Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4017. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40154016401740184019
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

📌Bu sezon: 2 gol, 1 asist

📌Geçen sezon: 4 gol, 5 asist
  • quote:

Orijinalden alıntı: junis

Anltalyaspor bizim kadar baskılı önde oynayan bir takım olsa Etoo en az 15-20 gol atmıştı, almışız bi kazma sezonun yarısına gelmişiz anca 2 gol atmış, Fikret başkan Aboubakar'ı alırken hiç mi paraya acımadı ama dünya yıldızı Etoo nun transfer ücreti fazla geliyor, anlamadım gitti, şu an bu kadar puan toplamamız ve 2. sırada olmamız bile mucize, beğenmediğimiz Etoo bu takımı bu sene uçururdu, benim bu kadroyla bu sene şampiyonluk umudum kalmadı.

FB derbisine çıkıyorsun bir tane pozisyonun yok, GS ile evinde oynuyorsun beraberliğe seviniyorsun, Baiakşehir'i yenemiyorsun, Konyaspor'u yenemiyorsun, diplerde sürünen Kasımpaşa'ya yeniliyorsun, ee bu takım nasıl şampiyon olacak.

FB ve GS nin sezona kötü başlamasından ve biraz da şansımızdan dolayı mucize eseri ikinci sıradayız, 10 ar puan fark attığımız takımlarla eşit puana geldik, devre arası düzgün bir santrafor alınmazsa şampiyonluğu unutun, tek ilacımız Etoo.

Sonunda gerçekleri yazan bir kişiye rastladım.

Noktasına virgülüne kadar katılıyorum. Tüm söylediklerinde %100 haklısın kardeşim.

Benim de bu takımdan umudum kalmadı. Lig arasında düzgün transferler yapılmazsa şampiyonluk falan konuşmasın kimse ki sene sonu sinirlenmeyelim. Eto'o bile bu Cenk ve Abou'dan daha iyi katkı sağlardı bu takıma!!!

• Kötü dediğiniz oğuzhanın 5 tane kilit pası vardı yok arkadaş bu cenk ile abubabakarı verin bobo ile holosko gelsin ffp ye falan da takılmaz yok futbol zekası yok ikisininde karar verme mekanizması sıfır. Ya orta açılıyor çift forvetimiz var ikiside ya ön direkte ya arka direkte. Ya biri arkada biri önde dursa şimdiye kadar hiç eleştirilmeyeceklerdi. Online oyunlarda derler ya ks diye bizim forvetlerde aynı kafa. Bu arada napoli maçında 2-2 iken forvet sokan hocamızın kasımpaşa maçında defansif değişiklik yapması da bir enteresan. Devre arasına denk gelmesi bir şans. Bakın kötü dediğiniz oğuzhan bile 5 kilit pas attı bu maç. Ayrıca bizim yönetimde kendini transfer sihirbazı sanmasın. Doğru düzgün scout ekibi kurulsun artık. Ha birde bir zamanlar en genç en fazla koşan takımdık şimdi de en yaşlı en az koşan olmuşuz bu da kötü bir durum tabi ki. Ama halen uzun bir lig süreci var umarım hatalar düzeltilir. Tosic'e de tahammül kalmadı artık bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfagvn

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Gökhan İnler oynatılmayacaksa neden alındı birisi açıklasın.

bu adam Napoli nin İsviçre milli takımının kaptanlığını yapmış. bu kadar az süre alması komedi.

2. yarı yapılan değişiklikler çok yanlıştı

gokhan inleri almak hataydi bitmis oyunculari takima dolusturdular senol gunes adam eder diye

Evinizde oynadığınız Benfica maçının 2.yarısını bir daha izleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Orijinalden alıntı: mstfagvn

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Gökhan İnler oynatılmayacaksa neden alındı birisi açıklasın.

bu adam Napoli nin İsviçre milli takımının kaptanlığını yapmış. bu kadar az süre alması komedi.

2. yarı yapılan değişiklikler çok yanlıştı

gokhan inleri almak hataydi bitmis oyunculari takima dolusturdular senol gunes adam eder diye

Evinizde oynadığınız Benfica maçının 2.yarısını bir daha izleyin.

Doğru düzgün kanat ve forvet olsa o gökhan neler yapar daha.

• Baskan etoyu almaz. Antalya degerinden yuksek bonservis bedeli istiyor
  • D. kullanıcısına yanıt
    Adam akilli kosan bruma gibi volkan gibi yardiran kanatlar olsa o inlerin her pasi gol pozisyonu yaratir. Acik ve net kullanamiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan su sosa nin isminin fenerle anilmasini anlamiyorum medyada iyice beyin yikiyor.Lan adam zaten Turkiyedeki olaylardan dolayi gitti medya hala yok fenere gelicek fasa fiso.Gelse zaten bize gelir.Agzima geleni soyleseyim geliyor su medyaya onune geleni yaziyolar
  • Jeremus kullanıcısına yanıt
    Alsin alabiliyorlarsa, onlar sever Kartal dovmelileri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeremus

Lan su sosa nin isminin fenerle anilmasini anlamiyorum medyada iyice beyin yikiyor.Lan adam zaten Turkiyedeki olaylardan dolayi gitti medya hala yok fenere gelicek fasa fiso.Gelse zaten bize gelir.Agzima geleni soyleseyim geliyor su medyaya onune geleni yaziyolar

Fenerbahçe ile anlaştı
  • Fabri
    GG - Marcelo - Rhodolfo - Adriano(dönebilirse caner)
    Oğuzhan - Atiba
    Quaresma - Talisca - Kanat transferi
    Ömer Şişmanoğlu (ya da transfer)

En iyi kadro bu beyler nicelik değil nitelik transferi lazım ama bu kadar patlamadan sonra da zor aslında bu istekler.

Atiba ligde gökhan inler uefa da oynar böyle daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anomaly -- 18 Aralık 2016; 13:38:5 >
  • Alper Bahadir (genel kurul uyesi)

5.5 milyon harcama hakkin var 3 transfer isteyip birinin fiyati 6 7 milyonluk adamlar alinmazsa vizyonsuzluk yaziyorsunuz bu nasil olacak?

Gecen yil kasimpasa maci ayni tepkiler olustu sonra sampiyonlukta herkes gobek atti bu tutarsizlik

futbolcu isterken patlayan bombalari ulkenin sartlarini ve bonservis harcama hakkini dusunerek isteyin yoksa kendi kendinizi kandirirsiniz

Transfer bittigi gun yazmisim abou cok gol kacirir stoper de almaliydik diye ama darbe sonrasi cok plan elde olmayan sebeplerle iptal oldu olaylari analiz edebiliyorum direkt kusmuyorum!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona Dream -- 18 Aralık 2016; 13:48:06 >
  • Olcay Şahan

Kerim Frei

bu takımda bir daha forma giymemelidir.
  • anomaly A kullanıcısına yanıt
    Ya ne omeri allah askina ziraat macinda 3 metreden kaleci ustune abanan adam bu. Daricaya gol atamayani 11 e yaziyorsunuz. Daha iyisi gelene kadar en iyisi Abou. Dun bile topu ceza sahasi icine rahatca sokabiliyorken hoca abouyu cikarinca takim geri cekildi top ceza sahasina giremez oldu. Bunlarin hepsi Abou sayesinde oluyor yetersiz dahi olsa takimi onde tutuyor bunlari gorun artik. Ha daha iyisi gelir o zaman yol verirsin ama gelene kadar kanser de olsak en iyisi Abou sabredecegiz yapacak bir sey yok.

• Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    İmkansız, hayatta gitmez. Giderse buradan bir kişiye forma

• quote:

Orijinalden alıntı: Korşa

İmkansız, hayatta gitmez. Giderse buradan bir kişiye forma

Ben FB gider diyorum sen gitmez diyorsun :D

giderse formamı isterim knk
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt

Bizden aldığının iki katını vermeleri gerekir

• Şenol Hoca, Gomez gelmeden önce hazırlık maçlarında hep Pektemek'i oynattı. Amacı yönetime "golcüm yok" mesaj vermekti.

Yine mesaj vermek için Cenk'i 90 dakika oynatıyor, sol açık-forvet arasında sürekli değiştiriyor. Atınç'ı oyuna alıp yetersiz kalışını gösteriyor. Olcay'ı sol bekte oynatıyor. Atiba'nın yanında Tolgay'ı oynatıp forvet arkasına Oğuzhan'ı koyuyor.

Buradan yola çıkarsak Şenol Hoca'nın istediği transferler:

1- Forvet
    2- 10 numara
    3- Sol defans
    4- Sol açık
    5- Sol bek
    6- Orta saha

Yani toplam 6 transfer istiyor. 70. dakikada stadı terk eden Fikret Orman umarım gerekli mesajı almıştır.

Neyse 2 sezondur bu Kasımpaşa maçlarına inanılmaz üzülüyorum. Takımın en kötü oynadığı maçlar bu maçlar. Saçma sapan hatalar, garip goller.... Fb elini kolunu sallayarak 5 atmış, Gs kötü oynayarak yenmiş. Şenol hoca ise analiz, taktik işlerine hiç girişmeden kadroyu kurmuş.

Hocanın analiz yaparak, özel taktik hazırlayarak çıktığı 3 maç var bu yıl. İkisi Napoli maçı, biri Fb maçı. Diğerleri ezbere.

• Bitiren forvet yok.

10 numara yok.

Kanat yok.

Sol bek -1 senelik- yok.

Adam öldüren stoper yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 40154016401740184019
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.