kanat aldı. Kendisini sevip sayarım ama artık yeter. Oğuzhan’ı da alıp elele Trabzonspor’a gitsinler.

Tolgayın eksiğini anlayamadınız mı hala? adam 6 numara tek özelliği stoperlerden top alıp ileri vermek. Oğuzhan topu veriyor ileri fırlıyor birden ceza sahası çevresine iyi yada kötü fark etmez bunu yapıyor ve sisteme uyuyor. Tolgay ise topu defanstan alıp ileri veriyo öyle bekliyor ne anladım o işten. Anadolu takımlarında iyi iş yapar da bizde tutmuyor. Ama 6 numara oynasa daha iyi oynar o ayrı mesele.

Aynen katılıyorum. Orta sahada tolgay oğuzhan birlikte görev yapsa (geçen sene bir ara olduğu gibi) daha üretken top oynarız. Tolgayı oğuzhanın alternatifi olarak değil Atiba ve medel in alternatifi olarak düşünmemiz lazım. Çünkü çok defansif oynuyor. İleride gözü yok. Zaten istatistik olarak bakınca anlarsınız. Beşiktaşa geldiğinden beri kaç gol kaç asisti var herşeyi anlatıyor

• Ne garip üyeler var şu konuda ya Taliscanın profil fotoğrafına çarpı koyan birisi vardı mesela, şimdi değiştirdi mi profili acaba

Arkadaşlar anladık hepiniz futbol profesörüsünüz ama lütfen çok da uçmayın yorumlarda. Talisca 'nın yerine Ricardinho lar oynuyordu yahu bu takımda
  • HEP SAVUNDUK TALİSCA'YI BİLEN BİLİR.
    BU ADAM BİZE LAZIM ARKADAŞLAR
  • Negredoya üzülüyorum hakikaten. Elimizde böyle bi adam var kullanamıyoruz. Pas oyunu oynasak harika goller atabilecek adam saçma sapan ortalar yüzünden vasat oynuyor. Babel e attığı ara pasını düşünecek kadar oyun zekası üst düzeyde ama gel gör ki topu sadece kanatta değerlendiriyoruz. Herkes bi şekilde kanata götürüyor topu. Babel en azından kaleye yaklaşıyor bi çabası var ama Quaresma çizgiden ayrılmıyor. Ortaya gelip de bişeyler denemiyor.

Negredoya bir konuda da kızıyorum. Bu kadar çok asist yapmayı düşünme. Golü düşün. Bi pozisyonda sol çarprazdan kaleyi görmüştü pas vermeyi bekledi. Vur işte adam sen forvetsin senin işin bu. Burası Türkiye, kimse sana daha net pozisyonda adam vardı ona niye atmadın da kendin vurdun demez. Tam tersi baştaki adama atmaya çalıştın diye vasat golcü, bitik golcü der. Sonra oyundan alınırsın, şaklabanlar oynamaya devam eder.

• Demin bi sigara da negredo ya yaktim. Oyundan cikarken karisinin ve kucuk kizin yuz ifadelerine cok uzuldum

• Negredo zaten kötü oyuncu değil , ama su ankı oyuna göre doğru ıhtıyacı olan da değil.Her oyuncudan bır seyler cıkartan onlara göre yenıden sıstem kurgulayan Şenol hoca bu sefer bocalıyor

Son 2 yıldır Gomez ın Abu nun ve Cenk’ın oyunlarına bakın aradamı farkları Negredo nun farkını göreceksiniz.Olayı yawee pas vermıyorlar yaeee dıye abuk bır seye indirgemenin ne kadar saçma olduğunu anlarsınız sonra da.Okul da mahalle de maç oynamıyor bu isimler ..

Negredo Love ikisi bir arada olursa bu takım olur bu kadar basit.

• Oguzhan Negredoyla uyumu yakaladi ama bu sefer de Love oynayacak yazik Ozi'ye

• 
Sayfa: önceki 38673868386938703871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.