Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2965. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29632964296529662967
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kapanan takımlara karşı çözüm üretecek tek kişi var o da Şenol Güneş.

Üretiyor mu? Hayır.

Tabii ki eleştirilir, eleştirilecek de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş tarihinin en iyi hocası eleştiriyor yerden yere vuruluyor lan olaya bak.
  • Maçı işim olduğu için izleyemedim.Şimdi özeti izledim.Avi bu ne ya.Koca maç tek pozisyon Negredo'nun direkten çıkan kafası.Uzun zamandır bu kadar kötü olmamışızdır heralde.

Ben hala umutluydum ama üst üste bu kadar kötü maç oynadıktan sonra umudum kesildi.Bu takım Gençlerbirliği maçından beri bi gözünüzün önüne getirin gol atmayı gecrim pozisyona bile girmiyor.Yuzde yüzlük pozisyonumuz yok resmen.

Bu sezon en iyi oynadığımız maç çok komik ama Kadıköy'deki Fb maçının ikinci yarısı.

Başaksehir maçını da pozisyonsuz bitirdik.

Bugün kazansaydık umudumuz olabilirdi ama haftaya Gs'yi yensek puan farkını üçe düşürsek ne değişir ki.Çıkıp Vodafone Parkta herhangi bir maçı kazanabiliyor muyuz.

Başkan transfere ihtiyacımız yok dedi ama Talisca'nin yerine adam almazsak maç falan kazanamayiz.

Ligde son sekiz maçta sadece iki galibiyetimiz var.Biri son Saniye golüyle.Digerinde de rakip Göztepe'nin en önemli oyuncusu cezalıydı.Golculeri yoktu.

Artık şapkayı önümüze koyup düşünme zamanı.İddaali hamleler gerekli.Lens mi oynar Negredo mu Oguzhan mi oynar Atiba mi kesilir bilmiyorum ama bazı şeyler yapmazsak Ligi 5. Bitiririz.13 maçta 19 gol ne la.13 maçta üç gol attığımız tek maç Göztepe maçı.

İki senedir bu kadar kötü bir donemimiz olmamıştı.

Bu iş bitti arkadaslar geçmiş olsun.Zaten cldeki son iki macta da iyi oynamadık.

Takke düştü kel göründü yani.2. turda eleniriz.Ligde de patates oluruz.Maalesef işler hiç iyi gitmiyor.2 senenin hatrina katlanacagiz artık ama seneye transferler tutmaz da çöküşe geçersek Demirören dönemine döneriz.

Herkese sabırlar diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Üretiyor mu? Hayır.

Talisca ve Cenk Tosunla ilk 3e giremezsin başka hoca ile 34 yaşında Quaresma ile bu kadar oluyor.
  • Şenol Güneş bu sezon şampiyon olamazsak bavulu alsın gitsin, ligdeki en geniş ve kaliteli kadroyla çöp takımları yenemiyorsak bunun tek sorumlusu Şenol Güneş'tir.

Bir kere ilk 11 tercihleri tamamen yanlış, kapanan takımlara karşı niye Atiba ilk 11'e alınır anlamıyorum, geri pas yapmaktan oyunu yavaşlatmaktan başka bir işe yaramıyor, Atiba'yı oynatacaksan ofansif futbol oynayan ve güçlü takımlara karşı oynatacaksın, Real Madrid'le oynasak Atiba iş yapar ilk 11 e alınır ama oynadığın takım daha süper lige yeni çıkmış Malatyaspor, Q7'yi çıkarıyor Negredo'yu oyuna alıyor ben böyle saçma sapan değişiklikler yapan bir hoca görmedim, Talisca maçın başından beri sırıtyor hayalet gibi dolaşıyor çıkar Talisca'yı al Negredo'yu, veya al Oğuzhan'ı 10 numaraya sezonun içine ettiler bu oyunla ŞL 2. turda da elenir sezonu eli boş kapatırız.

Şenol hocayı savunuyordum ama artık kredisi kalmadı, takım hocasız kalsa bundan daha iyi oynar hiç bir katkısı yok zararı var.

• quote:

Adam 5 kişiyi çekmiş kendine, bunu sisteme döküp, şu boşluklara adam sokabilsek her türlü planı bozarız ama kenarda, antrenmanda sadece seyreden bir teknik direktörümüz var maalesef.

Talimat beklemeden kendisi inisiyatif alıp o boşluğa girecek kurnazlığında futbolcumuz da yok.

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Bu gibi pozisyonlar Talisca'nın zaafiyetlerini gözler önüne seriyor.

• İlk yarıda kalan madlar da zor.Gs bizim maç hariç 3te 3 çok rahat yapar.Biz Kayseri ve Sivas deplasmanına gidiyoruz.İcerde Osmanlı.İyimser düşünüyorum.Gs Osmanlı ve Sivasi yensek 9 yaparız Kayseri'ye kaybederiz.Gs de 9 alır.6 puan farkla ilk yarı biter.Ki bu iyimser bakış.Sivas maçını kazanmamiz da zor bu futbolla.Zaten Gs'yin yenemezsen geçmiş olsun.Belki tek Osmanlı galibiyetiyle bile kapatabiliriz devreyi.Ben bu kadar kötü Beşiktaş feda döneminden beri hatırlamıyorum.Gercekten yazık oluyor.

• quote:

Adam 5 kişiyi çekmiş kendine, bunu sisteme döküp, şu boşluklara adam sokabilsek her türlü planı bozarız ama kenarda, antrenmanda sadece seyreden bir teknik direktörümüz var maalesef.

Talimat beklemeden kendisi inisiyatif alıp o boşluğa girecek kurnazlığında futbolcumuz da yok.

Sanki quaresma pas atacak orada adam olsa. Ayrica bu sisteme dokebilecegin uzerine bir seyler inşa edebilecegin bir oyun degil. Bu oyunu oynamamizdaki en buyuk etken de quaresmanin kendisi zaten. Cizgiden ayrilmayip takimin boyunu uzatiyor enine. Bu goruntunun oncesine bakmak lazim zaten muhtemelen ters bir uzun top falan atilmistir da bu goruntu cikmistir ortaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young Sinatra -- 25 Kasım 2017; 22:52:36 >

• Ayrıca ligde Tolgay-Oğuzhan ikilisiyle oynamak lazım. Geçen sezon ligin sonlarını bu ikiliyle getirmiştik, son 4 maçta 13 gol atmıştık.
  • bjk gs yi yener
  • Talisca ve onda israr ettigi icin hoca elestiriliyor ama bunu yaparken herkes quaresmadan bagimsiz yapiyor bu elestirileri. Quaresma 3. sezonunda, akan oyunda kac tane gol atti ? 5 mi ? Hala ne bu talisca israri diyorsunuz sanki senol hoca bayildigi icin oynatiyor. Tolgayin 4. sezonu attigi gol sayisi 1 yada 2 atiba tolgay oguzhan yapsana hoca diyorsunuz. Senol Gunes fazla bu taraftara. 15/16 sezonunda o geri 5'li ile 33 haftada 79 puan toplatti bu adam. Sol kanadimiz isliklanan olcay sag kanadimiz pideci töre'ydi. O kadroya suanki geri 5'liyi koy 90 puan toplardi herhalde ligde.

• Söylenecek başka bir şey yok, iyi geceler.

• quote:

Orijinalden alıntı: junis

Şenol Güneş bu sezon şampiyon olamazsak bavulu alsın gitsin, ligdeki en geniş ve kaliteli kadroyla çöp takımları yenemiyorsak bunun tek sorumlusu Şenol Güneş'tir.

Bir kere ilk 11 tercihleri tamamen yanlış, kapanan takımlara karşı niye Atiba ilk 11'e alınır anlamıyorum, geri pas yapmaktan oyunu yavaşlatmaktan başka bir işe yaramıyor, Atiba'yı oynatacaksan ofansif futbol oynayan ve güçlü takımlara karşı oynatacaksın, Real Madrid'le oynasak Atiba iş yapar ilk 11 e alınır ama oynadığın takım daha süper lige yeni çıkmış Malatyaspor, Q7'yi çıkarıyor Negredo'yu oyuna alıyor ben böyle saçma sapan değişiklikler yapan bir hoca görmedim, Talisca maçın başından beri sırıtyor hayalet gibi dolaşıyor çıkar Talisca'yı al Negredo'yu, veya al Oğuzhan'ı 10 numaraya sezonun içine ettiler bu oyunla ŞL 2. turda da elenir sezonu eli boş kapatırız.

Şenol hocayı savunuyordum ama artık kredisi kalmadı, takım hocasız kalsa bundan daha iyi oynar hiç bir katkısı yok zararı var.

hahaa sen dua et Şenol Güneş gibi teknik direktör var size ofansif oyuncu oynatmayı öğretti yoksa ön liberoda Atiba Necip 2lisi ile oynuyorduk şuan önlerinde Tolgay vardı çünkü Talisca ve vitaminsiz Oğuzhanı hiç bir hoca oynatmaz. hele Quaresma ve Cenki hiç bir hoca oynatmaz sen dua et bu kazmalarla iyi sabrediyor. Bu kazmaları dünya starı gibi gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Katılıyorum.Altına imzamı atarım.Zaten ben Şenol Hocanın ilk fırsatta milli takıma kaçacağını düşünüyorum.Şenol Hoca sanki öyle bir hoca ki 10 tane şampiyonluğu var bugüne kadar.Öve öve bitirilmiyor.Yemin ediyorum stat kazısında altın bulunsun onu bile Şenol Hocaya bağlayacak tipler var.İşlerine gelince Şenol Hoca her şeyi yapan herkesi geliştiren ama bir kötülük varsa oyuncular oynamıyor falan.Herkesi geliştiriyor ya ne oldu?Takım maç seçiyormuş ben mi hazırlayacağım takımı kimse diyemiyor Şenol hoca takımı lige hazırlayamıyor diye.

Sezon basinda firsati vardi kacacak olsa kacardi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Üretiyor mu? Hayır.

Talisca ve Cenk Tosunla ilk 3e giremezsin başka hoca ile 34 yaşında Quaresma ile bu kadar oluyor.

Ne oldu birader? 2 hafta önce burada talisca övüyordun bana çok iyi hatırlıyorum. Ne oldu bir anda?

• Hocanin inatciligina mudahale edemeyiz ama mitrovicin ben bugunku performansini begendim gayet ayagi yere saglam basiyordu mudahaleleri de yerindeydi. Mitrovic de aboubakar, lens, negredo, medel tayfasindan aslinda. Hic sans verilmeden taraftarlar tarafindan cop ilan edilenler kervaninda ama parasini kenara birakirsak kotu adam degil bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fikret baskan gomisi almadigi icin cok pismandir

adabayoru almadi abunakari aldi bu senede gomisi almadi negredoyu aldi gomezden sonra nokta atisi yapamadik transferde

• bjkliburak92 B kullanıcısına yanıt
    icerde osmanliya banko beraberlik yaz aha buraya yaziyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Ayrıca dünyada Taliscayı oynatacak Şenol Güneş dışında başka adam yok o yüzden teknik direktör deyip durmayın lütfen. Adam 1.90 üstü boyda dar alanda kayboluyor Talisca sadece geniş alanlarda oynuyor oda bizde yok. Cenk ise casperin teki geniş alanda da yok dar alanda da yok. Şenol Güneş her sene gol kralı çıkartır sadece Cenk Tosun gol kralı olamıyor gerisini siz düşünün bu kadar rezalet bir forvet işte.

Şenol Güneşin tek sıkıntısı var oda Cenk Tosun bu adamı satmadan rahat etmeyecez ligde casper gibi kayboluyor. 30 tane top kontrolü hatası yapıyor adam maç içinde kimse görmüyor mu bunları. Gomis ve Adebayora bak bide Cenke bak.

Talisca 10 numara değilki bir takım illa oynatacaksa 2.forvet olarak oynatır oda boy ve bitiricilikten dolayı bu adama ceza sahası bölgelerinde topu vereceksin tek vuruşla atmayı deneyecek top sürmeyecek her kaybı tehlike ama biz bu muhteremi orta sahanın tam ortasında oynatıyoruz.Bu durumda da tekiz yani

• kim ne derse desin gecen sene sansimiz vardi sampiykn olduk bu sene gs iyi gecen donem herkes kotuydu pek siritmadik ama bu sene gs iyi bizimde defomuz cikti artik

• 
Sayfa: önceki 29632964296529662967
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.