Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
132.187
Cevap
198
Favori
2.889.411
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    642 Mesaj
    Sizin yönetici yenilginin üzüntüsünü mesaj silerek atıyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1176 Mesaj
    500 lira BJK maçına kalmıştı ilk yarı 1-0 bitmiş baktım rahattım. Maçı bir açtım 2 gol yediler çıldırıyorum
    |
    |

Evet doğru diyorsun bizim şampiyon olmamız %10 ihtimal ama bir gerçek varki biz winner takımız geçen sene yine kötü olduğumuz halde iki kupa aldık fener ve beşiktaşın biz bu durumdayken fark atamaması gercekten kötü idare edildiğini gösterir bu sene için ama ben yine de besiktaşı bu sene sampiyonluğun en iyi adayı olarak görüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    anomaly kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: @[email protected]

Ben umutsusuzm açık söylim,umutsuzluğum şenol hoca dan kaynaklı.Çünkü sezon başından beridir insan bir kadro kuramaz mı?
    Hep mi aynı hataları yapar üst üste.

Bir komplo teorim var ama umarım benim düşüncem doğru değildir.Trabzonsporun yeni stadı bitti,yeni yapılan komplekse şenol güneş kompleksi adı verilmiş.
    Şenol hoca bir İstanbul takımını şampiyon yaptı ama içinde hala Trabzonu şampiyon yapmak geçiyor.Ersun yanalın yerine Şenol güneş gidebilir mi acabası içindeyim.Çünkü aklı Beşiktaşta olmadığı belli.

boş boş konuşmayın zaten milletin sinirleri tepesinde!

Burada boş konuşanlar varsa oda senin gibi çok bilenler,işine bakıcaksın.
    |
    |

• Yüzbaşı
    971 Mesaj
    Abi Atınç'ı 5 milyona iyi sattık, müthiş başarı o fakat neden geri kiraladık ? Bir de maçta oyuna girdi ya şaka gibi
    |
    |
  • Teğmen
    167 Mesaj
    Sevilla - Malaga Boyko 11'de

Orijinalden alıntı: selates

Şenol Güneş: Bizim bugün oyun kalitemiz iyi değildi, isteğimizin olmaması bize yenilgiyi getirdi. Rakibimiz daha istekliydi tebrik ediyoruz.

"Rakibe pozisyon vermeden ilk yarıyı kapattık. İkinci yarı uyur gezerdik. Anlamsız iki gol yedik.""

"Önde oynayan oyuncularımız güven kaybına uğradı. Aboubakar'ın goldeki top kaybı, onu etkiledi"

"Sonuçtan sorumu olan benim. Oyunculara görevleri veren benim. Ancak hayal kırıklığına uğradığımı da söylemeliyim"

başlarım ya bu nasıl açıklama la u19 takımı mı bu o onu etkiledi bu bunu etkiledi eşşekk kadar adamlarsınız ne la bu bu nasıl açıklama
    |
    |
    Forum kaynıyor gene.
    |
    |

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Kimse darılmasın ama Ozi'ye boşuna kızılıyor. Tolgay ile oynadığı ve bundan sonra da oynayacağı her maçta böyle oynamaya devam edecek Ozi. Suç kendisinde değil.

Bu akşam ki maçta bile 5 key pası var, Tolgay'ın 1. Tolgay çok iyi pres yapıyor, o presi sayesinde Sosa'nın işlevselliğini kapatmaya çalışıyoruz ancak mevki itibari ile farklı oyuncu oldukları için(sosa tolgay) Ozi ile beraber oynadıklarında sorun oluyor. Tolgay gibi pres yapan 10-forvet arkası bulup getirirsek Ozi'nin oyun kalitesi de yükselecektir. + Pres dışında Tolgay'ın oyuna etkisi yok, tabelası zaten yok, üzerine defansif müdahalesi de yok, Ozi'de o da var.

İkisi de kaliteli oyuncu ama aynı anda sahada oldukları her maçın kaderi bu maalesef. Ozi ile başlayıp son 20-30 dk Tolgay değişikliği ile topu tutma gibi bir durum olabilir ama yukarıda bahsettiğim o presi yapacak ileri oyuncusu lazım Ozi önüne.

Neyse sağlık olsun ama dediğim gibi kızmadan önce biraz dikkatli analiz edersek görebiliriz bu durumu.Tabi biraz da duygusal sebeplerden ötürü kızılıyor ona bir şey diyemem.

Saha içi dağılımda da net olarak görülüyor, 15 Ozi, 18 Tolgay

Anahtar pasdan bahsediyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Beşiktaşın attığı gol de faul var bu arada

yahu şimdi ağzımı açtırma aynı kasımpaşa ile maçınızda paşanın 2 penaltı verilmedi net golü dakika 85 90 da iptal edildi 10 kişi karşısında ezildiniz daha utanmadan konuşuyorlar böyle adamlarla konuşmamak lazım da neyse bu son olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeLL_yEAHH! -- 17 Aralık 2016; 21:52:10 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Recipe For Salvation

Sevilla - Malaga Boyko 11'de

kesin gol yer rezil bir kaleci granada maçında hatalı çıkış yaptı bence satılsın
    Bitircilik bu kadarmı sıkıntı olur bi takımda aklım almıyor eyvallah defans hattındada sıkıntı var ama geçen sene 2-3 yer 4-5 atardık
    Geçen sezona oranla net güç kaybı var. Şuana kadar süren namağlupluk serisi nedeniyle pek fazla eleştiri yapılmıyordu ama bu güç kaybı çok bariz belli. Bugün yenilmemizin tek faydası nağmalup serinin bitmesi ve herkesin akıllanması.

Devre arası bu takıma 10 numara ve düzgün bir santrfor şart. Benim golcüm gol atacak arkadaş. Yok abu defansı yıpratıyormuş, top tutuyormuş, rakibi sırtına alıp gidiyomuş bunlar boş laf.

Farkında değilsiniz ama geçen senede fenerliler Rvp için "arala çok iyi koşuyor, güzel boş koşu yaptı, sahaya güzel sümkürdü" diyordu. Sonuç ne oldu? Şampiyonluğa ulaşamadılar. Umarım bu aboubakar sevdası bizi şampiyonluktan etmez.
    |
    |
    Bu Oğuzhan da neymiş böyle. Milli takımda kötü oynuyor sistem bozuk oluyor. Kiev maçında amatörce bir top kaybı yapıp gol yediriyor suçlanmıyor.Benfica maçında berbat oynayıp,sahadan silinirken 45. Dk oyundan çıkıyor bu sefer suçlu hoca oluyor neymiş 10 numara oynayamazmış kardeşim adamın esas mevkisi nası oynayamıyor.Bugün kötü oynuyor suçlu Tolgay oluyor. Yeter be kardeşim bu nedir bu adamın iyi oynaması için illa arkasında Atiba önünde Sosa mı oynaması lazım yani.

Bu adam bahsettiğiniz kadar iyi bir oyuncu olsaydı her şartta bir şeyler üretmeye çalışır iyi bir görüntü gösterirdi.

OZZY ÇÖPTÜRR
    |
    |
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür1616

Bitircilik bu kadarmı sıkıntı olur bi takımda aklım almıyor eyvallah defans hattındada sıkıntı var ama geçen sene 2-3 yer 4-5 atardık

gomez de yetersizdi ben söverdim ama şu var 2 kaçırır 3 ünü atyardı buda takıma yeterdi ama şuan hiç 0
    |
    |
    Fenerbahçe'ye yıllardır Başakşehir Galatasaray'a Rizespor nasıl ters geliyorsa Beşiktaş'a da Kasımpaşa ters geliyor geçen senede çok kritik bir haftada Kasımpaşa kazanmıştı yıllar önce Samet Aybaba döneminde Beşiktaş çok iyi giderken İnönü'de Kasımpaşa 3-0 kazanmıştı yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Peter Parker- -- 17 Aralık 2016; 21:53:23 >
    |
    |
  • zlatana bak ya adam geldi yerdiler yerdiler yaşı dediler bitmiş dediler 2 gol attı ligde şuan toplam 17 golü var helal olsun egolu megolu felan ama işine saygılı şuan psg ağlıyo resmen sırf bu adam yok diye
    |
    |

Neyi kastettiğini anlayamadım.
    |
    |
    maykılscofield kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    343 Mesaj
    Oguzhan ve tolgaya saydirmayi birakin. Maca bakmadiniz herhalde. Adamlarin kac tane kilit pasi var. Forvetlerde is yok. Bence gayet guzel oynadilar bugun. Acil forvet lazim. Bitirici olacak. Duzgun sut ceksin yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Craig Thomson

Hakemle bir yere kadar tabi. Çok değil 4 5 lig maçından sonra liderliği alırız, siz de malum sıranıza geri dönersiniz.

evet evet hadi doğru inine ıslak rüyalarınla alırsın tabi sen uyu uyandığında kupanın sapını görürsün bi yerinde kesin
    |
    |
SEO
üniversite
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.