Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3867. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38653866386738683869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bursa'da Vagner Love 11 başlarsa şaşırmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün tek sevindiğim nokta artık Medel'in formunu bulması ve ilk 11'de her zaman yerinin garanti olduğudur... Allah sakatlık vermesin
  • Pası veren Oğuzhan'mış. Yerden pas bekleyen adama havadan orta açtı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu gerçek ortaya çıktı; Tosic'in olması şart. Orta alan ve hücumda sıkıntı var bir de savunma kurgusunu bozmamamız lazım.
  • Erman, taaa dünya kupasından beri sallar Şenol hocaya, eskisini hatırlamıyorum basından, ermanın Trabzon maçlarını yönetmesini tam hatırlamıyorum, çok eski, ama alıp veremedikleri var kesün

• berk dogan kullanıcısına yanıt
    Hocam bence izlemeyin o adamı hatta turkuaz medyayı çok gereksiz bir kanal kendi konuşur kendi dinler salın bende gelip buraya yazdım sizin gibi o kabzımalın söylediklerini ama izlemiyorum 3 aydır kafam çok rahat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali1903kemal -- 26 Ocak 2018; 22:38:35 >
  • rider30 kullanıcısına yanıt
    Tosic mi?

Tamam.

• ali1903kemal kullanıcısına yanıt
    Hocam yaptığım tüm olumsuz yorumlarda yanılmaya razıyım, önemli olan takımın her geçen gün daha iyi oynaması. Talisca enteresan bir adam. Şu anda takımda ki en iyi bitirici vuruşa sahip oyuncumuz ama gol bölgesinden uzak kaldığında çekilmiyor. Keşke forvet oynamaya evrilse 10 sene forvet aramazdık.
  • ŞU oyuncuyu ( Abuşumuzu) 10m euro gibi bir çerez parasına elden kaçırdık En çok buna üzülüyorum.
  • Fener ya da galatasaray puan kaybetse güzel olacak. GS osmanlıya puan vermez de fb den ümitliyim
  • Bir şeyi de açıklatın adam akıllı be insanı sinir ediyorsunuz her halt işiniz son dakika yeter oynanan oyun ortada rezillik ortada 1 arpa boyu katedilen yol yok medya desen dansöz gibi zaten duyum denen zırtapozların lafına mı bakacağız rezaletsiniz tek kelime ile cenk neden satıldı o zaman o gelen para ne oldu yazık ya sezon sonu dünya kupası tüm oyuncuların fiyatı uçacak zaten büyük başlar faiş oyuncu almaya yeltenecek Real Madrid felan çekirge 1 atlar 2 atlar üçüncüde biliyorsunuz sonucu
  • Tosic'i benim de gözlerim aradı açıkçası, Vida'nın biraz daha süreye ihtiyacı var direkt oynamak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Davy Jones.

Fener ya da galatasaray puan kaybetse güzel olacak. GS osmanlıya puan vermez de fb den ümitliyim

Ben Ts'den ümitsizim hakemde malum Ts kırmızı yerse bum zaten atmosferi buna olanak tanıyor maçın

İddaada tek maç açmış ilginç bir katakulli var ama bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 26 Ocak 2018; 22:48:22 >
  • Puan kaybetmek için elimizden geleni yaptık ama Kasımpaşa beceriksiz çıktı. Ligin en yumuşak iki takımı karşısında ite kaka 2 maç kazandık, ama sanmıyorum ki çekirge üçüncü defa sıçrasın.

7 numaralı formayı giyen arkadaşın da Negredo'ya pas vermemek için yaptıkları artık iyice komediye döndü. Bu böyle devam edecek ve kimse bir şey demeyecekse Fikret başkanımız lütfen kulübün anahtarını 7 numaraya teslim etsin, Şenol hocayla birlikte gitsin bir kafe açsın işletsin. Bir futbolcunun kaprisine bu asırlık kulüp bu şekilde boyun eğecekse de hepimize yazıklar olsun.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 26 Ocak 2018; 22:49:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    İkinci yarı da bir pozisyon vardı defalarca izledim yazıklar olsun Şenol güneş bu heriften net olarak cekiniyor muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı şeyler değişmiyor demekki

• Negredo ve quaresma 2 ye 1 yakaladıklarında quaresmanın bilerek pas vermediğini düşünmüyorum.

Quaresma ne zaman tek topla pas verdi söyleyin bana ?

Adam illaki topu sürecek biraz ondan sonra atacak işte hep böyle bu adam. 34 yaşından sonra değişmez.

çizgiye inip negredoya atarım dedi negredo bi defansın arkasında kaldı bu sefer geri dönmeye çalıştı quaresma ve kaptırdı.

Quaresmanın hatası işte klasik quaresma top kaptırması.

Ortada bilerek pas atmama yok.

Ortaları bilerek negredoya açmıyor ama talisca ya da babeli arıyor. o konuda bir anlaşmazlık var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F31FE8CB4 -- 26 Ocak 2018; 22:55:40 >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quaresma, Şenor Hodza'yı yönetiyor başka açıklaması yok.
  • 
Sayfa: önceki 38653866386738683869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.