Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3870. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38683869387038713872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trabzonspor Tosic'i transfer etmek için resmi teklifte bulunmuşsa belki de o nedenle oynatılmadı bugün. Menajeri teklifi doğrulamış çıkan haberlere göre.
  • SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Evet, o videoyu ben de gördüm. Kafasını eğerek oyundan çıkmış. Ailesi de bayağı üzgün görünüyordu.

Bu anlamsız değişiklikleri geçen sezon Aboubakar da yaşadı. İyi olduğu, gol attığı maçlarda bile oyundan alındı. :)

Negredo, umarım pes etmez, Aboubakar gibi sabırlı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 27 Ocak 2018; 1:26:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Averajla 4. sıraya demirledik resmen, rakipler kaybetse bile bu haftayı da böyle kapatıyoruz.

Fb yenilirse 3.oluruz hocam yanlış hesap yapmışınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AİLESİ AĞLIYOR DİYE ÜZÜLDÜĞÜNÜZ ADAM TAKIMIN EN İYİ 10 OYUNCUSUNDAN BİRİ OLMAMASINA RAĞMEN MAAŞ OLARAK TAKIMIN EN ÇOK KAZANANI. ZTK VE PENALTILAR DIŞINDA İSE SADECE 3 GOLÜ VAR. BİLİN İSTEDİM.
  • Açıkçası ilk yarıdaki oyun beni utandırdı.

tamam goller kafa gol ile geldi ama hiç yapmadığımız kadar merkezden kısa paslarla gelmeyi denedik, hatta bir dizi pozsiyon bulduk. bu pozisyonların hepsinin kahramanı da NEGREDOdur.

Babel ve ozzy negronun paslarında biraz bitirici olsalardı, şu anda 2 tane yazmıştı asist kısmına.

şenol un bugünkü değişlikleri çok kötüydü.

1-Vida Pepe uyumu 0. Ben Vidayı çok beğenmedim, belki kesici ama ayağı çok kötü. top kontrolü topu oyuna sokuşu çok yavak. Şimdilik buna uyum diyelim bekleyelim.

2-Negredo çok erken çıktı ona gelene kadar babel çıkıp lens girebilirdi.

3 defansif orta saha ile ortasahayı tutamazsın biri bunu şenola anlatsın.

Negro topu ilerde tutarak sağa sola servis ederek topu bizde tutuyordu.

oyundan alınınca q7 lens babel hiçbiri o pivot özelliği olmadığı için ilerde top tutamadık. ondan 3lü medel atiba tolgay hiçbir işe yaramadı. defans hücümla başlar.

• Negredo iyi hoşsun da biraz özgüven be.Cityde oynamış adamsın.Vurulacak pozisyonlarda pas veriyorsun.

Oğuzhana ise laf yok şu haliyle halısahaya çağırmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Evet, o videoyu ben de gördüm. Kafasını eğerek oyundan çıkmış. Ailesi de bayağı üzgün görünüyordu.

Bu anlamsız değişiklikleri geçen sezon Aboubakar da yaşadı. İyi olduğu, gol attığı maçlarda bile oyundan alındı. :)

abou sabretmiyodu ya yani sabredecek, azim yapıp çalışacak, kafasında oynama planları kuracak bi yapıda değildi sanki adam. kafasının içinde bi boşluk var gibiydi, reyisi salıyodun oynuyodu içgüdüsel olarak yeşil yoldaki john coffey gibi bi adamdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 27 Ocak 2018; 2:4:21 >

• Beşiktaş'ın başına gelmiş en ahlaksız en karaktersiz bencil şaklaban yine yapacağını yapmış. Başkan ve hoca tek bir eleştiri yapmayıp sesini çıkarmıyorsa kulübün anahtarını şaklabana teslim etmişler demek ki. Vagner Love gelince ona da aynı terbiyesizliği yapmaya devam edecek çünkü şaklabanın dokunulmazlığı var. Hayranları tarafından Beşiktaş'tan üstün görülen bir varlık yeter ki trivela yapsın rabona yapsın takım şampiyon olmasada olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quaresma gene pas vermiyor negredoya. Sezon sonu yenikanat oyuncusu dusunuyorlar mı acaba bu q7 ile koca bir sezon daha nasıl gececek kondisyonuda kötü 2. yarılarda hep leş gibi. Hoca quaresma yoruldugunda lensi alsa bu kadar eleştirilmez. Sırf el kol yapıyor cıkarken die adam 90 dakika sahada.

• bu bizim taraftarların arasında da çok kafası çalışmayan adam var ya malesef. hala yok quaresma kötü yok quaresma bencil talisca işe yaramıyor diyenler var. ulan bu 2 adam olmasa takım gol atamicak gol. bakın bakiyim son gollere kim atmış bu golleri? asisti kim yapmış ?
    hala oğuzhan da oğuzhan. oglum bu adam ne işe yarıyor ? bir tek ben mi göremiyorum? bu adam bizim takıma ne katıyor? KOCA BİR HİÇ.
  • Negredo da malesef olmadı. iyi güzel kariyerli adam fakat gerçekten bitmiş. kendine güveni sıfır zaten adamın. şut çekmeye yeltenmiyor bile. love ilaç gibi gelecektir bizim takıma diye düşünüyorum. tabi şenol hoca şu oğuzhan boşunu kesmeye başlarsa.
  • flood.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rock.n.Rolla -- 27 Ocak 2018; 2:34:49 >
  • Canok C kullanıcısına yanıt
    15 metreden cesaret edip şut vurmuyor ozi. o öyle olunca rakip de önünü kapatma gereği duymuyor boşa yer işgali. oğuzhan ın fırsatlar talisca ya 35 metreden gelse leblebi gibi gol atıyordu.

Not: Quaresma'ya laf edenlerin Beşiktaş taraftarı olduğunu düşünmüyorum. 10 kilo fazlası olan niyetsiz Lens mi kesicek Quaresmayı. güldürmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rock.n.Rolla -- 27 Ocak 2018; 2:35:22 >
  • 2. golün asistini yapabilecek bir tane daha adam yok bu ligde.Quaresma psikopatını oynatmak zorundayız Negredo ile pozisyonunda kasıtlı bi durum yoktu Negredo yine kararsız kaldı o pozisyonda önce geride kaldı sonra koştu anlaşamadılar yani q7 ile ilgili değil sadece
  • Her transfer isabetli olacak diye birsey yok.Sonucta bir marcelo parasina cl kadrosu kurmaya calistik.medel orkan pepe tuttu.lens negredo tutmadi.yapacak birsey yok.sene sonuna kadar negredo alanya maci gibi birkac tane atsa yeter bize.lens bilemiyorum yani bir kere bir futbolcu vg konusunda bu kadar israrli ve istekli olmamali.Orkani vermeseydik keske ya da tore donse bir an once.

Seneye umarim yollar ayrilir negredo ve lens ile.Dick reis lens hakkinda uzun sureli kontrat icin olumsuzdu.Bir bildigi varmis.

Sadece bu ikisi degil tabi.

Tolga

Adriano

Atiba

Oguzhan

Lens

Q

Negro

Talisca(mecburi)

yollar ayrilmali bence.

fabri

utku

*(harun,caglar,goktug,gunay guvenc)

gokhan

zeki(alinip kiralanmali)

*(yabanci 28 civari sag bek)

pepe

tosic

mitro

vida

caner

*(yabanci sol bek)

medel

tolgay

necip

*yabanci 6

*yabanci 8

*yabanci 10

*yerli 8-10

babel

tore

orkan

*yabanci sol kanat

*abou tarzi genc yirtici delici forvet

*love

*larin

• quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Negredo iyi hoşsun da biraz özgüven be.Cityde oynamış adamsın.Vurulacak pozisyonlarda pas veriyorsun.

Oğuzhana ise laf yok şu haliyle halısahaya çağırmam.

Özgüven be demek kolay şenol güneş adama nasıl baskı uyguluyor farkında değil misiniz adamı kaç kere oyundan aldı sahadaki herkes düzgün sanki negredo tek kötüymüş gibi her hafta negredo şöyleydi o yüzden çıkardım aynı eleştiriyi diğer oyunculara niye yapmıyor?Şenol güneşin çalıştığı forvetlerde bu teknik işe yaramış olabilir ama Negredo'da yaramıyor görüldüğü gibi ilk 20 dakika negredo çok istekliydi 2-0 öndesin forvetini çıkarıyorsun saçma değil mi arkadaş bu?NEDEN? Sonra negredonun özgüveni düşüyor.Birde çıkma anı çok komik quaresma adama pas vermiyor pozisyonun içine ediyor ardından değişiklik geliyor dedim ki quaresma olmalı cıvıttı ama düşündüm kesin negredo çıkacak :D Anlayın artık şenol güneş quaresmanın üzerine kuruyor oyunu talisca niye o kadar gol atıyor antremandaki maçlarda bile quaresma talisca aynı takımda quaresmayı kesmeyi düşünmüyor adam hiçbir zaman quaresmaya uyum sağlayamayanları kesiyor.Bir nevi quaresmanın gönderttiği forvet olarak kayda geçecek negredo ne yazık ki.Hatırladığım kadarıylada vagner love sahada samimi muhabbetleri vardı 2 çingene iyi anlaşır.Hocamız kötü düşünmüyor ama negredo cenk gittiğinde bile 90 dakika oynama şansını neden hak etmiyor anlamış değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

abou sabretmiyodu ya yani sabredecek, azim yapıp çalışacak, kafasında oynama planları kuracak bi yapıda değildi sanki adam. kafasının içinde bi boşluk var gibiydi, reyisi salıyodun oynuyodu içgüdüsel olarak yeşil yoldaki john coffey gibi bi adamdı

aslında bir kıvılcım hissettim ilk yarı kendi başına alıp çalım filan attı bi ara :D ama sonra söndü. Vagner love'ın yedeği olunca düşüşe geçer mi acaba bilmiyorum yine de ben seviyorum negredoyu iyi niyetli parasının hakkını vermeye çalışan bir oyuncu gibi iyi bir alternatif olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 27 Ocak 2018; 3:48:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bremen Bv-244

quote:

quote:

aslında bir kıvılcım hissettim ilk yarı kendi başına alıp çalım filan attı bi ara :D ama sonra söndü. Vagner love'ın yedeği olunca düşüşe geçer mi acaba bilmiyorum yine de ben seviyorum negredoyu iyi niyetli parasının hakkını vermeye çalışan bir oyuncu gibi iyi bir alternatif olabilir.

altrnatif olmak için maaşı yüksek. aboubakar'ın da ilk yarı çok eleştirilmesinin sebebi oydu. cenk'in arkasında bekleyecekse 3.3 milyon euro aldığı maaş fazlaydı. negredo için de aynı şekilde.

yani ben de beğeniyorum, faydalı olduğunu düşünüyorum negredo'nun. 15-16 gibi bi oyun oynasak çok gol atacağını da düşünüyorum. fakat günün sonunda şu an takımın oyunu bu ve bu adam da santrafor. istediğin kadar "sırtı dönük oynuyor" falan de gol atmadığı, kaleyi bulmadığı, takımın o günkü oyununa uyum sağlamadığı müddetçe olmaz.

beğeniyorum fakat bu şekilde bizdeki kariyeri uzun ömürlü olmaz.

ne yazık ki 15-16'dan sonra o atiba-oğuzhan-sosa-gomez-olcay uyumu yakalanamadığından bireysel oyunlarla başarı yakalayan bir takım haline geldik. yine baskılı oynama, oyunu rakip yarı sahaya yığma şenol hoca ve beşiktaş'ın genleri gereği yapımızda var fakat bunlar dışında herşey bireysel oyunlarla ilerliyor 1,5 sezondur. takım bu ise negredo da zaman zaman bağımsız oynamayı, bireysel olmayı denemek zorunda. yani daimi olarak etrafındaki oyuncularla müthiş organizasyonlar üretmeyi denerse olmaz çünkü etrafındaki oyuncu grubu buna uygun değil. bencil olmak faydalanabildiği kadar faydalanmak, kendisi skor üretmek durumunda şu an.

yani o ispanyol, ispanya milli takımı genlerinden kurtulup biraz city dönemini yansıtmaya çalışmak durumunda. sırtı dönük aldığı her pasta, tekte birilerini ceza sahasına kaçırmaktan ziyade artık dönüp dışarıya dahi olsa kaleyi görmek durumunda. bu takımda bu iş yapıyor, bu kabul görüyor çünkü. yani iki haftadır onun sırtı dönük oyununun ekmeğini talisca çok yiyor fakat talisca -hakkı olarak- takdir görürken kendisi gol bulamadığından yerin dibine batırılıyor. bu kadar bonkör olmamalı, biraz şahsi oynamalı, santrafor olmanın gereğidir de bu aynı zamanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 27 Ocak 2018; 4:4:27 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bremen Bv-244

quote:

quote:

altrnatif olmak için maaşı yüksek. aboubakar'ın da ilk yarı çok eleştirilmesinin sebebi oydu. cenk'in arkasında bekleyecekse 3.3 milyon euro aldığı maaş fazlaydı. negredo için de aynı şekilde.

yani ben de beğeniyorum, faydalı olduğunu düşünüyorum negredo'nun. 15-16 gibi bi oyun oynasak çok gol atacağını da düşünüyorum. fakat günün sonunda şu an takımın oyunu bu ve bu adam da santrafor. istediğin kadar "sırtı dönük oynuyor" falan de gol atmadığı, kaleyi bulmadığı, takımın o günkü oyununa uyum sağlamadığı müddetçe olmaz.

beğeniyorum fakat bu şekilde bizdeki kariyeri uzun ömürlü olmaz.

yani biraz guiza sendromuna doğru gidiyor olay pas atarken bile panik yapmaya başladı sürekli maaşına laf ediliyorda oradaki olay bonservis indirimi içindi.neyse hayırlısı ama düşününce suç yönetimde negredo çok parlak bir forvet değildi zaten bir mario gomez gibi elit olmadı hiçbir zaman ya da bir aboubakar gibi gelecek vaad etmiyor.Bu yönetimin suçu maliyette ucuza kaçacaz diye seviyeyi düşürünce böyle oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 27 Ocak 2018; 4:0:44 >

• bide babel acil kendine gelmeli. yani mental anlamda bi motivasyon düşüklüğü var. form düşüklüğü demiyorum bakın fiziksel bi sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum, motivasyon düşüklüğü var. bişeye mi canı sıkılmış, bişeylere inancını mı kaybetmiş, depresyonda mı ne bilmiyorum ama yapabileceği, başka zaman yaptığı şeyler ya yapamıyor ya hiç denemiyor.

bugün bi pozisyonda atiba boşta sol tarafta topu taşırken 2 saat boyunca babel'in boş koşu yapmasını bekledi ki önüne atsın. orda bu işin usulü budur, sol kanat oyuncusu önü boşsa koşu yapar topu taşıyan orta saha önüne bırakır. önünde 60 metrelik koca bir boşluk varken bile bile kasıtlı olarak değerlendirmedi babel. yani orda atiba değil başka biri olsa pozisyon sonlandıktan sonra babel'e bağırıp çağırırdı kesin. bu gibi çok pozisyon var iki haftadır.

mevkisinde ligin en özel oyuncusu babel. hem sol kanat hem sol bek hem ikinci santrafor üçünü birden oynuyordu şu ana kadar. acilen kendine gelmeli. bariz bi motivasyon düşüklüğü var.

• 
Sayfa: önceki 38683869387038713872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.